Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



SANITARNE


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1AUTOMAT SPŁUKUJĄCY - CHROM 31.377.2238.5930.43737.43
2AUTOMAT SPŁUKUJĄCY -3/4 NIRG241.169.4750.6339.939.1849.11
3CIĄGADŁO DO DOLNOPŁUKA 1.770.412.181.720.42.12
4CZWÓRNIK 110*110/45.67 11.742.714.4411.392.6214.01
5CZWÓRNIK 110*110/67 10.562.4312.9910.242.3612.6
6CZWÓRNIK 50*50/67 2.80.643.442.720.633.35
7CZWÓRNIK 50*50/90.45 5.851.357.25.671.36.97
8CZWÓRNIK NASTAWNY 110*50*50 10.162.3412.59.862.2712.13
9DESKA CESARES 023/AMWP2 77.6417.8695.575.3117.3292.63
10DESKA IRYS 16.353.7620.1115.863.6519.51
11DESKA LILIA BIAŁA 16.613.8220.4316.113.7119.82
12DESKA LILIA BISK 24.235.5729.823.55.4128.91
13DESKA LILIA FOTO Z NADRUKIEM 18.534.2622.7917.974.1322.1
14DESKA LOTOS 28.96.6535.5528.036.4534.48
15DESKA MALWA 21.775.0126.7821.124.8625.98
16DESKA RONDA WOLNOOPADAJĄCA ZAWIAS METALOWY56.2512.9469.1954.5612.5567.11
17DESKA SEDESOWA MELA 57.5913.2570.8455.8612.8568.71
18DESKA SEDESOWA -BIAŁA SANO 18.974.3623.3318.44.2322.63
19DESKA SEDESOWA -KOLOR SANO 21.024.8325.8520.394.6925.08
20DESKA SEDESOWA BADI 33.687.7541.4332.677.5140.18
21DESKA SEDESOWA BRZÓZKA 21.64.9726.5720.954.8225.77
22DESKA SEDESOWA JUNIOR 23.895.4929.3823.175.3328.5
23DESKA SEDESOWA KASKADA 30.44737.4429.536.7936.32
24DESKA SEDESOWA KASKADA WOLNOPADAJĄCA43.7610.0653.8242.459.7652.21
25DESKA SEDESOWA LUX 40.469.3149.7739.259.0348.28
26DESKA SEDESOWA NT-2 24.65.6630.2623.865.4929.35
27DESKA SEDESOWA OSIKA BIAŁA 22.355.1427.4921.684.9926.67
28DESKA SEDESOWA SOFTCLOS WOLNOPADAJĄCA 85.9319.76105.6983.3519.17102.52
29DESKA SEDESOWA VENUS Z NADRUKIEM47.2310.8658.0945.8110.5456.35
30DOLNOPŁUK - `OPAL` LUX 42.699.8252.5141.419.5250.93
31DOLNOPŁUK `JANTAR` 58.113.3671.4656.3612.9669.32
32DOLNOPŁUK KLAWISZOWY - KOLOR 41.019.4350.4439.789.1548.93
33DOLNOPŁUK KLAWISZOWY `RAWKA` 67.4915.5283.0165.4715.0680.53
34DOLNOPŁUK KLAWISZOWY B-107K 45.5110.4755.9844.1410.1554.29
35DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY MODEL 99 39.469.0848.5438.288.847.08
36DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY SANO34.387.9142.2933.357.6741.02
37DOLNOPŁUK ZWYKŁY NA CIĄGADŁO 39.369.0548.4138.188.7846.96
38DRZWICZKI MALOWANE KOMINOWE 14*14 6.261.447.76.071.47.47
39DRZWICZKI NIERDZEWNE 30*30 48.9711.2660.2347.510.9358.43
40DRZWICZKI REWIZYJNE 15*15 BIAŁE 9.562.211.769.272.1311.4
41DRZWICZKI REWIZYJNE 15*20 BIAŁE 10.62.4413.0410.282.3612.64
42DRZWICZKI REWIZYJNE 20*20 BIAŁE 12.442.8615.312.072.7814.85
43DRZWICZKI REWIZYJNE 20*25 BIAŁE 14.983.4518.4314.533.3417.87
44DRZWICZKI REWIZYJNE 20*30 BIAŁE 16.553.8120.3616.053.6919.74
45DRZWICZKI REWIZYJNE 25*33 BIAŁE 19.044.3823.4218.474.2522.72
46DRZWICZKI REWIZYJNE 30*30 BIAŁE 18.864.3423.218.294.2122.5
47DRZWICZKI REWIZYJNE 30*40 BIAŁE 22.545.1827.7221.865.0326.89
48DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*20 20.64.7425.3419.984.624.58
49DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*25 21.654.9826.63214.8325.83
50FILTR SIATKOWY 1/2 ` DO GAZU MOSIĘŻNY 11.372.6213.9911.032.5413.57
51FILTR SIATKOWY 1/2` DO WODY MOSIĘŻNY 6.881.588.466.671.538.2
52FILTR SIATKOWY 1` DO WODY 18.154.1722.3217.614.0521.66
53FILTR SIATKOWY 3/4 DO GAZU MOŚIĘŻNY 18.544.2622.817.984.1422.12
54FILTR SIATKOWY 3/4 DO WODY MOŚIĘŻNY 10.252.3612.619.942.2912.23
55GARDZIEL ZLEWU DUŻE SITKO Z PRZELEWEM 14.33.2917.5913.873.1917.06
56GÓRNOPLUK 42.919.8752.7841.629.5751.19
57GRZAŁKA 1500W 7.771.799.567.541.739.27
58GRZAŁKA BOJLERA 1500W 153.4518.4514.553.3517.9
59GRZAŁKA BOJLERA 2000W 17.54.0321.5316.983.9120.89
60GRZAŁKA BOJLERA 2000W 5/4 163.6819.6815.523.5719.09
61GRZAŁKA BOJLERA 2000W Z KOR. 16.583.8120.3916.083.719.78
62GRZAŁKA BOJLERA 3000W Z KOR. 18.724.3123.0318.164.1822.34
63GRZAŁKA GRZEJ.OLEJ.PAN.1000W 12.222.8115.0311.852.7314.58
64KLAMRA DO OTULIN 1.090.251.341.060.241.3
65KOLANKO DO MUSZLI 100/50 12.852.9615.8112.462.8715.33
66KOLANKO DO MUSZLI 45.75.90 6.81.568.366.61.528.12
67KOLANKO DO MUSZLI 90 HARMONI 38.378.8347.237.228.5645.78
68KOLANKO DOL DŁUGIE-KARBOWANE 4.661.075.734.521.045.56
69KOLANKO DOL KÓTKIE-KARBOWANE. 3.440.794.233.340.774.11
70KOLANKO DOL-UNIWERS.DŁUGIE 5.131.186.314.981.156.13
71KOLANKO DOLNOPŁUKA -DLUGIE 3.730.864.593.620.834.45
72KOLANKO DOLNOPŁUKA -UNIWERSALNE 4.310.995.34.180.965.14
73KOLANKO DWUKIELICHOWE 50*50 2.560.593.152.480.573.05
74KOLANKO NASTAWNE 32MM KULA 3.380.784.163.280.754.03
75KOLANKO NASTAWNE 50MM KULA 40.924.923.880.894.77
76KOLANKO NASTAWNE 110MM KULA 11.462.6414.111.122.5613.68
77KOLANKO NASTAWNE 50MM 1.390.321.711.350.311.66
78KOLANKO NASTAWNE BIAŁE -110 3.380.784.163.280.754.03
79KOLANKO REDUKC.NAST.50*40 4.631.065.694.491.035.52
80KOLANKO REDUKCYJNE 40X50 3.10.713.813.010.693.7
81KOLANKO REDUKCYJNE 50/110<901.880.432.311.820.422.24
82KOLANKO REDUKCYJNE 50/321.60.371.971.550.361.91
83KOLANKO UNIWERSALNE 32 2.650.613.262.570.593.16
84KOLANKO UNIWERSALNE 40 3.640.844.483.530.814.34
85KOLANKO UNIWERSALNE FI 50 3.040.73.742.950.683.63
86KOLANKO ZW 75/90.67.45.30 2.40.552.952.330.542.87
87KOLANKO-32/32 Z USZCZ. 1.080.251.331.050.241.29
88KOLANKO-40/90.67.45 1.450.331.781.410.321.73
89KOLANKO-ZW.100/90 Z USZCZE. 2.850.663.512.760.633.39
90KOLANKO-ZW.50/90 Z USZCZE. 1.250.291.541.210.281.49
91KOLANO 110/90 P-100 PODTYNKOWE 12.142.7914.9311.782.7114.49
92KOLANO 160 11.732.714.4311.382.6214
93KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32 1.980.462.441.920.442.36
94KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32K 2.180.52.682.110.492.6
95KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS. 20` 5.541.276.815.371.246.61
96KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS.15` 8.131.87107.891.819.7
97KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ 40K 2.180.52.682.110.492.6
98KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.40 1.980.462.441.920.442.36
99KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50 1.980.462.441.920.442.36
100KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50K 2.10.482.582.040.472.51
101KOREK 40 PCV 0.90.211.110.870.21.07
102KOREK 110 PCV 1.80.412.211.750.42.15
103KOREK 32 PCV 0.60.140.740.580.130.71
104KOREK 50 PCV 1.20.281.481.160.271.43
105KOREK 75 PCV 1.550.361.911.50.351.85
106KOREK KLIK-KLAK BRODZIK 18.64.2822.8818.044.1522.19
107KOREK KLIK-KLAK DUŻY METAL 14.763.3918.1514.323.2917.61
108KOREK KLIK-KLAK UMYW BEZ PRZ 17.844.121.9417.33.9821.28
109KOREK UMYW.KLIK-KLAK METAL 15.793.6319.4215.323.5218.84
110KORKI DO UMYW.DESING MIX 9.092.0911.188.822.0310.85
111KORKI GUMOWE 0.80.180.980.780.180.96
112KORKI UNIWERSALNE 36-58MM 5.821.347.165.651.36.95
113KORKI UNIWERSALNY FRISBI 5.11.176.274.951.146.09
114KORKI Z ŁAŃCUSZKIEM 5.51.276.775.341.236.57
115KPL.NAPR.AUT.SPŁUK.AS 3/4 G2 5.691.3175.521.276.79
116KPL.NAPRAWCZY AUT.SPŁUKUJ. 61.387.385.821.347.16
117KPL.NAPRAWCZY DO KOMPAKTU `U` 8.351.9210.278.11.869.96
118KPL.USZCZE. SYFONU WANNOWEGO 2.150.492.642.090.482.57
119KPL.USZCZE.PRZEŁĄCZNIKA WANNOWEGO 1.30.31.61.260.291.55
120KPL.USZCZE.SYFON ZLEW 2-KOM. 2.390.552.942.320.532.85
121KPL.USZCZEL.POD BAT.Z SITKIM 1.30.31.61.260.291.55
122KPL.USZCZEL.WYLEWKI 1/2.3/4 10.231.230.970.221.19
123KPL.USZCZELEK ARMAT.DOM. 2.270.522.792.20.512.71
124KPL.USZCZELEK AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 1.140.261.41.110.261.37
125KPL.USZCZELEK DO BATERII 1.250.291.541.210.281.49
126KPL.USZCZELEK DO GAZU 2.650.613.262.570.593.16
127KPL.USZCZELEK DO GAZU ZES-WO 1.80.412.211.750.42.15
128KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA 1.040.241.281.010.231.24
129KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA-IS. 1.280.291.571.240.291.53
130KPL.USZCZELEK E-370 SPŁUCZKI 3.240.753.993.140.723.86
131KPL.USZCZELEK SYFONU UMYWALKI 1.550.361.911.50.351.85
132KPL.USZCZELEK SYFONU ZLEWU 1.050.241.291.020.231.25
133KRATKA OKRA.STYROPIANOWA 125 2.350.542.892.280.522.8
134KRATKA STYROPIANOWA 14*14/10 3.660.844.53.550.824.37
135KRATKA ŚCIEKOWA 10.272.3612.639.962.2912.25
136KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 FI 50 8.882.0410.928.611.9810.59
137KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 PCV 4.951.146.094.81.15.9
138KRATKA ŚCIEKOWA 110 26.346.0632.425.555.8831.43
139KRATKA ŚCIEKOWA C213.10*10 24.465.6330.0923.735.4629.19
140KRATKA ŚCIEKOWA CHROM 110 36.468.3944.8535.378.1443.51
141KRATKA ŚCIEKOWA FI 50 CHROM 21.514.9526.4620.864.825.66
142KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 110 8.411.9310.348.161.8810.04
143KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 50 5.551.286.835.381.246.62
144KRATKA ŚCIEKOWA PŁASKA -50- 7.611.759.367.381.79.08
145KRATKA ŚIEKOWA Z KOSZEM 50. 7.671.769.437.441.719.15
146KRATKA WEN.14*14 TUŻS T-43 8.351.9210.278.11.869.96
147KRATKA WEN.FI-100 T-95 5.931.367.295.751.327.07
148KRATKA WEN.SUFIT .FI100 T64 5.931.367.295.751.327.07
149KRATKA WEN.SUFIT .FI125 T65 8.661.9910.658.41.9310.33
150KRATKA WENT.14*14 TUS T101 3.90.94.83.780.874.65
151KRATKA WENT.14*21 TUS T103 4.020.924.943.90.94.8
152KRATKA WENT.14X14 CHROM M1N AVENTA 14.283.2817.5613.853.1917.04
153KRATKA WENT.14X14 NIERDZEWNA Z SIATKĄ10.742.4713.2110.422.412.82
154KRATKA WENT.14X14 T-61 6.021.387.45.841.347.18
155KRATKA WENT.14X14 T38 8.051.859.97.811.89.61
156KRATKA WENT.14X14 TM 3.110.723.833.020.693.71
157KRATKA WENT.14X14 TŻ T37 7.931.829.757.691.779.46
158KRATKA WENT.14X21 TŻR T-41 8.992.0711.068.722.0110.73
159KRATKA WENT.15*15 TRU-2 3.170.733.93.070.713.78
160KRATKA WENT.18X25 TUS. 3.790.874.663.680.854.53
161KRATKA WENT.25X25 TUS. 5.831.347.175.661.36.96
162KRATKA WENT.8-15OKR.ŻAL ST88 9.12.0911.198.832.0310.86
163KRATKA WENT.FI-150 T-23 5.561.286.845.391.246.63
164KRATKA WENT.OKR.FI100 T-30 2.850.663.512.760.633.39
165KRATKA WENT.ZW.14X14 SIAT.PE 3.080.713.792.990.693.68
166KRATKA WENT.ZW.Z ZABUD.14*21 4.30.995.294.170.965.13
167KRATKA WENTY 14X21 SIATKĄ 3.750.864.613.640.844.48
168KRATKA WENTYLACYJNA DO DRZWI 8.611.9810.598.351.9210.27
169KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 3.990.924.913.870.894.76
170KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 KR. 2.150.492.642.090.482.57
171KRÓCIAK KOMBINOWANY 40X500 4.120.955.0740.924.92
172KRÓCIAK-110 GŁEBOKI KIELICH. 4.811.115.924.671.075.74
173KRÓCIAK-REDUKCJA ELASTYCZNA. 50/32 2.70.623.322.620.63.22
174LEJEK DOLNOPŁUKA.GÓRNOPŁUKA 1.50.351.851.460.341.8
175ŁĄCZNIK AUTOMATU Z RURĄ 10.231.230.970.221.19
176ŁĄCZNIK WC MIMOŚRÓD 1010 4.991.156.144.841.115.95
177MASKOWNICA 15/15 5.241.216.455.081.176.25
178MASKOWNICA 15/30 6.771.568.336.571.518.08
179MASKOWNICA 20/15 6.71.548.246.51.58
180MASKOWNICA 20/20 6.71.548.246.51.58
181MASKOWNICA 20/25 8.611.9810.598.351.9210.27
182MASKOWNICA 20/30 7.911.829.737.671.769.43
183MASKOWNICA 20/40 9.242.1311.378.962.0611.02
184MASKOWNICA 25/25 9.242.1311.378.962.0611.02
185MASKOWNICA 25/30 10.012.312.319.712.2311.94
186MASKOWNICA 25/35 10.012.312.319.712.2311.94
187MASKOWNICA 25/40 10.112.3312.449.812.2612.07
188MASKOWNICA 30/30 10.012.312.319.712.2311.94
189MASKOWNICA 30/40 11.052.5413.5910.722.4713.19
190MASKOWNICA 40/40 12.392.8515.2412.022.7614.78
191MASKOWNICA CHROM 20*25 10.012.312.319.712.2311.94
192MASKOWNICA UNIW.MAGNESY 5.271.216.485.111.186.29
193MEMBRANY-PG-4.PG-6.PG-17 1.660.382.041.610.371.98
194MIEDZ MUFA 18*3/4 2.550.593.142.470.573.04
195MIEDZ MUFA RED. 22*18 3.150.723.873.060.73.76
196MIEDZ NYPEL 18*3/4 1.850.432.281.790.412.2
197MIEDZ ZŁĄCZKA NYPLOWA 18-15 3.190.733.923.090.713.8
198MON.SYF.UMYW. KLIK-KLAK CHRO 11.372.6213.9911.032.5413.57
199MONTAŻ SYFONU ZLEW.UMYW.WANNA 2.80.643.442.720.633.35
200MONTAŻ ZLEW-UMYW.Z ODEJSCIEM 40.924.923.880.894.77
201MUFA 110 MM 4.160.965.124.040.934.97
202MUFA 32/32 1.550.361.911.50.351.85
203MUFA 32X40 BIAŁA UNIWERSALNA 2.90.673.572.810.653.46
204MUFA 32X50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.020.693.712.930.673.6
205MUFA 40 / ZLACZKA / 1.760.42.161.710.392.1
206MUFA 50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.180.733.913.080.713.79
207MUFA 50MM 2.020.462.481.960.452.41
208MUFA 75 / ZLACZKA / 4.290.995.284.160.965.12
209MUFA CHROMOWANA 32 8.982.0711.058.71210.71
210NAKRĘTKI DO ZAWORU ODPŁYWOWEGO 2.90.673.572.810.653.46
211NAPOWIERZACZ 100 6.781.568.346.581.518.09
212NAPOWIETRZACZ 50 3.760.864.623.650.844.49
213NAPOWIETRZACZ 75 3.550.824.373.440.794.23
214NASUWKA 160 9.192.1111.38.912.0510.96
215NITKA TEFLON 160M 33.227.6440.8632.227.4139.63
216NITKA TEFLON 50M LOCTITE 21.34.926.220.664.7525.41
217OBEJMA DO RUR 1 ` METALOWA. 1.090.251.341.060.241.3
218OBEJMA DO RUR 1 ` Z USZCZE. 1.940.452.391.880.432.31
219OBEJMA DO RUR 1/2`METALOWA. 1.230.281.511.190.271.46
220OBEJMA DO RUR 1/2`Z USZCZE. 10.231.230.970.221.19
221OBEJMA DO RUR 11/2Z USZCZE. 20.462.461.940.452.39
222OBEJMA DO RUR 11/4 AG11/4M8 1.690.392.081.640.382.02
223OBEJMA DO RUR 3/4` 1.20.281.481.160.271.43
224OBEJMA DO RUR 3/4`METALOWE. 1.080.251.331.050.241.29
225OBEJMA DO RUR 32 ZACISKOWA 10.231.230.970.221.19
226OBEJMA DO RUR 40 ZACISKOWA 0.730.170.90.710.160.87
227OBEJMA DO RUR 50 ZACISKOWA 1.30.31.61.260.291.55
228OBEJMA DO RUR 75 ZACISKOWA 0.970.221.190.940.221.16
229OBEJMA DO RUR100 ZACISKOWA 1.80.412.211.750.42.15
230OBEJMA RUR 2` Z USZCZELKĄ1.770.412.181.720.42.12
231ODPŁYW LINIOWY ALKA APZ1-300 260.2659.86320.12252.4558.06310.51
232OSŁONA KANALU WEN.11*21CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
233OSŁONA KANALU WEN.11*26CHROM 20.384.6925.0719.774.5524.32
234OSŁONA KANALU WEN.14*14CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
235OSŁONA KANALU WEN.14*17CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
236OSŁONA KANALU WEN.14*21CHROM 20.394.6925.0819.784.5524.33
237OTULINA SZARA 76 7.581.749.327.351.699.04
238OTULINA TUBOLIT 15/09MM/2M 1.660.382.041.610.371.98
239OTULINA TUBOLIT 18/09MM/2M 1.790.412.21.740.42.14
240OTULINA TUBOLIT 18/9 CZERWO. 1.950.452.41.890.432.32
241OTULINA TUBOLIT 22/09MM/2M 1.980.462.441.920.442.36
242OTULINA TUBOLIT 22/9 CZERWO. 1.820.422.241.770.412.18
243OTULINA TUBOLIT 28/09MM/2M 2.310.532.842.240.522.76
244OTULINA TUBOLIT 28/9 CZERWO. 1.660.382.041.610.371.98
245OTULINA TUBOLIT 35/09MM/2M 2.510.583.092.430.562.99
246OTULINA TUBOLIT 48/09MM/2M 2.620.63.222.540.583.12
247OTULINA TUBOLIT 54/9 MM/2M 4.81.15.94.661.075.73
248PAKUŁY 2.10.482.582.040.472.51
249PAKUŁY 5-DAG 1.30.31.61.260.291.55
250PAKUŁY 100G MOTEK 8.21.8910.097.951.839.78
251PAKUŁY W SZPULCE 80G 8.21.8910.097.951.839.78
252PASTA DO GWINTÓW WODA 360G 10.012.312.319.712.2311.94
253PASTA POŚLIZGOWA DO RUR PCV 8.241.910.147.991.849.83
254PASTA USZCZEL.LENPAK 65G 4.81.15.94.661.075.73
255PASTA Z CYNA DO MIEDZI SNCU3 28.426.5434.9627.576.3433.91
256PASTA Z CYNA SNCU3 100G 17.223.9621.1816.73.8420.54
257PIERŚCIEN PLASTIKOWY WYLEWKI 0.120.030.150.120.030.15
258PIERŚCIEŃ OPOROWY WYLEWKI 3/4 0.450.10.550.440.10.54
259PODUSZKI DESKI SEDESOWEJ 10.231.230.970.221.19
260REDUKCJA 110*110 WEWN.SAM 10.172.3412.519.862.2712.13
261REDUKCJA 110/50 Z USZCZ. 1.780.412.191.730.42.13
262REDUKCJA 32/40 1.430.331.761.390.321.71
263REDUKCJA 50/40 1.530.351.881.480.341.82
264REDUKCJA AKCES.40/50 PROSTA 3.020.693.712.930.673.6
265REDUKCJA CHROMOWANA 32/50 10.332.3812.7110.022.312.32
266REDUKCJA GUMOWA 56/45 MISKI 1.50.351.851.460.341.8
267REDUKCJA GUMOWA-WARG.BIAŁA 1.20.281.481.160.271.43
268REDUKCJA KAN.OKRĄGLA WIELOS 7.491.729.217.271.678.94
269REDUKCJA KIELICHOWA 40*50 3.050.73.752.960.683.64
270REDUKCJA KIELICHOWA 40/50 3.360.774.133.260.754.01
271REDUKCJA KIELICHOWA.50*32 4.51.045.544.371.015.38
272REDUKCJA KOM.BIA.KRÓTKA.50/32 1.150.261.411.120.261.38
273REDUKCJA PROSTA 100*75 2.520.583.12.440.563
274REDUKCJA PROSTA 32/40/50 3.360.774.133.260.754.01
275REDUKCJA PROSTA 50/40/32 3.360.774.133.260.754.01
276REDUKCJA REGULIWANA 110/50 5.841.347.185.661.36.96
277REDUKCJA WEW. 32/50 3.320.764.083.220.743.96
278REDUKCJA WEW.50/50 Z USZCZ. 3.140.723.863.050.73.75
279REDUKCJA WEWNĘTRZNA 40*50 3.40.784.183.30.764.06
280REWIZJA 50/50 2.80.643.442.720.633.35
281REWIZJA 110 POMARANCZOWA 25.865.9531.8125.085.7730.85
282REWIZJA 110/110 Z USZCZELKĄ 5.151.186.3351.156.15
283REWIZJA 75 3.860.894.753.740.864.6
284ROZETA MASKUJĄCA FI 32 5.461.266.725.31.226.52
285ROZETA WC 110 MM 2.950.683.632.860.663.52
286ROZETA ZAWORU SPUSTOWEGO 6.91.598.496.691.548.23
287RURA 50-280 ODPŁYWOWA DO PRALKI 7.91.829.727.661.769.42
288RURA AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 4.81.15.94.661.075.73
289RURA BIAŁA 32/1000WAWIL 2.570.593.162.490.573.06
290RURA BIAŁA 32/2000WAWIL 4.61.065.664.461.035.49
291RURA BIAŁA 32/250 WAWIL 1.440.331.771.40.321.72
292RURA BIAŁA 32/315 WAWIL 1.580.361.941.530.351.88
293RURA BIAŁA 32/500 WAWIL 1.80.412.211.750.42.15
294RURA BIAŁA 40/1000 3.210.743.953.110.723.83
295RURA BIAŁA 40/2000 6.191.427.6161.387.38
296RURA BIAŁA 40/300 20.462.461.940.452.39
297RURA BIAŁA 40/500 2.20.512.712.130.492.62
298RURA GÓRNOPŁUKA 3.790.874.663.680.854.53
299RURA METAL CHROM B333 32*500 12.612.915.5112.232.8115.04
300RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-400 12.952.9815.9312.562.8915.45
301RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-540 13.843.1817.0213.423.0916.51
302RURA ODPŁYWOWA L-360 13.022.9916.0112.632.915.53
303RURA ODPŁYWOWA WC ALKAPLAST 14.63.3617.9614.163.2617.42
304RURA POMARANCZOWA 160/2000 23.965.5129.4723.245.3528.59
305RURA SPUSTOWA PCV FI 110MM 000000
306RURA SYFONU Z 2-ODEJŚCIAMI 6.051.397.445.871.357.22
307RURA SZARA 110/1000 Z USZCZ. 6.061.397.455.881.357.23
308RURA SZARA 110/150 Z USZCZEL 2.520.583.12.440.563
309RURA SZARA 110/2000 Z USZCZ. 10.762.4713.2310.442.412.84
310RURA SZARA 110/315 Z USZCZ. 3.350.774.123.250.754
311RURA SZARA 110/500 Z USZCZEL 40.924.923.880.894.77
312RURA SZARA 50/1000 Z USZCZ. 3.20.743.943.10.713.81
313RURA SZARA 50/200 Z USZCZ. 1.850.432.281.790.412.2
314RURA SZARA 50/2000 Z USZCZ. 4.951.146.094.81.15.9
315RURA SZARA 50/315 Z USZCZ. 1.930.442.371.870.432.3
316RURA SZARA 50/500 Z USZCZ. 2.080.482.562.020.462.48
317RURA SZARA 75/1000Z USZCZ. 4.941.146.084.791.15.89
318RURA SZARA 75/2000Z USZCZ. 9.512.1911.79.222.1211.34
319RURA SZARA 75/300 Z USZCZ. 2.730.633.362.650.613.26
320RURA SZARA 75/500 Z USZCZ. 3.10.713.813.010.693.7
321RURKA KARBOWANA 40MM 1.50.351.851.460.341.8
322RURKA KARBOWANA 50MM 1.550.361.911.50.351.85
323RUSZT DO KRATKI ŚCIEKOWEJ 30.693.692.910.673.58
324RUSZT DO WPUSTU NIERDZ.100 22.095.0827.1721.434.9326.36
325SITKO METALOWE ZLEW DUŻE 11.852.7314.5811.492.6414.13
326SITKO METALOWE ZLEW DUŻE MONTAŻ 13.13.0116.1112.712.9215.63
327SITKO OCZYSZCZAJĄCE PLASTIK 0.60.140.740.580.130.71
328SITKO OCZYSZCZAJĄCE-CHROM-WK 2.840.653.492.750.633.38
329SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z BL.OH 20.462.461.940.452.39
330SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z UCHWYT 2.30.532.832.230.512.74
331SITKO REWIZJI 110 2.380.552.932.310.532.84
332SITKO UMYW.CHROMOWANE 2.80.643.442.720.633.35
333SITKO ZLEW-NIERDZEWNE 2.210.512.722.140.492.63
334SITKO ZLEW.CHROMOWANE 3.060.73.762.970.683.65
335SPIRALA HYDRAULICZNA 1.5M 12.032.7714.811.672.6814.35
336SPIRALA HYDRAULICZNA 2M 13.263.0516.3112.862.9615.82
337SPIRALA HYDRAULICZNA 3M 17.343.9921.3316.823.8720.69
338SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 24.125.5529.6723.45.3828.78
339SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 12 58.3913.4371.8256.6413.0369.67
340SPIRALA HYDRAULICZNA 7M 34.277.8842.1533.247.6540.89
341SPIRALA HYDRAULICZNA 8M 41.229.4850.739.989.249.18
342SPIRALA HYDRAULICZNA 10M 50.8411.6962.5349.3111.3460.65
343SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 66.4615.2981.7564.4714.8379.3
344SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 12 82.1218.89101.0179.6618.3297.98
345SPIRALA HYDRAULICZNA 20M 81.4718.74100.2179.0318.1897.21
346SPIRALA KANAL.FI. 5 M 1.5 12.962.9815.9412.572.8915.46
347SPIRALA KANAL.FI. 5 M 6NOWA 24.935.7330.6624.185.5629.74
348SPIRALA KANAL.FI. 6 M 2 15.963.6719.6315.483.5619.04
349SPIRALA KANAL.FI. 6 M 3 19.684.5324.2119.094.3923.48
350SPIRALA KANAL.FI. 6 M 5 22.565.1927.7521.885.0326.91
351SPUST ZLEWOZMYWAKA Z SITKIEM 4.10.945.043.980.924.9
352SYFON 2-KOM.2-POZ.PRZE.WERTA 50.2911.5761.8648.7811.2260
353SYFON 2-KOM.2-POZIOMOWY 43.199.9353.1241.899.6351.52
354SYFON BRODZI SPED KLIK MOS. 44.2210.1754.3942.899.8652.75
355SYFON BRODZIK 50 14.183.2617.4413.753.1616.91
356SYFON BRODZIK 413M KLIK-KLK 52.111.9864.0850.5411.6262.16
357SYFON BRODZIK A47CR 50 CHROM 27.876.4134.2827.036.2233.25
358SYFON BRODZIK ABS BIAŁY NISK 15.13.4718.5714.653.3718.02
359SYFON BRODZIK ABS CHROM SPED 22.535.1827.7121.855.0326.88
360SYFON BRODZIK KLIK-KLAK 34.878.0242.8933.827.7841.6
361SYFON BRODZIK PŁASKI SITKO METALOWE 10.562.4312.9910.242.3612.6
362SYFON BRODZIK-SPED 90 27.856.4134.2627.016.2133.22
363SYFON BRODZIKOWY UNIWERSALNY 6.881.588.466.671.538.2
364SYFON BRODZIKOWY19030 8.11.869.967.861.819.67
365SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY BIAŁY 4.851.125.974.71.085.78
366SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY CHROM 7.61.759.357.371.79.07
367SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY BIAŁY 9.232.1211.358.952.0611.01
368SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY CHROM 9.752.2411.999.462.1811.64
369SYFON ELASTYCZNY ROZCIĄGANY6/4.5/4 CHROM 12.62.915.512.222.8115.03
370SYFON PISUAROWY 23.245.3528.5922.545.1827.72
371SYFON PISUAROWY A50132 7.371.79.077.151.648.79
372SYFON UMYWA.NAKLADKA STAL. 20.094.6224.7119.494.4823.97
373SYFON UMYWALKA RUROWY 11.242.5913.8310.92.5113.41
374SYFON UMYWALKOWY - METAL 9.842.2612.19.542.1911.73
375SYFON UMYWALKOWY - PÓŁSYFON 5.11.176.274.951.146.09
376SYFON UMYWALKOWY ALKAPLAST 12.782.9415.7212.42.8515.25
377SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK 24.785.730.4824.045.5329.57
378SYFON UMYWALKOWY SITKO PLASTIKOWE 5.151.186.3351.156.15
379SYFON UMYWALKOWY Z ODEJŚCIEM DO PRALKI SITKO METALOWE 9.92.2812.189.62.2111.81
380SYFON UMYWALKOWY-CHROM 28.66.5835.1827.746.3834.12
381SYFON UMYWALKOWY-CHROM Z KOR 32.67.540.131.627.2738.89
382SYFON UNIWERSALNY 11/4X32 4.280.985.264.150.955.1
383SYFON UNIWERSALNY 6/4 NAK.METALOWA 4.10.945.043.980.924.9
384SYFON WANNOWY CHROM KLIK-KLA 4610.5856.5844.6210.2654.88
385SYFON WANNOWY NADSTROPOWY 10.152.3312.489.852.2712.12
386SYFON WANNOWY NADSTROPOWY.METALOWE SITKO13.53.1116.6113.13.0116.11
387SYFON WANNOWY PRZELEW-SPUST 10.162.3412.59.862.2712.13
388SYFON WANNOWY PRZELEW.METAL. 12.232.8115.0411.862.7314.59
389SYFON WANNOWY Z KOREKIEM AUTOMATYCZNYM 26.96.1933.0926.09632.09
390SYFON WANNOWY.METAL.KOREK 20.244.6624.919.634.5124.14
391SYFON ZLEW 2-KOMOROWY Z PRZELEWEM18.74.32318.144.1722.31
392SYFON ZLEW. 2-KOM. Z ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI16.83.8620.6616.33.7520.05
393SYFON ZLEW.1-KOM.DUŻE SITO . 34.898.0242.9133.847.7841.62
394SYFON ZLEW.1-KOM.METAL.Z.ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI 10.282.3612.649.972.2912.26
395SYFON ZLEW.1-KOMOROWY Z PRZELEWEM 13.23.0416.2412.82.9415.74
396SYFON ZLEW.2-KOM.RURA.A213 22.355.1427.4921.684.9926.67
397SYFON ZLEW.2KOM. DUŻE SITO 42.449.7652.241.179.4750.64
398SYFON ZLEW.PODWÓJNY SITKO PLASTIKOWE 8.11.869.967.861.819.67
399SYFON ZLEW.PODWÓJNY-METAL 12.12.7814.8811.742.714.44
400SYFON ZLEW.POJEDYNCZY META. 8.61.9810.588.341.9210.26
401SYFON ZLEW.POJEDYNCZY SITKO PLASTIKOWE 6.61.528.126.41.477.87
402SZTUCER 110/150/90 P101 POD. 12.082.7814.8611.722.714.42
403SZTUCER KOMB. 50/500 -BIAŁY 4.961.146.14.811.115.92
404SZTUCER ŁACZACY WC P102 8.151.8710.027.911.829.73
405SZTUCER WC 110X150 KRÓTKI 6.491.497.986.31.457.75
406SZTUCER WC 110X250 ŚREDNI 7.341.699.037.121.648.76
407SZTUCER WC 110X400 DŁUGI 14.13.2417.3413.683.1516.83
408SZTUCER WIELORED. 40-L-250 2.990.693.682.90.673.57
409SZTUCER WIELORED.32.-500MM 4.040.934.973.920.94.82
410SZTUCER WIELORED.32/250 2.620.63.222.540.583.12
411SZTUCER WIELORED.DŁ.-250MM 3.780.874.653.670.844.51
412SZTUCER WIELORED.DŁ.-350MM 4.521.045.564.381.015.39
413SZTUCER WIELORED.DŁ.-500MM 5.421.256.675.261.216.47
414SZTUCER WIELOREDUKCYJNY 40.-400MM 4.070.945.013.950.914.86
415ŚRUBA DESKI B-203 2.890.663.552.80.643.44
416ŚRUBA DESKI BADI 6.151.417.565.971.377.34
417ŚRUBA DESKI BRZÓZKA.O.SIKA 2.830.653.482.750.633.38
418ŚRUBA DESKI EUROSTANDARD 14.023.2217.2413.63.1316.73
419ŚRUBA DESKI FOTO.MALVA KPL. 4.41.015.414.270.985.25
420ŚRUBA DESKI HAK METAL 9.592.2111.89.32.1411.44
421ŚRUBA DESKI SEDES.LILIA FOTO 4.651.075.724.511.045.55
422ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 2.50.583.082.430.562.99
423ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 6CM 5.641.36.945.471.266.73
424ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ-METAL. 4.781.15.884.641.075.71
425ŚRUBA DESKI UNIWERSALNA 4.431.025.454.30.995.29
426ŚRUBA DO MOCOW.UMYW./10*120/ 30.693.692.910.673.58
427ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI 1.10.251.351.070.251.32
428ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI CH 1.80.412.211.750.42.15
429ŚRUBA DO MOCOWANIA UMYWALKI 1.760.42.161.710.392.1
430ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT 4.070.945.013.950.914.86
431ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT METAL 5.151.186.3351.156.15
432ŚRUBA METALOWA DO SITEK SYFONU 1.250.291.541.210.281.49
433ŚRUBA REGULACYJNA /KASKADA/ 10.152.3312.489.852.2712.12
434TAŚMA DO OTULIN 50X25 6.91.598.496.691.548.23
435TAŚMA DO OTULIN 50X50 13.33.0616.3612.92.9715.87
436TAŚMA TEFLON - CIENKA 0.90.211.110.870.21.07
437TAŚMA TEFLON GAZ CIEŃKA 1.60.371.971.550.361.91
438TAŚMA TEFLON UNI.0.2X25X15M 4.51.045.544.371.015.38
439TRAPER 75 Z USZCZE. 4.561.055.614.421.025.44
440TRAPER 125/110 BEZ USZCZE. 2.660.613.272.580.593.17
441TRAPER 50/72 BEZ USZCZE. 1.650.382.031.60.371.97
442TRAPER WC MIMOŚRODOWY 5.721.327.045.551.286.83
443TRAPER Z USZCZELKA 50 2.620.63.222.540.583.12
444TRAPER Z USZCZELKĄ 110 4.81.15.94.661.075.73
445TRÓJNIK 110/100 Z USZCZELKĄ 4.250.985.234.120.955.07
446TRÓJNIK 110/50 Z USZCZELKA 3.410.784.193.310.764.07
447TRÓJNIK 160 3 28.086.4634.5427.246.2733.51
448TRÓJNIK 32/45 Z USZCZ. 1.760.42.161.710.392.1
449TRÓJNIK 40/40 1.850.432.281.790.412.2
450TRÓJNIK 50/50 Z USZCZELKA 1.910.442.351.850.432.28
451TRÓJNIK 50X32 Z USZCZ. 2.60.63.22.520.583.1
452TRÓJNIK 75/75*90.67.45 3.380.784.163.280.754.03
453TRÓJNIK CHROMOWANY 32/90.45 7.871.819.687.631.759.38
454TRÓJNIK NASTAWNY 110/50 7.371.79.077.151.648.79
455TRÓJNIK NASTAWNY 50/50 4.561.055.614.421.025.44
456USZCZELKA DO PŁYWAKA 0.20.050.250.190.040.23
457USZCZELKA DO ZAWORU NAPEŁNIAJĄCEGO 0.710.160.870.690.160.85
458USZCZELKA FIBROWA 0.250.060.310.240.060.3
459USZCZELKA FILTRUJĄCA 3/4 Z SIT 0.70.160.860.680.160.84
460USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ 0.460.110.570.450.10.55
461USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ PODWYŻSZONA 0.550.130.680.530.120.65
462USZCZELKA GRZYBKA.WYLEWKI3/4 0.250.060.310.240.060.3
463USZCZELKA KLINOWA 32MM 40MM 0.20.050.250.190.040.23
464USZCZELKA KOMPAKT PIANOGUM 3.420.794.213.320.764.08
465USZCZELKA KORKA KLIK-KLAK 0.670.150.820.650.150.8
466USZCZELKA MONTAŻ DOLNOPŁUKA II 0.650.150.80.630.140.77
467USZCZELKA ODSTOJNIKA SYFONU 0.250.060.310.240.060.3
468USZCZELKA ORING BAT.6.3*2.4 0.150.030.180.150.030.18
469USZCZELKA ORING POD GLOW.1/2 0.10.020.120.10.020.12
470USZCZELKA POD GRZYBEK 0.150.030.180.150.030.18
471USZCZELKA POD GRZYBEK-SILIKONOWA 0.20.050.250.190.040.23
472USZCZELKA POD WYLEWKE 0.090.020.110.090.020.11
473USZCZELKA PÓŁSYFONU 5/4.6/4 0.40.090.490.390.090.48
474USZCZELKA RUR 100MM 0.430.10.530.420.10.52
475USZCZELKA RUR 50MM 0.250.060.310.240.060.3
476USZCZELKA TRAPERA 50MM 2.60.63.22.520.583.1
477USZCZELKA TRAPERA 110MM 3.840.884.723.720.864.58
478USZCZELKA WARGOWA 32MM.40MM 0.30.070.370.290.070.36
479USZCZELKA WARGOWA 50MM 0.340.080.420.330.080.41
480USZCZELKA WARGOWA 110MM 0.450.10.550.440.10.54
481USZCZELKA WARGOWA KOLANA WC 3.620.834.453.510.814.32
482USZCZELKA WEZ.WODOM.1/2 GAMB 0.170.040.210.160.040.2
483USZCZELKA WĘŻYKA 1/2 SYLIKONOWA 0.20.050.250.190.040.23
484USZCZELKA WĘŻYKA METALOWEGO 0.150.030.180.150.030.18
485USZCZELKA ZAWORU E-149 20.462.461.940.452.39
486USZCZELKI GAZOMIERZA.POMPY 0.40.090.490.390.090.48
487WIDEŁKI BATERII WANNOWEJ 9.12.0911.198.832.0310.86
488WODOMIERZ 1 CIEPŁA WODA56.8313.0769.955.1312.6867.81
489WODOMIERZ 1.0 METRON 39.69.1148.7138.418.8347.24
490WSPORNIK POD UMYWALKE 9.222.1211.348.942.0611
491WYWIETRZNIK 100 Z SIATKA OKRĄGŁY 3.10.713.813.010.693.7
492WYWIETRZNIK 21X14 Z SIATKĄ 4.090.945.033.970.914.88
493WYWIETRZNIK METAL.14X14 SIATKĄ 12.792.9415.7312.412.8515.26
494WYWIETRZNIK METALALOWY 21*14 ZSIATKĄ 13.83.1716.9713.393.0816.47
495WYWIETRZNIK REGULOWANY 61.387.385.821.347.16
496WYWIETRZNIK SKOŚNY 14*14/ 4.831.115.944.691.085.77
497WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X14 Z SIATKĄ 5.11.176.274.951.146.09
498WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X21 6.11.47.55.921.367.28
499WYWIETRZNIK Z SIATKĄ 14*14 4.090.945.033.970.914.88
500WYWIETRZNIK ZWYKŁY 11/28 4.10.945.043.980.924.9
501WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/14 3.250.7543.150.723.87
502WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/21 4.10.945.043.980.924.9
503WYWIETRZNIK. 125 Z SIATKĄ 3.790.874.663.680.854.53
504WYWIETRZNIK. 150 Z SIATKĄ 4.661.075.734.521.045.56
505WYWIETRZNIK.14X14 ZAL.ZWYKŁY 4.551.055.64.411.015.42
506WYWIETRZNIK.14X21 ZAL.ZWYKŁY 4.91.136.034.751.095.84
507WYWIEWKA 50 4.911.136.044.761.095.85
508WYWIEWKA 75 4.41.015.414.270.985.25
509WYWIEWKA 110 5.021.156.174.871.125.99
510ZAŚLEPKA GUMOWA 32 MM 0.620.140.760.60.140.74
511ZAŚLEPKA GUMOWA 50 MM 0.950.221.170.920.211.13
512ZAWIESZKA DO SPŁUCZKI 0.760.170.930.740.170.91
513ZAWLECZKI DO SPŁUCZEK 0.480.110.590.470.110.58
514ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA 1/2 6.861.588.446.651.538.18
515ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA ZB-8 12.22.8115.0111.832.7214.55
516ZAWÓR CZERPALNY 1/2 OC 14.113.2517.3613.693.1516.84
517ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 4.551.055.64.411.015.42
518ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2 DOLNOPŁUKA PP 6.951.68.556.741.558.29
519ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2*3/8 P-2446EF 10.692.4613.1510.372.3912.76
520ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 3/8 DOLNOPŁUKA 6.741.558.296.541.58.04
521ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST 1/2 13.13.0116.1112.712.9215.63
522ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST D 17.4421.416.883.8820.76
523ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY DOLNEGO ZASILANIA 1/2.3/8 11.912.7414.6511.552.6614.21
524ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY METALOWY 17.33.9821.2816.783.8620.64
525ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-105 12.582.8915.4712.22.8115.01
526ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-149.E123 14.023.2217.2413.63.1316.73
527ZAWÓR ODPŁYWOWY - KK-POL 9.832.2612.099.542.1911.73
528ZAWÓR ODPŁYWOWY - TYP II B 6.421.487.96.231.437.66
529ZAWÓR ODPŁYWOWY (GRZYB) 6.831.578.46.631.528.15
530ZAWÓR PŁYWAKOWY 6.81.568.366.61.528.12
531ZESTAW MONTAZOWY BAT.STOJĄCJ 1.950.452.41.890.432.32
532ZESTAW MONTAŻOWY DO BAT.STOJ.1-ŚRUA 4.751.095.844.611.065.67
533ZESTAW PRZYŁ.MOCUJACY WCP103 19.244.4323.6718.664.2922.95
534ZESTAW PRZYŁ.MOCUJĄCY WCP106 40.329.2749.5939.11948.11
535ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 4.641.075.714.51.045.54
536ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 BEZ KIELICHA4.190.965.154.060.934.99
537ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 50/50/40 4.951.146.094.81.15.9
538ZŁĄCZE HARMONIJKOWE WC 30CM 13.973.2117.1813.553.1216.67
539ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 40/50/40 4.731.095.824.591.065.65
540ZŁĄCZE UNIWERS.5/4X40/50 5.4 7.261.678.937.041.628.66
541ZŁĄCZE UNIWERSALNE 5/4*6/4 Z NAKRĘTKOM REDUKCYJNĄ PLASTIKOWE BIAŁE 8.82.0210.828.541.9610.5
542ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC 9.012.0711.088.742.0110.75
543ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC-ROZCIĄGANE 12.652.9115.5612.272.8215.09
544ZŁĄCZE WC SZCZUROODPORNE L-40011.122.5613.6810.792.4813.27
545ZŁĄCZE-MIMOŚRÓD WC-110MM 4.891.126.014.741.095.83
546ZŁĄCZKA DO SYFONU ZLEWU Z ODEJ 3.350.774.123.250.754
547ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 32.40 3.550.824.373.440.794.23
548ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 40.50 3.680.854.533.570.824.39
549ZŁĄCZKA SAMOUSZ.MISKI KLOZET 2.580.593.172.50.583.08

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved