Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



SANITARNE


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1AUTOMAT SPŁUKUJĄCY - CHROM 32.317.4339.7431.347.4338.77
2AUTOMAT SPŁUKUJĄCY -3/4 NIRG245.1410.3855.5243.7910.3854.17
3CIĄGADŁO DO DOLNOPŁUKA 1.810.422.231.760.422.18
4CZWÓRNIK 110*110/45.67 12.032.7714.811.672.7714.44
5CZWÓRNIK 110*110/67 10.882.513.3810.552.513.05
6CZWÓRNIK 50*50/67 2.890.663.552.80.663.46
7CZWÓRNIK 50*50/90.45 5.991.387.375.811.387.19
8CZWÓRNIK NASTAWNY 110*50*50 10.472.4112.8810.162.4112.57
9DESKA WOLNOPADAJĄCA KOMPAKT 94.121.64115.7491.2821.64112.92
10DESKA IRYS 17.263.9721.2316.743.9720.71
11DESKA LILIA BIAŁA 17.13.9321.0316.593.9320.52
12DESKA LILIA BISK 24.825.7130.5324.085.7129.79
13DESKA LILIA FOTO Z NADRUKIEM 19.094.3923.4818.524.3922.91
14DESKA LOTOS 29.866.8736.7328.966.8735.83
15DESKA MALWA 22.35.1327.4321.635.1326.76
16DESKA SEDESOWA BERMUDA RIO WOLNOPADAJĄCA 46.9810.8157.7945.5710.8156.38
17DESKA SEDESOWA -BIAŁA SANO 19.914.5824.4919.314.5823.89
18DESKA SEDESOWA -KOLOR SANO 21.534.9526.4820.884.9525.83
19DESKA SEDESOWA 010/AMW WOLNOPADAJĄCA51.211.7862.9849.6611.7861.44
20DESKA SEDESOWA BADI 34.57.9442.4433.477.9441.41
21DESKA SEDESOWA BASIC BIAŁA 11.972.7514.7211.612.7514.36
22DESKA SEDESOWA BRZÓZKA 22.135.0927.2221.475.0926.56
23DESKA SEDESOWA CLEO WOLNOPADAJĄCA37.998.7446.7336.858.7445.59
24DESKA SEDESOWA JUNIOR 24.625.6630.2823.885.6629.54
25DESKA SEDESOWA KASKADA 31.367.2138.5730.427.2137.63
26DESKA SEDESOWA KASKADA WOLNOPADAJĄCA48.5111.1659.6747.0511.1658.21
27DESKA SEDESOWA LUX 40.819.3950.239.599.3948.98
28DESKA SEDESOWA NT-2 25.345.8331.1724.585.8330.41
29DESKA SEDESOWA OSIKA BIAŁA 22.895.2628.1522.25.2627.46
30DESKA SEDESOWA S-1023.475.428.8722.775.428.17
31DESKA SEDESOWA S-1124.235.5729.823.55.5729.07
32DESKA SEDESOWA SLIM 012/A35.848.2444.0834.768.2443
33DESKA SEDESOWA SLIM WOLNOPADAJĄCA ZAWIAS METAL 012/AMW52.4812.0764.5550.9112.0762.98
34DESKA SEDESOWA SOFTCLOS WOLNOPADAJĄCA 87.9120.22108.1385.2720.22105.49
35DESKA SEDESOWA VENUS Z NADRUKIEM82.118.88100.9879.6418.8898.52
36DESKA SLIM WOLNOOPADAJĄCA 48.4711.1559.6247.0211.1558.17
37DOLNOPŁUK - `OPAL` LUX 45.8110.5456.3544.4410.5454.98
38DOLNOPŁUK `JANTAR` 59.5913.7173.357.813.7171.51
39DOLNOPŁUK KLAWISZOWY - KOLOR 42.069.6751.7340.89.6750.47
40DOLNOPŁUK KLAWISZOWY `RAWKA` 69.5215.9985.5167.4315.9983.42
41DOLNOPŁUK KLAWISZOWY B-107K 46.8810.7857.6645.4710.7856.25
42DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY MODEL 99 42.559.7952.3441.279.7951.06
43DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY SANO36.638.4245.0535.538.4243.95
44DOLNOPŁUK ZWYKŁY NA CIĄGADŁO 35.468.1643.6234.48.1642.56
45DRZWICZKI MALOWANE KOMINOWE 14*14 6.451.487.936.261.487.74
46DRZWICZKI NIERDZEWNE 30*30 50.4411.662.0448.9311.660.53
47DRZWICZKI REWIZYJNE 15*15 BIAŁE 10.472.4112.8810.162.4112.57
48DRZWICZKI REWIZYJNE 15*20 BIAŁE 10.952.5213.4710.622.5213.14
49DRZWICZKI REWIZYJNE 20*20 BIAŁE 12.812.9515.7612.432.9515.38
50DRZWICZKI REWIZYJNE 20*25 BIAŁE 15.843.6419.4815.363.6419
51DRZWICZKI REWIZYJNE 20*30 BIAŁE 16.783.8620.6416.283.8620.14
52DRZWICZKI REWIZYJNE 25*33 BIAŁE 19.614.5124.1219.024.5123.53
53DRZWICZKI REWIZYJNE 30*30 BIAŁE 19.884.5724.4519.284.5723.85
54DRZWICZKI REWIZYJNE 30*40 BIAŁE 23.225.3428.5622.525.3427.86
55DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*20 21.224.8826.120.584.8825.46
56DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*25 22.35.1327.4321.635.1326.76
57FILTR SIATKOWY 1/2 ` DO GAZU MOSIĘŻNY 11.712.6914.411.362.6914.05
58FILTR SIATKOWY 1/2` DO WODY MOSIĘŻNY 7.091.638.726.881.638.51
59FILTR SIATKOWY 1` DO WODY 18.74.32318.144.322.44
60FILTR SIATKOWY 3/4 DO GAZU MOŚIĘŻNY 19.094.3923.4818.524.3922.91
61FILTR SIATKOWY 3/4 DO WODY MOŚIĘŻNY 10.562.4312.9910.242.4312.67
62GARDZIEL ZLEWU DUŻE SITKO Z PRZELEWEM 14.733.3918.1214.293.3917.68
63GÓRNOPLUK 44.3910.2154.643.0610.2153.27
64GRZAŁKA 1500W 8.011.849.857.771.849.61
65GRZAŁKA BOJLERA 1500W 15.453.551914.993.5518.54
66GRZAŁKA BOJLERA 2000W 18.034.1522.1817.494.1521.64
67GRZAŁKA BOJLERA 2000W 5/4 16.073.719.7715.593.719.29
68GRZAŁKA BOJLERA 2000W Z KOR. Z WYŁ.LAVABO88.420.33108.7385.7520.33106.08
69GRZAŁKA BOJLERA 3000W Z KOR. 19.284.4323.7118.74.4323.13
70GRZAŁKA GRZEJ.OLEJ.PAN.1000W 12.592.915.4912.212.915.11
71KLAMRA DO OTULIN 1.130.261.391.10.261.36
72KOLANKO DO MUSZLI 100/50 13.443.0916.5313.043.0916.13
73KOLANKO DO MUSZLI 45.75.90 6.841.578.416.631.578.2
74KOLANKO DO MUSZLI 90 HARMONI 39.539.0948.6238.349.0947.43
75KOLANKO DOL DŁUGIE-KARBOWANE 4.81.15.94.661.15.76
76KOLANKO DOL KÓTKIE-KARBOWANE. 3.550.824.373.440.824.26
77KOLANKO DOL-UNIWERS.DŁUGIE 5.281.216.495.121.216.33
78KOLANKO DOLNOPŁUKA -DLUGIE 3.840.884.723.720.884.6
79KOLANKO DOLNOPŁUKA -UNIWERSALNE 4.481.035.514.351.035.38
80KOLANKO DWUKIELICHOWE 50*50 2.640.613.252.560.613.17
81KOLANKO NASTAWNE 32MM KULA 3.480.84.283.380.84.18
82KOLANKO NASTAWNE 50MM KULA 4.120.955.0740.954.95
83KOLANKO NASTAWNE 110MM KULA 11.82.7114.5111.452.7114.16
84KOLANKO NASTAWNE 50MM 1.430.331.761.390.331.72
85KOLANKO NASTAWNE BIAŁE -110 3.570.824.393.460.824.28
86KOLANKO REDUKC.NAST.50*40 4.761.095.854.621.095.71
87KOLANKO REDUKCYJNE 40X50 3.190.733.923.090.733.82
88KOLANKO REDUKCYJNE 50/110<901.920.442.361.860.442.3
89KOLANKO REDUKCYJNE 50/321.650.382.031.60.381.98
90KOLANKO UNIWERSALNE 32 2.750.633.382.670.633.3
91KOLANKO UNIWERSALNE 40 3.750.864.613.640.864.5
92KOLANKO UNIWERSALNE FI 50 3.210.743.953.110.743.85
93KOLANKO ZW 75/90.67.45.30 2.50.583.082.430.583.01
94KOLANKO-32/32 Z USZCZ. 1.150.261.411.120.261.38
95KOLANKO-40/90.67.45 1.490.341.831.450.341.79
96KOLANKO-ZW.100/90 Z USZCZE. 2.940.683.622.850.683.53
97KOLANKO-ZW.50/90 Z USZCZE. 1.290.31.591.250.31.55
98KOLANO 110/90 P-100 PODTYNKOWE 12.52.8815.3812.132.8815.01
99KOLANO 160 12.092.7814.8711.732.7814.51
100KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32 2.040.472.511.980.472.45
101KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32K 2.250.522.772.180.522.7
102KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS. 20` 5.851.357.25.671.357.02
103KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS.15` 8.661.9910.658.41.9910.39
104KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ 40K 2.250.522.772.180.522.7
105KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.40 2.040.472.511.980.472.45
106KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50 2.040.472.511.980.472.45
107KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50K 2.170.52.672.10.52.6
108KOREK 40 PCV 10.231.230.970.231.2
109KOREK 110 PCV 1.850.432.281.790.432.22
110KOREK 32 PCV 0.650.150.80.630.150.78
111KOREK 50 PCV 1.250.291.541.210.291.5
112KOREK 75 PCV 20.462.461.940.462.4
113KOREK KLIK-KLAK BRODZIK 20.084.6224.719.484.6224.1
114KOREK KLIK-KLAK DUŻY METAL 15.213.518.7114.753.518.25
115KOREK KLIK-KLAK UMYW BEZ PRZ 18.374.2322.617.824.2322.05
116KOREK METALOWY DUŻY E40113.313.0616.3712.913.0615.97
117KOREK UMYW.KLIK-KLAK METAL 16.343.7620.115.853.7619.61
118KORKI DO UMYW.DESING MIX 9.372.1611.539.092.1611.25
119KORKI GUMOWE 0.850.21.050.820.21.02
120KORKI UNIWERSALNE 36-58MM 6.051.397.445.871.397.26
121KORKI UNIWERSALNY FRISBI 5.451.256.75.291.256.54
122KORKI Z ŁAŃCUSZKIEM 4.691.085.774.551.085.63
123KPL.NAPR.AUT.SPŁUK.AS 3/4 G2 5.871.357.225.691.357.04
124KPL.NAPRAWCZY AUT.SPŁUKUJ. 6.351.467.816.161.467.62
125KPL.NAPRAWCZY DO KOMPAKTU `U` 8.892.0410.938.622.0410.66
126KPL.USZCZE. SYFONU WANNOWEGO 2.30.532.832.230.532.76
127KPL.USZCZE.PRZEŁĄCZNIKA WANNOWEGO 1.40.321.721.360.321.68
128KPL.USZCZE.SYFON ZLEW 2-KOM. 2.460.573.032.390.572.96
129KPL.USZCZEL.POD BAT.Z SITKIM 1.310.31.611.270.31.57
130KPL.USZCZEL.WYLEWKI 1/2.3/4 1.10.251.351.070.251.32
131KPL.USZCZELEK ARMAT.DOM. 2.340.542.882.270.542.81
132KPL.USZCZELEK AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 1.180.271.451.140.271.41
133KPL.USZCZELEK DO BATERII 1.50.351.851.460.351.81
134KPL.USZCZELEK DO GAZU 2.730.633.362.650.633.28
135KPL.USZCZELEK DO GAZU ZES-WO 1.850.432.281.790.432.22
136KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA 1.080.251.331.050.251.3
137KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA-IS. 1.530.351.881.480.351.83
138KPL.USZCZELEK E-370 SPŁUCZKI 3.330.774.13.230.774
139KPL.USZCZELEK ORINGÓW MAŁYCH 12ELEMENTÓW 1.620.371.991.570.371.94
140KPL.USZCZELEK SYFONU DUŻE SITO3.010.693.72.920.693.61
141KPL.USZCZELEK SYFONU UMYWALKI 1.850.432.281.790.432.22
142KPL.USZCZELEK SYFONU ZLEWU 1.70.392.091.650.392.04
143KRATKA WENT.FI-100 T.30 SREBRNA 10.292.3712.669.982.3712.35
144KRATKA 14*21 019006.121.417.535.941.417.35
145KRATKA OKRA.STYROPIANOWA 125 2.430.562.992.360.562.92
146KRATKA STYROPIANOWA 14*14/10 3.770.874.643.660.874.53
147KRATKA ŚCIEKOWA 10.582.4313.0110.262.4312.69
148KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 FI 50 9.452.1711.629.172.1711.34
149KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 PCV 5.11.176.274.951.176.12
150KRATKA ŚCIEKOWA 110 27.136.2433.3726.326.2432.56
151KRATKA ŚCIEKOWA C213.10*10 25.25.83124.445.830.24
152KRATKA ŚCIEKOWA CHROM 110 37.568.6446.236.438.6445.07
153KRATKA ŚCIEKOWA FI 50 PROSTA 10X10 3.70.854.553.590.854.44
154KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 110 886 32.687.5240.231.77.5239.22
155KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 50 5.951.377.325.771.377.14
156KRATKA ŚCIEKOWA PŁASKA -50- 9.922.2812.29.622.2811.9
157KRATKA ŚIEKOWA Z KOSZEM 50. 7.911.829.737.671.829.49
158KRATKA WEN. 14*14 Z ŻAL.0090010.22.3512.559.892.3512.24
159KRATKA WEN.14*14 TUŻS T-43 8.61.9810.588.341.9810.32
160KRATKA WEN.FI-100 T-95 6.171.427.595.981.427.4
161KRATKA WEN.SUFIT .FI100 T64 6.111.417.525.931.417.34
162KRATKA WEN.SUFIT .FI125 T65 8.922.0510.978.652.0510.7
163KRATKA WEN113RNW 0011 .0502010.52.4212.9210.192.4212.61
164KRATKA WENT.11*27 Z ŻAL.0240012.052.7714.8211.692.7714.46
165KRATKA WENT.113NW 477.51.739.237.281.739.01
166KRATKA WENT.14*14 TUS T101 3.530.814.343.420.814.23
167KRATKA WENT.14*21 TUS T103 4.3315.334.215.2
168KRATKA WENT.14X14 CHROM M1N AVENTA 14.713.3818.0914.273.3817.65
169KRATKA WENT.14X14 NIERDZEWNA Z SIATKĄ11.272.5913.8610.932.5913.52
170KRATKA WENT.14X14 T-61 6.881.588.466.671.588.25
171KRATKA WENT.14X14 T38 8.121.879.997.881.879.75
172KRATKA WENT.14X14 TM 3.210.743.953.110.743.85
173KRATKA WENT.14X14 TŻ T37 8.041.859.897.81.859.65
174KRATKA WENT.14X21 TŻR T-41 9.132.111.238.862.110.96
175KRATKA WENT.15*15 TRU-2 3.530.814.343.420.814.23
176KRATKA WENT.18X25 TUS. 3.910.94.813.790.94.69
177KRATKA WENT.25X25 TUS. 61.387.385.821.387.2
178KRATKA WENT.8-15OKR.ŻAL ST88 9.382.1611.549.12.1611.26
179KRATKA WENT.FI-150 T-23 5.731.327.055.561.326.88
180KRATKA WENT.OKR.FI100 T-30 2.940.683.622.850.683.53
181KRATKA WENT.ZW.14X14 SIAT.PE 3.180.733.913.080.733.81
182KRATKA WENT.ZW.Z ZABUD.14*21 4.61.065.664.461.065.52
183KRATKA WENTY 14X21 SIATKĄ 3.860.894.753.740.894.63
184KRATKA WENTYLACYJNA 11X27 T-63 7.921.829.747.681.829.5
185KRATKA WENTYLACYJNA DO DRZWI 8.872.0410.918.62.0410.64
186KRATKA WENTYLACYJNA FI100 M9N METAL. 12.932.9715.912.542.9715.51
187KRATKA Z ŻAL.KR0200011.482.6414.1211.142.6413.78
188KRATKA14 W 42 8.541.9610.58.281.9610.24
189KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 4.481.035.514.351.035.38
190KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 KR. 2.340.542.882.270.542.81
191KRÓCIAK KOMBINOWANY 40X500 4.240.985.224.110.985.09
192KRÓCIAK-110 GŁEBOKI KIELICH. 4.921.136.054.771.135.9
193KRÓCIAK-REDUKCJA ELASTYCZNA. 50/32 2.770.643.412.690.643.33
194LEJEK DOLNOPŁUKA.GÓRNOPŁUKA 1.550.361.911.50.361.86
195ŁĄCZNIK AUTOMATU Z RURĄ 1.050.241.291.020.241.26
196ŁĄCZNIK WC MIMOŚRÓD 1010 5.141.186.324.991.186.17
197MASKOWNICA 15/15 5.41.246.645.241.246.48
198MASKOWNICA 15/30 6.981.618.596.771.618.38
199MASKOWNICA 20/15 6.911.598.56.71.598.29
200MASKOWNICA 20/25 8.872.0410.918.62.0410.64
201MASKOWNICA 20/40 9.522.1911.719.232.1911.42
202MASKOWNICA 25/25 9.522.1911.719.232.1911.42
203MASKOWNICA 25/35 10.322.3712.6910.012.3712.38
204MASKOWNICA 25/40 10.422.412.8210.112.412.51
205MASKOWNICA 30/30 10.322.3712.6910.012.3712.38
206MASKOWNICA 30/40 11.392.6214.0111.052.6213.67
207MASKOWNICA 40/40 12.772.9415.7112.392.9415.33
208MASKOWNICA CHROM 20*25 10.322.3712.6910.012.3712.38
209MASKOWNICA UNIW.MAGNESY 5.471.266.735.311.266.57
210MEMBRANY-PG-4.PG-6.PG-17 1.780.412.191.730.412.14
211MIEDZ MUFA 18*3/4 2.630.63.232.550.63.15
212MIEDZ MUFA RED. 22*18 3.240.753.993.140.753.89
213MIEDZ NYPEL 18*3/4 1.910.442.351.850.442.29
214MIEDZ ZŁĄCZKA NYPLOWA 18-15 3.290.764.053.190.763.95
215MON.SYF.UMYW. KLIK-KLAK CHRO 12.982.9915.9712.592.9915.58
216MONTAŻ SYFONU ZLEW.UMYW.WANNA 2.880.663.542.790.663.45
217MONTAŻ ZLEW-UMYW.Z ODEJSCIEM 4.81.15.94.661.15.76
218MONTAŻ ZLEWU KOLANKOWY SITKO METAL7.481.729.27.261.728.98
219MUFA 110 MM 4.280.985.264.150.985.13
220MUFA 32/32 1.60.371.971.550.371.92
221MUFA 32X40 BIAŁA UNIWERSALNA 2.990.693.682.90.693.59
222MUFA 32X50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.120.723.843.030.723.75
223MUFA 40 / ZLACZKA / 1.810.422.231.760.422.18
224MUFA 50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.280.754.033.180.753.93
225MUFA 50MM 2.080.482.562.020.482.5
226MUFA 75 / ZLACZKA / 4.421.025.444.291.025.31
227MUFA CHROMOWANA 32 9.252.1311.388.972.1311.1
228NAKRĘTKI DO ZAWORU ODPŁYWOWEGO 2.990.693.682.90.693.59
229NAPOWIERZACZ 100 6.981.618.596.771.618.38
230NAPOWIETRZACZ 50 5.651.36.955.481.36.78
231NAPOWIETRZACZ 75 3.650.844.493.540.844.38
232NAPOWIETRZACZ 75-12.232.8115.0411.862.8114.67
233NASUWKA 160 9.472.1811.659.192.1811.37
234NITKA TEFLON 160M 34.79842.7933.75841.75
235NITKA TEFLON 50M LOCTITE 21.945.0526.9921.285.0526.33
236OBEJMA DO RUR 1 ` Z USZCZE. 20.462.461.940.462.4
237OBEJMA DO RUR 1/2 PODWÓJNA 2.180.52.682.110.52.61
238OBEJMA DO RUR 1/2`METALOWA. 1.280.291.571.240.291.53
239OBEJMA DO RUR 1/2`Z USZCZE. 1.580.361.941.530.361.89
240OBEJMA DO RUR 11/2Z USZCZE. 2.050.472.521.990.472.46
241OBEJMA DO RUR 11/4 AG11/4M8 1.750.42.151.70.42.1
242OBEJMA DO RUR 3/4` 1.240.291.531.20.291.49
243OBEJMA DO RUR 3/8 PODWÓJNA 2.030.472.51.970.472.44
244OBEJMA DO RUR 32 ZACISKOWA 1.050.241.291.020.241.26
245OBEJMA DO RUR 40 ZACISKOWA 0.750.170.920.730.170.9
246OBEJMA DO RUR 50 ZACISKOWA 1.350.311.661.310.311.62
247OBEJMA DO RUR 75 ZACISKOWA 1.10.251.351.070.251.32
248OBEJMA DO RUR100 ZACISKOWA 1.850.432.281.790.432.22
249OBEJMA RUR 2` Z USZCZELKĄ1.810.422.231.760.422.18
250OBEJMA RUR 18 PODWÓJNA0.420.10.520.410.10.51
251OBEJMA RUR 3/81.30.31.61.260.31.56
252ODPŁYW LINIOWY ALKA APZ1-300 268.0761.66329.73260.0361.66321.69
253OSŁONA KANALU WEN.11*21CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
254OSŁONA KANALU WEN.11*26CHROM 214.8325.8320.374.8325.2
255OSŁONA KANALU WEN.14*14CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
256OSŁONA KANALU WEN.14*17CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
257OSŁONA KANALU WEN.14*21CHROM 21.014.8325.8420.384.8325.21
258OTULINA SZARA 76 8.11.869.967.861.869.72
259OTULINA TUBOLIT 15/09MM/2M 1.850.432.281.790.432.22
260OTULINA TUBOLIT 18/09MM/2M 1.850.432.281.790.432.22
261OTULINA TUBOLIT 18/9 CZERWO. 2.010.462.471.950.462.41
262OTULINA TUBOLIT 22/09MM/2M 2.050.472.521.990.472.46
263OTULINA TUBOLIT 22/9 CZERWO. 2.020.462.481.960.462.42
264OTULINA TUBOLIT 28/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
265OTULINA TUBOLIT 28/9 CZERWO. 2.850.663.512.760.663.42
266OTULINA TUBOLIT 35/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
267OTULINA TUBOLIT 48/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
268OTULINA TUBOLIT 54/9 MM/2M 5.51.276.775.341.276.61
269PAKUŁY 2.180.52.682.110.52.61
270PAKUŁY 5-DAG 1.350.311.661.310.311.62
271PAKUŁY 100G MOTEK 92.0711.078.732.0710.8
272PAKUŁY W SZPULCE 80G 92.0711.078.732.0710.8
273PASTA DO GWINTÓW WODA 360G 10.242.3612.69.932.3612.29
274PASTA POŚLIZGOWA DO RUR PCV 8.491.9510.448.241.9510.19
275PASTA USZCZEL.LENPAK 65G 5.21.26.45.041.26.24
276PASTA Z CYNA DO MIEDZI SNCU3 29.286.7336.0128.46.7335.13
277PASTA Z CYNA SNCU3 100G 17.744.0821.8217.214.0821.29
278PIERŚCIEN PLASTIKOWY WYLEWKI 0.130.030.160.130.030.16
279PIERŚCIEŃ OPOROWY WYLEWKI 3/4 0.50.120.620.490.120.61
280PODUSZKI DESKI SEDESOWEJ 1.10.251.351.070.251.32
281REDUKCJA 110*110 WEWN.SAM 10.752.4713.2210.432.4712.9
282REDUKCJA 110/50 Z USZCZ. 2.880.663.542.790.663.45
283REDUKCJA 160/110 POMARAŃCZOWA5.011.156.164.861.156.01
284REDUKCJA 32/40 1.480.341.821.440.341.78
285REDUKCJA 50/40 1.580.361.941.530.361.89
286REDUKCJA AKCES.40/32 PROSTA 3.370.784.153.270.784.05
287REDUKCJA CHROMOWANA 32/50 2.560.593.152.480.593.07
288REDUKCJA GUMOWA 56/45 MISKI 1.620.371.991.570.371.94
289REDUKCJA GUMOWA-WARG.BIAŁA 1.30.31.61.260.31.56
290REDUKCJA KAN.OKRĄGLA WIELOS 7.721.789.57.491.789.27
291REDUKCJA KIELICHOWA .40*32 3.460.84.263.360.84.16
292REDUKCJA KIELICHOWA 40*50 3.30.764.063.20.763.96
293REDUKCJA KIELICHOWA.50*32 4.61.065.664.461.065.52
294REDUKCJA KOLANKOWA F 40/32 NASTAWNA3.990.924.913.870.924.79
295REDUKCJA KOM.BIA.KRÓTKA.50/32 1.250.291.541.210.291.5
296REDUKCJA PROSTA 100*75 2.90.673.572.810.673.48
297REDUKCJA PROSTA 32/40/50 3.40.784.183.30.784.08
298REDUKCJA PROSTA 50/40/32 3.460.84.263.360.84.16
299REDUKCJA REGULIWANA 110/50 61.387.385.821.387.2
300REDUKCJA WEW. 32/50 3.550.824.373.440.824.26
301REDUKCJA WEW.50/50 Z USZCZ. 3.340.774.113.240.774.01
302REDUKCJA WEWNĘTRZNA 40*50 3.510.814.323.40.814.21
303REWIZJA 110 POMARANCZOWA 26.646.1332.7725.846.1331.97
304REWIZJA 110/110 Z USZCZELKĄ 5.31.226.525.141.226.36
305REWIZJA 50-3.080.713.792.990.713.7
306REWIZJA 75 3.980.924.93.860.924.78
307ROZETA MASKUJĄCA FI 32 5.561.286.845.391.286.67
308ROZETA WC 110 MM 3.980.924.93.860.924.78
309ROZETA ZAWORU SPUSTOWEGO 7.31.688.987.081.688.76
310RURA 50-280 ODPŁYWOWA DO PRALKI 8.11.869.967.861.869.72
311RURA AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 5.851.357.25.671.357.02
312RURA BIAŁA 32/10002.640.613.252.560.613.17
313RURA BIAŁA 32/2001.490.341.831.450.341.79
314RURA BIAŁA 32/2000 4.891.126.014.741.125.86
315RURA BIAŁA 32/300 1.620.371.991.570.371.94
316RURA BIAŁA 32/500 1.910.442.351.850.442.29
317RURA BIAŁA 40/1000 3.340.774.113.240.774.01
318RURA BIAŁA 40/2000 6.381.477.856.191.477.66
319RURA BIAŁA 40/300 2.10.482.582.040.482.52
320RURA BIAŁA 40/500 2.30.532.832.230.532.76
321RURA GÓRNOPŁUKA 3.910.94.813.790.94.69
322RURA METAL CHROM B333 32*500 12.992.9915.9812.62.9915.59
323RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-400 13.923.217.1213.53.216.7
324RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-540 14.253.2817.5313.823.2817.1
325RURA ODPŁYWOWA L-360 13.763.1616.9213.353.1616.51
326RURA ODPŁYWOWA WC ALKAPLAST 15.043.4618.514.593.4618.05
327RURA POMARANCZOWA 160/2000 24.685.6830.3623.945.6829.62
328RURA SPUSTOWA PCV FI 110MM 000000
329RURA SZARA 110/1000 Z USZCZ. 6.241.447.686.051.447.49
330RURA SZARA 110/150 Z USZCZEL 2.810.653.462.730.653.38
331RURA SZARA 110/2000 Z USZCZ. 11.412.6214.0311.072.6213.69
332RURA SZARA 110/315 Z USZCZ. 3.50.814.313.40.814.21
333RURA SZARA 110/500 Z USZCZEL 4.81.15.94.661.15.76
334RURA SZARA 50/1000 Z USZCZ. 3.350.774.123.250.774.02
335RURA SZARA 50/200 Z USZCZ. 2.260.522.782.190.522.71
336RURA SZARA 50/2000 Z USZCZ. 5.211.26.415.051.26.25
337RURA SZARA 50/300 Z USZCZ. 2.170.52.672.10.52.6
338RURA SZARA 50/500 Z USZCZ. 2.220.512.732.150.512.66
339RURA SZARA 75/1000Z USZCZ. 5.091.176.264.941.176.11
340RURA SZARA 75/2000Z USZCZ. 9.82.2512.059.512.2511.76
341RURA SZARA 75/300 Z USZCZ. 2.810.653.462.730.653.38
342RURA SZARA 75/500 Z USZCZ. 3.650.844.493.540.844.38
343RURKA KARBOWANA 40MM 1.550.361.911.50.361.86
344RURKA KARBOWANA 50MM 1.640.382.021.590.381.97
345RUSZT DO KRATKI ŚCIEKOWEJ 3.090.713.830.713.71
346RUSZT DO WPUSTU NIERDZ.100 22.765.2327.9922.085.2327.31
347SITKO METALOWE ZLEW DUŻE 12.852.9615.8112.462.9615.42
348SITKO METALOWE ZLEW DUŻE MONTAŻ 13.493.116.5913.093.116.19
349SITKO OCZYSZCZAJĄCE PLASTIK 0.750.170.920.730.170.9
350SITKO OCZYSZCZAJĄCE-CHROM-WK 2.930.673.62.840.673.51
351SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z BL.OH 2.050.472.521.990.472.46
352SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z UCHWYT 2.370.552.922.30.552.85
353SITKO REWIZJI 110 2.460.573.032.390.572.96
354SITKO UMYW.CHROMOWANE 2.940.683.622.850.683.53
355SITKO ZLEW PLASTIKOWE0.840.191.030.810.191
356SITKO ZLEW-NIERDZEWNE 2.280.522.82.210.522.73
357SITKO ZLEW.CHROMOWANE 3.160.733.893.070.733.8
358SPIRALA HYDRAULICZNA 1.5M 12.392.8515.2412.022.8514.87
359SPIRALA HYDRAULICZNA 2M 13.663.1416.813.253.1416.39
360SPIRALA HYDRAULICZNA 3M 17.864.1121.9717.324.1121.43
361SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 24.845.7130.5524.095.7129.8
362SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 12 60.1513.8373.9858.3513.8372.18
363SPIRALA HYDRAULICZNA 7M 34.377.9142.2833.347.9141.25
364SPIRALA HYDRAULICZNA 8M 42.469.7752.2341.199.7750.96
365SPIRALA HYDRAULICZNA 10M 52.3712.0564.4250.812.0562.85
366SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 68.4615.7584.2166.4115.7582.16
367SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 12 84.5919.46104.0582.0519.46101.51
368SPIRALA HYDRAULICZNA 20M 94.521.74116.2491.6721.74113.41
369SPIRALA KANAL.FI. 5 M 1.5 13.353.0716.4212.953.0716.02
370SPIRALA KANAL.FI. 5 M 6NOWA 25.685.9131.5924.915.9130.82
371SPIRALA KANAL.FI. 6 M 2 16.443.7820.2215.953.7819.73
372SPIRALA KANAL.FI. 6 M 3 20.274.6624.9319.664.6624.32
373SPIRALA KANAL.FI. 6 M 5 23.245.3528.5922.545.3527.89
374SPUST ZLEWOZMYWAKA Z SITKIEM 4.61.065.664.461.065.52
375SYFON 2-KOM.2-POZ.PRZE.WERTA 51.811.9163.7150.2511.9162.16
376SYFON 2-KOM.2-POZIOMOWY 44.4910.2354.7243.1610.2353.39
377SYFON BRODZI SPED KLIK MOS. 45.5510.4856.0344.1810.4854.66
378SYFON BRODZIK SLIM FI90 42.439.7652.1941.169.7650.92
379SYFON BRODZIK 413M KLIK-KLK 53.6712.3466.0152.0612.3464.4
380SYFON BRODZIK A47CR 50 CHROM 28.716.635.3127.856.634.45
381SYFON BRODZIK ABS BIAŁY NISK 15.553.5819.1315.083.5818.66
382SYFON BRODZIK ABS CHROM SPED 23.25.3428.5422.55.3427.84
383SYFON BRODZIK KLIK-KLAK 37.988.7446.7236.848.7445.58
384SYFON BRODZIK PŁASKI SITKO METALOWE 7.911.829.737.671.829.49
385SYFON BRODZIK-SPED 90 28.696.635.2927.836.634.43
386SYFON BRODZIKOWY UNIWERSALNY 9.322.1411.469.042.1411.18
387SYFON BRODZIKOWY19030 8.61.9810.588.341.9810.32
388SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY BIAŁY 3.750.864.613.640.864.5
389SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY CHROM 7.931.829.757.691.829.51
390SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY BIAŁY 9.52.1911.699.222.1911.41
391SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY CHROM 10.042.3112.359.742.3112.05
392SYFON ELASTYCZNY ROZCIĄGANY6/4.5/4 CHROM 13.873.1917.0613.453.1916.64
393SYFON PISUAROWY A50350 PIONOWY 26.696.1432.8325.896.1432.03
394SYFON PISUAROWY A50250 7.591.759.347.361.759.11
395SYFON UMYWA.NAKLADKA STAL. 20.74.7625.4620.084.7624.84
396SYFON UMYWALKA RUROWY 11.312.613.9110.972.613.57
397SYFON UMYWALKOWY - METAL 7.281.678.957.061.678.73
398SYFON UMYWALKOWY - PÓŁSYFON 5.381.246.625.221.246.46
399SYFON UMYWALKOWY ALKAPLAST 12.952.9815.9312.562.9815.54
400SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK 25.45.8431.2424.645.8430.48
401SYFON UMYWALKOWY SITKO PLASTIKOWE 5.31.226.525.141.226.36
402SYFON UMYWALKOWY UNIWERSALNY 7.231.668.897.011.668.67
403SYFON UMYWALKOWY Z ODEJŚCIEM DO PRALKI SITKO METALOWE 10.22.3512.559.892.3512.24
404SYFON UMYWALKOWY-CHROM 29.466.7836.2428.586.7835.36
405SYFON UMYWALKOWY-CHROM Z KOR 33.397.6841.0732.397.6840.07
406SYFON UNIWERSALNY 11/4X32 3.840.884.723.720.884.6
407SYFON UNIWERSALNY 6/4 NAK.METALOWA 4.270.985.254.140.985.12
408SYFON WANNOWY CHROM KLIK-KLA 40.149.2349.3738.949.2348.17
409SYFON WANNOWY CZYSZCZONY OD GÓRY 18.744.3123.0518.184.3122.49
410SYFON WANNOWY NADSTROPOWY.METALOWE SITKO14.433.3217.75143.3217.32
411SYFON WANNOWY PREVEX19.054.3823.4318.484.3822.86
412SYFON WANNOWY PRZELEW.METAL. 13.193.0316.2212.793.0315.82
413SYFON WANNOWY Z KOREKIEM AUTOMATYCZNYM 27.716.3734.0826.886.3733.25
414SYFON WANNOWY.METAL.KOREK 18.314.2122.5217.764.2121.97
415SYFON ZLEW 2-KOMOROWY Z PRZELEWEM204.624.619.44.624
416SYFON ZLEW. 2-KOM. Z ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI17.494.0221.5116.974.0220.99
417SYFON ZLEW.1-KOM. AUTOMATYCZNY 33.97.841.732.887.840.68
418SYFON ZLEW.1-KOM.DUŻE SITO . 35.728.2243.9434.658.2242.87
419SYFON ZLEW.1-KOM.METAL.Z.ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI 10.492.4112.910.182.4112.59
420SYFON ZLEW.1-KOMOROWY Z PRZELEWEM 13.483.116.5813.083.116.18
421SYFON ZLEW.2KOM. DUŻE SITO 49.1411.360.4447.6711.358.97
422SYFON ZLEW.PODWÓJNY SITKO PLASTIKOWE 8.31.9110.218.051.919.96
423SYFON ZLEW.PODWÓJNY-METAL 13.53.1116.6113.13.1116.21
424SYFON ZLEW.POJEDYNCZY META. 8.882.0410.928.612.0410.65
425SYFON ZLEW.POJEDYNCZY SITKO PLASTIKOWE 7.841.89.647.61.89.4
426SZTUCER 110/150/90 P101 POD. 12.442.8615.312.072.8614.93
427SZTUCER KOMB. 50/500 -BIAŁY 5.111.186.294.961.186.14
428SZTUCER ŁACZACY WC P102 8.391.9310.328.141.9310.07
429SZTUCER WC 110X150 KRÓTKI 6.81.568.366.61.568.16
430SZTUCER WC 110X250 ŚREDNI 7.561.749.37.331.749.07
431SZTUCER WC 110X400 DŁUGI 14.533.3417.8714.093.3417.43
432SZTUCER WIELORED. 40-L-250 3.050.73.752.960.73.66
433SZTUCER WIELORED.32.-500MM 4.20.975.174.070.975.04
434SZTUCER WIELORED.32/250 2.70.623.322.620.623.24
435SZTUCER WIELORED.DŁ.-250MM 3.810.884.693.70.884.58
436SZTUCER WIELORED.DŁ.-350MM 4.651.075.724.511.075.58
437SZTUCER WIELORED.DŁ.-500MM 5.581.286.865.411.286.69
438SZTUCER WIELOREDUKCYJNY 40.-400MM 4.20.975.174.070.975.04
439ŚRUBA DESKI B-203 3.70.854.553.590.854.44
440ŚRUBA DESKI BADI 6.31.457.756.111.457.56
441ŚRUBA DESKI BASIC3.990.924.913.870.924.79
442ŚRUBA DESKI BRZÓZKA.O.SIKA 3.020.693.712.930.693.62
443ŚRUBA DESKI EUROSTANDARD 14.453.3217.7714.023.3217.34
444ŚRUBA DESKI FOTO.MALVA KPL. 4.61.065.664.461.065.52
445ŚRUBA DESKI HAK METAL 9.832.2612.099.542.2611.8
446ŚRUBA DESKI SEDES.LILIA FOTO 4.781.15.884.641.15.74
447ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 2.80.643.442.720.643.36
448ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 6CM 5.811.347.155.641.346.98
449ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ-METAL. 5.681.316.995.511.316.82
450ŚRUBA DESKI UNIWERSALNA 4.561.055.614.421.055.47
451ŚRUBA DO MOCOW.UMYW./10*120/ 3.10.713.813.010.713.72
452ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI 1.150.261.411.120.261.38
453ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI CH 1.850.432.281.790.432.22
454ŚRUBA DO MOCOWANIA UMYWALKI 1.810.422.231.760.422.18
455ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT 4.3515.354.2215.22
456ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT METAL 5.51.276.775.341.276.61
457ŚRUBA METALOWA DO SITEK SYFONU 1.30.31.61.260.31.56
458ŚRUBA REGULACYJNA /KASKADA/ 11.52.6514.1511.162.6513.81
459TAŚMA DO OTULIN 50X25 8.631.9810.618.371.9810.35
460TAŚMA DO OTULIN 50X50 13.73.1516.8513.293.1516.44
461TAŚMA TEFLON - CIENKA 0.950.221.170.920.221.14
462TAŚMA TEFLON GAZ CIEŃKA 1.660.382.041.610.381.99
463TAŚMA TEFLON UNI.0.2X25X15M 4.61.065.664.461.065.52
464TRAPER 75 Z USZCZE. 4.71.085.784.561.085.64
465TRAPER 125/110 BEZ USZCZE. 2.870.663.532.780.663.44
466TRAPER 50/72 BEZ USZCZE. 1.70.392.091.650.392.04
467TRAPER WC MIMOŚRODOWY 5.891.357.245.711.357.06
468TRAPER Z USZCZELKA 50 2.70.623.322.620.623.24
469TRAPER Z USZCZELKĄ 110 6.991.618.66.781.618.39
470TRÓJNIK 110/100 Z USZCZELKĄ 5.31.226.525.141.226.36
471TRÓJNIK 110/50 Z USZCZELKA 5.421.256.675.261.256.51
472TRÓJNIK 160 3 28.936.6535.5828.066.6534.71
473TRÓJNIK 32/45 Z USZCZ. 1.810.422.231.760.422.18
474TRÓJNIK 40/40 1.90.442.341.840.442.28
475TRÓJNIK 50/50 Z USZCZELKA 20.462.461.940.462.4
476TRÓJNIK 50X32 Z USZCZ. 2.70.623.322.620.623.24
477TRÓJNIK 75/75*90.67.45 3.490.84.293.390.84.19
478TRÓJNIK CHROMOWANY 32/90.45 8.111.879.987.871.879.74
479TRÓJNIK NASTAWNY 110/50 7.61.759.357.371.759.12
480TRÓJNIK NASTAWNY 50/50 4.71.085.784.561.085.64
481USZCZELKA KOMPAK OKRĄGŁA SILIKON 1.980.462.441.920.462.38
482USZCZELKA DO PŁYWAKA 0.210.050.260.20.050.25
483USZCZELKA DO ZAWORU NAPEŁNIAJĄCEGO 0.740.170.910.720.170.89
484USZCZELKA FIBROWA 0.270.060.330.260.060.32
485USZCZELKA FILTRUJĄCA 3/4 Z SIT 0.760.170.930.740.170.91
486USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ 0.550.130.680.530.130.66
487USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ PODWYŻSZONA 0.60.140.740.580.140.72
488USZCZELKA GRZYBKA.WYLEWKI3/4 0.30.070.370.290.070.36
489USZCZELKA GUMKA DO ZAWÓRU NAPEŁNIAJĄCEGO SANO 0.360.080.440.350.080.43
490USZCZELKA GUMOWA DO ZLEWU DUŻA 108/88/51.50.351.851.460.351.81
491USZCZELKA GUMOWA DO ZLEWU KSZTAŁTOWA 52/350.810.1910.790.190.98
492USZCZELKA GUMOWA PŁASKA KLI-KLAKA 60/42/50.690.160.850.670.160.83
493USZCZELKA KLINOWA 32MM 40MM 0.250.060.310.240.060.3
494USZCZELKA KOMPAKT 8.4X6 PIANOGUM 1.930.442.371.870.442.31
495USZCZELKA KOMPAKT PIANOGUM 4.020.924.943.90.924.82
496USZCZELKA MONTAŻ DOLNOPŁUKA II 0.50.120.620.490.120.61
497USZCZELKA ODSTOJNIKA SYFONU 0.270.060.330.260.060.32
498USZCZELKA ORING BAT.6.3*2.4 0.170.040.210.160.040.2
499USZCZELKA ORING POD GLOW.1/2 0.120.030.150.120.030.15
500USZCZELKA POD GRZYBEK 0.180.040.220.170.040.21
501USZCZELKA POD GRZYBEK-SILIKONOWA 0.210.050.260.20.050.25
502USZCZELKA POD WYLEWKE 0.120.030.150.120.030.15
503USZCZELKA PÓŁSYFONU 5/4.6/4 0.410.090.50.40.090.49
504USZCZELKA PRZYŁĄCZENIWA KOLANA WC CZARNA1.20.281.481.160.281.44
505USZCZELKA RUR 100MM 0.480.110.590.470.110.58
506USZCZELKA RUR 50MM 0.270.060.330.260.060.32
507USZCZELKA TRAPERA 50MM 1.80.412.211.750.412.16
508USZCZELKA TRAPERA 110MM 3.950.914.863.830.914.74
509USZCZELKA WARGOWA 32MM.40MM 0.160.040.20.160.040.2
510USZCZELKA WARGOWA 50MM 0.360.080.440.350.080.43
511USZCZELKA WARGOWA 110MM 0.50.120.620.490.120.61
512USZCZELKA WARGOWA KOLANA WC 2.60.63.22.520.63.12
513USZCZELKA WEZ.WODOM.1/2 GAMB 0.180.040.220.170.040.21
514USZCZELKA WĘŻA 3/4 SYLIKON 0.270.060.330.260.060.32
515USZCZELKA WĘŻYKA 1/2 SYLIKONOWA 0.210.050.260.20.050.25
516USZCZELKA WĘŻYKA METALOWEGO 0.180.040.220.170.040.21
517USZCZELKA ZAWORU E-149 2.20.512.712.130.512.64
518USZCZELKI GAZOMIERZA.POMPY 0.450.10.550.440.10.54
519WENTYLATOR44.9710.3455.3143.6210.3453.96
520WIDEŁKI BATERII WANNOWEJ 9.382.1611.549.12.1611.26
521WODOMIERZ 1 CIEPŁA WODA58.2813.471.6856.5313.469.93
522WODOMIERZ 1.0 METRON 40.599.3449.9339.379.3448.71
523WSPORNIK POD UMYWALKE 9.52.1911.699.222.1911.41
524WYWIETRZNIK 100 Z SIATKA OKRĄGŁY 3.180.733.913.080.733.81
525WYWIETRZNIK METALALOWY 21*14 ZSIATKĄ 14.213.2717.4813.783.2717.05
526WYWIETRZNIK REGULOWANY 6.11.47.55.921.47.32
527WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X14 Z SIATKĄ .00101.00300.FI-1005.261.216.475.11.216.31
528WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X21 6.291.457.746.11.457.55
529WYWIETRZNIK ZWYKŁY 11/28 4.30.995.294.170.995.16
530WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/14 3.350.774.123.250.774.02
531WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/21 4.30.995.294.170.995.16
532WYWIETRZNIK.14X21 ZAL.ZWYKŁY 6.911.598.56.71.598.29
533WYWIEWKA 50 5.061.166.224.911.166.07
534WYWIEWKA 75 4.541.045.584.41.045.44
535WYWIEWKA 110 5.171.196.365.011.196.2
536ZAŚLEPKA GUMOWA 32 MM 0.640.150.790.620.150.77
537ZAŚLEPKA GUMOWA 50 MM 10.231.230.970.231.2
538ZAWIESZKA DO SPŁUCZKI 0.790.180.970.770.180.95
539ZAWLECZKI DO SPŁUCZEK 0.50.120.620.490.120.61
540ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA 1/2 7.041.628.666.831.628.45
541ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA ZB-8 12.52.8815.3812.132.8815.01
542ZAWÓR CZERPALNY 1/2 OC 15.833.6419.4715.363.6419
543ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 4.691.085.774.551.085.63
544ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2 DOLNOPŁUKA PP 7.151.648.796.941.648.58
545ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2*3/8 P-2446EF 11.012.5313.5410.682.5313.21
546ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 3/8 DOLNOPŁUKA 7.051.628.676.841.628.46
547ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST 1/2 13.33.0616.3612.93.0615.96
548ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST D 17.924.1222.0417.384.1221.5
549ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY DOLNEGO ZASILANIA 1/2.3/8 12.92.9715.8712.512.9715.48
550ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY METALOWY 18.94.3523.2518.334.3522.68
551ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-105 12.962.9815.9412.572.9815.55
552ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-149.E123 14.543.3417.8814.13.3417.44
553ZAWÓR ODPŁYWOWY - KK-POL 10.122.3312.459.822.3312.15
554ZAWÓR ODPŁYWOWY - TYP II B 6.871.588.456.661.588.24
555ZAWÓR ODPŁYWOWY (GRZYB) 7.041.628.666.831.628.45
556ZAWÓR PŁYWAKOWY 7.11.638.736.891.638.52
557ZESTAW MONTAZOWY BAT.STOJĄCJ 2.280.522.82.210.522.73
558ZESTAW MONTAŻOWY DO BAT.STOJ.1-ŚRUA 5.691.3175.521.316.83
559ZESTAW PRZYŁ.MOCUJACY WCP103 21.134.8625.9920.54.8625.36
560ZESTAW PRZYŁ.MOCUJĄCY WCP106 41.539.5551.0840.289.5549.83
561ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 4.771.15.874.631.15.73
562ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 BEZ KIELICHA4.310.995.34.180.995.17
563ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 50/50/40 5.251.216.465.091.216.3
564ZŁĄCZE HARMONIJKOWE WC 30CM 14.313.2917.613.883.2917.17
565ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 40/50/40 4.871.125.994.721.125.84
566ZŁĄCZE UNIWERS.5/4X40/50 5.4 7.731.789.517.51.789.28
567ZŁĄCZE UNIWERSALNE 5/4*6/4 Z NAKRĘTKOM REDUKCYJNĄ PLASTIKOWE BIAŁE 9.452.1711.629.172.1711.34
568ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC 9.762.24129.472.2411.71
569ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC-ROZCIĄGANE 13.23.0416.2412.83.0415.84
570ZŁĄCZE WC SZCZUROODPORNE L-40011.372.6213.9911.032.6213.65
571ZŁĄCZE-MIMOŚRÓD WC-110MM 4.3515.354.2215.22
572ZŁĄCZKA DO SYFONU ZLEWU Z ODEJ 3.660.844.53.550.844.39
573ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 32.40 3.660.844.53.550.844.39
574ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 40.50 3.80.874.673.690.874.56
575ZŁĄCZKA SAMOUSZ.MISKI KLOZET 2.660.613.272.580.613.19

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved