Hurtownia Bravo

Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



CENNIK


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1SZAFKA SATI+ UMYWALKA 50202.4746.57249.04196.446.57242.97
2ZAWÓR AUTOMAT-KOMPAKT F/STOP18.904.3523.2518.334.3522.68
3ZAWÓR AUTOMAT-KOMPAKT 2-FUK27.906.4234.3227.066.4233.48
4ZLEW 60*80 ALVEUS GŁADKI 2KO110.7025.46136.16107.3825.46132.84
5MISKA-KOMPAKT SOLO +DESKA228.5752.57281.14221.7152.57274.28
6ZAWÓR SPUSTOWY START-STOP20.174.6424.8119.564.6424.2
7ZAWÓR SPUSTOWY ALCA.A 200024.105.5429.6423.385.5428.92
8MISKA-KOMPAKT MITO+DESKA218.1650.18268.34211.6250.18261.8
9UMYWALKA " 50 " CERSANIT Z/O81.0018.6399.6378.5718.6397.2
10UMYWALKA " 50 " MADALENA B/O78.6018.0896.6876.2418.0894.32
11UMYWALKA 50" EKO NEW 200073.7116.9590.6671.516.9588.45
12ZAWÓR SPUSTOWY KOMPAKT B-13620.364.6825.0419.754.6824.43
13MISKA USTĘP.PÓLLEJ IDOL98.7722.72121.4995.8122.72118.53
14PIERŚCIEŃ OZDOBNY PRZ.UMYW.2.000.462.461.940.462.4
15PIERŚCIEŃ OZDOBNY UMYW. 19MM2.690.623.312.610.623.23
16MATA POD MUSZLE4.691.085.774.551.085.63
17DESZCZOWNICA KPL.224.0051.52275.52217.2851.52268.8
18ZAWÓR PISUAROWY84.0019.32103.3281.4819.32100.8
19UMYWALKA " 60 "I GAT.OWALNA101.9423.45125.3998.8823.45122.33
20ZLEW 10*450-KOM DEKOR+SYF.128.8129.63158.44124.9529.63154.58
21MISKA-KOMPAKT START-STOP W225.8351.94277.77219.0651.94271
22DRĄŻEK PRYSZNICA18.604.2822.8818.044.2822.32
23DRĄŻEK PRYSZNICA SWAN30.747.0737.8129.827.0736.89
24KABINA SIGMA KWADRAT 90384.2588.38472.63372.7288.38461.1
25ZLEW.FORM 30DEKOR 1-K OKR.O.142.9932.89175.88138.732.89171.59
26ZLEW.50*80 2-KOM.DEKOR126.0028.98154.98122.2228.98151.2
27UMYWALKA " 50 " ARMATURA78.6018.0896.6876.2418.0894.32
28ZLEW.GRANIT Z OCIEKACZEM1 003.590.231.230.970.231.2
29ZLEW.1KOM.311A LEN158.3436.42194.76153.5936.42190.01
30ZLEW.2KOM.BASIK150DEKOR178.3541.02219.3717341.02214.02
31ZLE.50*80 2-KOM.COPACT GŁADK110.7025.46136.16107.3825.46132.84
32ZAŚLEPKA ZLEWOZMYWAKA -BIAŁA5.761.327.085.591.326.91
33DESKA KOMPAKT31.987.3639.3431.027.3638.38
34KOSZ ŁAZIENKOWY18.604.2822.8818.044.2822.32
35ZLEW.1-KOM.77*50 Z OCIEK.145.1033.37178.47140.7533.37174.12
36ZLEW 2-KOM.60*80 DEKOR CLASK129.1529.7158.85125.2829.7154.98
37ZLEW 2-KOM.84X44 OKRĄGŁY197.3745.4242.77191.4545.4236.85
38ZLEW BASIC 150 DEKOR 1-KOM.129.1529.7158.85125.2829.7154.98
39MISKA-PODWIESZANA KPL.+DES.569.80131.05700.85552.71131.05683.76
40KABINA 80*80 PÓŁOKRĄGŁA397.6091.45489.05385.6791.45477.12
41B.UMYW.ST.PUMA118.0027.14145.14114.4627.14141.6
42B.WANNOWA ŚĆ VENUS70.1016.1286.226816.1284.12
43B.WANNOWA Z WIDEŁKAMI MODENA114.6026.36140.96111.1626.36137.52
44B.WANNOWA.ŚĆ.DŁUGA.WYLEWKA119.9827.6147.58116.3827.6143.98
45B.ZLEW.ŚĆ. STANDART66.0415.1981.2364.0615.1979.25
46B.UMYW.VENUS DŁUGA WYLEWKA.46.5510.7157.2645.1510.7155.86
47KPL.PRYSZ 3.FRĄCZ.WĄŻ UCHWYT23.875.4929.3623.155.4928.64
48KOREK AUTO.UMYWALKI METAL15.873.6519.5215.393.6519.04
49WYLEWKA CP-3/4 27017.984.1422.1217.444.1421.58
50KOREK AUT. UMYWALKI BIAŁY8.351.9210.278.11.9210.02
51RĄCZKA DO BAT.1-UCH.CHROM8.001.849.847.761.849.6
52WYLEWKA BAT.1-UCH 25012.802.9415.7412.422.9415.36
53GŁOWICZKA BAT.1/2 DŁUGI WIEL4.401.015.414.271.015.28
54GŁOWICA BAT.1-UCH.PANEL,PATY15.003.4518.4514.553.4518
55B.UMYW.ST.LIRA44.5810.2554.8343.2410.2553.49
56BATERIA WODNA PODUMYWALKOWA190.8043.88234.68185.0843.88228.96
57GŁOWICA BAT. 1-UCH 40 PATYK.20.404.6925.0919.794.6924.48
58B.ZLEW.ST.BLANCE,CARLA45.8010.5356.3344.4310.5354.96
59KOŁNIERZ BAT. 1-UCH2.140.492.632.080.492.57
60B.ZLEW.ST.ASYMETRYCZNA58.7513.5172.2656.9913.5170.5
61B.ZLEW.ST.LIRA CHROM44.1210.1554.2742.810.1552.95
62B.WANNOWA ŚĆ.GRACE89.8020.65110.4587.1120.65107.76
63B.NATR.SUN,LIRA64.4014.8179.2162.4714.8177.28
64B.ZLEW.ST.NELIA SPRĘŻYNOWA201.1646.27247.43195.1346.27241.4
65B.WANNOWA PUMA165.0037.95202.95160.0537.95198
66DESZCZOWNICA AGAT LX368.4084.73453.13357.3584.73442.08
67B.WANNOWA CORAL193.0044.39237.39187.2144.39231.6
68B.WANNOWA SUN 1 UCH.74.2017.0791.2771.9717.0789.04
69WYLEWKA BAT.1-UCH 10011.002.5313.5310.672.5313.2
70WYLEWKA BAT.1-UCH 17012.752.9315.6812.372.9315.3
71WYLEWKA BAT.1-UCH 23013.603.1316.7313.193.1316.32
72B.ZLEW. ST MITRIS41.509.5551.0540.269.5549.81
73WYLEWKA BAT.1-UCH 12014.803.418.214.363.417.76
74WYLEWKA BAT.1-UCH 30014.303.2917.5913.873.2917.16
75ZESTAW BATERII SUN98.4022.63121.0395.4522.63118.08
76B.ZLEW.ŚĆ. MITRIS WYL.20CM61.2514.0975.3459.4114.0973.5
77PERLATOR DO WYLEWKI ELASTYCZ9.852.2712.129.552.2711.82
78B.WANNOWA ŚĆ.CARMEN78.4818.0596.5376.1318.0594.18
79B.UMYW.ŚC."GERA" L-1676.1217.5193.6373.8417.5191.35
80B.UMYW.ŚC."LIRA"57.4313.2170.6455.7113.2168.92
81B.ZLEW.ŚĆ.SUN56.4712.9969.4654.7812.9967.77
82B.ZLEW.ST. KLUDI Z PODŁ87.9020.22108.1285.2620.22105.48
83B.UMYW.ŚĆ MONITA66.4315.2881.7164.4415.2879.72
84B.UMYW.ST.GERA68.4715.7584.2266.4215.7582.17
85B.NATR.ŚC.STANDART 2-POK.79.0018.1797.1776.6318.1794.8
86B.UMYW.ST.CELIA PO101.0023.23124.2397.9723.23121.2
87B.ZLEW.CELIA DŁ.WYL.PO135.0031.05166.05130.9531.05162
88B.WANNOWA ŚC.STANDART105.6424.3129.94102.4724.3126.77
89B.ZLEW.ST.8889 ASYMETRYCZNA64.3414.879.1462.4114.877.21
90B.WANNOWA.ŚĆ. MONITA83.1319.12102.2580.6419.1299.76
91B.UMYW.ST.ARUBA 40MM51.8111.9263.7350.2611.9262.18
92B.UMYW.ŚĆ.ARUBA 40MM62.3114.3376.6460.4414.3374.77
93B.WANNOWA ARUBA 40MM74.2417.0891.3272.0117.0889.09
94RĄCZKA PR. S-844.090.945.033.970.944.91
95B.ZLEW.UMYW.ST STANDART72.5716.6989.2670.3916.6987.08
96B.ZLEW.ST.SUN KRÓTKA45.7510.5256.2744.3810.5254.9
97B.ZLEW.ST.SOLO 40MM43.5010.0153.5142.210.0152.21
98B.ZLEW.ŚC.MONITA 2573.2616.8590.1171.0616.8587.91
99B.ZLEW.ŚĆ.PUMA155.0035.65190.65150.3535.65186
100B.WANNOWA LIRA,ANAFI72.4216.6689.0870.2516.6686.91
101B.WANNOWA CELIA PO186.0042.78228.78180.4242.78223.2
102B.UMYW.ST SUN CHROM46.5510.7157.2645.1510.7155.86
103B.ZLEW.ŚC.MODENA S-25073.0116.7989.870.8216.7987.61
104B.UMYW.ŚĆ.MODENA U-25074.4217.1291.5472.1917.1289.31
105WĄŻ BATERII KUCHENNY+WĘŻYK18.004.1422.1417.464.1421.6
106KOŃCÓWKA NATRYSKOWA KOMBINOW56.8013.0669.8655.113.0668.16
107B.ZLEW.ŚC."GERA L2573.0816.8189.8970.8916.8187.7
108B.WANNOWA ŚĆ GERA-CHROM86.5019.9106.483.9119.9103.81
109B.ZLEW.UMYW.ŚĆ."RETRO"CHROM75.9817.4893.4673.717.4891.18
110BATERIA NATRYSKOWA "ARKADIA"99.0022.77121.7796.0322.77118.8
111B.ZLEW.ST.MONITA GŁ.4053.2012.2465.4451.612.2463.84
112B.UMYW.ŚĆ.SUN56.4712.9969.4654.7812.9967.77
113ZAWÓR ZLEW.Z WYL.RUCH.AG817S20.634.7425.3720.014.7424.75
114BAT.ST.ZLEW.MODENA62.9114.4777.3861.0214.4775.49
115B.ZLEW.ŚC.SOLO 40MM61.5514.1675.7159.714.1673.86
116BATERIA WODNA (IMPORT)DO BOJ98.4022.63121.0395.4522.63118.08
117ZAWÓR UMYW.ZLEW.ST.Z WYLEWKĄ36.008.2844.2834.928.2843.2
118ZAWÓR CZERPALNY MOS.3/419.304.4423.7418.724.4423.16
119ZAWÓR CZERPALNY CHROM 1/212.872.9615.8312.482.9615.44
120ZAWÓR CZERPALNY MOSIĘŻNY9.602.2111.819.312.2111.52
121ZAWÓR CZERPALNY 3/4 PLASTIK.5.131.186.314.981.186.16
122PERLATOR 1 FUNK.DŁUGI CHROM9.172.1111.288.892.1111
123RĄCZKA KUCHENNA BLISTER12.002.7614.7611.642.7614.4
124KPL.NATRYSKOWY COBRA,QUADRO17.854.1121.9617.314.1121.42
125RĄCZKA PR.2-F SH-31 LAUDA8.001.849.847.761.849.6
126RĄCZKA PR.1-F MALE6.701.548.246.51.548.04
127WĄŻ METALOWY-WŁ. L125CM5.501.276.775.341.276.61
128WĄŻ METALOWY-WŁ. L150CM5.801.337.135.631.336.96
129WĄŻ METALOWY-WŁ. L175CM7.841.89.647.61.89.4
130RĄCZKA PR. 1F"COBRA "6.801.568.366.61.568.16
131WĄŻ BATERII KUCHENNEJ CHROM14.763.3918.1514.323.3917.71
132RĄCZKA PR. CHROM 10686.301.457.756.111.457.56
133RĄCZKA PR.SA-720 MANILA9.502.1911.699.222.1911.41
134RĄCZKA PR."NUMEA"-CHROM 3F10.512.4212.9310.192.4212.61
135RĄCZKA PR."LIMA" SOFIA5.801.337.135.631.336.96
136RĄCZKA PR. QUADRO310.682.4613.1410.362.4612.82
137RĄCZKA PR. PANEL S-412.952.9815.9312.562.9815.54
138RĄCZKA PR."MARGARITA" SH2066.031.397.425.851.397.24
139RĄCZKA PR."STANDART"5.751.327.075.581.326.9
140RĄCZKA PR.PANEL S18.084.1622.2417.544.1621.7
141RĄCZKA KUCHENNA11.902.7414.6411.542.7414.28
142RĄCZKA PR.COBRA MAX9.722.2411.969.432.2411.67
143RĄCZKA PR.RETRO METAL36.318.3544.6635.228.3543.57
144RĄCZKA PR.-ZW.-1394 RT3.100.713.813.010.713.72
145RĄCZKA PR."KINSZASA,DIL6.401.477.876.211.477.68
146PERLATOR M-204.401.015.414.271.015.28
147WĄŻ NATRYSKU WZMOCNIONY MET.23.005.2928.2922.315.2927.6
148WĄŻ NATRYSKU PCV -1600MM18.604.2822.8818.044.2822.32
149WYLEWKA "PIKOLO" U-11012.452.8615.3112.082.8614.94
150WYLEWKA "PIKOLO" S-12012.452.8615.3112.082.8614.94
151WYLEWKA BAT.1-UCH 20012.252.8215.0711.882.8214.7
152WYLEWKA C-160, 18014.583.3517.9314.143.3517.49
153WYLEWKA CP-180, 16014.583.3517.9314.143.3517.49
154WYLEWKA S-160, 18014.583.3517.9314.143.3517.49
155WYLEWKA C-210, 250, 27015.783.6319.4115.313.6318.94
156WYLEWKA CP-250, 240, 27015.783.6319.4115.313.6318.94
157WYLEWKA S-210, 250, 27015.783.6319.4115.313.6318.94
158WYLEWKA S-210 DO TERMY PER.14.473.3317.814.043.3317.37
159WYLEWKA S-270 DO TERMY16.903.8920.7916.393.8920.28
160WYLEWKA C-30016.793.8620.6516.293.8620.15
161WYLEWKA CP-30016.793.8620.6516.293.8620.15
162WYLEWKA S-30016.793.8620.6516.293.8620.15
163WYLEWKA S-300 TERMY17.103.9321.0316.593.9320.52
164WYLEWKA C-350, 360, 33017.41421.4116.89420.89
165WYLEWKA CP-350, 360, 33017.41421.4116.89420.89
166WYLEWKA S-350, 360, 33017.41421.4116.89420.89
167WYLEWKA BAT.PODG 1-UCH 33019.854.5724.4219.254.5723.82
168WYLEWKA CP-3/4 30018.544.2622.817.984.2622.24
169WYLEWKA S C - 210,240 3/417.263.9721.2316.743.9720.71
170PERLATOR PRZEDŁUŻANY-2F.7.351.699.047.131.698.82
171WYLEWKA S,C 3/4"270,30018.264.222.4617.714.221.91
172WYLEWKA S-18 DO TERMY.PERL14.653.3718.0214.213.3717.58
173RĄCZKA PR.1F.530010.532.4212.9510.212.4212.63
174PERLATOR KRÓTKI 2F.4.000.924.923.880.924.8
175PERLATOR WYLEWKI M 1306 22/12.280.522.82.210.522.73
176PERLATOR OSZCZĘDNOŚCIOWY KR.17.834.121.9317.34.121.4
177PERLATOR DO BAT. WANNOWYCH4.100.945.043.980.944.92
178PERLATOR M-1315 24X12.000.462.461.940.462.4
179POKRĘTŁO BAT.-ZW.Z WKŁ.MET.1.500.351.851.460.351.81
180POKRĘTŁO BAT.-WŁ.-MAŁE3.150.723.873.060.723.78
181POKRĘTŁO BAT.-WŁ.-DUŻE-RES-22.870.663.532.780.663.44
182RĄCZKA PR.ANKARA 3-F8.301.9110.218.051.919.96
183POKRĘTŁO BAT.-METAL.CHROM C4.751.095.844.611.095.7
184PERLATOR BO6 PRZEDŁUŻANY6.681.548.226.481.548.02
185POKRĘTŁO BAT.-METALOWE4.501.045.544.371.045.41
186POKRĘTŁO BAT.-RETRO TWORZ5.351.236.585.191.236.42
187POKRĘTŁO BAT.RETRO METALOWE10.562.4312.9910.242.4312.67
188POKRĘTŁO BAT.-MET.4.561.055.614.421.055.47
189WĄŻ METALOWY-WŁ. L200CM11.352.6113.9611.012.6113.62
190RĄCZKA PR.HY 109512.062.7714.8311.72.7714.47
191ZAWÓR PRZEL.CERAMIK 1/2WW14.203.2717.4713.773.2717.04
192GŁOWICZKA BATERII 1/2 DROBNY5.981.387.365.81.387.18
193GŁOWICZKA BATERII 3/83.800.874.673.690.874.56
194POKRĘTŁO 4-KĄT CHROM4.401.015.414.271.015.28
195GŁOWICZKA BATERII 1/2 M3.380.784.163.280.784.06
196RĄCZKA.PR.1F RETRO9.802.2512.059.512.2511.76
197GRZYBEK BATERII 1/22.500.583.082.430.583.01
198GRZYBEK BATERII 3/41.100.251.351.070.251.32
199ROZETKI2.970.683.652.880.683.56
200WĄŻ NATRYSKU 150CM. TW.WZMOC10.202.3512.559.892.3512.24
201PERLATOR Z PRZEGUBEM KRÓTKI5.301.226.525.141.226.36
202RĄCZKA PR.5-F VIKTORIA15.213.518.7114.753.518.25
203RĄCZKA PR.3-F HY IBIZA8.802.0210.828.542.0210.56
204PRZYŁĄCZE KOLANKOWE BAT.17.504.0321.5316.984.0321.01
205MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ MOS.5.851.357.25.671.357.02
206SIODEŁKO GNIAZDA BATERII2.320.532.852.250.532.78
207PRZEŁĄCZNIK DZWIGNIOWY-KPL.17.273.9721.2416.753.9720.72
208PRZEŁĄCZNIK KULOWY B.M-1325P25.035.7630.7924.285.7630.04
209WODZIK PRZERZUTNIKA BAT.TW.1.800.412.211.750.412.16
210NAKRĘTKA 3/4 DO BATERII3.000.693.692.910.693.6
211KOLANKO RĄCZKI NATRYSKU -CH.5.071.176.244.921.176.09
212WIDEŁKI - CHROM15.603.5919.1915.133.5918.72
213NAKRĘTKA GŁOWICY 35,40MM3.600.834.433.490.834.32
214PRZEDŁUŻKA BAT.GW-GZ 3/4CHR.7.591.759.347.361.759.11
215PERLATOR PM-1 METALOWY9.362.1511.519.082.1511.23
216MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ KRÓTKI3.000.693.692.910.693.6
217RURA P0MARAŃCZOWA 160/100015.003.4518.4514.553.4518
218UCHWYT NATRYSKU PRZESÓWNY10.002.312.39.72.312
219PRZEŁĄCZNIK BAT.1-UCH15.503.5719.0715.043.5718.61
220UCHWYT ŚCIENNY NATR.-CHROM.9.602.2111.819.312.2111.52
221UCHWYT NA RECZNIKI PAPIEROWE8.361.9210.288.111.9210.03
222RĄCZKA PR-OTWÓR OWAL9.002.0711.078.732.0710.8
223RĄCZKA BAT.1-UCH. U-40 DŁUGA21.204.8826.0820.564.8825.44
224RĄCZKA PR."SANA 3-F12.232.8115.0411.862.8114.67
225KRZYWKA -MIMOŚRÓD15.303.5218.8214.843.5218.36
226ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 115.303.5218.8214.843.5218.36
227PERLATOR ŁĄCZNIK NAT.OSZCZE.8.611.9810.598.351.9810.33
228ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 3/410.502.4212.9210.192.4212.61
229PERLATOR 904/08.151.8710.027.911.879.78
230PERLATOR OSZCZĘDNOŚCIOWY DŁ17.834.121.9317.34.121.4
231WĄŻ NATRYSKU CHROM 1500 STOŻ20.814.7925.620.194.7924.98
232PERLATOR 2F.Z WĘŻYKIEM4.671.075.744.531.075.6
233ŁĄCZNIK BAT.NATR.M13163.900.94.83.780.94.68
234GRZYBEK BATERII 11.660.382.041.610.381.99
235ROZETKI 3/4 REGULOWANA3.600.834.433.490.834.32
236POKRĘTŁO BAT."ALFA"-13.280.754.033.180.753.93
237RURA NATRYSKOWA 120086.0019.78105.7883.4219.78103.2
238ROZETKI PŁASKIE NIERDZEWNE1.500.351.851.460.351.81
239POKRETŁO BAT."PRIMULA"2.700.623.322.620.623.24
240ROZETKI PŁASKIE2.120.492.612.060.492.55
241B.ZLEW.ŚĆ."LILIA"-CHROM73.7216.9690.6871.5116.9688.47
242POKRĘTŁO BAT.3.350.774.123.250.774.02
243B.ZLEW.ST." INEZ " -CHROM43.319.9653.2742.019.9651.97
244B.WANNOWA FOREWER88.3320.32108.6585.6820.32106
245B.ZLEW.ŚĆ."LIRA"25058.1413.3771.5156.413.3769.77
246WYLEWKA BAT.S,C 3/4 33018.544.2622.817.984.2622.24
247WYLEWKA 3/4 S,C 12014.253.2817.5313.823.2817.1
248B.ZLEW.ŚC.FORERVER S LUB C58.3813.4371.8156.6313.4370.06
249B.WANN.STOJ.G-1003A CHROM103.8623.89127.75100.7423.89124.63
250WYLEWKA 3/4 ELASTY.Z REGULA.23.375.3828.7522.675.3828.05
251WYLEWKA 1/2 ELASTY.Z REGULA.14.883.4218.314.433.4217.85
252B.ZLEW.ST.SUN CHROM45.7510.5256.2744.3810.5254.9
253B.UMYW.ST.MONITA-60.5413.9274.4658.7213.9272.64
254B.ZLEW.ST./RURKI SAGA 1930A156.0035.88191.88151.3235.88187.2
255WYLEWKA BAT.1-UCH 27014.303.2917.5913.873.2917.16
256WYLEWKA -3/4 WC-2108.661.9910.658.41.9910.39
257WYLEWKA "J"-LUX 3/421.064.8425.920.434.8425.27
258POKRĘTŁO RETRO Z GŁOWICĄ16.963.920.8616.453.920.35
259POKRETŁO BAT.CHROMOWANE3.130.723.853.040.723.76
260WĄŻ DO PODŁĄCZENIA BAT.KUCH7.131.648.776.921.648.56
261ORING BATERII5.201.26.45.041.26.24
262B.UMYW.ST CHAVA62.7314.4377.1660.8514.4375.28
263WĄŻ NATRYSKU ROZCIĄGANY 600311.072.5513.6210.742.5513.29
264B.WANNOWA RETRO -CHROM135.7231.22166.94131.6531.22162.87
265B.UMYW.ST.RETRO CHROM72.0016.5688.5669.8416.5686.4
266B.ZLEW.ST.ELASTYCZNA WYLEWKA85.1419.58104.7282.5919.58102.17
267B.UMYW.ST.INEZ CHROM 35MM47.3210.8858.245.910.8856.78
268B.ZLEW.ŚC."INEZ"65.1214.9880.163.1714.9878.15
269WĄŻ NATRYSKOWY BIFLEX 150CM7.491.729.217.271.728.99
270ROZETKA STOŻEK NISKA2.790.643.432.710.643.35
271WYLEWKA S-240 DO TERMY.PERL16.283.7420.0215.793.7419.53
272B.ZLEW.ST.MONITA 1747.7310.9858.7146.310.9857.28
273WYLEWKA CP-3/4 18016.043.6919.7315.563.6919.25
274WYLEWKA CP-3/4 24017.41421.4116.89420.89
275WYLEWKA C- 160,180 3/416.403.7720.1715.913.7719.68
276WYLEWKA CP-3/4 21016.983.9120.8916.473.9120.38
277GŁOWICZKA DO BAT.Z GWIN.1/23.380.784.163.280.784.06
278WYLEWKA S- 160,180 3/416.403.7720.1715.913.7719.68
279GŁOWICZKA DO BAT.CERAMICZNA4.501.045.544.371.045.41
280GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA 3/83.900.94.83.780.94.68
281ROZETKA PŁASKA Z GW 1/2,3/42.510.583.092.430.583.01
282GŁOWICA BAT.1 UCHW.35 WYS.407.001.618.616.791.618.4
283WĄŻ NATRYSKOWY 1.2-1.75ROZC.10.522.4212.9410.22.4212.62
284KLIPS POKRĘTŁA0.550.130.680.530.130.66
285B.ZLEW.ST."Z WYCIĄGANĄ WYL.99.6322.91122.5496.6422.91119.55
286GŁOWICZKA BAT.CERAM.DROB.GW.7.401.79.17.181.78.88
287POKRĘTŁO 4 KĄT.PRZEZROCZYSTE2.200.512.712.130.512.64
288WYLEWKA LUX J-25027.546.3333.8726.716.3333.04
289PRZEŁ.PODW.WPT 2B BIAŁY4.601.065.664.461.065.52
290GN.POJ.Z/U GWP-130B BIA.BRĄZ4.090.945.033.970.944.91
291GN.POJ.B/U GWP-120B BIA.BRĄZ3.810.884.693.70.884.58
292GN.POD.B/U GWP-220B BIA.BRĄZ5.171.196.365.011.196.2
293PRZEŁ.PODW.WPT 2BS BIAŁY6.871.588.456.661.588.24
294ROZGAŁĘŻNIK R-330K5.951.377.325.771.377.14
295ROZGAŁĘŻNIK R-332K4.040.934.973.920.934.85
296PRZEDŁ.1 GN-3M PS-138.241.910.147.991.99.89
297WYŁĄCZNIK WNT -100 C BIAŁY4.601.065.664.461.065.52
298PRZEŁĄCZNIK WNT-500 C BIAŁY4.831.115.944.691.115.8
299PRZEŁĄCZNIK WNT-500CSBIAŁY7.181.658.836.961.658.61
300OSŁONA ŚCI.OSX 910BIAŁA,BRĄZ0.970.221.190.940.221.16
301MIEDZ KOLANKO 1-K 22MM4.180.965.144.050.965.01
302UCHWYT NAT.PRZEGUBOWY METAL12.252.8215.0711.882.8214.7
303UCHWYT NA PAPIER FORYOU CHR.28.906.6535.5528.036.6534.68
304UCHWYT NAT.PLATIKOWY HY30174.250.985.234.120.985.1
305KINKIETY "VENA"33.007.5940.5932.017.5939.6
306DRĄŻEK PRYSZNICA 5103 25MM20.304.6724.9719.694.6724.36
307HACZYK TRENDY 2SZT. KPL.7.021.618.636.811.618.42
308MYDELNICZKI STOJĄCE4.691.085.774.551.085.63
309UCHWYT NA PAPIER OCEANIK12.322.8315.1511.952.8314.78
310UCHWYTY NATRYSKU BMD 0176.801.568.366.61.568.16
311WIESZAKI POJEDYŃCZE "VENA"3.650.844.493.540.844.38
312STOJAK WC II BASIC43.299.9653.2541.999.9651.95
313ZESTAW PRYSZNICOWY S-PANEL50.5411.6262.1649.0211.6260.64
314ZESTAW PRYSZNICOWY "30633.497.741.1932.497.740.19
315UCHWYT NA PAPIER CHROM ABF26.566.1132.6725.766.1131.87
316SZCZOTKA MUSZLI BASIC.CHROM11.932.7414.6711.572.7414.31
317SZCZOTKA WC Z NADRUKIEM7.971.839.87.731.839.56
318DESKA SEDESOWA S-BB KOLOR22.185.127.2821.515.126.61
319DESKA SEDESOWA WC UNIWERSALN13.283.0516.3312.883.0515.93
320ZESTAW NATRYSKOWY 30531.867.3339.1930.97.3338.23
321UCHWYT NA PAPIER CHROM ONTAR24.575.6530.2223.835.6529.48
322DOZOWNIK MYDŁA CHROM16.153.7119.8615.673.7119.38
323UCHWYT NAD WANNE 25*40,50CHR43.8010.0753.8742.4910.0752.56
324UCHWYT NAD WANNE 32*300CHROM32.597.540.0931.617.539.11
325UCHWYT NA PAPIER CHROM OREG.25.775.9331.7255.9330.93
326NAWILŻACZ MONSUN DUŻY12.522.8815.412.142.8815.02
327NAWILŻACZ MAŁY8.541.9610.58.281.9610.24
328KPL.NAPRAWCZY DO KOMPAKTU K12.352.8415.1911.982.8414.82
329MYDELNICKA JEŻ2.460.573.032.390.572.96
330WKŁAD NAWILŻACZ DUŻY5.161.196.355.011.196.2
331WKŁAD FILTRA SILIKON 359.502.1911.699.222.1911.41
332PÓŁKA PS221.304.926.220.664.925.56
333PÓŁKA 18400 KASKADA6.671.538.26.471.538
334SZCZOTKA WC MAŁA4.100.945.043.980.944.92
335KLIPSY MOCOWANIA ZLEW Z USZ.11.462.6414.111.122.6413.76
336UCHWYT PRYSZNICA PUNKT.U-011.850.432.281.790.432.22
337KINKIET M73.6516.9490.5971.4416.9488.38
338VENUS - UCHWYT ZE SZKLANK.14.523.3417.8614.083.3417.42
339VENUS - WIESZAK PRZYŚCIENNY11.802.7114.5111.452.7114.16
340VENUS - WIESZAK OWAL8.802.0210.828.542.0210.56
341VENUS - WIESZAK DWURAMIENNY11.902.7414.6411.542.7414.28
34210-7C WIESZAK "U" OKRĄGŁY25.055.7630.8124.35.7630.06
34310-7C WIESZAK "C"25.055.7630.8124.35.7630.06
34410-7C PODSTAWKI DO KUBKA25.055.7630.8124.35.7630.06
34510-7C WIESZAK MAŁY PROSTY19.904.5824.4819.34.5823.88
346LUSTRO MAŁE16.903.8920.7916.393.8920.28
3475-CHROM PÓŁKA + SZKŁO29.956.8936.8429.056.8935.94
3485-CHROM WIESZAK MAŁY PROSTY7.501.739.237.281.739.01
3495-CHROM WIESZAK MAŁY ZAGIĘTY12.402.8515.2512.032.8514.88
3505-CHROM PODSTAWKA DO KUBKA17.704.0721.7717.174.0721.24
3517-M.B KUBEK + SZCZOTKA WC24.665.6730.3323.925.6729.59
3527-M.B WIESZAK MAŁY PROSTY12.652.9115.5612.272.9115.18
353USZCZELKA KOMPAKT EKO3.500.814.313.40.814.21
354USZCZELKA TRAPERA 75MM2.760.633.392.680.633.31
3555-M.B PODSTAWKA DO KUBKA11.702.6914.3911.352.6914.04
3565-M.B WIESZAK TYP U -DŁUGI9.752.2411.999.462.2411.7
357SZCZOTKA MUSZLI WC DUŻA7.001.618.616.791.618.4
358UCHWYT DO PAPIERU TOAL.LAGUA9.102.0911.198.832.0910.92
359UCHWYT DO PAPIERU Z NADRUK.6.521.58.026.321.57.82
360KOSZYK DUŻY 256610.162.3412.59.862.3412.2
361REDUKCJA OC. 1/2*3/81.220.281.51.180.281.46
362REDUKCJA OC. 3/4*1/21.380.321.71.340.321.66
363REDUKCJA OC.1* 1/21.760.42.161.710.42.11
364REDUKCJA OC.1* 3/42.040.472.511.980.472.45
365MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 15-1/21.960.452.411.90.452.35
366ŚRUBUNEK PP 25MM 3/4 GW10.912.5113.4210.582.5113.09
367KRÓCIEC 1/2 CZARNY 60CM4.561.055.614.421.055.47
368REDUKCJA 2 *1 1/21.790.412.21.740.412.15
369MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 18-1/22.540.583.122.460.583.04
370KRÓCIEC 1/2 CZARNY 80CM6.141.417.555.961.417.37
371ODPOWIETRZNIK AUT.+ZAWÓR1/211.912.7414.6511.552.7414.29
372KRÓCIEC OC 5/4 25359.3913.6673.0557.6113.6671.27
373REDUKCJA OC.6/4*1,5/4*13.170.733.93.070.733.8
374KOLANO CZARNE 1/2 0901.200.281.481.160.281.44
375REDUKCJA 75*502.450.563.012.380.562.94
376NYPEL OC 3/81.870.432.31.810.432.24
377NYPEL WK-8 NR.38 OC 1/21.360.311.671.320.311.63
378NYPEL WK-8 NR.38 OC. 3/41.640.382.021.590.381.97
379NYPEL WK-8 NR.38 OC.12.260.522.782.190.522.71
380NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/43.470.84.273.370.84.17
381NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/24.741.095.834.61.095.69
382KRÓCIEC 1/2 OCYNK150CM GD13.303.0616.3612.93.0615.96
383NYPEL WK.N-8 ZWĘŻK.3/4*1/22.190.52.692.120.52.62
384NYPEL WK.N-8 ZWĘŻK.1*1/23.620.834.453.510.834.34
385NYPEL WK.N-8 ZWĘŻK. 1 *3/43.100.713.813.010.713.72
386MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 1/21.100.251.351.070.251.32
387MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 3/41.530.351.881.480.351.83
388MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 3/81.370.321.691.330.321.65
389MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.12.420.562.982.350.562.91
390MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/4X13.780.874.653.670.874.54
391MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/25.651.36.955.481.36.78
392MUFA NAK.M-2 ZWĘŻ.3/4*1/22.060.472.5320.472.47
393MUFA NAK.M-2 ZWĘŻ.1*1/22.780.643.422.70.643.34
394MUFA NAK.M-2 ZWĘŻ.1*3/42.640.613.252.560.613.17
395MOS.PRZEDŁUŻKA 3/4X44.981.156.134.831.155.98
396REDUKCJA CHROM 3/4*1/23.900.94.83.780.94.68
397MOS.KOREK 3/81.050.241.291.020.241.26
398KSZTAŁTKI CZRNE 1 KOLANO2.560.593.152.480.593.07
399KSZTAŁTKI CZRNE 3/4*1/21.800.412.211.750.412.16
400MOS.KOLANKO 3/4 WZ6.511.58.016.311.57.81
401GŁOWICA KPL.255.0412.6667.753.3912.6666.05
402ŚRUBUNEK OC.-1/24.200.975.174.070.975.04
403KOLANO OC.- 28.832.0310.868.572.0310.6
404NYPEL OC 2"5.871.357.225.691.357.04
405ŚRUBUNEK OC.-16.641.538.176.441.537.97
406ŚRUBUNEK OC 3/45.151.186.3351.186.18
407DWUZŁĄCZKA U-1 NR48 OC.6/4217.183.9521.1316.663.9520.61
408TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/82.900.673.572.810.673.48
409TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 1/22.100.482.582.040.482.52
410TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/42.580.593.172.50.593.09
411TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.13.280.754.033.180.753.93
412TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.11/46.211.437.646.021.437.45
413TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.1.1/28.391.9310.328.141.9310.07
414KRÓCIEC 1/2 OCYNK200CM GD17.504.0321.5316.984.0321.01
415TRÓJNIK B-1 NR25 OC. 3/4*1/23.250.7543.150.753.9
416TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 1/24.270.985.254.140.985.12
417TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 3/42.960.683.642.870.683.55
418KRÓCIEC 1/2 OCYNK 90CM GD8.261.910.168.011.99.91
419KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 1/21.690.392.081.640.392.03
420KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 3/42.080.482.562.020.482.5
421KOLANO WZ A-4 NR 7 OC.3/81.950.452.41.890.452.34
422KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.13.520.814.333.410.814.22
423KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/45.901.367.265.721.367.08
424KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/27.801.799.597.571.799.36
425KRÓCIEC 1/2 CZARNY 6CM1.280.291.571.240.291.53
426KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1/21.630.3721.580.371.95
427KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 3/42.100.482.582.040.482.52
428KOLANO A-1 NR 6 OCYNK 3/8"1.400.321.721.360.321.68
429KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 12.700.623.322.620.623.24
430KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/45.701.317.015.531.316.84
431KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/26.951.68.556.741.68.34
432KRÓCIEC 1/2 CZARNY 8CM1.380.321.71.340.321.66
433KOLANO NAK.A-1 3/4*1/22.120.492.612.060.492.55
434KOREK T-9 NR.46 OCYNK 1/21.150.261.411.120.261.38
435KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/41.240.291.531.20.291.49
436KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/80.980.231.210.950.231.18
437KOREK T-9 NR.46 OCYNK 11.610.371.981.560.371.93
438KOREK T-9 NR.46 OCYNK 11/4,22.960.683.642.870.683.55
439KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1X1/21.850.432.281.790.432.22
440CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X15MM2.600.63.22.520.63.12
441CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X25MM3.360.774.133.260.774.03
442CHROM - TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY6.901.598.496.691.598.28
443KRÓCIEC 1/2 CZARNY 10CM1.480.341.821.440.341.78
444KRÓCIEC 1/2 CZARNY 15CM1.810.422.231.760.422.18
445KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1X3/41.980.462.441.920.462.38
446ZAŚLEPKA ZLEWOZMYWAKA LUX7.001.618.616.791.618.4
447KRÓCIEC 3/4 CZARNY 80CM7.561.749.37.331.749.07
448KRÓCIEC OC 5/4 16038.168.7846.9437.028.7845.8
449ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 1/212.122.7914.9111.762.7914.55
450ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 3/413.503.1116.6113.13.1116.21
451ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 123.105.3128.4122.415.3127.72
452KOLANO WZ A-4 ZWĘŻKOWE3/4*124.851.125.974.71.125.82
453MOS.ZAŚLEPKA 3/81.050.241.291.020.241.26
454ZAWÓR PRALKI Z PRZED,MET.POK18.294.2122.517.744.2121.95
455KRÓCIEC 1/2 OCYNK 80CM GD7.431.719.147.211.718.92
456ZAWÓR GRZEJNY M 3173 PRO 1/211.652.6814.3311.32.6813.98
457ZAWÓR GRZEJ.ODCINAJACY 3/424.835.7130.5424.095.7129.8
458ZAWÓR GRZEJ.TERMOST.KPL 1/2"41.009.4350.4339.779.4349.2
459GŁOWICA KOMPLETNA M-294 1/28.171.8810.057.921.889.8
460GŁOWICA KOMPLETNA M-294 3/410.592.4413.0310.272.4412.71
461GŁOWICA KOMPLETNA M-294 114.283.2817.5613.853.2817.13
462GŁOWICA BAT.1 UCHWYTOWEJ4.901.136.034.751.135.88
463GŁOWICA KOMPLETNA M-294 11/423.955.5129.4623.235.5128.74
464ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/83.750.864.613.640.864.5
465ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 1/24.300.995.294.170.995.16
466ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/47.051.628.676.841.628.46
467ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 112.002.7614.7611.642.7614.4
468ŚRUBUNEK GRZEJ.KĄT MOS.1/26.781.568.346.581.568.14
469ŚRUBUNEK GRZEJ.KĄTOWY MOS3/49.242.1311.378.962.1311.09
470ŚRUBUNEK PP 20MM 1/2 GW6.891.588.476.681.588.26
471MOS.PRZEDŁUŻKA 1.5X1/21.700.392.091.650.392.04
472MOS.PRZEDŁUŻKA M-263 3/43.350.774.123.250.774.02
473KRÓCIEC 1/2 CZARNY 20CM2.040.472.511.980.472.45
474KRÓCIEC 1/2 CZARNY 30CM2.790.643.432.710.643.35
475ZAŚLEPKA OCYNK 3/8 "1.640.382.021.590.381.97
476MIEDZ RURA TWARDA FI15 2.5M31.847.3239.1630.887.3238.2
477MIEDZ RURA TWARDA FI18 2.539.529.0948.6138.339.0947.42
478MIEDZ RURA TWARDA FI22 2.5M49.2011.3260.5247.7211.3259.04
479KRÓCIEC OC 6/4 10027.926.4234.3427.086.4233.5
480NAROŻNIK NAKRĘTNY 33 3/4"2.700.623.322.620.623.24
481KRÓCIEC OC 2 GJ6.191.427.6161.427.42
482OBEJŚCIE ŁUKOWATE 85 3/4"3.170.733.93.070.733.8
483ZAŚLEPKA T-1Z 6KĄT.43 3/4"1.760.42.161.710.42.11
484ZAŚLEPKA T-1Z 6KĄT.43 1/2"1.530.351.881.480.351.83
485CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X10MM2.400.552.952.330.552.88
486CHROM - NYPEL 3/81.600.371.971.550.371.92
487CHROM - NYPEL 3/43.330.774.13.230.774
488CHROM - NYPEL REDUK.3/8*1/22.160.52.662.10.52.6
489CHROM - NYPEL REDUK.3/4*1/23.390.784.173.290.784.07
490CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4*10MM3.080.713.792.990.713.7
491CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2*3/82.760.633.392.680.633.31
492CHROM - REDUKCJA 22X1 24X13.900.94.83.780.94.68
493CHROM - MUFA 3/82.730.633.362.650.633.28
494CHROM - MUFA 1/23.300.764.063.20.763.96
495CHROM - MUFA 3/43.550.824.373.440.824.26
496CHROM - KOREK 1/22.960.683.642.870.683.55
497CHROM - ZAŚLEPKA 1/22.230.512.742.160.512.67
498CHROM - ZAŚLEPKA 3/43.010.693.72.920.693.61
499CHROM - KOLANKO WZ 1/24.701.085.784.561.085.64
500CHROM - KOLANKO 1/2*3/84.200.975.174.070.975.04
501CHROM - KOLANKO WZ 1/2*3/86.361.467.826.171.467.63
502CHROM - TRÓJNIK 3/84.140.955.094.020.954.97
503CHROM - TRÓJNIK 1/27.441.719.157.221.718.93
504CHROM - KOLANKO 3/45.701.317.015.531.316.84
505ZAWÓR KULOWY 2" WODA50.0511.5161.5648.5511.5160.06
506ZAWÓR POD WYLEWKE11.472.6414.1111.132.6413.77
507CHROM - KOREK 3/81.100.251.351.070.251.32
508CHROM - KOLANKO WZ 3/45.991.387.375.811.387.19
509CHROM - NYPEL 1/23.160.733.893.070.733.8
510MIEDZ RURA 28MM65.9715.1781.1463.9915.1779.16
511CHROM - KOLANKO 1/24.100.945.043.980.944.92
512KRÓCIEC 1/2 OCYNK 60CM5.801.337.135.631.336.96
513KRÓCIEC 1/2 CZARNY 40CM4.250.985.234.120.985.1
514CHROM - MUFA 1/2*3/83.450.794.243.350.794.14
515CHROM - MUFA 3/4*1/24.060.934.993.940.934.87
516CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2*3/43.420.794.213.320.794.11
517KOŃCÓWKA DO KRANU KUL. 1/21.400.321.721.360.321.68
518KRÓCIEC 1/2 CZARNY 50CM4.110.955.063.990.954.94
519KOŃCÓWKA DO KRANU KUL. 3/42.280.522.82.210.522.73
520CHROM - REDUKCJA 1/2X3/82.150.492.642.090.492.58
521CHROM - REDUKCJA 1/2X3/42.510.583.092.430.583.01
522KRÓCIEC 1/2 OCYNK 8CM GD1.460.341.81.420.341.76
523KRÓCIEC 1/2 OCYNK 10CM GD1.650.382.031.60.381.98
524KRÓCIEC 1/2 OCYNK 15CM GD1.900.442.341.840.442.28
525KRÓCIEC 1/2 CZARNY 70CM5.551.286.835.381.286.66
526KRÓCIEC 1/2 OCYNK 30CM GD3.230.743.973.130.743.87
527CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4*20MM4.801.15.94.661.15.76
528KRÓCIEC 1/2 OCYNK100CM GD9.102.0911.198.832.0910.92
529ZAŚLEPKA T-1Z 6KĄT.43 1"1.860.432.291.80.432.23
530KRÓCIEC 1/2 OCYNK 50CM GD5.201.26.45.041.26.24
531KRÓCIEC 1/2 OCYNK 12CM GD1.680.392.071.630.392.02
532KRÓCIEC 1/2 OCYNK 70CM GD6.581.518.096.381.517.89
533CHROM - KOREK 3/43.440.794.233.340.794.13
534MOS.NYPEL 3/42.760.633.392.680.633.31
535MOS.NYPEL 1/21.500.351.851.460.351.81
536MOS.NYPEL 1/2 * 3/42.770.643.412.690.643.33
537MOS.NYPEL 1/2 * 3/81.650.382.031.60.381.98
538MOS.NYPEL 3/81.440.331.771.40.331.73
539MOS.MUFA 1/22.640.613.252.560.613.17
540MOS.MUFA 3/82.090.482.572.030.482.51
541MOS.PRZEDŁUŻKA 2X1/22.210.512.722.140.512.65
542MOS.PRZEDŁUŻKA 3X1/23.350.774.123.250.774.02
543MOS.MUFA 3/43.250.7543.150.753.9
544MOS.PRZEDŁUŻKA 15-3/82.400.552.952.330.552.88
545MOS.KOLANKO 1/2 Z ŁAPKAMI5.441.256.695.281.256.53
546MOS.PRZEDŁUŻKA 3X3/44.300.995.294.170.995.16
547KRÓCIEC 1/2 CZARNY100CM7.491.729.217.271.728.99
548KRÓCIEC 1/2 CZARNY150CM11.062.5413.610.732.5413.27
549KRÓCIEC 1/2 CZARNY200CM14.503.3417.8414.073.3417.41
550KRÓCIEC 3/4 CZARNY 6CM1.600.371.971.550.371.92
551KRÓCIEC 3/4 CZARNY 8CM1.680.392.071.630.392.02
552CHROM - KOLANKO WZ 3/83.800.874.673.690.874.56
553KRÓCIEC 3/4 CZARNY 10CM1.700.392.091.650.392.04
554CHROM - NYPEL Z KOSTKĄ3/8*103.160.733.893.070.733.8
555CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4*40MM6.151.417.565.971.417.38
556CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X20MM3.540.814.353.430.814.24
557CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X30MM4.401.015.414.271.015.28
558CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X40MM4.741.095.834.61.095.69
559CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X50MM6.951.68.556.741.68.34
560CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X60MM4.501.045.544.371.045.41
561CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4 30MM7.031.628.656.821.628.44
562CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X100MM7.801.799.597.571.799.36
563MOS.KOLANKO 1/2 WW2.800.643.442.720.643.36
564MOS.TRÓJNIK 1/24.911.136.044.761.135.89
565MOS.PRZEDŁUŻKA 2.5*1/22.600.63.22.520.63.12
566CHROM - KOLANKO 3/83.800.874.673.690.874.56
567KRÓCIEC 1/2 OCYNK 40CM GD4.060.934.993.940.934.87
568KRÓCIEC 3/4 OCYNK 10CM GD1.870.432.31.810.432.24
569KRÓCIEC 3/4 OCYNK 15CM GD2.340.542.882.270.542.81
570KRÓCIEC 3/4 OCYNK 20CM GD2.800.643.442.720.643.36
571KRÓCIEC 3/4 CZARNY 15CM2.030.472.51.970.472.44
572KRÓCIEC 3/4 OCYNK 50CM6.391.477.866.21.477.67
573KRÓCIEC 3/4 OCYNK100CM12.082.7814.8611.722.7814.5
574MOS.REDUKCJA 3/4*1/21.960.452.411.90.452.35
575MOS.REDUKCJA 3/8*1/21.270.291.561.230.291.52
576KRÓCIEC 3/4 OCYNK150CM17.484.0221.516.964.0220.98
577CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4 50MM12.102.7814.8811.742.7814.52
578KRÓCIEC 3/4 CZARNY 20CM2.460.573.032.390.572.96
579KRÓCIEC 3/4 OCYNK 8CM1.700.392.091.650.392.04
580KRÓCIEC 3/4 OCYNK 6CM1.820.422.241.770.422.19
581KRÓCIEC 3/4 CZARNY 30CM3.250.7543.150.753.9
582KRÓCIEC 3/4 OCYNK 40CM5.171.196.365.011.196.2
583KRÓCIEC 3/4 OCYNK 70CM8.531.9610.498.271.9610.23
584CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4 15MM4.300.995.294.170.995.16
585MOS.KOREK 1/21.710.392.11.660.392.05
586MOS.PRZEDŁUŻKA 1/2X 3/82.160.52.662.10.52.6
587MOS.TRÓJNIK 3/45.681.316.995.511.316.82
588MOS.PRZEDŁUŻKA 4X1/23.590.834.423.480.834.31
589MOS.PRZEDŁUŻKA 5X1/24.421.025.444.291.025.31
590MOS.PRZEDŁUŻKA 6X1/25.601.296.895.431.296.72
591KRÓCIEC 3/4 CZARNY 60CM5.341.236.575.181.236.41
592KRÓCIEC 3/4 CZARNY 70CM6.701.548.246.51.548.04
593KRÓCIEC 3/4 CZARNY100CM9.432.1711.69.152.1711.32
594KRÓCIEC 3/4 CZARNY150CM13.783.1716.9513.373.1716.54
595KRÓCIEC 3/4 CZARNY 25CM2.850.663.512.760.663.42
596KRÓCIEC 3/4 OCYNK200CM23.455.3928.8422.755.3928.14
597KRÓCIEC 1/2 OCYNK 35CM3.570.824.393.460.824.28
598KRÓCIEC 1/2 OCYNK 45CM4.260.985.244.130.985.11
599KRÓCIEC 1/2 CZARNY 45CM3.880.894.773.760.894.65
600KRÓCIEC 3/4 CZARNY 45CM4.050.934.983.930.934.86
601KRÓCIEC 3/4 CZARNY 35CM3.140.723.863.050.723.77
602KRÓCIEC 1 CZARNY 50CM8.331.9210.258.081.9210
603KRÓCIEC 1 CZARNY100CM13.773.1716.9413.363.1716.53
604KRÓCIEC 1 CZARNY150CM16.373.7720.1415.883.7719.65
605KRÓCIEC 3/4 OCYNK 12CM GD2.060.472.5320.472.47
606KRÓCIEC 1 CZARNY200CM24.065.5329.5923.345.5328.87
607CZWÓRNIK 110/50/8.211.8910.17.961.899.85
608KSZTAŁTKI CZARNE1*3/4 NYPEL2.750.633.382.670.633.3
609MUFA CZARNA 270 3/41.170.271.441.130.271.4
610KRÓCIEC OC 5/4 210.732.4713.210.412.4712.88
611KRÓCIEC 3/4 OCYNK 60CM7.401.79.17.181.78.88
612MOS.TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY3.500.814.313.40.814.21
613MOS.ZAŚLEPKA 1/21.390.321.711.350.321.67
614KRÓCIEC 1/2 CZARNY 35CM3.180.733.913.080.733.81
615KOLANO WZ 2 OC10.402.3912.7910.092.3912.48
616ZŁĄCZKA DO ZESPOŁU PRZYŁĄC.2.100.482.582.040.482.52
617KOLANO CZARNE 3/4 0901.840.422.261.780.422.2
618NYPEL CZARNY 1/2 28001.050.241.291.020.241.26
619NYPEL CZARNY 3/4 28001.380.321.71.340.321.66
620MOS.KOLANKO 3/4 WW4.260.985.244.130.985.11
621MOS.PRZEDŁUŻKA 3/4X 1/23.470.84.273.370.84.17
622MOS.PRZEDŁUŻKA 1X1/21.380.321.71.340.321.66
623KRÓCIEC 1/2 OCYNK 6CM1.420.331.751.380.331.71
624KRÓCIEC 1/2 OCYNK 20CM GD2.380.552.932.310.552.86
625KRÓCIEC 1/2 OCYNK 25CM GD2.800.643.442.720.643.36
626KRÓCIEC 3/4 OCYNK 25CM GD3.860.894.753.740.894.63
627KRÓCIEC 3/4 OCYNK 30CM GD3.850.894.743.730.894.62
628MOS.MUFA 1/2*3/81.750.42.151.70.42.1
629MOS.MUFA 3/4*1/22.650.613.262.570.613.18
630NYPEL WK.N-8 ZWĘŻK.1/2*3/82.300.532.832.230.532.76
631KRÓCIEC 3/4 CZARNY 40CM3.800.874.673.690.874.56
632MOS.KOREK 3/42.600.63.22.520.63.12
633KRÓCIEC 3/4 CZARNY 50CM4.991.156.144.841.155.99
634KRÓCIEC 3/4 CZARNY200CM18.134.1722.317.594.1721.76
635KRÓCIEC 1/2 CZARNY 25CM2.280.522.82.210.522.73
636MOS.KOLANKO 1/2 WZ3.760.864.623.650.864.51
637ZAWÓR PRALKI 1/2*3/4*3/820.854.825.6520.224.825.02
638ZAWÓR KĄT.CERAMIK 1/2*3/813.093.0116.112.73.0115.71
639KRÓCIEC OCYNK 1 50CM10.132.3312.469.832.3312.16
640KRÓCIEC OCYNK 1 100CM15.073.4718.5414.623.4718.09
641KRÓCIEC 1 CZARNY 25CM4.150.955.14.030.954.98
642KRÓCIEC 1/2 CZARNY 90CM6.301.457.756.111.457.56
643KRÓCIEC 3/4 CZARNY 90CM7.251.678.927.031.678.7
644MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 2"6.131.417.545.951.417.36
645KRÓCIEC 1/2 OCYNK120CM GD10.782.4813.2610.462.4812.94
646KRÓCIEC 1/2 OCYNK125CM GD10.582.4313.0110.262.4312.69
647KOLANO CZARNE WZ 1/21.550.361.911.50.361.86
648KOLANO CZARNE WZ 3/42.200.512.712.130.512.64
649KRÓCIEC 1 CZARNY 20CM3.760.864.623.650.864.51
650KRÓCIEC 1 CZARNY 30CM4.841.115.954.691.115.8
651KRÓCIEC 1 CZARNY 40CM5.211.26.415.051.26.25
652MUFA CZARNA 1/21.300.31.61.260.31.56
653TRÓJNIK CZARNY 1/2]1.350.311.661.310.311.62
654KRÓCIEC 3/4 OCYNK 90CM10.762.4713.2310.442.4712.91
655KRÓCIEC 3/4 OCYNK 80CM8.942.06118.672.0610.73
656ODPOWIETRZNIK RĘCZNY 1/2 CHR2.490.573.062.420.572.99
657KRÓCIEC 5/4 CZARNY 150CM25.025.7530.7724.275.7530.02
658KRÓCIEC 5/4 CZARNY 15CM3.170.733.93.070.733.8
659KRÓCIEC 1 CZARNY 10CM2.640.613.252.560.613.17
660KRÓCIEC 1 CZARNY 15CM3.010.693.72.920.693.61
661KRÓCIEC 2 CZARNY 15CM4.961.146.14.811.145.95
662KLUCZYK ODP.METALOWY1.100.251.351.070.251.32
663MOS.PRZEDŁUŻKA 2X3/43.570.824.393.460.824.28
664KRÓCIEC 1/2 CZARNY120CM8.992.0711.068.722.0710.79
665KRÓCIEC 1/2 CZARNY125CM8.742.0110.758.482.0110.49
666KRÓCIEC OCYNK 1 30CM6.381.477.856.191.477.66
667KRÓCIEC 3/4 OCYNK 35CM GD4.010.924.933.890.924.81
668KRÓCIEC OCYNK 1 10CM2.640.613.252.560.613.17
669KRÓCIEC 1 OCYNK 15CM3.500.814.313.40.814.21
670KRÓCIEC 3/4 OCYNK 45CM4.961.146.14.811.145.95
671TRÓJNIK CZARNY 3/41.540.351.891.490.351.84
672KRÓCIEC OC.6/4*30073.4216.8990.3171.2216.8988.11
673MIEDZ TRÓJNIK 22MM4.881.1264.731.125.85
674MIEDZ TRÓJNIK 15MM1.500.351.851.460.351.81
675MIEDZ MUFA 15MM0.570.130.70.550.130.68
676MIEDZ MUFA 18MM0.720.170.890.70.170.87
677MIEDZ KOLANKO 2-K 15MM0.910.211.120.880.211.09
678MIEDZ KOLANKO 2-K 18MM1.380.321.71.340.321.66
679MIEDZ ŁUK 90 1-K 18MM1.800.412.211.750.412.16
680MIEDZ NYPEL G.Z 15*1/21.790.412.21.740.412.15
681MIEDZ MUFA G.W 15*1/22.300.532.832.230.532.76
682MIEDZ KOLANKO G.W 15*1/23.800.874.673.690.874.56
683MIEDZ KOLANO G.W 18-1/25.251.216.465.091.216.3
684TRÓJNIK RED.3X226.246.0432.2825.456.0431.49
685MIEDZ NYPEL G.Z 18*1/22.000.462.461.940.462.4
686MIEDZ MUFA G.W 18*1/22.820.653.472.740.653.39
687MIEDZ ZAŚLEPKA 18MM2.060.472.5320.472.47
688MIEDZ KOLANKO 1-K 15MM1.230.281.511.190.281.47
689MIEDZ MUFA 22MM1.200.281.481.160.281.44
690MIEDZ ZAŚLEPKA 15MM1.740.42.141.690.42.09
691ZAWÓR 3 3/3 CHROM ZW71.0016.3387.3368.8716.3385.2
692MIEDZ ZŁĄCZKA GW-15.1/22.710.623.332.630.623.25
693MIEDZ TRÓJNIK 18MM2.940.683.622.850.683.53
694MIEDZ KOLANKO 1-K 18MM2.500.583.082.430.583.01
695MIEDZ KOLANKO 2-K 28MM3.890.894.783.770.894.66
696KSZTAŁTKI CZARNE 1/2*3/4 RED1.500.351.851.460.351.81
697KSZTAŁTKI CZARNE 1 NYPEL1.800.412.211.750.412.16
698KSZTAŁTKI CZARNE 1*3/4 KOLAO2.980.693.672.890.693.58
699MOS.ZAŚLEPKA 3/42.230.512.742.160.512.67
700KRÓCIEC OCYNK 1 20CM4.501.045.544.371.045.41
701ŚRUBUNEK GRZEJ.KĄT MOS.3/83.530.814.343.420.814.23
702ZAWÓR ZWROTNY 1" MOS.15.383.5418.9214.923.5418.46
703ZAWÓR ZWROTNY 1 1/420.774.7825.5520.154.7824.93
704MOS.NYPEL 1/2 40MM4.200.975.174.070.975.04
705MIEDZ KOLANKO 1-K 28MM6.241.447.686.051.447.49
706MIEDZ NYPEL RED.18X151.130.261.391.10.261.36
707MIEDZ MUFA 28MM2.560.593.152.480.593.07
708KRÓCIEC 3/4 CZARNY120CM11.162.5713.7310.832.5713.4
709KRÓCIEC 3/4 OCYNK120CM GD14.123.2517.3713.73.2516.95
710MIEDZ NYPEL RED.22X182.180.52.682.110.52.61
711KRÓCIEC 3/4 CZARNY 12CM1.780.412.191.730.412.14
712MOS.REDUKCJA PERLATORA3.440.794.233.340.794.13
713EKO.MOS.NYPEL 1/21.150.261.411.120.261.38
714EKO.MOS.ŚRUBUNEK KĄT.1/25.741.327.065.571.326.89
715EKO.MOS.ŚRUBUNEK PRO.1/23.800.874.673.690.874.56
716EKO.MOS.TRÓJNIK 1/23.550.824.373.440.824.26
717ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 PROSTY12.592.915.4912.212.915.11
718ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 ODCINA10.692.4613.1510.372.4612.83
719ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS1 1/417.964.1322.0917.424.1321.55
720PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 3/4*122.860.663.522.770.663.43
721MOS.TRÓJNIK 3/83.200.743.943.10.743.84
722MIEDZ ZŁĄCZKA GW 18-1/23.980.924.93.860.924.78
723MIEDZ KOLANKO 2-K 22MM2.230.512.742.160.512.67
724MIEDZ ZŁĄCZKA GW 22-3/45.451.256.75.291.256.54
725MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-3/43.750.864.613.640.864.5
726MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-1/24.901.136.034.751.135.88
727MIEDZ ZŁĄCZKA GW.22*1/25.531.276.85.361.276.63
728MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 182.650.613.262.570.613.18
729MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 222.980.693.672.890.693.58
730MOS.MUFA 14.280.985.264.150.985.13
731MOS.REDUKCJA 1/2X1/41.720.42.121.670.42.07
732MIEDZ ZŁĄCZKA GW-18.1/23.830.884.713.720.884.6
733SILIKON SANITARNY 310ML12.902.9715.8712.512.9715.48
734SILIKON SANITARNY 310ML BIA.10.892.513.3910.562.513.06
735SILIKON UNIWERSALNY 310ML.9.402.1611.569.122.1611.28
736SILIKON UNIWERSALNY 310ML.B9.402.1611.569.122.1611.28
737SILIKON BEZBARWNY 60G.2.850.663.512.760.663.42
738SILIKON BIAŁY 60G.3.100.713.813.010.713.72
739KLEJ UNIW.PATEX CLASSIK 50ML5.601.296.895.431.296.72
740KLEJ UNIW.PATEX SUPER MONTAŻ8.121.879.997.881.879.75
741POXILINA KIT 38ML/70G12.712.9215.6312.332.9215.25
742WYCISKACZ SZKIELETOWY8.301.9110.218.051.919.96
743BENZYNA EXSTRAKCYJNA 0.5L6.091.47.495.911.47.31
744KLEJ KROPELKKA3.680.854.533.570.854.42
745TAŚMA NAWANNOWA 28*3.2M14.763.3918.1514.323.3917.71
746TAŚMA NAWANNOWA 41*3.2M18.584.2722.8518.024.2722.29
747FOLIA MALRSKA 4X5M ŚREDN.5.181.196.375.021.196.21
748TAŚMA LAKIERNICZ 48X50 MAS.6.501.586.311.57.81
749USZCZELKA DOPASOWUJĄCA2.500.583.082.430.583.01
750USZCZELKA GK1 BIAŁA 6M7.541.739.277.311.739.04
751UCHWYT DO WAŁKA 11CM3.900.94.83.780.94.68
752USZCZELKA PU3-F BIAŁA 6M3.900.94.83.780.94.68
753KLEJ SPÓJNIK SOFT 10ML6.001.387.385.821.387.2
754KLEJ SPÓJNIK HARD 10ML6.001.387.385.821.387.2
755AKTYWATOR 10ML6.001.387.385.821.387.2
756TAŚMA LAKIERNICZ 25X50 MAS.3.270.754.023.170.753.92
757PREPARAT WD-40 100ML.12.132.7914.9211.772.7914.56
758PREPARAT WD-40 400ML.24.385.6129.9923.655.6129.26
759RĘKAWICZKI WAMPIRKI1.500.351.851.460.351.81
760TAŚMA UNIWERSALNA SREBRNA6.781.568.346.581.568.14
761KUWETA MALARSKA 22X27CM3.500.814.313.40.814.21
762WAŁEK GĄBKA 15M2.050.472.521.990.472.46
763KLEJ SZEWSKI 0.07L3.390.784.173.290.784.07
764KLEJ WIKOL 50ML8.68210.688.42210.42
765SILIKON KOLOR 60ML2.850.663.512.760.663.42
766PĘDZEL ANGIELSKI 102,76MM5.851.357.25.671.357.02
767PĘDZEL ANGIELSKI 19,36MM2.500.583.082.430.583.01
768PĘDZEL PÓŁANGIELSKI3.650.844.493.540.844.38
769TAŚMA MONTAŻOWA POWERBOND18.804.3223.1218.244.3222.56
770ŻEL DO UDRAŻNIANIA RUR19.854.5724.4219.254.5723.82
771WĄŻ MET.-SPLOT L 20CM4.851.125.974.71.125.82
772WĄŻ MET.-SPLOT L 30CM5.141.186.324.991.186.17
773WĄŻ MET.-SPLOT L 40CM5.301.226.525.141.226.36
774WĄŻ MET.-SPLOT L 50CM5.691.3175.521.316.83
775WĄŻ MET.-SPLOT L 60CM6.181.427.65.991.427.41
776WĄŻ MET.-SPLOT L100CM9.032.0811.118.762.0810.84
777WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/47.161.658.816.951.658.6
778WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/47.131.648.776.921.648.56
779WĄŻ MET.-SPLOT L 70CM6.561.518.076.361.517.87
780WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/48.451.9410.398.21.9410.14
781WĄŻ MET.W OPLOCIE 8MM L-305.761.327.085.591.326.91
782WĄŻ MET.-SPLOT L 80CM7.861.819.677.621.819.43
783WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/85.101.176.274.951.176.12
784WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/85.201.26.45.041.26.24
785WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/85.511.276.785.341.276.61
786WĄŻ MET.-SPLOT L30 3/8*3/85.371.246.615.211.246.45
787WĄŻ MET.-SPLOT L40 3/8*3/86.071.47.475.891.47.29
788WĄŻ MET.-SPLOT L50 3/8*3/86.311.457.766.121.457.57
789ZAWÓR KĄTOWY-MET.1/2/1/28.361.9210.288.111.9210.03
790ZAWÓR KĄTOWY-CERAMIK 1/2*1/213.103.0116.1112.713.0115.72
791ZAWÓR KĄT.CERAMIK 2G1/2*1/212.702.9215.6212.322.9215.24
792ZAWÓR KULOWY.1/2/1/2 ANTYKAM10.792.4813.2710.472.4812.95
793ZAWÓR KULOWY 3003 1/2/1/26.641.538.176.441.537.97
794WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MM L-406.411.477.886.221.477.69
795WĄŻ MET.-SPLOT L 45CM5.241.216.455.081.216.29
796WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-507.551.749.297.321.749.06
797ZAWÓR KULOWY 3/4 ŚRUB.WODA16.353.7620.1115.863.7619.62
798ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA7.471.729.197.251.728.97
799ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA - MINI6.001.387.385.821.387.2
800ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z MOT.7.531.739.267.31.739.03
801ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA NW-M.7.871.819.687.631.819.44
802ZAWÓR KULOWY 1/2" GAZ12.042.7714.8111.682.7714.45
803ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA10.382.3912.7710.072.3912.46
804ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z MOT.8.812.0310.848.552.0310.58
805ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA NW-M.9.672.2211.899.382.2211.6
806ZAWÓR KULOWY 3/4" GAZ17.604.0521.6517.074.0521.12
807ZAWÓR KULOWY 1 WODA16.013.6819.6915.533.6819.21
808ZAWÓR KULOWY 1" GAZ26.506.132.625.716.131.81
809ZAWÓR KULOWY 6/4 WODA31.977.3539.3231.017.3538.36
810ZAWÓR KUL.Z MOT 3921/2X1/28.902.0510.958.632.0510.68
811ZAWÓR GRZEJNIKOWY ODCINA.1/29.502.1911.699.222.1911.41
812ZAWÓR KULOWY 1" WODA ŚRUBU.27.106.2333.3326.296.2332.52
813ZAWÓR KULOWY 3/8 W/W 0916.681.548.226.481.548.02
814ZAWÓR KULOW.WODA SPUST 1/211.192.5713.7610.852.5713.42
815ZAWÓR KUL.KĄT. 1/2*1/2F.P.M9.362.1511.519.082.1511.23
816ZAWÓR KUL.KĄT.1/2*3/4Z FILTR7.511.739.247.281.739.01
817ZAWÓR KULOWY 1 WODA NW Z MOT13.503.1116.6113.13.1116.21
818WĄŻ MET.-SPLOT L30 B.ST.5.201.26.45.041.26.24
819WĄŻ MET.-SPLOT L40 B.ST.5.641.36.945.471.36.77
820WĄŻ MET.-SPLOT L50 B.ST.5.531.276.85.361.276.63
821WĄŻ MET.-SPLOT L80 B.ST7.051.628.676.841.628.46
822ZAWÓR KUL.KĄT.FILTR.1/2*3/88.221.8910.117.971.899.86
823ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z FILT11.492.6414.1311.152.6413.79
824ZAWÓR KULOWY 3003 1/2*3/47.921.829.747.681.829.5
825ZAWÓR KULOWY 1/2 ŚRUB.WODA12.602.915.512.222.915.12
826ZAWÓR PRALKOWY 240 1/2* 3/420.204.6524.8519.594.6524.24
827ZAWÓR KUL.KĄT 1/2*1/2 Z FILT7.951.839.787.711.839.54
828WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/84.851.125.974.71.125.82
829WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/46.311.457.766.121.457.57
830ZAWÓR AQUACER KOMBI1/2*1/2*22.935.2728.222.245.2727.51
831ZAWÓR KULOWY.1/2/3/4 ANTYKAM10.632.4413.0710.312.4412.75
832WĄŻ MET.-SPLOT L120CM10.122.3312.459.822.3312.15
833WĄŻ MET.-SPLOT L150CM10.732.4713.210.412.4712.88
834ZAWÓR KĄTOWY-MET.1/2/3/48.361.9210.288.111.9210.03
835WĄŻ MET.-SPL.40FI13 3/4*1/214.573.3517.9214.133.3517.48
836WĄŻ MET.-SPL.100 3/4*3/416.573.8120.3816.073.8119.88
837ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/813.783.1716.9513.373.1716.54
838WĄŻ MET.-SPL.30FI 8 1/2*1/210.762.4713.2310.442.4712.91
839WĄŻ MET.-SPL.40FI 8 1/2*1/211.592.6714.2611.242.6713.91
840WĄŻ MET.-SPL.200 3/4*3/420.854.825.6520.224.825.02
841WĄŻ MET.SPLOT 1/2*3/8 L-70 P2.500.583.082.430.583.01
842WĄŻ MET.-SPLOT L60 1/2*3/87.071.638.76.861.638.49
843WĄŻ NATRYSKU 150 BLISTER7.001.618.616.791.618.4
844WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-607.301.688.987.081.688.76
845ZAWÓR KĄTOWY CERAMIK 1/2*3/413.793.1716.9613.383.1716.55
846WĄŻ MET.-SPLOT L60 3/8 B.ST6.641.538.176.441.537.97
847WĄŻ MET.-SPLOT L60 3/8*3/86.901.598.496.691.598.28
848WĄŻ MET.-SPLOT L20 3/8*3/84.721.095.814.581.095.67
849WĄŻ MET.-SPLOT L200CM13.113.0216.1312.723.0215.74
850ZAWÓR GRZEJNIK.KĄT.ODCIN.1/28.641.9910.638.381.9910.37
851WĄŻ MET.BAT.ST.L100CM8.69210.698.43210.43
852WĄŻ MET-SPLOT L30 1/2*1/2NW2.850.663.512.760.663.42
853ZAWÓR KUL.KĄT.PREM.1/2*3/8F8.601.9810.588.341.9810.32
854ZAWÓR KUL.KĄT.1/2*3/4 F.P.M8.71210.718.45210.45
855WĄŻ MET-SPLOT L40 1/2*1/2NW3.510.814.323.40.814.21
856ZAWÓR KUL.KĄT.1/2*3/87.051.628.676.841.628.46
857WĄŻ MET-SPLOT L60 1/2*1/2NW3.310.764.073.210.763.97
858ZAWÓR GRZEJNIK.KĄTOWY 1/211.452.6314.0811.112.6313.74
859ZAWÓR KULOWY 1 1/4 RACZKA23.015.2928.322.325.2927.61
860ZAWÓR PRALKOWY 1/2*3/4*1/213.463.116.5613.063.116.16
861ZAWÓR CZERPALNY 1/2 PLASTIK4.801.15.94.661.15.76
862ZAWÓR KULOWY.1/2/3/8 ANTYKAM10.632.4413.0710.312.4412.75
863ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/2-5.201.26.45.041.26.24
864WĄŻ MET.-SPLOT L80 3/8*3/88.181.8810.067.931.889.81
865ZAWÓR CERAMIK 3/410.042.3112.359.742.3112.05
866ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z FILT16.953.920.8516.443.920.34
867ZAWÓR KUL.KĄT.TRICORN1/2*1/26.271.447.716.081.447.52
868ZAWÓR KUL.FIL.TRICORN1/2*3/410.302.3712.679.992.3712.36
869ZAWÓR KUL.CERAM.KWAD.1/2*1/210.822.4913.3110.52.4912.99
870ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/27.531.739.267.31.739.03
871ZAWÓR KĄT.CERAMIK 2G 1/2*3/411.512.6514.1611.162.6513.81
872ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*1/217.904.1222.0217.364.1221.48
873ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/418.594.2822.8718.034.2822.31
874ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/816.783.8620.6416.283.8620.14
875ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1/2*3/816.783.8620.6416.283.8620.14
876ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1*3/418.964.3623.3218.394.3622.75
877ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1.5 MET25.405.8431.2424.645.8430.48
878ZAWÓR KUL.3" WODA119.0327.38146.41115.4627.38142.84
879ZAWÓR KĄTOWY-MET.1/2/3/88.361.9210.288.111.9210.03
880ZAWÓR ZWROTNY 1/2 Z GRZYB.7.521.739.257.291.739.02
881ZAWÓR SPUSTOWY ALKA 2-FUKC.30.757.0737.8229.837.0736.9
882ZAWÓR CZERP.PL 1/2 DŁAWIK7.131.648.776.921.648.56
883ZAWÓR ZWROTNY 3/4 Z GRZYB.10.102.3212.429.82.3212.12
884ZAWÓR PRALKI AQUACER TRÓJDR24.115.5529.6623.395.5528.94
885ZAWÓR KUL.3/4 WODA SENA CIĘŻ12.742.9315.6712.362.9315.29
886ZAWÓR KUL.3/4 NW BLACK12.922.9715.8912.532.9715.5
887ZAWÓR KUL.1/2 GAZ NW14.583.3517.9314.143.3517.49
888ZAWÓR KĄTOWY EKO 1/213.803.1716.9713.393.1716.56
889ZAWÓR KĄT.CERAMIK 2G1/2*3/812.702.9215.6212.322.9215.24
890ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/413.783.1716.9513.373.1716.54
891KPL.TERMOSTATYCZNY PROSTY1/237.808.6946.4936.678.6945.36
892WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 204.300.995.294.170.995.16
893WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 254.711.085.794.571.085.65
894WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 304.781.15.884.641.15.74
895WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 355.201.26.45.041.26.24
896WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 405.231.26.435.071.26.27
897WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 505.821.347.165.651.346.99
898WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 606.661.538.196.461.537.99
899WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 707.211.668.876.991.668.65
900WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L 807.481.729.27.261.728.98
901WĄŻ PEX OPLOT STA.1/2 L1008.722.0110.738.462.0110.47
902PRZEPŁ.OGRZ.WODY W17 5KW1 350.000.231.230.970.231.2
903PRZEPŁ.OGRZ.WODY"OMEGA"5.7174.9540.24215.19169.740.24209.94
904TERMOMETR TB 100 O-120C21.614.9726.5820.964.9725.93
905ODPOWIETRZNIK AUT.KĄT.1/228.506.5635.0627.656.5634.21
906PRZEPŁ.OGRZ.WODY "DAFI"154.4435.52189.96149.8135.52185.33
907PRZEPŁ.OGRZ.WODY "TWISTER165.6038.09203.69160.6338.09198.72
908OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT.WJ-5L284.9965.55350.54276.4465.55341.99
909OGRZEWACZ ELEKT. WJ-15303.6169.83373.44294.569.83364.33
910OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT WJ-10301.0769.25370.32292.0469.25361.29
911OGRZ.ARISTON PRO 15391.5890.06481.64379.8390.06469.89
912OGRZEWACZ BIAWAR HIT-E100607.61139.75747.36589.38139.75729.13
913GRZEJNIK ERYK 90*50 BIA.487W117.9827.14145.12114.4427.14141.58
914OGRZEWACZ ELEK. 5L PODUMY.248.3657.12305.48240.9157.12298.03
915OGRZEWACZ ELEK.10L PODUMYW.286.1465.81351.95277.5665.81343.37
916OGRZEWACZ ELEKTR. 15L GŁUB.303.6269.83373.45294.5169.83364.34
917OGRZEWACZ ELEKTR. 40L ELEKTR329.5075.79405.29319.6275.79395.41
918OGRZEWACZ ELEKTR.60L ELEKTRO343.9979.12423.11333.6779.12412.79
919OGRZEWACZ ELEKTR. 80L MISTER385.2188.6473.81373.6588.6462.25
920OGRZEWACZ ELEKTR.100L GŁUB.431.1599.16530.31418.2299.16517.38
921WYLEWKA DAFI Z PERLATOREM14.363.317.6613.933.317.23
922KPL.NATRYSKU - DAFI28.086.4634.5427.246.4633.7
923GRZEJNIK ERYK 70*50 BIA.410W120.9227.81148.73117.2927.81145.1
924GRZEJNIK ERYK120*50 BIA.410W141.6632.58174.24137.4132.58169.99
925PRZEWÓD ELAST.P1/2-1500 GAZ36.678.4345.135.578.4344
926GŁOWICA+POKRĘTŁO BIAWAR18.004.1422.1417.464.1421.6
927PRZEWÓD ELAST.P1/500 KĄT.GAZ44.3310.254.534310.253.2
928PRZEWÓD ELAST.P1/2-1250 GAZ33.007.5940.5932.017.5939.6
929PRZEWÓD ELAST.1/2- 500 GAZ26.326.0532.3725.536.0531.58
930PRZEWÓD ELAST.P1/2- 650 GAZ55.5212.7768.2953.8512.7766.62
931PRZEWÓD ELAST.P1/2- 750 GAZ33.007.5940.5932.017.5939.6
932PRZEWÓD ELAST.P1/2-1000 GAZ28.636.5835.2127.776.5834.35
933USZCZELKA REDUKCYJNA OGRZEW.1.300.31.61.260.31.56
934RĄCZKA PRYSZNICA DAFI11.502.6514.1511.162.6513.81
935BATERIA KOMPLET-DAFI29.506.7936.2928.626.7935.41
936GŁOWICZKA 3/8" -"DAFI"4.551.055.64.411.055.46
937PERLATOR "DAFI" KOMPLETNY6.081.47.485.91.47.3
938POKRĘTŁO PLASTIKOWE "DAFI"3.190.733.923.090.733.82
939PRZEŁĄCZNIK PRYSZNICA-DAFI9.882.2712.159.582.2711.85
940PRZYŁĄCZE ITAMID DO OGRZEW.24.775.730.4724.035.729.73
941BATERIA-KORPUS--DAFI12.982.9915.9712.592.9915.58
942PRZEWÓD ELAST.P1/21000KĄT.GA49.8211.4661.2848.3311.4659.79
943PRZEWÓD ELAST.P1/21250KĄT.GA50.6811.6662.3449.1611.6660.82
944OGRZEW.WODY ANDRIS R30PL NAD425.0697.76522.82412.3197.76510.07
945PRZEWÓD ELAST.P1/2-2000 GAZ100.8423.19124.0397.8123.19121
946PRZEWÓD ELAST.P1/750 KĄT.GAZ45.6910.5156.244.3210.5154.83
947TERMOMETR 1/2 0-120 KĄTOWY14.503.3417.8414.073.3417.41
948TERMOMETR 1/2 0-120 PROSTY15.603.5919.1915.133.5918.72
949TERMOMETR BIMET.63 O-120C9.882.2712.159.582.2711.85
950MANOMETR 4,6,10 BAR W DÓŁ9.022.0711.098.752.0710.82
951ZAWÓR BEZP.WATTS 1/26,4BAR17.474.0221.4916.954.0220.97
952ZAWÓR BEZP.WATTS 3/46,4BAR25.875.9531.8225.095.9531.04
953RURA PEX-AL-PEX 161.630.3721.580.371.95
954ZŁĄCZKA PEXAL GW S16*1/2F3.080.713.792.990.713.7
955ZŁĄCZKA PEXAL S16*1/2M GZ2.770.643.412.690.643.33
956KOLANO PEXAL L16*165.551.286.835.381.286.66
957KOLANO PEXAL GW L16*1/2F4.150.955.14.030.954.98
958KOLANO PEXAL GZ L16*1/2M3.610.834.443.50.834.33
959KOLANO PEXAL NAŚCIEN.GWLW165.521.276.795.351.276.62
960TRÓJNIK PEXAL T16*16*166.901.598.496.691.598.28
961ZŁĄCZKA PEXAL PROSTA S16*164.841.115.954.691.115.8
962NOŻYCE DO RUR 3-42MM15.943.6719.6115.463.6719.13
963TRÓJNIK PEXAL GZ T16X1/2M5.851.357.25.671.357.02
964TRÓJNIK PEXAL GW T16X1/2F6.341.467.86.151.467.61
965ZŁĄCZKA PEXAL GW S16*3/4F3.980.924.93.860.924.78
966ZŁĄCZKA PEXAL GZ S16*3/4M3.720.864.583.610.864.47
967ZŁĄCZKA PEXAL GZ S20*3/4M4.781.15.884.641.15.74
968RURA PEX-AL-PEX 202.270.522.792.20.522.72
969ZŁĄCZKA PEXAL GW S20*1/2F4.491.035.524.361.035.39
970ZŁĄCZKA PEXAL S20*1/2M GZ4.601.065.664.461.065.52
971KOLANO PEXAL L20*207.151.648.796.941.648.58
972ZŁĄCZKA PEXAL GW S20*3/4F5.011.156.164.861.156.01
973KOLANO PEXAL GW L20*1/2F5.271.216.485.111.216.32
974KOLANO PEXAL GZ L20*3/4M5.531.276.85.361.276.63
975TRÓJNIK PEXAL GW T20X20X2010.232.3512.589.922.3512.27
976ZŁĄCZKA PEXAL PROSTA S20X207.671.769.437.441.769.2
977ZŁĄCZKA PEXAL RED PRES 20*163.390.784.173.290.784.07
978KOLANKO 90 FI20 K90200.300.070.370.290.070.36
979KOLANKO NYPLOWE FI 20 KN90200.480.110.590.470.110.58
980KOLANKO GW FI 20-1/2 KW201202.950.683.632.860.683.54
981KOLANKO GW FI 20-1/2 WIESZAK3.210.743.953.110.743.85
982KOLANKO GZ FI 20-1/2 KZ20123.730.864.593.620.864.48
983TRÓJNIK FI-20 T200.590.140.730.570.140.71
984TRÓJNIK GZ FI 20-1/2 TZ20124.290.995.284.160.995.15
985MUFA FI20 M200.320.070.390.310.070.38
986REDUKCJA FI 25/20 R25200.360.080.440.350.080.43
987ZŁĄCZKA GW FI 20-1/2 ZW20122.650.613.262.570.613.18
988ZAŚLEPKA FI 20PP Z200.300.070.370.290.070.36
989ŚRUBUNEK GW 20X1/2 SW20129.102.0911.198.832.0910.92
990ŚRUBUNEK GZ 20X1/2 SZ20129.102.0911.198.832.0910.92
991KOMPESACJA PĘTLICOWA FI 204.571.055.624.431.055.48
992RURA PN 20 X3.4 TOPTERM 4M7.251.678.927.031.678.7
993ZŁĄCZKA GZ FI 20-1/23.100.713.813.010.713.72
994MUFA PP FI-160.330.080.410.320.080.4
995TRÓJNIK FI20 GW.3.130.723.853.040.723.76
996KOLANKO 45 FI20 K45200.560.130.690.540.130.67
997KOLANKO 90 PP FI 250.450.10.550.440.10.54
998KOLANKO GZ FI 16-1/2 KZ16129.502.1911.699.222.1911.41
999KOLANKO GW FI 16-1/2 KW1612K3.140.723.863.050.723.77
1000ZŁĄCZKA NAK KW/GW 1/2 Z.W1.480.341.821.440.341.78
1001ZŁĄCZKA G.WFI 25-1/2 G.Z3.180.733.913.080.733.81
1002UCHWYT PP 200.350.080.430.340.080.42
1003ROZETKA RUR 22MM BIAŁA0.340.080.420.330.080.41
1004ROZETKA RUR 15MM BIAŁA1.450.331.781.410.331.74
1005MIJANKA FI202.450.563.012.380.562.94
1006RURA PP 25X3.4 4M2.950.683.632.860.683.54
1007PŁYTKA MONTAŻOWA METAL 1502.170.52.672.10.52.6
1008REDUKCJA PP FI 32/200.430.10.530.420.10.52
1009ROZETKA RUR 18MM CHROM1.450.331.781.410.331.74
1010KOREK TESTOWY 201.060.241.31.030.241.27
1011ZAWÓR PP 2019.374.4623.8318.794.4623.25
1012ZAWÓR PP 20 KULOWY14.263.2817.5413.833.2817.11
1013PŁYTKA MONTAŻOWA Z KOLANKAMI10.502.4212.9210.192.4212.61
1014TRÓJNIK KW/KW/KW C.W1.180.271.451.140.271.41
1015MUFA FI250.450.10.550.440.10.54
1016ROZETKI 16MM BIAŁA0.450.10.550.440.10.54
1017ROZETKA 28MM BIALA0.380.090.470.370.090.46
1018TRÓJNIK KW/KW/GW 1/2 Z.W1.700.392.091.650.392.04
1019ZŁĄCZKA NAK Z U KW/GZ C.W4.080.945.023.960.944.9
1020KOLANKO NYPLOWE KW/KZ 1/2CW1.250.291.541.210.291.5
1021ROZETKA 22MM CHROM1.570.361.931.520.361.88
1022KOLANKO 45 PP FI 160.530.120.650.510.120.63
1023KOLANKO 25 GW.WEW 3/45.321.226.545.161.226.38
1024ZŁĄCZKA KW/KW 1/2 C.W0.960.221.180.930.221.15
1025KOLANKO KW/KW 1/2 ZW1.280.291.571.240.291.53
1026ROZETKA 28MM CHROM1.500.351.851.460.351.81
1027RURA 1/2 PVC ZW9.342.1511.499.062.1511.21
1028TRÓJNIK KW/KW/KW 1/2 Z.W1.540.351.891.490.351.84
1029KOLANO KW/GW 1/2 Z.W1.710.392.11.660.392.05
1030ZŁĄCZKA KW/KW 1/2 C.W1.020.231.250.990.231.22
1031ZŁĄCZKA KW/GW 1/2 Z.W1.530.351.881.480.351.83
1032ZŁĄCZKA KW/KW 1/2 Z.W0.890.21.090.860.21.06
1033ZŁĄCZKA WKRĘTNA KW/GZ C.W1.060.241.31.030.241.27
1034CZYŚCIK 1187.981.849.827.741.849.58
1035KLEJ UNIWERSALNY PVC/CPVC8.782.0210.88.522.0210.54
1036PŁYTKA MONTAŻOWA PVC/CPVC26.386.0732.4525.596.0731.66
1037LISTWA.150.1/2-1/2 GW/GW10.502.4212.9210.192.4212.61
1038ZŁĄCZKA KW/GZ 1/2 ZW /MUFA/1.220.281.51.180.281.46
1039KOLANKO KW/KW 1/2 CW 451.290.31.591.250.31.55
1040RURA 3/4 PVC ZW11.092.5513.6410.762.5513.31
1041RURA 3/4 PVC C.W18.324.2122.5317.774.2121.98
1042KOLANKO KW/KW 3/4 ZW1.070.251.321.040.251.29
1043KOLANKO KW/KZ 1/2 CW 452.090.482.572.030.482.51
1044ZŁĄCZKA KW/KZ 3/4 ZW /MUFA/1.200.281.481.160.281.44
1045KOLANKO NYPLOWE KW/KZ 1/2 CW2.140.492.632.080.492.57
1046ZŁĄCZKA ZACISKOWA 16X2 PEX6.851.588.436.641.588.22
1047ZAŚLEPKA KW 1/2 N4717-0051.100.251.351.070.251.32
1048OBEJMA 44.000.924.923.880.924.8
1049USZCZELKA PRZEJŚCIE MAŁA1.100.251.351.070.251.32
1050USZCZELKA WĘŻA 3/4 SYLIKON0.250.060.310.240.060.3
1051NÓŻKA PRALKI0.800.180.980.780.180.96
1052POKRĘTŁO DO KUCHNI GAZ.1.200.281.481.160.281.44
1053USZCZELKA GUMKA DO ZAWORU NA0.350.080.430.340.080.42
1054KOŁO PASOWE DUŻE10.332.3812.7110.022.3812.4
1055OBEJMA PRZECIW.WAGI13.603.1316.7313.193.1316.32
1056GRZAŁKA-DIANA 1900W9.952.2912.249.652.2911.94
1057GRZAŁKA PR."ŚWIATOWID"5.851.357.25.671.357.02
1058GRZAŁKA CZAJ.BEZP.2000W8.301.9110.218.051.919.96
1059ŚRUBA DO GŁOWICY /0.080.020.10.080.020.1
1060SITKO NATRYSKU STAŁEGO7.961.839.797.721.839.55
1061WYKRYWACZ NIESZCZELNOŚCI GAZ10.612.4413.0510.292.4412.73
1062RURA KWASOODPORNA FI 115 1M48.3611.1259.4846.9111.1258.03
1063KOŁEK ROZPOROWY 6 /4 *30/0.080.020.10.080.020.1
1064KOŁEK ROZPOROWY 6 /4 *50/0.080.020.10.080.020.1
1065KOŁEK ROZPOROWY 8 /4 *40/0.100.020.120.10.020.12
1066RURA KWASOODPORNA FI 120 1M49.2311.3260.5547.7511.3259.07
1067KOŁEK ROZPOROWY 8 /4 *50/0.100.020.120.10.020.12
1068KOŁEK ROZPOROWY 8 /4 *60/0.100.020.120.10.020.12
1069KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *500.160.040.20.160.040.2
1070KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/0.130.030.160.130.030.16
1071KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/K0.180.040.220.170.040.21
1072KOŁEK UNIWERSALNY 8/5*500.110.030.140.110.030.14
1073KOŁEK DO WBIJANIA 8X800.120.030.150.120.030.15
1074KOŁEK ROZPOROWY 10 /5 *50/0.090.020.110.090.020.11
1075KOŁEK ROZPOROWY 6 /4 *40/0.080.020.10.080.020.1
1076KOŁEK ROZPOROWY 10 /5 *60/0.110.030.140.110.030.14
1077KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/0.170.040.210.160.040.2
1078KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/K0.210.050.260.20.050.25
1079KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/K0.270.060.330.260.060.32
1080KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *100/K0.330.080.410.320.080.4
1081KOŁEK UNIWERSALNY 8/5*800.260.060.320.250.060.31
1082KOŁEK ROZP. 12 MM - 6X800-K0.420.10.520.410.10.51
1083KOŁEK ROZP. 12 MM - 8X60 -K0.450.10.550.440.10.54
1084KOŁEK ROZP. 12 MM - 8X100-K0.450.10.550.440.10.54
1085KOŁEK UNIWERSALNY 8/5*600.570.130.70.550.130.68
1086KOŁEK ROZPOROWY 14 (10* 80)0.570.130.70.550.130.68
1087KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*100)0.620.140.760.60.140.74
1088KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*120)0.740.170.910.720.170.89
1089KOŁEK DO WBIJANIA 6X800.080.020.10.080.020.1
1090KOŁEK 6-HAK PROSTY0.090.020.110.090.020.11
1091KOŁEK 8-HAK PROSTY0.200.050.250.190.050.24
1092KOŁEK 10-HAK PROSTY0.260.060.320.250.060.31
1093KOŁEK 6-HAK SUFITOWY0.090.020.110.090.020.11
1094KOŁEK 8-HAK SUFIT.0.170.040.210.160.040.2
1095KOŁEK 10-HAK SUFIT.0.250.060.310.240.060.3
1096KOŁEK UNIWERSALNY 6/4*600.140.030.170.140.030.17
1097KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/0.220.050.270.210.050.26
1098KOŁEK 12 -HAK SUFIT.0.060.010.070.060.010.07
1099CZUJNIK GAZU LT-HS-109B-156.6813.0469.7254.9813.0468.02
1100ROZETA WYKOŃCZ. FI-125 CHROM10.512.4212.9310.192.4212.61
1101ROZETA WYKOŃCZ. FI-131 CHROM11.902.7414.6411.542.7414.28
1102ROZETA DUŻA KULA 1/2,3/45.551.286.835.381.286.66
1103KOŃCÓWKA MOS.G.W.G.Z GAZ 1/23.600.834.433.490.834.32
1104CZUJNIK CZADU LT430OEM69.3815.9685.3467.315.9683.26
1105KOŁEK UNIWERSALNY 10/5*800.280.060.340.270.060.33
1106PRZEPYCHACZ - GUMA4.891.126.014.741.125.86
1107USZCZELKA NAGRZEWNICY0.310.070.380.30.070.37
1108PIERŚCIEŃ USZCZ.GUM.-ZW,ZG0.100.020.120.10.020.12
1109KOŃCÓWKA MOS. KOLANKOWA GAZ5.011.156.164.861.156.01
1110USZCZELKA PERLATORA 1/20.200.050.250.190.050.24
1111FILTR DO WODY INSTAPURE64.3514.879.1562.4214.877.22
1112RURA 1/2 CPVC GRENLIN C.W11.452.6314.0811.112.6313.74
1113REDUKTOR WODY Z MANOMETREM91.0020.93111.9388.2720.93109.2
1114FILTR DO WODY - WŁOSKI40.309.2749.5739.099.2748.36
1115WKŁAD DO FILTRA WŁOSKIEGO17.223.9621.1816.73.9620.66
1116FILTR INSTAPURE CHROM87.4120.1107.5184.7920.1104.89
1117WKŁAD R-219.684.5324.2119.094.5323.62
1118WKŁAD Z WŁÓKNINY FORMASTER9.542.1911.739.252.1911.44
1119WKŁAD WĘGLOWY FORMASTER23.465.428.8622.765.428.16
1120KOŁEK 12 -HAK PROSTY0.550.130.680.530.130.66
1121REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 3/459.3413.6572.9957.5613.6571.21
1122REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 1/247.5210.9358.4546.0910.9357.02
1123REDUKTOR GAZOWY 71411.502.6514.1511.162.6513.81
1124WKŁAD UNIPURE NA WYLEWKĘ8.001.849.847.761.849.6
1125RURA FLEX FI-110 3M13.903.217.113.483.216.68
1126RURA FLEX FI- 80 3M13.233.0416.2712.833.0415.87
1127RURA FLEX FI-100 3M12.832.9515.7812.452.9515.4
1128RURA FLEX FI-120 3M14.623.3617.9814.183.3617.54
1129RURA FLEX FI-125 3M15.553.5819.1315.083.5818.66
1130RURA FLEX FI-130 3M16.453.7820.2315.963.7819.74
1131RURA FLEX FI-135 3M17.864.1121.9717.324.1121.43
1132RURA FLEX FI-115 3M15.423.5518.9714.963.5518.51
1133ROZETA DUŻA WYSOKA 1/2,3/45.541.276.815.371.276.64
1134ROZETA WYKOŃCZ. FI-135 CHROM8.401.9310.338.151.9310.08
1135ROZETA WYKOŃCZ. FI-110 CHROM10.342.3812.7210.032.3812.41
1136ROZETA WYKOŃCZ. FI-100 CHROM10.212.3512.569.92.3512.25
1137ROZETA WYKOŃCZ. FI-120 CHROM10.342.3812.7210.032.3812.41
1138ROZETA DUŻA NISKA 1/2,3/45.601.296.895.431.296.72
1139ROZETA WYKOŃCZ. FI-115 CHROM10.902.5113.4110.572.5113.08
1140RURA FLEX FI-150 3M20.364.6825.0419.754.6824.43
1141OPASKA ŚLIMAKOWA 8X140.780.180.960.760.180.94
1142ZAWÓR CZERPALNY 3/4 OC19.814.5624.3719.224.5623.78
1143OPASKA ŚLIMAKOWA 55X701.100.251.351.070.251.32
1144WIERTŁO DO METALU 6MMT-530600.480.110.590.470.110.58
1145WIERTŁO DO METALU 8MMT-530800.960.221.180.930.221.15
1146GÓRNOPŁUK39.859.1749.0238.659.1747.82
1147DOLNOPŁUK ZWYKŁY B-10339.319.0448.3538.139.0447.17
1148ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY METALOWY17.303.9821.2816.783.9820.76
1149DOLNOPŁUK KLAWISZOWY-KOLOR39.369.0548.4138.189.0547.23
1150DESKA SEDESOWA BADI32.087.3839.4631.127.3838.5
1151ZŁĄCZE ELAS.SZCZUROODPORNE 411.192.5713.7610.852.5713.42
1152ZAWLECZKI DO SPŁUCZEK0.500.120.620.490.120.61
1153CZWÓRNIK NASTAWNY 110/50/5010.162.3412.59.862.3412.2
1154DESKA SEDESOWA -BIAŁA SANO18.974.3623.3318.44.3622.76
1155DESKA SEDESOWA -KOLOR SANO19.504.4923.9918.924.4923.41
1156SYFON ZLEW.POJEDYŃCZY7.621.759.377.391.759.14
1157SYFON ZLEW.PODWÓJNY7.801.799.597.571.799.36
1158SYFON ZLEW.1-KOM.Z PRZEL.17.564.0421.617.034.0421.07
1159SYFON WANNOWY NADSTROPOWY10.712.4613.1710.392.4612.85
1160SYFON WANNOWY PRZEL.SPUST.10.162.3412.59.862.3412.2
1161SYFON ZLEW 2-KOM Z ODEJŚCIEM16.803.8620.6616.33.8620.16
1162MEMBRANA PG-17 SYLIKON3.440.794.233.340.794.13
1163SYFON ELAST.6/4,5/4 CHROM12.602.915.512.222.915.12
1164SYFON BRODZIKOWY UNIWERSALNY6.881.588.466.671.588.25
1165SYFON UMYWALKOWY5.151.186.3351.186.18
1166SYFON UMYWALKOWY ALKAPLAST12.782.9415.7212.42.9415.34
1167SYFON ZLEW.2-KOM.PRZELEW18.704.32318.144.322.44
1168SYFON BRODZIK-SPED 9029.406.7636.1628.526.7635.28
1169SYFON UMYWALKOWY OSTRZ.KLIK41.009.4350.4339.779.4349.2
1170SYFON UMYWALKA RUROWY11.242.5913.8310.92.5913.49
1171REDUKCJA REGULIWANA 110/506.141.417.555.961.417.37
1172DOLNOPŁUK -"OPAL"LUX43.9710.1154.0842.6510.1152.76
1173DESKA SEDESOWA NT-223.375.3828.7522.675.3828.05
1174ZAWÓR PŁYWAKOWY6.501.586.311.57.81
1175ZAWÓR NAPEŁ.1/2*3/8 P-2446EF10.692.4613.1510.372.4612.83
1176DOLNOPŁUK "JANTAR"56.4112.9769.3854.7212.9767.69
1177ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ2.500.583.082.430.583.01
1178ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ-METAL.4.781.15.884.641.15.74
1179DESKA SEDESOWA UNIW.TERMOPLA30.43737.4329.52736.52
1180CIĄGADŁO DO DOLNOPŁUKA1.600.371.971.550.371.92
1181KRÓCIAK KOMBINOWANY 324.200.975.174.070.975.04
1182KRÓCIAK KOMBINOWANY 40X5004.120.955.0740.954.95
1183ZŁĄCZE UNIWERS.5/4X40/50 5.45.681.316.995.511.316.82
1184SYFON ZLEW 1-KOM Z PRZEL.ODE26.866.1833.0426.056.1832.23
1185ZŁĄCZE UNIWERS.6/4X5/4/40/508.802.0210.828.542.0210.56
1186DESKA LILIA FOTO18.534.2622.7917.974.2622.23
1187SITKO UMYW.CHROMOWANE2.800.643.442.720.643.36
1188SITKO ZLEW.CHROMOWANE3.060.73.762.970.73.67
1189TRÓJNIK NASTAWNY 110/507.371.79.077.151.78.85
1190DRZWICZKI NIERDZ. 30*3051.7011.8963.5950.1511.8962.04
1191MONTAŻ ZLEW-UMYW.Z ODEJŚCIEM4.000.924.923.880.924.8
1192SYFON WANNOWY KOREK AUTOMAT.26.906.1933.0926.096.1932.28
1193DESKA SEDESOWA JUNIOR23.805.4729.2723.095.4728.56
1194KOLANKO NASTAWNE 50MM1.390.321.711.350.321.67
1195KOLANKO NASTAWNE BIAŁE -1103.380.784.163.280.784.06
1196KOLANKO UNIWERSALNE FI 503.040.73.742.950.73.65
1197KOLANKO DOL KRÓTKIE-KARB.3.440.794.233.340.794.13
1198KOLANKO DWUKIELICHOWE 50*502.700.623.322.620.623.24
1199KOLANKO DOLNOPŁUKA -DŁUGIE3.100.713.813.010.713.72
1200KOLANKO DOLNOPŁUKA -UNIWERS.4.200.975.174.070.975.04
1201ZŁĄCZE WIELORE.ROZ. 40/50/404.731.095.824.591.095.68
1202TRÓJNIK NASTAWNY 50/504.561.055.614.421.055.47
1203KOLANKO-ZW.100/90 Z USZCZEL.2.850.663.512.760.663.42
1204KOLANKO-ZW.50/90 Z USZCZELKĄ1.250.291.541.210.291.5
1205ZAWÓR PRZEL.CERAMIK 1/2WZ14.213.2717.4813.783.2717.05
1206KOLANKO DO MUSZLI 45,75,906.801.568.366.61.568.16
1207ZŁĄCZE WC SZCZUROODPORNE DŁ.11.192.5713.7610.852.5713.42
1208RURA GÓRNOPŁUKA4.000.924.923.880.924.8
1209RURA AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO4.451.025.474.321.025.34
1210RURKA KARBOWANA 40MM1.500.351.851.460.351.81
1211RURKA KARBOWANA 50MM1.550.361.911.50.361.86
1212REWIZJA 110/110 Z USZCZELKĄ5.151.186.3351.186.18
1213REWIZJA 50/502.800.643.442.720.643.36
1214ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC9.012.0711.088.742.0710.81
1215RURA SZARA 50/315 Z USZCZ.1.930.442.371.870.442.31
1216KOLANKO DOL DŁUGIE-KARB.4.921.136.054.771.135.9
1217RURA SZARA 50/500 Z USZCZ.2.040.472.511.980.472.45
1218USZCZELKA MONTAŻ DOL.II0.650.150.80.630.150.78
1219RURA SZARA 50/1000 Z USZCZ.3.050.73.752.960.73.66
1220RUSZT DO KRATKI ŚCIEKOWEJ3.000.693.692.910.693.6
1221RURA SZARA 50/2000 Z USZCZ.4.951.146.094.81.145.94
1222RUSZT DO WPUSTU NIERDZ.10023.325.3628.6822.625.3627.98
1223RURA SZARA 50/200 Z USZCZ.1.850.432.281.790.432.22
1224RURA SZARA 110/315 Z USZCZ.3.350.774.123.250.774.02
1225RUSZT DO WPUSTU BIAŁY .138B7.501.739.237.281.739.01
1226RURA SZARA 110/500 Z USZCZEL4.000.924.923.880.924.8
1227SYFON ZLEW 2-KOM Z PRZEL.ODE27.766.3834.1426.936.3833.31
1228RURA SZARA 110/1000 Z USZCZ.6.061.397.455.881.397.27
1229KORKI UNIWERSALNY FRISBI4.240.985.224.110.985.09
1230RURA SZARA 110/2000 Z USZCZ.10.762.4713.2310.442.4712.91
1231SYFON UNIWERSALNY 6/4 NAK.M4.100.945.043.980.944.92
1232OBEJMA DO RUR 1/2"Z USZCZE.1.000.231.230.970.231.2
1233OBEJMA DO RUR 3/4"1.200.281.481.160.281.44
1234OBEJMA DO RUR 1 " Z USZCZE.1.940.452.391.880.452.33
1235MIEDZ NYPEL 18*3/41.950.452.41.890.452.34
1236MIEDZ MUFA 18*3/42.550.593.142.470.593.06
1237MUFA 50MM2.020.462.481.960.462.42
1238MUFA 110 MM4.160.965.124.040.965
1239TRÓJNIK 50/50 Z USZCZELKA1.910.442.351.850.442.29
1240TRÓJNIK 110/50 Z USZCZELKĄ3.410.784.193.310.784.09
1241SYFON UMYWA.NAKŁADKA STAL.21.204.8826.0820.564.8825.44
1242TRÓJNIK 110/100 Z USZCZELKĄ4.250.985.234.120.985.1
1243DESKA SEDES.WOLNO.KLUB78.2017.9996.1975.8517.9993.84
1244DESKA SEDES.WOLNOOPADAJĄC 6676.0017.4893.4873.7217.4891.2
1245REDUKCJA KOM.BIA.KRÓT.50/321.150.261.411.120.261.38
1246MASKOWNICA UNIW.MAGNESY5.271.216.485.111.216.32
1247SZTUCER WIELORED.DŁ.-250MM3.780.874.653.670.874.54
1248KORKI ZLEWOZM. - BIAŁE0.950.221.170.920.221.14
1249REDUKCJA 110/50 Z USZCZ.1.780.412.191.730.412.14
1250KOLANO 110/90 P-100 PODTYK.12.142.7914.9311.782.7914.57
1251SYFON BRODZIK ABS BIAŁY NISK15.103.4718.5714.653.4718.12
1252SZTUCER KOMB.50/500 -BIAŁY5.231.26.435.071.26.27
1253SZTUCER WIELORED.DŁ.-500MM5.421.256.675.261.256.51
1254SZTUCER WIELORED.DŁ.-350MM4.521.045.564.381.045.42
1255SZTUCER WIELORED. KRÓTKI2.550.593.142.470.593.06
1256KRATKA ŚCIEKOWA10.272.3612.639.962.3612.32
1257WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/143.250.7543.150.753.9
1258WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/212.500.583.082.430.583.01
1259WYWIETRZNIK ZWYKŁY 11/283.250.7543.150.753.9
1260KRATKA ŚCIEKOWA 11023.335.3728.722.635.3728
1261WYWIETRZNIK SKOŚNY 14*14/1005.101.176.274.951.176.12
1262KRATKA WENT.14X14 TM3.280.754.033.180.753.93
1263KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.322.080.482.562.020.482.5
1264SYFON BRODZIK ABS CHROM SPED22.535.1827.7121.855.1827.03
1265KPL.USZCZEL.WYLEWKI 1/2,3/41.000.231.230.970.231.2
1266WYWIETRZNIK.14X21 ŻAL.ZWYKŁY5.171.196.365.011.196.2
1267WYWIETRZNIK.14X14 ŻAL.ZWYKŁY4.801.15.94.661.15.76
1268KRATKA WENT.ZW.14X14 SIAT.PE3.080.713.792.990.713.7
1269MIEDZ ZŁĄCZKA NYPLOWA 18-153.360.774.133.260.774.03
1270KRATKA WENTYLACYJNA DO DRZWI8.611.9810.598.351.9810.33
1271WYWIETRZNIK REGULOWANY5.661.36.965.491.36.79
1272KRATKA WEN. MW 125 OKR.CHROM10.822.4913.3110.52.4912.99
1273MASKOWNICA 15/155.531.276.85.361.276.63
1274MASKOWNICA 20/157.071.638.76.861.638.49
1275MASKOWNICA 20/207.071.638.76.861.638.49
1276KPL.USZCZEL.POD BAT.Z SITKIM1.300.31.61.260.31.56
1277MASKOWNICA 20/259.082.0911.178.812.0910.9
1278MASKOWNICA 25/259.762.24129.472.2411.71
1279MASKOWNICA 25/3010.572.431310.252.4312.68
1280MASKOWNICA 15/307.141.648.786.931.648.57
1281MASKOWNICA 20/308.351.9210.278.11.9210.02
1282MASKOWNICA 30/3010.572.431310.252.4312.68
1283MASKOWNICA 20/409.762.24129.472.2411.71
1284MASKOWNICA 25/4010.672.4513.1210.352.4512.8
1285MASKOWNICA 30/4011.672.6814.3511.322.6814
1286MASKOWNICA 40/4013.083.0116.0912.693.0115.7
1287AUTOMAT SPŁUKUJĄCY-3/4NIRG241.169.4750.6339.939.4749.4
1288AUTOMAT SPŁUKUJĄCY-CHROM31.377.2238.5930.437.2237.65
1289KPL.NAPRAWCZY AUT.SPŁUKUJ.6.001.387.385.821.387.2
1290WSPORNIK POD UMYWALKĘ8.381.9310.318.131.9310.06
1291KRATKA WEN.14*14 TUŻS T-437.821.89.627.591.89.39
1292LEJEK DOLNOPŁUKA,GÓRNOPŁUKA1.500.351.851.460.351.81
1293ZŁĄCZKA SAMOUSZ.MISKI KLOZET1.900.442.341.840.442.28
1294ŁĄCZNIK AUTOMATU Z RURĄ1.000.231.230.970.231.2
1295KORKI GUMOWE0.800.180.980.780.180.96
1296MEMBRANY-PG-4,PG-6,PG-171.500.351.851.460.351.81
1297ŚRUBA DESKI FOTO,MALVA KPL.4.401.015.414.271.015.28
1298KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA1.100.251.351.070.251.32
1299KPL.USZCZELEK AUT.SPŁUKUJ.1.200.281.481.160.281.44
1300KPL.USZCZELEK SYFONU UMYW.1.550.361.911.50.361.86
1301KPL.USZCZELEK SYFONU ZLEW.1.050.241.291.020.241.26
1302KPL.USZCZELEK DO BATERII1.250.291.541.210.291.5
1303KPL.USZCZELEK DO GAZU2.800.643.442.720.643.36
1304ŁĄCZNIK WC MIMOŚRÓD 10105.271.216.485.111.216.32
1305USZCZELKA TRAPERA 110MM3.840.884.723.720.884.6
1306USZCZELKA RUR 50MM0.250.060.310.240.060.3
1307USZCZELKA RUR 100MM0.450.10.550.440.10.54
1308USZCZELKA WARGOWA 50MM0.350.080.430.340.080.42
1309USZCZELKA WĘŻ.WODOM.1/2 GAMB0.170.040.210.160.040.2
1310USZCZELKA WARGOWA 110MM0.450.10.550.440.10.54
1311PIERŚCIEŃ PLASTIKOWY WYLEWKI0.120.030.150.120.030.15
1312USZCZELKA POD GRZYBEK0.150.030.180.150.030.18
1313USZCZELKA POD WYLEWKĘ0.090.020.110.090.020.11
1314USZCZELKA FIBROWA0.200.050.250.190.050.24
1315USZCZELKA WĘŻYKA METALOWEGO0.150.030.180.150.030.18
1316USZCZELKA WĘŻA 1/2 SYLIKON0.200.050.250.190.050.24
1317USZCZELKI GAZOMIERZA,POMPY0.400.090.490.390.090.48
1318USZCZELKA TRAPERA 50MM2.600.63.22.520.63.12
1319USZCZELKA KOMPAKT PIANOGUM3.420.794.213.320.794.11
1320USZCZELKA GŁO/CERA.PODWYŻSZ0.550.130.680.530.130.66
1321SZTUCER 110/150/90 P101 POD.12.082.7814.8611.722.7814.5
1322KRATKA WENT.14*14 CHROM/1008.061.859.917.821.859.67
1323KRATKA WENT.SKOŚNA 14*147.781.799.577.551.799.34
1324KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32K2.290.532.822.220.532.75
1325GRZAŁKA BOJLERA 1500W15.003.4518.4514.553.4518
1326GRZAŁKA BOJLERA 2000W17.504.0321.5316.984.0321.01
1327GRZAŁKA BOJLERA 4000W 5/424.605.6630.2623.865.6629.52
1328GRZAŁKA BOJLERA 1500W 5/416.003.6819.6815.523.6819.2
1329GRZAŁKA BOJLERA 2000W Z KOR.17.504.0321.5316.984.0321.01
1330GRZAŁKA BOJLERA 3000W Z KOR.18.724.3123.0318.164.3122.47
1331SZTUCER ŁĄCZĄCY WC P1028.151.8710.027.911.879.78
1332GRZAŁKA GRZEJ.OLEJ.PAN.1000W12.902.9715.8712.512.9715.48
1333GRZAŁKA 1500W8.201.8910.097.951.899.84
1334KRATKA WENT.Z SIAT.KOŁN/1208.451.9410.398.21.9410.14
1335ZESTAW PRZYŁ.MOCUJĄCY WCP10319.244.4323.6718.664.4323.09
1336REDUKCJA 110*110 WEWN.SAM10.172.3412.519.862.3412.2
1337ZAWÓR CZERPALNY 1/2 OC13.803.1716.9713.393.1716.56
1338REDUKCJA GUMOWA 56/45 MISKI1.500.351.851.460.351.81
1339ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI1.100.251.351.070.251.32
1340ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI CH1.800.412.211.750.412.16
1341ŚRUBA DO MOCOWANIA UMYWALKI1.760.42.161.710.42.11
1342ŚRUBA DO MOCOW.UMYW./10*120/3.000.693.692.910.693.6
1343ŚRUBA METALOWA DO SITEK SYF.1.250.291.541.210.291.5
1344TAŚMA TEFLON - CIENKA0.900.211.110.870.211.08
1345PAKUŁY2.100.482.582.040.482.52
1346PAKUŁY 5-DAG1.300.31.61.260.31.56
1347SYFON UMYWA.TELESKOPOWY14.703.3818.0814.263.3817.64
1348NITKA TEFLON 50M LOCTITE21.304.926.220.664.925.56
1349WODOMIERZ 1.0 METRON39.609.1148.7138.419.1147.52
1350SYFON 2-KOM.2-POZIOMOWY45.6010.4956.0944.2310.4954.72
1351TAŚMA TEFLON GAZ 0.2X25X15M3.980.924.93.860.924.78
1352KRÓCIAK-REDUKCJA EL. 50/322.700.623.322.620.623.24
1353SYFON 2-KOM.2-POZ.PRZE.WERTA53.1012.2165.3151.5112.2163.72
1354KRATKA WENT.SIAT.REG.ŻAL.12511.842.7214.5611.482.7214.2
1355KRATKA WENT.Z SIATKĄ ABS 1256.901.598.496.691.598.28
1356FILTR SIATKOWY 1/2"6.881.588.466.671.588.25
1357FILTR SIATKOWY 3/4"10.252.3612.619.942.3612.3
1358SPIRALA HYDRAULICZNA 2M13.263.0516.3112.863.0515.91
1359SPIRALA HYDRAULICZNA 10M50.8411.6962.5349.3111.6961
1360SPIRALA HYDRAULICZNA 15M66.4615.2981.7564.4715.2979.76
1361SPIRALA HYDRAULICZNA 20M86.0219.78105.883.4419.78103.22
1362SPIRALA KANAL.FI. 5 M 1.512.962.9815.9412.572.9815.55
1363SPIRALA KANAL.FI. 6 M 215.963.6719.6315.483.6719.15
1364SPIRALA HYDRAULICZNA 8M41.229.4850.739.989.4849.46
1365SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 1261.6514.1875.8359.814.1873.98
1366SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 1286.7019.94106.6484.119.94104.04
1367KRATKA OKRĄ.STYROPIANOWA 1002.310.532.842.240.532.77
1368PAKUŁY W SZPULCE 80G8.201.8910.097.951.899.84
1369PAKUŁY 100G MOTEK8.201.8910.097.951.899.84
1370SPIRALA HYDRAULICZNA 3M17.343.9921.3316.823.9920.81
1371SPIRALA HYDRAULICZNA 5M24.125.5529.6723.45.5528.95
1372KRATKA WENT.Z SIAT.206*2066.791.568.356.591.568.15
1373KRATKA WENTYLACYJNA5.851.357.25.671.357.02
1374KRATKA WENT.Z SIAT.25*2510.882.513.3810.552.513.05
1375KOLANKO UNIWERSALNE 322.650.613.262.570.613.18
1376SITKO ZLEW-NIERDZEWNE2.210.512.722.140.512.65
1377SITKO OCZYSZCZAJĄCE-CHROM-WK2.840.653.492.750.653.4
1378KRATKA OKRĄ.STYROPIANOWA 1252.480.573.052.410.572.98
1379FILTR SIATKOWY 1/2" GW.GAZ11.372.6213.9911.032.6213.65
1380FILTR SIATKOWY 3/4" GAZ18.544.2622.817.984.2622.24
1381MUFA 32X50 BIAŁA UNIWERSALNA3.190.733.923.090.733.82
1382MUFA 32X40 BIAŁA UNIWERSALNA3.060.73.762.970.73.67
1383MONTAŻ SYF.ZLEW.UMYW.WANNA2.800.643.442.720.643.36
1384MUFA 50 BIAŁA UNIWERSALNA3.350.774.123.250.774.02
1385KOLANKO REDUKCYJNE 40X503.100.713.813.010.713.72
1386OBEJMA DO RUR 11/4 AG11/4M81.780.412.191.730.412.14
1387KORKI DO UMYW.DESING MIX9.592.2111.89.32.2111.51
1388SYFON BRODZIK A47CR 50 CHROM22.935.2728.222.245.2727.51
1389WIDEŁKI BATERII9.602.2111.819.312.2111.52
1390KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.402.080.482.562.020.482.5
1391SYFON UMYWALKOWY Z ODEJ.MET9.002.0711.078.732.0710.8
1392REDUKCJA GUMOWA-WARG.BIAŁA1.200.281.481.160.281.44
1393SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK24.115.5529.6623.395.5528.94
1394SYFON WANNOWY CHROM KLIK-KLA48.5611.1759.7347.111.1758.27
1395RURA SZARA 75/500 Z USZCZ.3.100.713.813.010.713.72
1396RURA SZARA 75/300 Z USZCZ.2.730.633.362.650.633.28
1397RURA SZARA 75/2000Z USZCZ.9.512.1911.79.222.1911.41
1398KOLANKO ZW 75/90,67,45,302.400.552.952.330.552.88
1399RURA SZARA 75/1000Z USZCZ.5.211.26.415.051.26.25
1400KOREK UMYW.KLIK-KLAK METAL15.503.5719.0715.043.5718.61
1401SYFON BRODZIK KLIK-KLAK34.878.0242.8933.828.0241.84
1402KRATKA WENT.ZW.Z ZABUD.14*213.600.834.433.490.834.32
1403KPL.USZCZELEK E-3703.240.753.993.140.753.89
1404SYFON WANNOWY PRZELEW.METAL.12.232.8115.0411.862.8114.67
1405SYFON WANNOWY.METAL.KOREK20.244.6624.919.634.6624.29
1406SYFON ZLEW.2KOM. DUŻE SITO42.449.7652.241.179.7650.93
1407USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNA0.460.110.570.450.110.56
1408SYFON UMYWALKOWY-CHROM28.606.5835.1827.746.5834.32
1409NAKŁADKA FI 90 ABS CHROM18.904.3523.2518.334.3522.68
1410SYFON BRODZIK 413M KLIK-KLK55.0012.6567.6553.3512.6566
1411DESKA SEDESOWA BRZÓZKA20.584.7325.3119.964.7324.69
1412DESKA SEDESOWA O'SIKA BIAŁA21.304.926.220.664.925.56
1413SYFON 1-KOM.AUTOMATYCZNY35.608.1943.7934.538.1942.72
1414RURA METAL CHROM B333 32*50013.313.0616.3712.913.0615.97
1415NAKRĘTKI ZAWORU ODPŁYW3.060.73.762.970.73.67
1416WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X14 SIA5.101.176.274.951.176.12
1417ROZETA WC 110 MM2.500.583.082.430.583.01
1418PODUSZKI DESKI SEDESOWEJ1.000.231.230.970.231.2
1419ZAWÓR NAPEŁ.DOLNOPŁUKA PP6.751.558.36.551.558.1
1420KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOŚ.15"4.080.945.023.960.944.9
1421WYWIETRZNIK. 125 Z SIATKĄ3.790.874.663.680.874.55
1422ZAWIESZKA DO SPŁUCZKI0.800.180.980.780.180.96
1423WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X216.101.47.55.921.47.32
1424KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 1108.882.0410.928.612.0410.65
1425KOLANKO-32/32 Z USZCZ.1.080.251.331.050.251.3
1426MUFA 32/321.550.361.911.50.361.86
1427TRÓJNIK 32/45 Z USZCZ.1.760.42.161.710.42.11
1428KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOŚ. 20"5.101.176.274.951.176.12
1429DESKA IRYS13.993.2217.2113.573.2216.79
1430DESKA LOTOS28.906.6535.5528.036.6534.68
1431PRZED.Z KOŁNIERZEM SYF.UMYW.6.671.538.26.471.538
1432PRZED.KOLANKOWA SYF.UMYW.7.821.89.627.591.89.39
1433MON.SYF.UMYW. KLIK-KLAK CHRO11.372.6213.9911.032.6213.65
1434OBEJMA DO RUR 1/2"METALOWA.1.230.281.511.190.281.47
1435SYFON UMYWALKOWY-CHROM Z KOR31.547.2538.7930.597.2537.84
1436OBEJMA DO RUR 3/4"METALOWE.1.130.261.391.10.261.36
1437OBEJMA DO RUR 1 " METALOWA.1.150.261.411.120.261.38
1438TAŚMA TEFLON GAZ CIEŃKA2.410.552.962.340.552.89
1439OBEJMA DO RUR 11/2Z USZCZE.2.000.462.461.940.462.4
1440SZTUCER WIELORED.32/2502.620.63.222.540.63.14
1441RURA SZARA 110/150 Z USZCZEL2.650.613.262.570.613.18
1442KOLANKO UNIWERSALNE 403.640.844.483.530.844.37
1443SPIRALA HYDRAULICZNA 1,5M12.032.7714.811.672.7714.44
1444SPIRALA HYDRAULICZNA 7M34.277.8842.1533.247.8841.12
1445USZCZELKA POD GRZYBEK-SILIK.0.200.050.250.190.050.24
1446ZAŚLEPKA GUMOWA 32 MM0.650.150.80.630.150.78
1447WYWIETRZNIK CHROM FI1009.852.2712.129.552.2711.82
1448ZAŚLEPKA GUMOWA 50 MM0.950.221.170.920.221.14
1449REDUKCJA WEW.50/50 Z USZCZ.3.310.764.073.210.763.97
1450SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z BL.OH2.000.462.461.940.462.4
1451DOLNOPŁUK KASKADA36.538.444.9335.438.443.83
1452DESKA SEDESOWA27.656.3634.0126.826.3633.18
1453DESKA SEDESOWA S-1020.224.6524.8719.614.6524.26
1454USZCZELKA KLINOWA 32MM 40MM0.200.050.250.190.050.24
1455TRAPER 125/110 BEZ USZCZE.2.660.613.272.580.613.19
1456SYFON BRODZIKOWY190308.101.869.967.861.869.72
1457SYFON UMYWALKOWY-PÓŁSYFON5.101.176.274.951.176.12
1458KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 504.811.115.924.671.115.78
1459KRATKA ŚCIEKOWA Z KOSZ.50.8.101.869.967.861.869.72
1460WYWIETRZNIK. 150 Z SIATKĄ4.921.136.054.771.135.9
1461KRATKA WENT.OKR.FI-100 CHROM9.092.0911.188.822.0910.91
1462TRAPER 50/72 BEZ USZCZE.1.650.382.031.60.381.98
1463KRATKA WENT.8-15OKR.ŻAL+ST888.341.9210.268.091.9210.01
1464SPUST ZLEWOZMYWAKA Z SITKIEM4.100.945.043.980.944.92
1465DOLNOPŁUK KLAWISZOWY B-107K44.1810.1654.3442.8510.1653.01
1466SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z UCHWYT2.300.532.832.230.532.76
1467TAŚMA TEFLON - CZERWONA 0,452.450.563.012.380.562.94
1468KPL.NAPR.AUT.SPŁUK.AS 3/4 G26.001.387.385.821.387.2
1469MONTAŻ SYFON ZLEW.UMYW.CHROM6.281.447.726.091.447.53
1470KPL.NAPR.DO KOMPAKTU7.811.89.617.581.89.38
1471KORKI Z ŁAŃCUSZKIEM BIAŁY5.501.276.775.341.276.61
1472ZŁĄCZKA DO SYFONU ZLEW.Z ODE3.540.814.353.430.814.24
1473KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ 40K2.290.532.822.220.532.75
1474FILTR SIATKOWY 1"19.164.4123.5718.594.4123
1475DOLNOPŁUK KLAWISZ.BIAŁY SANO34.387.9142.2933.357.9141.26
1476PASTA USZCZEL.LENPAK 65G4.801.15.94.661.15.76
1477PASTA Z CYNĄ DO MIEDZI SNCU330.006.936.929.16.936
1478DOLNOPŁUK KL.BIAŁY MODEL 9939.469.0848.5438.289.0847.36
1479DRZWICZKI NIERDZ. 15*1521.104.8525.9520.474.8525.32
1480DRZWICZKI NIERDZ. 15*2023.955.5129.4623.235.5128.74
1481DRZWICZKI NIERDZ. 15*3031.617.2738.8830.667.2737.93
1482DRZWICZKI NIERDZ. 20*2029.466.7836.2428.586.7835.36
1483DRZWICZKI NIERDZ. 20*2533.647.7441.3832.637.7440.37
1484DRZWICZKI NIERDZ. 20*3037.888.7146.5936.748.7145.45
1485PASTA USZCZEL.UNIPAK 360G W12.982.9915.9712.592.9915.58
1486ZESTAW PRZE1-KOM.RURA.A24837.348.5945.9336.228.5944.81
1487PASTA DO GWINTÓW WODA 65G6.781.568.346.581.568.14
1488KOREK KLIK-KLAK UMYW BEZ PRZ18.624.2822.918.064.2822.34
1489DRENAŻ RURA 100-Z GEOWŁÓKNIĄ6.991.618.66.781.618.39
1490RURA SPUSTOWA PCV FI 110MM0.0000000
1491USZCZELKA ORING POD GŁOW.1/20.100.020.120.10.020.12
1492USZCZELKA GRZYBKA,WYLEWKI3/40.250.060.310.240.060.3
1493SPIRALA KANAL.FI. 6 M 522.565.1927.7521.885.1927.07
1494RURA BIAŁA 40/20006.191.427.6161.427.42
1495RURA BIAŁA 40/10003.210.743.953.110.743.85
1496RURA BIAŁA 40/5002.200.512.712.130.512.64
1497RURA BIAŁA 40/3002.000.462.461.940.462.4
1498SPIRALA KANAL.FI. 5 M 6NOWA26.326.0532.3725.536.0531.58
1499KONCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.502.080.482.562.020.482.5
1500KONCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50K2.210.512.722.140.512.65
1501SPIRALA KANAL.FI. 6 M 319.684.5324.2119.094.5323.62
1502USZCZELKA WARGOWA 32MM,40MM0.300.070.370.290.070.36
1503KOLANKO-40/90,67,451.450.331.781.410.331.74
1504TRÓJNIK 40/401.850.432.281.790.432.22
1505REDUKCJA 50/401.530.351.881.480.351.83
1506KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 KR.2.150.492.642.090.492.58
1507ZAWÓR ODPŁYWOWY - TYP II B6.421.487.96.231.487.71
1508DOLNOPŁUK ZWYKŁY B-10336.008.2844.2834.928.2843.2
1509SYFON UNIWERSALNY 11/4X323.700.854.553.590.854.44
1510ZŁĄCZE-MIMOŚRÓD WC-110MM4.891.126.014.741.125.86
1511TRÓJNIK 50X32 Z USZCZ.2.600.63.22.520.63.12
1512WYWIEWKA 1105.021.156.174.871.156.02
1513KOREK 110 PCV1.800.412.211.750.412.16
1514MUFA 75 / ZŁĄCZKA /4.290.995.284.160.995.15
1515MUFA OC 314.583.3517.9314.143.3517.49
1516DOLNOPŁUK KL.KOLOR MODEL 9938.638.8847.5137.478.8846.35
1517MUFA 40 / ZŁĄCZKA /1.760.42.161.710.42.11
1518SYFON UMYWALKOWY - METAL9.842.2612.19.542.2611.8
1519CZWÓRNIK 50*50/90,45,674.921.136.054.771.135.9
1520SYFON PISUAROWY A501327.371.79.077.151.78.85
1521CZWÓRNIK 110*110/45,6711.512.6514.1611.162.6513.81
1522USZCZELKA DO PŁYWAKA0.200.050.250.190.050.24
1523KOLANKO DOL-UNIWERS.DŁUGIE5.131.186.314.981.186.16
1524USZCZELKA DO ZAWORU NAPEŁ.0.750.170.920.730.170.9
1525DESKA SEDESOWA MELA60.8013.9874.7858.9813.9872.96
1526USZCZELKA PÓŁSYFONU 5/4,6/40.400.090.490.390.090.48
1527USZCZELKA KORKA KLIK-KLAK0.700.160.860.680.160.84
1528WYWIETRZNIK 21X14 Z SIATKĄ4.320.995.314.190.995.18
1529SYFON PISUAROWY24.545.6430.1823.85.6429.44
1530WYWIEWKA 754.641.075.714.51.075.57
1531CZWÓRNIK 110*110/6711.152.5613.7110.822.5613.38
1532USZCZELKA OSTOJNIKA SYFONU0.250.060.310.240.060.3
1533KRATKA WENT.18X25 TUS.4.000.924.923.880.924.8
1534ZESTAW MONTAŻOWY BAT.STOJĄCJ1.950.452.41.890.452.34
1535KPL.USZCZELEK DO GAZU ZES-WO1.800.412.211.750.412.16
1536ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 32,403.740.864.63.630.864.49
1537ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 40,503.880.894.773.760.894.65
1538MIEDZ MUFA RED. 22*182.580.593.172.50.593.09
1539ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC-ROZCI.12.652.9115.5612.272.9115.18
1540REDUKCJA 32/401.430.331.761.390.331.72
1541RURA BIAŁA 32/500 WAWIL1.800.412.211.750.412.16
1542RURA BIAŁA 32/315 WAWIL1.580.361.941.530.361.89
1543RURA BIAŁA 32/250 WAWIL1.520.351.871.470.351.82
1544RURA BIAŁA 32/1000WAWIL2.570.593.162.490.593.08
1545RURA BIAŁA 32/2000WAWIL4.601.065.664.461.065.52
1546OBEJMA DO RUR 50 ZACISKOWA1.300.31.61.260.31.56
1547SYFON BRODZIK PŁASKI SITKO M10.252.3612.619.942.3612.3
1548KOLANKO DO MUSZLI 100/5012.852.9615.8112.462.9615.42
1549KOLANKO DO MUSZLI 90 HARMONI40.509.3249.8239.299.3248.61
1550KPL.USZCZELEK ARMAT.DOM.2.270.522.792.20.522.72
1551CZWÓRNIK 50*50/672.950.683.632.860.683.54
1552WYWIEWKA 504.911.136.044.761.135.89
1553DESKA SEDESOWA VENUS Z NADRU46.5010.757.245.1110.755.81
1554WYWIETRZNIK 100 Z SIATKĄ OK3.100.713.813.010.713.72
1555KRATKA WENT.MW 150AK8.501.9610.468.251.9610.21
1556KRATKA WENT.NW 100AK7.001.618.616.791.618.4
1557KRATKA STYROPIANOWA 14*14/103.860.894.753.740.894.63
1558KRATKA WENT.Z SIATKĄ 100MM B8.191.8810.077.941.889.82
1559RURA POMARAŃCZOWA 160/200025.295.8231.1124.535.8230.35
1560ZESTAW MONTAŻ.BAT.STOJ.PIERŚ4.751.095.844.611.095.7
1561REDUKCJA KIELICHOWA.50*324.501.045.544.371.045.41
1562RURA 50-280 ODPŁ.Z TWORZ.7.901.829.727.661.829.48
1563SYFON DO PRALKI NADT.CHROM7.601.759.357.371.759.12
1564SYFON DO PRALKI NADT.BIAŁY4.851.125.974.71.125.82
1565DESKA SEDESOWA LUX34.447.9242.3633.417.9241.33
1566DRZWICZKI CHROM,SATYNA 20*2522.855.2628.1122.165.2627.42
1567DRZWICZKI MAL.KOMINOWE 21X1410.562.4312.9910.242.4312.67
1568DRZWICZKI CHROM,SATYNA 15*2019.164.4123.5718.594.4123
1569DRZWICZKI NIERDZ.KOMIN.14X1412.002.7614.7611.642.7614.4
1570KRATKA ŚCIEKOWA PŁASKA -50-7.611.759.367.381.759.13
1571NAPOWIETRZACZ 503.760.864.623.650.864.51
1572WYWIETRZNIK METAL.21*1413.803.1716.9713.393.1716.56
1573KOLANKO NASTAWNE 110MM KULA11.462.6414.111.122.6413.76
1574DRZWICZKI NIERDZ.KOMIN.14X2113.803.1716.9713.393.1716.56
1575DRZWICZKI CHROM,SATYNA 10*1018.264.222.4617.714.221.91
1576SZTUCER WIELORED.32.-500MM4.040.934.973.920.934.85
1577ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA ZB-811.062.5413.610.732.5413.27
1578RURA ODPŁYWOWA ELAST.WC-54013.403.0816.48133.0816.08
1579RURA ODPŁYWOWA ELAST.WC-40012.952.9815.9312.562.9815.54
1580SYFON DO PRALKI PODT.BIAŁY8.69210.698.43210.43
1581SYFON DO PRALKI PODT.CHROM9.752.2411.999.462.2411.7
1582ZAWÓR NAPEŁ.DOL.3/86.741.558.296.541.558.09
1583WYWIETRZNIK Z SIATKĄ 14*144.320.995.314.190.995.18
1584ZAWÓR NAPEŁ.DOLNEGO ZASI.1/211.912.7414.6511.552.7414.29
1585SYFON ZLEW.PODWÓJNY-METAL12.102.7814.8811.742.7814.52
1586KORKI UNIWERSALNE 36-58MM5.161.196.355.011.196.2
1587ZŁĄCZE WIELORED.ROZ.32/40,324.641.075.714.51.075.57
1588ZŁĄCZE WIELO.ROZ.32/40,32BEZ4.190.965.154.060.965.02
1589NAPOWIERZACZ 1006.781.568.346.581.568.14
1590NAPOWIETRZACZ 753.550.824.373.440.824.26
1591KRATKA STYROPIANOWA 14*143.440.794.233.340.794.13
1592KRATKA WENT.14*14 TUS T1013.900.94.83.780.94.68
1593KRATKA WENT.14*21 TUS T1034.020.924.943.90.924.82
1594PLOMBA ZATRZASKOWA WODOMIERZ3.100.713.813.010.713.72
1595KRATKA WENTY MW-100 KOR4.861.125.984.711.125.83
1596WENTYLATOR SUFITOWY NV-1243.9010.15442.5810.152.68
1597KRATKA WENT.OKR.MW100SUF.CHR16.393.7720.1615.93.7719.67
1598KRATKA WENTY 14X21 SIAT.PE3.750.864.613.640.864.5
1599OBEJMA DO RUR100 ZACISKOWA1.800.412.211.750.412.16
1600OBEJMA DO RUR 40 ZACISKOWA0.730.170.90.710.170.88
1601WYWIETRZNIK METAL.14X14 SIAT13.503.1116.6113.13.1116.21
1602DESKA SEDESOWA SLIM85.0019.55104.5582.4519.55102
1603WENTYLATOR EURO 4 WC74.0617.0391.0971.8417.0388.87
1604DRZWICZKI CHROM,SATYNA 20*2021.75526.7521.1526.1
1605ŚRUBA DESKI UNIWERSALNA4.431.025.454.31.025.32
1606ŚRUBA DESKI BRZÓZKA,O,SIKA2.830.653.482.750.653.4
1607ŚRUBA ŁĄCZĄCA KOMPAKT METAL5.151.186.3351.186.18
1608DRZWICZKI CHROM,SATYNA 20*2522.825.2528.0722.145.2527.39
1609DRZWICZKI REW.PLAST.25X3317.343.9921.3316.823.9920.81
1610DESKA SEDESOWA S-1121.985.0627.0421.325.0626.38
1611USZCZELKA WARGOWA KOLANA WC3.400.784.183.30.784.08
1612KRATKA ŚCIEKOWA C213.10*1025.825.9431.7625.055.9430.99
1613ZAWÓR ODPŁYWOWY (GRZYB)7.201.668.866.981.668.64
1614KOREK 50 PCV1.200.281.481.160.281.44
1615KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA-IS.1.280.291.571.240.291.53
1616KOLANKO NASTAWNE 50MM KULA4.000.924.923.880.924.8
1617KOLANKO NASTAWNE KULA 323.380.784.163.280.784.06
1618SZTUCER WIELORED.40.-400MM4.070.945.013.950.944.89
1619KRATKA WENTY.CHROM SKOŚ21X148.071.869.937.831.869.69
1620ZŁĄCZE HARMONIJKOWE WC 30CM12.802.9415.7412.422.9415.36
1621REWIZJA 753.860.894.753.740.894.63
1622MASKOWNICA 25/3510.572.431310.252.4312.68
1623TRAPER 75 Z USZCZE.4.561.055.614.421.055.47
1624ZAWÓR ODPŁYWOWY - KK-POL9.832.2612.099.542.2611.8
1625KRÓCIAK-110 GŁĘBOKI KIELICH.3.660.844.53.550.844.39
1626KOLANKO REDUKCYJNE 50/32 K901.600.371.971.550.371.92
1627REDUKCJA PROSTA 50/40/323.360.774.133.260.774.03
1628REDUKCJA KIELICHOWA 50/403.220.743.963.120.743.86
1629REDUKCJA WEW. 32/503.320.764.083.220.763.98
1630KOREK 32 PCV0.600.140.740.580.140.72
1631TRAPER WC MIMOŚRODOWY5.721.327.045.551.326.87
1632ROZETA MASKUJĄCA FI 325.461.266.725.31.266.56
1633OBEJMA DO RUR 32 ZACISKOWA1.000.231.230.970.231.2
1634SZTUCER WC 110X250 ŚREDNI6.941.68.546.731.68.33
1635SZTUCER WC 110X150 KRÓTKI6.491.497.986.31.497.79
1636KRATKA WENT.14X21 TZR T-418.69210.698.43210.43
1637REDUKCJA PROSTA 100*752.520.583.12.440.583.02
1638SZTUCER WC 110X400 DŁUGI14.883.4218.314.433.4217.85
1639REDUKCJA WEWNETRZNA 40*503.400.784.183.30.784.08
1640TRÓJNIK 75/75*90,67,453.560.824.383.450.824.27
1641TRÓJNIK 160 329.646.8236.4628.756.8235.57
1642REDUKCJA PROSTA 32/40/503.360.774.133.260.774.03
1643ŚRUBA DESKI ALKA A 137ND40.599.3449.9339.379.3448.71
1644GARDZIEL ZLEW Z PRZELEWEM16.003.6819.6815.523.6819.2
1645SYFON ZLEW.POJEDYŃCZY META.9.662.2211.889.372.2211.59
1646SYFON WANNOWY NADSTROPOWY.ME12.502.8815.3812.132.8815.01
1647ŚRUBA REGULACYJNA /KASKADA/10.152.3312.489.852.3312.18
1648SYFON ZLEW.1-KOM.METAL.Z.11.532.6514.1811.182.6513.83
1649PIERŚCIEŃ OPOROWY WYLEWKI3/40.450.10.550.440.10.54
1650KPL.USZCZE.SYFON ZLEW 2-KOM.1.950.452.41.890.452.34
1651RURA ODPŁYWOWA L-36012.022.7614.7811.662.7614.42
1652KPL.USZCZE.PRZEŁA.WANNOWEGO1.300.31.61.260.31.56
1653KRATKA ŚCIEKOWA CHROM22.715.2227.9322.035.2227.25
1654KRATKA WENT.25X25 TUS.5.831.347.175.661.347
1655KRATKA WENT.14X14 TZROKR.T388.051.859.97.811.859.66
1656KRATKA WENT.OKR.FI100 T-303.420.794.213.320.794.11
1657KRATKA WENT.14X14TUS T-616.351.467.816.161.467.62
1658KRATKA WENT.14X14 TŻ T377.811.89.617.581.89.38
1659DRZWICZKI MAL.KOMINOWE 14X146.601.528.126.41.527.92
1660DRZWICZKI REW.PLAST.15*2010.602.4413.0410.282.4412.72
1661DRZWICZKI REW.PLAST 15X159.562.211.769.272.211.47
1662SYFON ZLEW.2-KOM.RURA.A21323.595.4329.0222.885.4328.31
1663DRZWICZKI REW.PLAST.20X2513.983.2217.213.563.2216.78
1664DRZWICZKI REW.PLAST.20X3015.553.5819.1315.083.5818.66
1665DOLNOPŁUK KLAW."RAWKA"STYROP63.5514.6278.1761.6414.6276.26
1666KRATKA ŚCIEKOWA CHROM 11038.498.8547.3437.348.8546.19
1667KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 FI 508.882.0410.928.612.0410.65
1668SITKO METALOWE ZLEW DUŻE13.503.1116.6113.13.1116.21
1669DRZWICZKI REW.PLAST.20X2012.442.8615.312.072.8614.93
1670DRZWICZKI REW.PLAST.30X3017.864.1121.9717.324.1121.43
1671SPIRALA PRZEMYSŁOWA FI16/10M333.1676.63409.79323.1776.63399.8
1672KPL.USZCZE. SYFONU WANNOWEGO2.150.492.642.090.492.58
1673SITKO METALOWE ZLEW DUŻE MON14.403.3117.7113.973.3117.28
1674ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA 1/26.131.417.545.951.417.36
1675SITKO OCZYSZCZAJĄCE PLASTIK0.700.160.860.680.160.84
1676ZŁĄCZE WIELOR.ROZ.50/50/404.951.146.094.81.145.94
1677ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 6CM5.641.36.945.471.36.77
1678ŚRUBA DESKI SEDES.LILIA FOTO4.651.075.724.511.075.58
1679ŚRUBA ŁĄCZĄCA KOMPAKT4.070.945.013.950.944.89
1680USZCZELKA ORING BAT.6.3*2.40.150.030.180.150.030.18
1681USZCZELKA ZAWORU E-1492.000.462.461.940.462.4
1682KOREK 40 PCV0.900.211.110.870.211.08
1683OTULINA TUBOLIT 15/09MM/2M1.660.382.041.610.381.99
1684OTULINA TUBOLIT 18/09MM/2M1.790.412.21.740.412.15
1685OTULINA TUBOLIT 22/09MM/2M1.980.462.441.920.462.38
1686OTULINA TUBOLIT 28/09MM/2M2.310.532.842.240.532.77
1687OTULINA TUBOLIT 54/9 MM/2M7.081.638.716.871.638.5
1688ŚRUBA DESKI EUROSTANDARD14.803.418.214.363.417.76
1689OSŁONA KANAŁU WEN.11*26CHROM21.514.9526.4620.864.9525.81
1690KOREK 75 PCV1.550.361.911.50.361.86
1691ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-10513.283.0516.3312.883.0515.93
1692OSŁONA KANAŁU WEN.11*21CHROM18.834.3323.1618.274.3322.6
1693OSŁONA KANAŁU WEN.14*14CHROM18.834.3323.1618.274.3322.6
1694OSŁONA KANAŁU WEN.14*17CHROM18.834.3323.1618.274.3322.6
1695OSŁONA KANAŁU WEN.14*21CHROM21.524.9526.4720.874.9525.82
1696REWIZJA 16027.306.2833.5826.486.2832.76
1697KOREK KLIK-KLAK DUŻY METAL15.583.5819.1615.113.5818.69
1698ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-149,E12314.023.2217.2413.63.2216.82
1699ROZETA ZAWORU SPUSTOWEGO6.901.598.496.691.598.28
1700KOREK KLIK-KLAK BRODZIK18.604.2822.8818.044.2822.32
1701OTULINA TUBOLIT 35/09MM/2M2.510.583.092.430.583.01
1702OTULINA TUBOLIT 42/09MM/2M2.620.63.222.540.63.14
1703OTULINA TUBOLIT 18/9 CZERWO.1.660.382.041.610.381.99
1704OTULINA TUBOLIT 22/9 CZERWO.1.820.422.241.770.422.19
1705OTULINA TUBOLIT 28/9 CZERWO.1.820.422.241.770.422.19
1706OBEJMA RUR B/USZCZ.2,51.500.351.851.460.351.81
1707OBEJMA DO RUR B.USZCZ.43.300.764.063.20.763.96
1708KOLANO 16012.382.8515.2312.012.8514.86
1709REDUKCJA AKCES.40/50 PROSTA3.020.693.712.930.693.62
1710SYFON ZLEW.1-KOM.DUZE SITO .37.008.5145.5135.898.5144.4
1711USZCZELKA ORING 25*3.10.250.060.310.240.060.3
1712REDUKCJA KIELICHOWA 40/323.360.774.133.260.774.03
1713MUFA CHROMOWANA 329.472.1811.659.192.1811.37
1714REDUKCJA CHROMOWANA 32/5010.332.3812.7110.022.3812.4
1715RURA SYFONU Z 2-ODEJŚCIAMI6.381.477.856.191.477.66
1716TRAPER Z USZCZELKĄ 1104.320.995.314.190.995.18
1717TRÓJNIK CHROMOWANY 32/90,458.301.9110.218.051.919.96
1718ŚRUBA DESKI HAK METAL9.002.0711.078.732.0710.8
1719MASKOWNICA CHROM 20*2510.572.431310.252.4312.68
1720ŚRUBA DESKI BADI6.001.387.385.821.387.2
1721ZAWÓR NAPEŁ.ALKAPLAST 1/213.103.0116.1112.713.0115.72
1722ZAWÓR NAPEŁ.ALKA.DOLNY 1/217.40421.416.88420.88
1723SYFON BRODZIK 5014.973.4418.4114.523.4417.96
1724DESKA WOLNOPADAJĄCA SOFTCLOS95.2621.91117.1792.421.91114.31
1725RURA ODPŁYW WC ALKAPLAST13.553.1216.6713.143.1216.26
1726DRZWICZKI REWIZ.30*40 BIAŁE20.504.7225.2219.894.7224.61
1727ODPŁYW LINIOWY ALKA APZ1-300274.8063.2338266.5663.2329.76
1728KOLANKO REDUKC.NAST.50*404.631.065.694.491.065.55
1729NASUWKA 1609.702.2311.939.412.2311.64
1730ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY REGULOWNY11.902.7414.6411.542.7414.28
1731OTULINA SZARA 767.581.749.327.351.749.09
1732TAŚMA DO OTULIN 50X256.901.598.496.691.598.28
1733TAŚMA DO OTULIN 50X5014.033.2317.2613.613.2316.84
1734TRAPER Z USZCZELKĄ 502.760.633.392.680.633.31
1735KLAMRA DO OTULIN1.150.261.411.120.261.38
1736USŁUGI REKLAMOWE I PROM.1 639.340.231.230.970.231.2
1737WĄŻ PRALKI 1M CIŚN.ROB.10ATM4.511.045.554.371.045.41
1738WĄŻ PRALKI 1,5M CIŚ.ROB 10AT5.261.216.475.11.216.31
1739WĄŻ PRALKI 2M CIŚN.ROB.10ATM5.881.357.235.71.357.05
1740WĄŻ PRALKI 2,5M CIŚ.ROB.10AT6.621.528.146.421.527.94
1741WĄŻ PRALKI 3M CIŚN.ROB.10ATM7.371.79.077.151.78.85
1742WĄŻ PRALKI 3,5M CIŚ.ROB.10AT8.181.8810.067.931.889.81
1743WĄŻ PRALKI 4M CIŚN.ROB.10ATM9.122.111.228.852.110.95
1744WĄŻ PRALKI 5M CIŚN.ROB.10ATM10.362.3812.7410.052.3812.43
1745WĄŻ ODPŁYW PR.AUT.-PL.1.5 M4.741.095.834.61.095.69
1746WĄŻ ODPŁYW PR.AUT.-PL.2 M5.451.256.75.291.256.54
1747WĄŻ ODPŁYW PR.AUT.-PL.2,5 M6.471.497.966.281.497.77
1748WĄŻ ODPŁYW PR.AUT.-PL.3 M7.711.779.487.481.779.25
1749USZCZELKA Z SITKIEM0.500.120.620.490.120.61
1750USZCZELKA BEZ SITKA0.200.050.250.190.050.24
1751WĄŻ ODPŁYW PR.AUT.-PL.4 M9.782.2512.039.492.2511.74
1752USZCZELKI DWUZŁĄCZKI0.350.080.430.340.080.42
1753USZCZELKA PRZEŁĄCZ.BAT.WANNY0.150.030.180.150.030.18
1754WĄŻ OGRODOWY 32 MM - OS4.320.995.314.190.995.18
1755WĄŻ OGRODOWY 20 MM - ZWYKŁY2.530.583.112.450.583.03
1756WĄŻ OGÓLNEGO PRZEZ.18 ZW.2.200.512.712.130.512.64
1757WĄŻ OGÓL.PRZEZ.FI 16 - 2MM2.200.512.712.130.512.64
1758WĄŻ DO SPRĘŻ.POW.19/40 ATM.4.300.995.294.170.995.16
1759WĄŻ OGÓLNEGO PRZEZ.12 ZW1.370.321.691.330.321.65
1760WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 8 MM1.070.251.321.040.251.29
1761WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 7 MM0.600.140.740.580.140.72
1762WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 6.3 MM0.820.191.010.80.190.99
1763WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 5-1,5MM0.770.180.950.750.180.93
1764WĄŻ DO OGÓLN.PRZEZN. 4 MM0.490.110.60.480.110.59
1765WĄŻ DO OGÓLN.PRZEZN. 3,2 MM0.420.10.520.410.10.51
1766WĄŻ DO SPRĘŻ.POW. 25/40 ATM6.801.568.366.61.568.16
1767WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1"4.090.945.033.970.944.91
1768WĄŻ OGÓLNEGO PRZEZ.FI 254.741.095.834.61.095.69
1769WĄŻ OGRODNICZY STANDART 3/42.400.552.952.330.552.88
1770WĄŻ DO SPREŻ.POW. 14/40 ATM.2.820.653.472.740.653.39
1771WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1/21.580.361.941.530.361.89
1772WĄŻ DO SPRĘŻ.POW. 8/40 ATM.1.520.351.871.470.351.82
1773WĄŻ DO ŚRODKÓW OCHRONY 6/45A1.200.281.481.160.281.44
1774WĄŻ DO SPRĘŻ.POW. 6/40 ATM.1.180.271.451.140.271.41
1775WĄŻ DO BEZYNY I OLEJU TECH.31.710.392.11.660.392.05
1776WĄŻ DO SPRĘŻ.POW. 5/40 ATM.0.780.180.960.760.180.94
1777WĄŻ OGÓL.PRZEZ.5,0 OPL.6/160.780.180.960.760.180.94
1778WĄŻ OGRODNICZY "OS" 1"3.210.743.953.110.743.85
1779WĄŻ OGRODNICZY "OS" 3/41.620.371.991.570.371.94
1780USZCZELKA ZLEW.SYLIKON35.578.1843.7534.58.1842.68
1781WĄŻ DO PROP.-BUT.10-10/40 AT2.190.52.692.120.52.62
1782WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1/21.370.321.691.330.321.65
1783WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 3/42.790.643.432.710.643.35
1784WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1"4.411.015.424.281.015.29
1785WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 10 MM1.330.311.641.290.311.6
1786WĄŻ DO BENZYNY I OLEJU 121.350.311.661.310.311.62
1787WĄŻ DO SPRĘŻ.POW.10/40 ATM.2.000.462.461.940.462.4
1788WĄŻ DO SPRĘŻ.POW.12.5/40ATM.2.430.562.992.360.562.92
1789WĄŻ DO SPRĘŻ.POW.16/40 ATM.3.280.754.033.180.753.93
1790WĄŻ OGRODNICZY "OS" 1/20.920.211.130.890.211.1
1791WĄŻ DO OGÓLN.PRZEZN. 2 MM0.150.030.180.150.030.18
1792WĄŻ DO BENZ.OLEJ.8 OPL.6/161.230.281.511.190.281.47
1793SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/2STOP1.540.351.891.490.351.84
1794REPERATOR DO WĘŻA 1/1-1/21.300.31.61.260.31.56
1795REPARATOR DO WĘŻA 3/4-3/41.320.31.621.280.31.58
1796REPARATOR DO WĘŻA 3/4-1/21.320.31.621.280.31.58
1797PRZYŁĄCZE NA KRAN 3/40.890.21.090.860.21.06
1798SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/4STOP1.800.412.211.750.412.16
1799PRZYŁĄCZE NA KRAN 1*3/41.430.331.761.390.331.72
1800SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/21.600.371.971.550.371.92
1801SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/41.980.462.441.920.462.38
1802KOŃCÓWKA ZRASZAJĄCA PŁYNA RE1.700.392.091.650.392.04
1803PISTOLET DO ZRASZANIA E611175.621.296.915.451.296.74
1804PISTOLET DO ZRASZANIA E611118.862.0410.98.592.0410.63
1805PISTOLET DO ZRASZ.DREWNOPOD.7.431.719.147.211.718.92
1806PISTOLET DO ZRASZ.PLASTIKOWY4.941.146.084.791.145.93
1807PISTOLET DO ZRASZ.7-F.PROFES9.162.1111.278.892.1111
1808PISTOLET DO ZRASZ.PROFES.SRB13.463.116.5613.063.116.16
1809PISTOLET 7F E 63271 PLASTIK12.452.8615.3112.082.8614.94
1810PISTOLET 6F ZRASZ.PLASTIK6.431.487.916.241.487.72
1811ZESTAW ZRASZAJĄCY 3-ELEM.1.500.351.851.460.351.81
1812PRZYŁĄCZE NA KRAN 3/4-1/21.430.331.761.390.331.72
1813ZŁĄCZE SA.4041.149.4650.639.919.4649.37
1814OBEJMA NA WĄŻ7.461.729.187.241.728.96

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved