Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



CENNIK


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1ATLAS SILIKON SANITARNY BIAŁY26.136.0132.1425.356.0131.36
2AUTOMAT SPŁUKUJĄCY - CHROM 32.317.4339.7431.347.4338.77
3AUTOMAT SPŁUKUJĄCY -3/4 NIRG245.1410.3855.5243.7910.3854.17
4BATERA WANNOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ 30CM.124.7728.7153.47121.0328.7149.73
5BATERIA UMYW. MODEN 2-POKRĘTŁA U-250 ŚĆ66.8315.3782.264.8315.3780.2
6BATERIA -KORPUS -DAFI 12.982.9915.9712.592.9915.58
7BATERIA KOMPLETNA -DAFI 35.128.0843.234.078.0842.15
8BATERIA NATRYSKOWA KIRI KPL.62.8314.4577.2860.9514.4575.4
9BATERIA NATRYSKOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA80.7618.5799.3378.3418.5796.91
10BATERIA UMYW. ART STOJĄCA99.9122.98122.8996.9122.98119.89
11BATERIA UMYW. LUCY STOJĄCA56.713.0469.745513.0468.04
12BATERIA UMYW.ART WYSOKA189.5743.6233.17183.8843.6227.48
13BATERIA UMYW.LUCY ŚĆIENNA S.C7717.7194.7174.6917.7192.4
14BATERIA UMYWALKI LILIA 102 STOJĄCA 44.8610.3255.1843.5110.3253.83
15BATERIA UMYWALKI LILIA 106A ŚCIENNA 50.5511.6362.1849.0311.6360.66
16BATERIA UMYWALKI STOJĄCA INEZ GŁOWICA 35MM.49.9511.4961.4448.4511.4959.94
17BATERIA UMYWALKI ŚCIENNA INEZ 1-UCH.GŁOWICA 35MM.66.315.2581.5564.3115.2579.56
18BATERIA UMYWALKI ŚCIENNA LIRA 1-UCH.GŁOWICA 35MM.66.315.2581.5564.3115.2579.56
19BATERIA UMYWALKOWA AVA NEW STOJĄCA31.877.3339.230.917.3338.24
20BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA LIRA 1-UCH. GŁOWICA 35MM.48.7311.2159.9447.2711.2158.48
21BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA 1-UCH.116.9526.9143.85113.4426.9140.34
22BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA KIRIS 102 1-UCH. GŁOWICA 40MM.49.1911.3160.547.7111.3159.02
23BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA MONITA 1-UCH. GŁOWICA 40MM.62.0914.2876.3760.2314.2874.51
24BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA RETRO 70.2516.1686.4168.1416.1684.3
25BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM45.4310.4555.8844.0710.4554.52
26BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA WENDI WYLEWKA 170CM.49.2211.3260.5447.7411.3259.06
27BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA MONITA 1-UCH.GŁOWICA 40MM.74.4117.1191.5272.1817.1189.29
28BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM.56.4712.9969.4654.7812.9967.77
29BATERIA WANNOWA ART ŚĆ135.5931.19166.78131.5231.19162.71
30BATERIA WANNOWA AVA NEW ŚCIENNA BEZ ZESTAWU NATRYSKOWEGO 51.0711.7562.8249.5411.7561.29
31BATERIA WANNOWA GERA ŚCIENNA00000
32BATERIA WANNOWA MODENA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA107.3324.69132.02104.1124.69128.8
33BATERIA WANNOWA SOLO-103 ŚCIENNA78.1217.9796.0975.7817.9793.75
34BATERIA WANNOWA STOJĄCA KIRIS 1-UCH.113.0426139.04109.6526135.65
35BATERIA WANNOWA ŚCIENNA MONITA 1-UCH. 00000
36BATERIA WANNOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA.108.825.02133.82105.5425.02130.56
37BATERIA WANNOWA ŚCIENNA ARUBA 1-UCH. 78.261896.2675.911893.91
38BATERIA WANNOWA ŚCIENNA DOKOS BIAŁA 1-UCH.135.9331.26167.19131.8531.26163.11
39BATERIA WANNOWA ŚCIENNA FORERWER 2-POKRĘTŁA. 86.1919.82106.0183.619.82103.42
40BATERIA WANNOWA ŚCIENNA INEZ 79.7618.3498.177.3718.3495.71
41BATERIA WANNOWA ŚCIENNA KIRIS 66.9815.4182.3964.9715.4180.38
42BATERIA WANNOWA ŚCIENNA LIRA 1-UCH.79.7718.3598.1277.3818.3595.73
43BATERIA WANNOWA ŚCIENNA LUCY 2-POK.115.1626.49141.65111.7126.49138.2
44BATERIA WANNOWA ŚCIENNA RETRO -CHROM135.7231.22166.94131.6531.22162.87
45BATERIA WANNOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH.69.2615.9385.1967.1815.9383.11
46BATERIA WANNOWA ŚCIENNA VENUS73.816.9790.7771.5916.9788.56
47BATERIA WODNA DO BOJLERA 5L.10L100.823.18123.9897.7823.18120.96
48BATERIA ZLEW. STOJĄCA LIRA48.4911.1559.6447.0411.1558.19
49BATERIA ZLEW. ART STOJĄCA111.425.62137.02108.0625.62133.68
50BATERIA ZLEW. MODENA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA WYLEWKA S-250B. 69.4815.9885.4667.415.9883.38
51BATERIA ZLEW. STOJĄCA ASYMETRYCZNA58.2913.4171.756.5413.4169.95
52BATERIA ZLEW. STOJĄCA AVA NEW 33.127.6240.7432.137.6239.75
53BATERIA ZLEW. STOJĄCA NEV WYSOKA72.9216.7789.6970.7316.7787.5
54BATERIA ZLEW. STOJĄCA 8889 ASYMETRYCZNA62.7714.4477.2160.8914.4475.33
55BATERIA ZLEW. STOJĄCA INEZ48.4911.1559.6447.0411.1558.19
56BATERIA ZLEW. STOJĄCA MONITA WYLEWKA 17CM. 51.3711.8263.1949.8311.8261.65
57BATERIA ZLEW. ŚCIENNA 2-POK. STANDART WYLEWKA S LUB C LUCY75.1217.2892.472.8717.2890.15
58BATERIA ZLEW. ŚCIENNA GERA 1-UCH.WYLEWKA 25CM. 74.9517.2492.1972.717.2489.94
59BATERIA ZLEW. ŚCIENNA FOREVER WYLEWKA S.C57.4313.2170.6455.7113.2168.92
60BATERIA ZLEW. ŚCIENNA INEZ65.1314.9880.1163.1814.9878.16
61BATERIA ZLEW. ŚCIENNA LIRA65.1314.9880.1163.1814.9878.16
62BATERIA ZLEW. ŚCIENNA MONITA77.0117.7194.7274.717.7192.41
63BATERIA ZLEW. ŚCIENNA SUN 1-UCH.56.4712.9969.4654.7812.9967.77
64BATERIA ZLEW.STOJĄCA KATE MINI72.3716.6589.0270.216.6586.85
65BATERIA ZLEW.STOJĄCA KIRIS49.1911.3160.547.7111.3159.02
66BATERIA ZLEW.STOJĄCA MONITA 60.713.9674.6658.8813.9672.84
67BATERIA ZLEW.UMYWALKA STOJĄCA 2-POK. WYLEWKA F.72.5716.6989.2670.3916.6987.08
68BATERIA ZLEW.UMYWALKA ŚCIENNA RETRO 76.2817.5493.8273.9917.5491.53
69BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA163.2237.54200.76158.3237.54195.86
70BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA L128.229.49157.69124.3529.49153.84
71BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA ELASTYCZNA WYLEWKA83.0619.1102.1680.5719.199.67
72BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA KLUDI Z PODŁĄCZENIEM PRALKI .ZMYWARKI85.7619.72105.4883.1919.72102.91
73BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA NELI SPRĘŻYNOWA217.6750.06267.73211.1450.06261.2
74BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SOLO42.459.7652.2141.189.7650.94
75BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SUN 45.8410.5456.3844.4610.5455
76BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ97.222.36119.5694.2822.36116.64
77BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA SUN WYLEWKA 17CM44.6310.2654.8943.2910.2653.55
78BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA G-100653.9912.4266.4152.3712.4264.79
79BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA KRIS 10656.1712.9269.0954.4812.9267.4
80BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA PUMA151.2234.78186146.6834.78181.46
81BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA SOLO 1-UCH GŁOWICA 40MM.66.1215.2181.3364.1415.2179.35
82BEZYNA EXSTRAKCYJNA 0.5L 4.220.975.194.090.975.06
83BRZESZCZOT 327463 0.950.221.170.920.221.14
84CERFFIX PIANKA 18.314.2122.5217.764.2121.97
85CHROM - KOLANKO 1/2 5.421.256.675.261.256.51
86CHROM - KOLANKO 3/4 5.871.357.225.691.357.04
87CHROM - KOLANKO 3/8 3.910.94.813.790.94.69
88CHROM - KOLANKO WZ 1/2 5.551.286.835.381.286.66
89CHROM - KOLANKO WZ 1/2*3/86.521.58.026.321.57.82
90CHROM - KOLANKO WZ 3/4 6.171.427.595.981.427.4
91CHROM - KOLANKO WZ 3/8 3.90.94.83.780.94.68
92CHROM - KOREK 1/2 2.390.552.942.320.552.87
93CHROM - KOREK 3/4 3.070.713.782.980.713.69
94CHROM - KOREK 3/8 1.150.261.411.120.261.38
95CHROM - MUFA 1/2 3.40.784.183.30.784.08
96CHROM - MUFA 1/2*3/8 3.550.824.373.440.824.26
97CHROM - MUFA 3/4 2.550.593.142.470.593.06
98CHROM - MUFA 3/4*1/2 5.31.226.525.141.226.36
99CHROM - MUFA 3/8 30.693.692.910.693.6
100CHROM - NYPEL 1/2 3.260.754.013.160.753.91
101CHROM - NYPEL 3/4 3.490.84.293.390.84.19
102CHROM - NYPEL 3/8 1.790.412.21.740.412.15
103CHROM - NYPEL REDUKCYJNY 3/4*1/23.490.84.293.390.84.19
104CHROM - NYPEL REDUKCYJNY 3/4*1/200000
105CHROM - NYPEL REDUKCYJNY 1/2*3/8 2.250.522.772.180.522.7
106CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X10MM 3.010.693.72.920.693.61
107CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X15MM 3.360.774.133.260.774.03
108CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X20MM 3.640.844.483.530.844.37
109CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X25MM 4.030.934.963.910.934.84
110CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X30MM 4.581.055.634.441.055.49
111CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X40MM 5.551.286.835.381.286.66
112CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X50MM 7.551.749.297.321.749.06
113CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X10MM 3.750.864.613.640.864.5
114CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X15MM4.571.055.624.431.055.48
115CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X20MM 5.451.256.75.291.256.54
116CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X30MM 7.241.678.917.021.678.69
117CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X40MM 8.41.9310.338.151.9310.08
118CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X50MM10.262.3612.629.952.3612.31
119CHROM - PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 1/2*3/8 2.850.663.512.760.663.42
120CHROM - PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 3/4*1/2 3.530.814.343.420.814.23
121CHROM - REDUKCJA 1/2X3/8 1.840.422.261.780.422.2
122CHROM - REDUKCJA 3/4*1/2 2.670.613.282.590.613.2
123CHROM - REDUKCJA PERLATORA3.720.864.583.610.864.47
124CHROM - TRÓJNIK 1/2 7.661.769.427.431.769.19
125CHROM - TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY7.11.638.736.891.638.52
126CHROM - TRÓJNIK 3/8 4.81.15.94.661.15.76
127CHROM - ZAŚLEPKA 1/2 2.30.532.832.230.532.76
128CHROM - ZAŚLEPKA 3/4 3.340.774.113.240.774.01
129CHROM - ZAŚLEPKA 3/8 1.110.261.371.080.261.34
130CIĄGADŁO DO DOLNOPŁUKA 1.810.422.231.760.422.18
131CZUJNIK CZADU LT 430OEM 67.715.5783.2765.6715.5781.24
132CZUJNIK GAZU 55.3112.7268.0353.6512.7266.37
133CZWÓRNIK 110*110/45.67 12.032.7714.811.672.7714.44
134CZWÓRNIK 110*110/67 10.882.513.3810.552.513.05
135CZWÓRNIK 110*50 8.021.849.867.781.849.62
136CZWÓRNIK 50*50/67 2.890.663.552.80.663.46
137CZWÓRNIK 50*50/90.45 5.991.387.375.811.387.19
138CZWÓRNIK NASTAWNY 110*50*50 10.472.4112.8810.162.4112.57
139CZYŚCIK 118 7.81.799.597.571.799.36
140CZYŚCIK DO MIEDZI6.861.588.446.651.588.23
141DESKA WOLNOPADAJĄCA KOMPAKT 94.121.64115.7491.2821.64112.92
142DESKA IRYS 17.263.9721.2316.743.9720.71
143DESKA KOMPAKT 013 34.948.0442.9833.898.0441.93
144DESKA LILIA BIAŁA 17.13.9321.0316.593.9320.52
145DESKA LILIA BISK 24.825.7130.5324.085.7129.79
146DESKA LILIA FOTO Z NADRUKIEM 19.094.3923.4818.524.3922.91
147DESKA LOTOS 29.866.8736.7328.966.8735.83
148DESKA MALWA 22.35.1327.4321.635.1326.76
149DESKA SEDESOWA BERMUDA RIO WOLNOPADAJĄCA 46.9810.8157.7945.5710.8156.38
150DESKA SEDESOWA -BIAŁA SANO 19.914.5824.4919.314.5823.89
151DESKA SEDESOWA -KOLOR SANO 21.534.9526.4820.884.9525.83
152DESKA SEDESOWA 010/AMW WOLNOPADAJĄCA51.211.7862.9849.6611.7861.44
153DESKA SEDESOWA BADI 34.57.9442.4433.477.9441.41
154DESKA SEDESOWA BASIC BIAŁA 11.972.7514.7211.612.7514.36
155DESKA SEDESOWA BRZÓZKA 22.135.0927.2221.475.0926.56
156DESKA SEDESOWA CLEO WOLNOPADAJĄCA37.998.7446.7336.858.7445.59
157DESKA SEDESOWA JUNIOR 24.625.6630.2823.885.6629.54
158DESKA SEDESOWA KASKADA 31.367.2138.5730.427.2137.63
159DESKA SEDESOWA KASKADA WOLNOPADAJĄCA48.5111.1659.6747.0511.1658.21
160DESKA SEDESOWA LUX 40.819.3950.239.599.3948.98
161DESKA SEDESOWA NT-2 25.345.8331.1724.585.8330.41
162DESKA SEDESOWA OSIKA BIAŁA 22.895.2628.1522.25.2627.46
163DESKA SEDESOWA S-1023.475.428.8722.775.428.17
164DESKA SEDESOWA S-1124.235.5729.823.55.5729.07
165DESKA SEDESOWA SLIM 012/A35.848.2444.0834.768.2443
166DESKA SEDESOWA SLIM WOLNOPADAJĄCA ZAWIAS METAL 012/AMW52.4812.0764.5550.9112.0762.98
167DESKA SEDESOWA SOFTCLOS WOLNOPADAJĄCA 87.9120.22108.1385.2720.22105.49
168DESKA SEDESOWA VENUS Z NADRUKIEM82.118.88100.9879.6418.8898.52
169DESKA SLIM WOLNOOPADAJĄCA 48.4711.1559.6247.0211.1558.17
170DESZCZOWNICA SILVES KPL 95.2221.9117.1292.3621.9114.26
171DESZCZOWNICA KWADRAT DUŻA 49.2511.3360.5847.7711.3359.1
172DESZCZOWNICA KWADRATOWA 36.548.444.9435.448.443.84
173DESZCZOWNICA OKRĄGŁA 32.677.5140.1831.697.5139.2
174DESZCZOWNICA OKRĄGŁA DUŻA 67.215.4682.6665.1815.4680.64
175DESZCZOWNICA S KWADRATOWA ANTYKAM. 35.678.243.8734.68.242.8
176DOLNOPŁUK - `OPAL` LUX 45.8110.5456.3544.4410.5454.98
177DOLNOPŁUK `JANTAR` 59.5913.7173.357.813.7171.51
178DOLNOPŁUK KLAWISZOWY - KOLOR 42.069.6751.7340.89.6750.47
179DOLNOPŁUK KLAWISZOWY `RAWKA` 69.5215.9985.5167.4315.9983.42
180DOLNOPŁUK KLAWISZOWY B-107K 46.8810.7857.6645.4710.7856.25
181DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY MODEL 99 42.559.7952.3441.279.7951.06
182DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY SANO36.638.4245.0535.538.4243.95
183DOLNOPŁUK ZWYKŁY NA CIĄGADŁO 35.468.1643.6234.48.1642.56
184DOZOWNIK DO PŁYNU DEZYFEKUJĄCEGO WC 19.374.4623.8318.794.4623.25
185DRĄŻEK DO PRYSZNICA SWAN 33.597.7341.3232.587.7340.31
186DRĄŻEK E-2 PRYSZNICA 33.897.7941.6832.877.7940.66
187DRZWICZKI MALOWANE KOMINOWE 14*14 6.451.487.936.261.487.74
188DRZWICZKI NIERDZEWNE 30*30 50.4411.662.0448.9311.660.53
189DRZWICZKI REWIZYJNE 15*15 BIAŁE 10.472.4112.8810.162.4112.57
190DRZWICZKI REWIZYJNE 15*20 BIAŁE 10.952.5213.4710.622.5213.14
191DRZWICZKI REWIZYJNE 20*20 BIAŁE 12.812.9515.7612.432.9515.38
192DRZWICZKI REWIZYJNE 20*25 BIAŁE 15.843.6419.4815.363.6419
193DRZWICZKI REWIZYJNE 20*30 BIAŁE 16.783.8620.6416.283.8620.14
194DRZWICZKI REWIZYJNE 25*33 BIAŁE 19.614.5124.1219.024.5123.53
195DRZWICZKI REWIZYJNE 30*30 BIAŁE 19.884.5724.4519.284.5723.85
196DRZWICZKI REWIZYJNE 30*40 BIAŁE 23.225.3428.5622.525.3427.86
197DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*20 21.224.8826.120.584.8825.46
198DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*25 22.35.1327.4321.635.1326.76
199DWUZŁĄCZKA OC 5/4.6/4 122.7614.7611.642.7614.4
200FILTR DO WODY INSTAPURE NA WYLEWKE BIAŁY 62.7814.4477.2260.914.4475.34
201FILTR DO WODY WŁOSKI 39.329.0448.3638.149.0447.18
202FILTR INSTAPURE NA WYLEWKE CHROM 85.2819.61104.8982.7219.61102.33
203FILTR SIATKOWY 1/2 ` DO GAZU MOSIĘŻNY 11.712.6914.411.362.6914.05
204FILTR SIATKOWY 1/2` DO WODY MOSIĘŻNY 7.091.638.726.881.638.51
205FILTR SIATKOWY 1` DO WODY 18.74.32318.144.322.44
206FILTR SIATKOWY 3/4 DO GAZU MOŚIĘŻNY 19.094.3923.4818.524.3922.91
207FILTR SIATKOWY 3/4 DO WODY MOŚIĘŻNY 10.562.4312.9910.242.4312.67
208FOLIA MALARSKA 4X5M ŚREDNIA 5.251.216.465.091.216.3
209GARDZIEL ZLEWU DUŻE SITKO Z PRZELEWEM 14.733.3918.1214.293.3917.68
210GŁOWICA 1/2 MĘSKA000000
211GŁOWICA BATERII 1-UCHWYTOWEJ 35.40 NISKA 5.211.26.415.051.26.25
212GŁOWICA BATERII 1-UCHWYTOWEJ 35.40 WYSOKA 7.81.799.597.571.799.36
213GŁOWICA DO PANELA PRYSZNICOWEGO 14.643.3718.0114.23.3717.57
214GŁOWICA KOMPLETNA M-294 1 14.713.3818.0914.273.3817.65
215GŁOWICA KOMPLETNA M-294 1/2 8.411.9310.348.161.9310.09
216GŁOWICA KOMPLETNA M-83 3/4 10.922.5113.4310.592.5113.1
217GŁOWICZKA 3/8` -`DAFI` 4.761.095.854.621.095.71
218GŁOWICZKA BAT.1/2 DLUGI WIELOKLIN 4.531.045.574.391.045.43
219GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA 3/8 4.020.924.943.90.924.82
220GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA Z DROBNYM WIELOKLINEM 7.941.839.777.71.839.53
221GŁOWICZKA BATERII 1/2 M 3.820.884.73.710.884.59
222GŁOWICZKA BATERII 3/8 4.10.945.043.980.944.92
223GŁOWICZKA DO BAT.CERAMICZNA 4.851.125.974.71.125.82
224GŁOWICZKA DO BAT.Z GWIN.1/2 4.371.015.384.241.015.25
225GÓRNOPLUK 44.3910.2154.643.0610.2153.27
226GRZAŁKA 1500W 8.011.849.857.771.849.61
227GRZAŁKA BOJLERA 1500W 15.453.551914.993.5518.54
228GRZAŁKA BOJLERA 2000W 18.034.1522.1817.494.1521.64
229GRZAŁKA BOJLERA 2000W 5/4 16.073.719.7715.593.719.29
230GRZAŁKA BOJLERA 2000W Z KOR. Z WYŁ.LAVABO88.420.33108.7385.7520.33106.08
231GRZAŁKA BOJLERA 3000W Z KOR. 19.284.4323.7118.74.4323.13
232GRZAŁKA GRZEJ.OLEJ.PAN.1000W 12.592.915.4912.212.915.11
233GRZEJNIK ERYK 90*50 BIA.487W 115.1126.48141.59111.6626.48138.14
234GRZYBEK BATERII 1 1.630.3721.580.371.95
235GRZYBEK BATERII 1/2 2.460.573.032.390.572.96
236GRZYBEK BATERII 3/4 1.080.251.331.050.251.3
237KABINA BRODZIK 90CM 751.15172.76923.91728.62172.76901.38
238KABINA +BRODZIK KW 80X8035581.65436.65344.3581.65426
239KLAMRA DO OTULIN 1.130.261.391.10.261.36
240KLEJ 2SKŁADNIKOWY 19.664.5224.1819.074.5223.59
241KLEJ DO LUSTER 13.823.181713.413.1816.59
242KLEJ EPOX METAL8.11.869.967.861.869.72
243KLEJ MAMUT LUE 25ML.10.722.4713.1910.42.4712.87
244KLEJ SEKUNDOWY 5G2.910.673.582.820.673.49
245KLUCZYK ODPOWIETRZNIKA METALOWY 1.240.291.531.20.291.49
246KOLANKO 25 GW.WEW 3/4 5.21.26.45.041.26.24
247KOLANKO 45 FI20 K4520 0.480.110.590.470.110.58
248KOLANKO 90 FI20 K9020 0.350.080.430.340.080.42
249KOLANKO 90 PP FI 25 0.480.110.590.470.110.58
250KOLANKO DO MUSZLI 100/50 13.443.0916.5313.043.0916.13
251KOLANKO DO MUSZLI 45.75.90 6.841.578.416.631.578.2
252KOLANKO DO MUSZLI 90 HARMONI 39.539.0948.6238.349.0947.43
253KOLANKO DOL DŁUGIE-KARBOWANE 4.81.15.94.661.15.76
254KOLANKO DOL KÓTKIE-KARBOWANE. 3.550.824.373.440.824.26
255KOLANKO DOL-UNIWERS.DŁUGIE 5.281.216.495.121.216.33
256KOLANKO DOLNOPŁUKA -DLUGIE 3.840.884.723.720.884.6
257KOLANKO DOLNOPŁUKA -UNIWERSALNE 4.481.035.514.351.035.38
258KOLANKO DWUKIELICHOWE 50*50 2.640.613.252.560.613.17
259KOLANKO GW FI 16-1/2 KW1612K 3.070.713.782.980.713.69
260KOLANKO GW FI 20-1/2 KW20120 3.310.764.073.210.763.97
261KOLANKO GW FI 20-1/2 WIESZAK 2.570.593.162.490.593.08
262KOLANKO GZ FI 16-1/2 KZ1612 9.292.1411.439.012.1411.15
263KOLANKO GZ FI 20-1/2 KZ2012 3.840.884.723.720.884.6
264KOLANKO NASTAWNE 32MM KULA 3.480.84.283.380.84.18
265KOLANKO NASTAWNE 50MM KULA 4.120.955.0740.954.95
266KOLANKO NASTAWNE 110MM KULA 11.82.7114.5111.452.7114.16
267KOLANKO NASTAWNE 50MM 1.430.331.761.390.331.72
268KOLANKO NASTAWNE BIAŁE -110 3.570.824.393.460.824.28
269KOLANKO NYPLOWE FI 20 KN9020 0.430.10.530.420.10.52
270KOLANKO NYPLOWE PP 20/45ST. 0.650.150.80.630.150.78
271KOLANKO PP. FI-32 0.810.1910.790.190.98
272KOLANKO RĄCZKI NATRYSKU -CH. 5.511.276.785.341.276.61
273KOLANKO REDUKC.NAST.50*40 4.761.095.854.621.095.71
274KOLANKO REDUKCYJNE 40X50 3.190.733.923.090.733.82
275KOLANKO REDUKCYJNE 50/110<901.920.442.361.860.442.3
276KOLANKO REDUKCYJNE 50/321.650.382.031.60.381.98
277KOLANKO UNIWERSALNE 32 2.750.633.382.670.633.3
278KOLANKO UNIWERSALNE 40 3.750.864.613.640.864.5
279KOLANKO UNIWERSALNE FI 50 3.210.743.953.110.743.85
280KOLANKO ZW 75/90.67.45.30 2.50.583.082.430.583.01
281KOLANKO-32/32 Z USZCZ. 1.150.261.411.120.261.38
282KOLANKO-40/90.67.45 1.490.341.831.450.341.79
283KOLANKO-ZW.100/90 Z USZCZE. 2.940.683.622.850.683.53
284KOLANKO-ZW.50/90 Z USZCZE. 1.290.31.591.250.31.55
285KOLANO 110/90 P-100 PODTYNKOWE 12.52.8815.3812.132.8815.01
286KOLANO 160 12.092.7814.8711.732.7814.51
287KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1/2 1.680.392.071.630.392.02
288KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 3/4 2.160.52.662.10.52.6
289KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1 2.780.643.422.70.643.34
290KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/2 6.791.568.356.591.568.15
291KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/4 5.881.357.235.71.357.05
292KOLANO CZARNE 1/2 090 1.30.31.61.260.31.56
293KOLANO CZARNE 3/4 090 2.290.532.822.220.532.75
294KOLANO CZARNE WZ 1/2 1.690.392.081.640.392.03
295KOLANO CZARNE WZ 3/4 2.250.522.772.180.522.7
296KOLANO OC.- 2 9.092.0911.188.822.0910.91
297KOLANO WZ 2 OC 10.152.3312.489.852.3312.18
298KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 1/2 1.850.432.281.790.432.22
299KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 3/4 2.380.552.932.310.552.86
300KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.1 3.620.834.453.510.834.34
301KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/2 8.11.869.967.861.869.72
302KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/4 6.31.457.756.111.457.56
303KOŁEK 6-HAK PROSTY 0.10.020.120.10.020.12
304KOŁEK 8-HAK PROSTY 0.210.050.260.20.050.25
305KOŁEK 8-HAK SUFIT. 0.180.040.220.170.040.21
306KOŁEK 10-HAK PROSTY 0.260.060.320.250.060.31
307KOŁEK DO WBIJANIA 6X80 0.090.020.110.090.020.11
308KOŁEK DO WBIJANIA 8X80 0.130.030.160.130.030.16
309KOŁEK ROZP. 12 MM - 6X800-K 0.430.10.530.420.10.52
310KOŁEK ROZP. 12 MM - 8X100-K 0.450.10.550.440.10.54
311KOŁEK ROZPOROWY 6 /4 *50/ 0.090.020.110.090.020.11
312KOŁEK ROZPOROWY 8 /4 *60/ 0.110.030.140.110.030.14
313KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/ 0.140.030.170.140.030.17
314KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/K 0.180.040.220.170.040.21
315KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/ 0.180.040.220.170.040.21
316KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/K 0.220.050.270.210.050.26
317KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/ 0.220.050.270.210.050.26
318KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/K 0.270.060.330.260.060.32
319KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *100/K 0.330.080.410.320.080.4
320KOŁEK ROZPOROWY 14 (10* 80) 0.560.130.690.540.130.67
321KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*100) 0.610.140.750.590.140.73
322KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*120) 0.740.170.910.720.170.89
323KOŁNIERZ BAT. 1-UCH 2.20.512.712.130.512.64
324KOMPESACJA PETLICOWA FI 20 4.461.035.494.331.035.36
325KOŃCOWKA DO KRANU KUL. 1/2 1.780.412.191.730.412.14
326KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32 2.040.472.511.980.472.45
327KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32K 2.250.522.772.180.522.7
328KOŃCÓWKA DO KRANU KUL. 3/4 2.350.542.892.280.542.82
329KOŃCÓWKA KOLANKOWA 1/2 GAZ4.711.085.794.571.085.65
330KOŃCÓWKA MOS.G.W.G.Z GAZ 1/2 3.990.924.913.870.924.79
331KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS. 20` 5.851.357.25.671.357.02
332KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS.15` 8.661.9910.658.41.9910.39
333KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ 40K 2.250.522.772.180.522.7
334KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.40 2.040.472.511.980.472.45
335KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50 2.040.472.511.980.472.45
336KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50K 2.170.52.672.10.52.6
337KOŃCÓWKA ZRASZAJĄCA PŁYNA REGULACJA 20.462.461.940.462.4
338KOREK 40 PCV 10.231.230.970.231.2
339KOREK 110 PCV 1.850.432.281.790.432.22
340KOREK 32 PCV 0.650.150.80.630.150.78
341KOREK 50 PCV 1.250.291.541.210.291.5
342KOREK 75 PCV 20.462.461.940.462.4
343KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI BIAŁY TWORZYWO 8.61.9810.588.341.9810.32
344KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI METALOWY 14.293.2917.5813.863.2917.15
345KOREK KLIK-KLAK BRODZIK 20.084.6224.719.484.6224.1
346KOREK KLIK-KLAK DUŻY METAL 15.213.518.7114.753.518.25
347KOREK KLIK-KLAK UMYW BEZ PRZ 18.374.2322.617.824.2322.05
348KOREK METALOWY DUŻY E40113.313.0616.3712.913.0615.97
349KOREK T-9 NR.46 CZARNY 3/4 1.50.351.851.460.351.81
350KOREK T-9 NR.46 OCYNK 1 1.660.382.041.610.381.99
351KOREK T-9 NR.46 OCYNK 1/2 1.250.291.541.210.291.5
352KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/4 1.320.31.621.280.31.58
353KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/8 1.150.261.411.120.261.38
354KOREK T-9 NR.46 OCYNK 11/4.2 3.30.764.063.20.763.96
355KOREK TESTOWY 20 1.10.251.351.070.251.32
356KOREK UMYW.KLIK-KLAK METAL 16.343.7620.115.853.7619.61
357KORKI DO UMYW.DESING MIX 9.372.1611.539.092.1611.25
358KORKI GRZEJNIKOWE KPL. 6.111.417.525.931.417.34
359KORKI GUMOWE 0.850.21.050.820.21.02
360KORKI UNIWERSALNE 36-58MM 6.051.397.445.871.397.26
361KORKI UNIWERSALNY FRISBI 5.451.256.75.291.256.54
362KORKI Z ŁAŃCUSZKIEM 4.691.085.774.551.085.63
363KPL.NAPR.AUT.SPŁUK.AS 3/4 G2 5.871.357.225.691.357.04
364KPL.NAPRAWCZY AUT.SPŁUKUJ. 6.351.467.816.161.467.62
365KPL.NAPRAWCZY DO KOMPAKTU `U` 8.892.0410.938.622.0410.66
366KPL.NATRYSKOWY 3F.RĄCZKA .WĄŻ NATRYSKOWY 150CM26.226.0332.2525.436.0331.46
367KPL.NATRYSKOWY COBRA.QUADRO 18.394.2322.6217.844.2322.07
368KPL.NATRYSKU - DAFI 29.926.8836.829.026.8835.9
369KPL.TERMOSTATYCZNY PROSTY1/2 36.888.4845.3635.778.4844.25
370KPL.USZCZE. SYFONU WANNOWEGO 2.30.532.832.230.532.76
371KPL.USZCZE.PRZEŁĄCZNIKA WANNOWEGO 1.40.321.721.360.321.68
372KPL.USZCZE.SYFON ZLEW 2-KOM. 2.460.573.032.390.572.96
373KPL.USZCZEL.POD BAT.Z SITKIM 1.310.31.611.270.31.57
374KPL.USZCZEL.WYLEWKI 1/2.3/4 1.10.251.351.070.251.32
375KPL.USZCZELEK ARMAT.DOM. 2.340.542.882.270.542.81
376KPL.USZCZELEK AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 1.180.271.451.140.271.41
377KPL.USZCZELEK DO BATERII 1.50.351.851.460.351.81
378KPL.USZCZELEK DO GAZU 2.730.633.362.650.633.28
379KPL.USZCZELEK DO GAZU ZES-WO 1.850.432.281.790.432.22
380KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA 1.080.251.331.050.251.3
381KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA-IS. 1.530.351.881.480.351.83
382KPL.USZCZELEK E-370 SPŁUCZKI 3.330.774.13.230.774
383KPL.USZCZELEK ORINGÓW MAŁYCH 12ELEMENTÓW 1.620.371.991.570.371.94
384KPL.USZCZELEK SYFONU DUŻE SITO3.010.693.72.920.693.61
385KPL.USZCZELEK SYFONU UMYWALKI 1.850.432.281.790.432.22
386KPL.USZCZELEK SYFONU ZLEWU 1.70.392.091.650.392.04
387KRATKA WENT.FI-100 T.30 SREBRNA 10.292.3712.669.982.3712.35
388KRATKA 14*21 019006.121.417.535.941.417.35
389KRATKA OKRA.STYROPIANOWA 125 2.430.562.992.360.562.92
390KRATKA STYROPIANOWA 14*14/10 3.770.874.643.660.874.53
391KRATKA ŚCIEKOWA 10.582.4313.0110.262.4312.69
392KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 FI 50 9.452.1711.629.172.1711.34
393KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 PCV 5.11.176.274.951.176.12
394KRATKA ŚCIEKOWA 110 27.136.2433.3726.326.2432.56
395KRATKA ŚCIEKOWA C213.10*10 25.25.83124.445.830.24
396KRATKA ŚCIEKOWA CHROM 110 37.568.6446.236.438.6445.07
397KRATKA ŚCIEKOWA FI 50 PROSTA 10X10 3.70.854.553.590.854.44
398KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 110 886 32.687.5240.231.77.5239.22
399KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 50 5.951.377.325.771.377.14
400KRATKA ŚCIEKOWA PŁASKA -50- 9.922.2812.29.622.2811.9
401KRATKA ŚIEKOWA Z KOSZEM 50. 7.911.829.737.671.829.49
402KRATKA WEN. 14*14 Z ŻAL.0090010.22.3512.559.892.3512.24
403KRATKA WEN.14*14 TUŻS T-43 8.61.9810.588.341.9810.32
404KRATKA WEN.FI-100 T-95 6.171.427.595.981.427.4
405KRATKA WEN.SUFIT .FI100 T64 6.111.417.525.931.417.34
406KRATKA WEN.SUFIT .FI125 T65 8.922.0510.978.652.0510.7
407KRATKA WEN113RNW 0011 .0502010.52.4212.9210.192.4212.61
408KRATKA WENT.11*27 Z ŻAL.0240012.052.7714.8211.692.7714.46
409KRATKA WENT.113NW 477.51.739.237.281.739.01
410KRATKA WENT.14*14 TUS T101 3.530.814.343.420.814.23
411KRATKA WENT.14*21 TUS T103 4.3315.334.215.2
412KRATKA WENT.14X14 CHROM M1N AVENTA 14.713.3818.0914.273.3817.65
413KRATKA WENT.14X14 NIERDZEWNA Z SIATKĄ11.272.5913.8610.932.5913.52
414KRATKA WENT.14X14 T-61 6.881.588.466.671.588.25
415KRATKA WENT.14X14 T38 8.121.879.997.881.879.75
416KRATKA WENT.14X14 TM 3.210.743.953.110.743.85
417KRATKA WENT.14X14 TŻ T37 8.041.859.897.81.859.65
418KRATKA WENT.14X21 TŻR T-41 9.132.111.238.862.110.96
419KRATKA WENT.15*15 TRU-2 3.530.814.343.420.814.23
420KRATKA WENT.18X25 TUS. 3.910.94.813.790.94.69
421KRATKA WENT.25X25 TUS. 61.387.385.821.387.2
422KRATKA WENT.8-15OKR.ŻAL ST88 9.382.1611.549.12.1611.26
423KRATKA WENT.FI-150 T-23 5.731.327.055.561.326.88
424KRATKA WENT.OKR.FI100 T-30 2.940.683.622.850.683.53
425KRATKA WENT.ZW.14X14 SIAT.PE 3.180.733.913.080.733.81
426KRATKA WENT.ZW.Z ZABUD.14*21 4.61.065.664.461.065.52
427KRATKA WENTY 14X21 SIATKĄ 3.860.894.753.740.894.63
428KRATKA WENTYLACYJNA 11X27 T-63 7.921.829.747.681.829.5
429KRATKA WENTYLACYJNA DO DRZWI 8.872.0410.918.62.0410.64
430KRATKA WENTYLACYJNA FI100 M9N METAL. 12.932.9715.912.542.9715.51
431KRATKA Z ŻAL.KR0200011.482.6414.1211.142.6413.78
432KRATKA14 W 42 8.541.9610.58.281.9610.24
433KRET DO WC5.881.357.235.71.357.05
434KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 4.481.035.514.351.035.38
435KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 KR. 2.340.542.882.270.542.81
436KRÓCIAK KOMBINOWANY 40X500 4.240.985.224.110.985.09
437KRÓCIAK-110 GŁEBOKI KIELICH. 4.921.136.054.771.135.9
438KRÓCIAK-REDUKCJA ELASTYCZNA. 50/32 2.770.643.412.690.643.33
439KRÓCIEC 1 CZARNY 10CM 2.590.63.192.510.63.11
440KRÓCIEC 1 CZARNY 20CM 3.670.844.513.560.844.4
441KRÓCIEC 1 CZARNY 25CM 4.050.934.983.930.934.86
442KRÓCIEC 1 CZARNY 30CM 4.731.095.824.591.095.68
443KRÓCIEC 1 CZARNY 40CM 5.091.176.264.941.176.11
444KRÓCIEC 1 CZARNY 50CM 8.141.8710.017.91.879.77
445KRÓCIEC 1 CZARNY100CM 13.453.0916.5413.053.0916.14
446KRÓCIEC 1 CZARNY150CM 15.983.6819.6615.53.6819.18
447KRÓCIEC 1 CZARNY200CM 23.485.428.8822.785.428.18
448KRÓCIEC 1 OCYNK 15CM 3.420.794.213.320.794.11
449KRÓCIEC 1 CZARNY 15CM 2.940.683.622.850.683.53
450KRÓCIEC 1/2 CZARNY 8CM 1.420.331.751.380.331.71
451KRÓCIEC 1/2 CZARNY 10CM 1.520.351.871.470.351.82
452KRÓCIEC 1/2 CZARNY 15CM 1.860.432.291.80.432.23
453KRÓCIEC 1/2 CZARNY 20CM 2.120.492.612.060.492.55
454KRÓCIEC 1/2 CZARNY 25CM 2.430.562.992.360.562.92
455KRÓCIEC 1/2 CZARNY 30CM 2.870.663.532.780.663.44
456KRÓCIEC 1/2 CZARNY 35CM 3.330.774.13.230.774
457KRÓCIEC 1/2 CZARNY 40CM 4.3315.334.215.2
458KRÓCIEC 1/2 CZARNY 45CM 4.070.945.013.950.944.89
459KRÓCIEC 1/2 CZARNY 50CM 4.230.975.24.10.975.07
460KRÓCIEC 1/2 CZARNY 60CM 4.81.15.94.661.15.76
461KRÓCIEC 1/2 CZARNY 6CM 1.310.31.611.270.31.57
462KRÓCIEC 1/2 CZARNY 70CM 5.721.327.045.551.326.87
463KRÓCIEC 1/2 CZARNY 80CM 6.321.457.776.131.457.58
464KRÓCIEC 1/2 CZARNY 90CM 6.41.477.876.211.477.68
465KRÓCIEC 1/2 CZARNY100CM 7.721.789.57.491.789.27
466KRÓCIEC 1/2 CZARNY120CM 9.262.1311.398.982.1311.11
467KRÓCIEC 1/2 CZARNY125CM 9.252.1311.388.972.1311.1
468KRÓCIEC 1/2 CZARNY150CM 11.392.6214.0111.052.6213.67
469KRÓCIEC 1/2 CZARNY200CM 14.943.4418.3814.493.4417.93
470KRÓCIEC 1/2 OCYNK 6CM 1.460.341.81.420.341.76
471KRÓCIEC 1/2 OCYNK 8CM GD 1.510.351.861.460.351.81
472KRÓCIEC 1/2 OCYNK 10CM GD 1.70.392.091.650.392.04
473KRÓCIEC 1/2 OCYNK 12CM GD 1.80.412.211.750.412.16
474KRÓCIEC 1/2 OCYNK 15CM GD 2.010.462.471.950.462.41
475KRÓCIEC 1/2 OCYNK 20CM GD 2.450.563.012.380.562.94
476KRÓCIEC 1/2 OCYNK 25CM GD 2.880.663.542.790.663.45
477KRÓCIEC 1/2 OCYNK 30CM GD 3.320.764.083.220.763.98
478KRÓCIEC 1/2 OCYNK 35CM 3.740.864.63.630.864.49
479KRÓCIEC 1/2 OCYNK 40CM GD 4.180.965.144.050.965.01
480KRÓCIEC 1/2 OCYNK 45CM 4.611.065.674.471.065.53
481KRÓCIEC 1/2 OCYNK 50CM GD 5.361.236.595.21.236.43
482KRÓCIEC 1/2 OCYNK 60CM 5.971.377.345.791.377.16
483KRÓCIEC 1/2 OCYNK 70CM GD 6.771.568.336.571.568.13
484KRÓCIEC 1/2 OCYNK 80CM GD 7.651.769.417.421.769.18
485KRÓCIEC 1/2 OCYNK 90CM GD 8.511.9610.478.251.9610.21
486KRÓCIEC 1/2 OCYNK100CM GD 9.372.1611.539.092.1611.25
487KRÓCIEC 1/2 OCYNK120CM GD 11.12.5513.6510.772.5513.32
488KRÓCIEC 1/2 OCYNK125CM GD 11.392.6214.0111.052.6213.67
489KRÓCIEC 1/2 OCYNK150CM GD 13.73.1516.8513.293.1516.44
490KRÓCIEC 1/2 OCYNK200CM GD 18.034.1522.1817.494.1521.64
491KRÓCIEC 2 CZARNY 15CM 4.851.125.974.71.125.82
492KRÓCIEC 3/4 CZARNY 6CM 1.640.382.021.590.381.97
493KRÓCIEC 3/4 CZARNY 8CM 1.730.42.131.680.42.08
494KRÓCIEC 3/4 CZARNY 10CM 1.760.42.161.710.42.11
495KRÓCIEC 3/4 CZARNY 12CM 1.830.422.251.780.422.2
496KRÓCIEC 3/4 CZARNY 15CM 2.150.492.642.090.492.58
497KRÓCIEC 3/4 CZARNY 20 CM 2.540.583.122.460.583.04
498KRÓCIEC 3/4 CZARNY 25CM 2.950.683.632.860.683.54
499KRÓCIEC 3/4 CZARNY 30CM 3.440.794.233.340.794.13
500KRÓCIEC 3/4 CZARNY 35CM 3.970.914.883.850.914.76
501KRÓCIEC 3/4 CZARNY 40CM 4.3315.334.215.2
502KRÓCIEC 3/4 CZARNY 45CM 4.761.095.854.621.095.71
503KRÓCIEC 3/4 CZARNY 50CM 5.141.186.324.991.186.17
504KRÓCIEC 3/4 CZARNY 60CM 6.031.397.425.851.397.24
505KRÓCIEC 3/4 CZARNY 70CM 6.91.598.496.691.598.28
506KRÓCIEC 3/4 CZARNY 80CM 7.791.799.587.561.799.35
507KRÓCIEC 3/4 CZARNY 90CM 7.471.729.197.251.728.97
508KRÓCIEC 3/4 CZARNY100CM 9.712.2311.949.422.2311.65
509KRÓCIEC 3/4 CZARNY120CM 11.52.6514.1511.162.6513.81
510KRÓCIEC 3/4 CZARNY150CM 14.193.2617.4513.763.2617.02
511KRÓCIEC 3/4 CZARNY200CM 18.674.2922.9618.114.2922.4
512KRÓCIEC 3/4 OCYNK 6CM 1.880.432.311.820.432.25
513KRÓCIEC 3/4 OCYNK 8CM 1.760.42.161.710.42.11
514KRÓCIEC 3/4 OCYNK 10CM GD 1.950.452.41.890.452.34
515KRÓCIEC 3/4 OCYNK 12CM GD 2.280.522.82.210.522.73
516KRÓCIEC 3/4 OCYNK 15CM GD 2.520.583.12.440.583.02
517KRÓCIEC 3/4 OCYNK 20CM GD 3.140.723.863.050.723.77
518KRÓCIEC 3/4 OCYNK 25CM GD 3.980.924.93.860.924.78
519KRÓCIEC 3/4 OCYNK 30CM GD 3.970.914.883.850.914.76
520KRÓCIEC 3/4 OCYNK 35CM GD 4.741.095.834.61.095.69
521KRÓCIEC 3/4 OCYNK 40CM 5.321.226.545.161.226.38
522KRÓCIEC 3/4 OCYNK 45CM 6.491.497.986.31.497.79
523KRÓCIEC 3/4 OCYNK 50CM 6.581.518.096.381.517.89
524KRÓCIEC 3/4 OCYNK 60CM 7.631.759.387.41.759.15
525KRÓCIEC 3/4 OCYNK 70cm 8.782.0210.88.522.0210.54
526KRÓCIEC 3/4 OCYNK 80CM 92.0711.078.732.0710.8
527KRÓCIEC 3/4 OCYNK 90CM 11.082.5513.6310.752.5513.3
528KRÓCIEC 3/4 OCYNK100CM 12.882.9615.8412.492.9615.45
529KRÓCIEC 3/4 OCYNK120CM GD 14.543.3417.8814.13.3417.44
530KRÓCIEC 3/4 OCYNK150CM 18.974.3623.3318.44.3622.76
531KRÓCIEC 3/4 OCYNK200CM 24.155.5529.723.435.5528.98
532KRÓCIEC 5/4 CZARNY 150CM 24.425.6230.0423.695.6229.31
533KRÓCIEC 5/4 CZARNY 15CM 3.110.723.833.020.723.74
534KRÓCIEC OC 2 GJ 6.041.397.435.861.397.25
535KRÓCIEC OC 5/4 160 37.248.5745.8136.128.5744.69
536KRÓCIEC OC 5/4 2 10.482.4112.8910.172.4112.58
537KRÓCIEC OC 5/4 253 57.9413.3371.2756.213.3369.53
538KRÓCIEC OC 6/4 100 27.256.2733.5226.436.2732.7
539KRÓCIEC OC.6/4*300 71.6316.4788.169.4816.4785.95
540KRÓCIEC OCYNK 1 100CM 21.084.8525.9320.454.8525.3
541KRÓCIEC OCYNK 1 10CM 2.820.653.472.740.653.39
542KRÓCIEC OCYNK 1 20CM 4.811.115.924.671.115.78
543KRÓCIEC OCYNK 1 30CM 6.571.518.086.371.517.88
544KRÓCIEC OCYNK 1 50CM 10.922.5113.4310.592.5113.1
545KSZTAŁTKI CZARNE 1* KOLANO 2.920.673.592.830.673.5
546KSZTAŁTKI CZARNE 1*3/4 MUFA 2.260.522.782.190.522.71
547KSZTAŁTKI CZARNE 1/2*3/4 RED 1.820.422.241.770.422.19
548KSZTAŁTKI CZARNE1*3/4 NYPEL 2.690.623.312.610.623.23
549KSZTAŁTKI CZRNE 1 KOLANO wz 2.620.63.222.540.63.14
550KSZTAŁTKI CZRNE 3/4*1/2 1.770.412.181.720.412.13
551KUWETA MALARSKA 22X27CM 3.640.844.483.530.844.37
552LEJEK DOLNOPŁUKA.GÓRNOPŁUKA 1.550.361.911.50.361.86
553ŁĄCZNIK AUTOMATU Z RURĄ 1.050.241.291.020.241.26
554ŁĄCZNIK BAT.NATR.M1316 4.020.924.943.90.924.82
555ŁĄCZNIK RURY SPIRO 3.60.834.433.490.834.32
556ŁĄCZNIK WC MIMOŚRÓD 1010 5.141.186.324.991.186.17
557MANOMETR 100 20X1.5 10BAR 23.545.4128.9522.835.4128.24
558MANOMETR 4.6.10 BAR W DÓŁ 10.42.3912.7910.092.3912.48
559MASKOWNICA 15/15 5.41.246.645.241.246.48
560MASKOWNICA 15/30 6.981.618.596.771.618.38
561MASKOWNICA 20/15 6.911.598.56.71.598.29
562MASKOWNICA 20/25 8.872.0410.918.62.0410.64
563MASKOWNICA 20/40 9.522.1911.719.232.1911.42
564MASKOWNICA 25/25 9.522.1911.719.232.1911.42
565MASKOWNICA 25/35 10.322.3712.6910.012.3712.38
566MASKOWNICA 25/40 10.422.412.8210.112.412.51
567MASKOWNICA 30/30 10.322.3712.6910.012.3712.38
568MASKOWNICA 30/40 11.392.6214.0111.052.6213.67
569MASKOWNICA 40/40 12.772.9415.7112.392.9415.33
570MASKOWNICA CHROM 20*25 10.322.3712.6910.012.3712.38
571MASKOWNICA UNIW.MAGNESY 5.471.266.735.311.266.57
572MATA POD MUSZLE WISZĄCĄ .STOJĄCĄ PIANKOWA 4.781.15.884.641.15.74
573MELT-DROŻNA KANALIZACJA ŻEL23.355.3728.7222.655.3728.02
574MEMBRANY-PG-4.PG-6.PG-17 1.780.412.191.730.412.14
575MIEDZ KOLANKO 1-K 15MM 1.340.311.651.30.311.61
576MIEDZ KOLANKO 1-K 18MM 2.80.643.442.720.643.36
577MIEDZ KOLANKO 1-K 22MM 4.20.975.174.070.975.04
578MIEDZ KOLANKO 1-K 28MM 6.431.487.916.241.487.72
579MIEDZ KOLANKO 2-K 15MM 0.940.221.160.910.221.13
580MIEDZ KOLANKO 2-K 18MM 1.420.331.751.380.331.71
581MIEDZ KOLANKO 2-K 22MM 2.30.532.832.230.532.76
582MIEDZ KOLANKO 2-K 28MM 4.010.924.933.890.924.81
583MIEDZ KOLANKO G.W 15*1/2 3.910.94.813.790.94.69
584MIEDZ KOLANO G.W 18-1/2 5.411.246.655.251.246.49
585MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 15 1.290.31.591.250.31.55
586MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 18 2.950.683.632.860.683.54
587MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 22 2.920.673.592.830.673.5
588MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 28 61.387.385.821.387.2
589MIEDZ ŁUK 90 1-K 18MM 2.760.633.392.680.633.31
590MIEDZ MIJANKA 18000000
591MIEDZ MIJANKA NYPLOWA 2211.22.5813.7810.862.5813.44
592MIEDZ MUFA 15MM 0.640.150.790.620.150.77
593MIEDZ MUFA 18MM 0.840.191.030.810.191
594MIEDZ MUFA 22MM 1.240.291.531.20.291.49
595MIEDZ MUFA 28MM 2.890.663.552.80.663.46
596MIEDZ MUFA 18*3/4 2.630.63.232.550.63.15
597MIEDZ MUFA G.W 15*1/2 2.250.522.772.180.522.7
598MIEDZ MUFA G.W 18*1/2 3.780.874.653.670.874.54
599MIEDZ MUFA RED. 22*18 3.240.753.993.140.753.89
600MIEDZ NYPEL 18*3/4 1.910.442.351.850.442.29
601MIEDZ NYPEL G.Z 15*1/2 2.230.512.742.160.512.67
602MIEDZ NYPEL G.Z 18*1/2 1.960.452.411.90.452.35
603MIEDZ NYPEL RED.18X15 1.290.31.591.250.31.55
604MIEDZ NYPEL RED.22X18 2.250.522.772.180.522.7
605MIEDZ NYPEL28X3/44.991.156.144.841.155.99
606MIEDZ RURA 28MM 67.9515.6383.5865.9115.6381.54
607MIEDZ RURA TWARDA FI15 2.5M 40.999.4350.4239.769.4349.19
608MIEDZ RURA TWARDA FI18 2.5 40.719.3650.0739.499.3648.85
609MIEDZ RURA TWARDA FI22 2.5M 50.6811.6662.3449.1611.6660.82
610MIEDZ TRÓJNIK 15MM 1.550.361.911.50.361.86
611MIEDZ TRÓJNIK 18MM 3.030.73.732.940.73.64
612MIEDZ TRÓJNIK 22MM 5.031.166.194.881.166.04
613MIEDZ TRÓJNIK 28*18*2810.092.3212.419.792.3212.11
614MIEDZ ZAŚLEPKA 15MM 1.980.462.441.920.462.38
615MIEDZ ZAŚLEPKA 18MM 2.340.542.882.270.542.81
616MIEDZ ZŁĄCZKA GW 18-1/2 4.10.945.043.980.944.92
617MIEDZ ZŁĄCZKA GW 22-3/4 5.321.226.545.161.226.38
618MIEDZ ZŁĄCZKA GW-15.1/2 2.790.643.432.710.643.35
619MIEDZ ZŁĄCZKA GW-18.1/2 40.924.923.880.924.8
620MIEDZ ZŁĄCZKA GW.22*1/2 5.71.317.015.531.316.84
621MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 15-1/2 2.160.52.662.10.52.6
622MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 18-1/2 2.80.643.442.720.643.36
623MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-1/2 5.051.166.214.91.166.06
624MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-3/4 4.150.955.14.030.954.98
625MIEDZ ZŁĄCZKA NYPLOWA 18-15 3.290.764.053.190.763.95
626MIJANKA FI20 2.270.522.792.20.522.72
627MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ KRÓTKI 4.551.055.64.411.055.46
628MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ MOS. 5.721.327.045.551.326.87
629MISKA USTĘPOWA PÓŁLEJOWA IDOL102.3723.55125.9299.323.55122.85
630MISKA WARSZAWSKA IDOL KOŁO125.0928.77153.86121.3428.77150.11
631MISKA-KOMPAKT MITODESKA 223.9951.52275.51217.2751.52268.79
632MISKA-KOMPAKT SOLO DESKA 222.9851.29274.27216.2951.29267.58
633MON.SYF.UMYW. KLIK-KLAK CHRO 12.982.9915.9712.592.9915.58
634MONTAŻ SYFONU ZLEW.UMYW.WANNA 2.880.663.542.790.663.45
635MONTAŻ ZLEW-UMYW.Z ODEJSCIEM 4.81.15.94.661.15.76
636MONTAŻ ZLEWU KOLANKOWY SITKO METAL7.481.729.27.261.728.98
637MOS.KOLANKO 3/8 WZ1.820.422.241.770.422.19
638MOS.KOLANKO 1/2 WW 3.780.874.653.670.874.54
639MOS.KOLANKO 1/2 WZ 4.020.924.943.90.924.82
640MOS.KOLANKO 1/2 Z/Z 2.640.613.252.560.613.17
641MOS.KOLANKO 3/4 WW 4.290.995.284.160.995.15
642MOS.KOLANKO 3/4 WZ 6.61.528.126.41.527.92
643MOS.KOREK 1/2 1.760.42.161.710.42.11
644MOS.KOREK 3/4 2.680.623.32.60.623.22
645MOS.KOREK 3/8 1.230.281.511.190.281.47
646MOS.MUFA 1 4.190.965.154.060.965.02
647MOS.MUFA 1/2 2.910.673.582.820.673.49
648MOS.MUFA 1/2*3/8 1.850.432.281.790.432.22
649MOS.MUFA 3/4 4.280.985.264.150.985.13
650MOS.MUFA 3/4*1/2 3.120.723.843.030.723.75
651MOS.MUFA 3/8 2.160.52.662.10.52.6
652MOS.NYPEL 1/2 1.70.392.091.650.392.04
653MOS.NYPEL 1/2 * 3/4 2.930.673.62.840.673.51
654MOS.NYPEL 1/2 * 3/8 1.710.392.11.660.392.05
655MOS.NYPEL 3/4 30.693.692.910.693.6
656MOS.NYPEL 3/8 1.510.351.861.460.351.81
657MOS.PRZEDŁLUŻKA 3/4X4 5.911.367.275.731.367.09
658MOS.PRZEDŁUŻKA 1.5X1/2 1.760.42.161.710.42.11
659MOS.PRZEDŁUŻKA 1/2X 3/8 2.90.673.572.810.673.48
660MOS.PRZEDŁUŻKA 15-3/8 2.480.573.052.410.572.98
661MOS.PRZEDŁUŻKA 1X1/2 1.40.321.721.360.321.68
662MOS.PRZEDŁUŻKA 2.5*1/2 3.330.774.13.230.774
663MOS.PRZEDŁUŻKA 2X1/2 2.480.573.052.410.572.98
664MOS.PRZEDŁUŻKA 2X3/4 4.180.965.144.050.965.01
665MOS.PRZEDŁUŻKA 3/4X 1/2 3.680.854.533.570.854.42
666MOS.PRZEDŁUŻKA 3X1/2 3.450.794.243.350.794.14
667MOS.PRZEDŁUŻKA 3X3/4 4.941.146.084.791.145.93
668MOS.PRZEDŁUŻKA 4X1/2 3.70.854.553.590.854.44
669MOS.PRZEDŁUŻKA 4X1/2 MAX 5.11.176.274.951.176.12
670MOS.PRZEDŁUŻKA 5X1/2 4.671.075.744.531.075.6
671MOS.PRZEDŁUŻKA 6X1/2 5.771.337.15.61.336.93
672MOS.PRZEDŁUŻKA M-263 3/4 3.40.784.183.30.784.08
673MOS.REDUKCJA 1*3/4 3.30.764.063.20.763.96
674MOS.REDUKCJA 3/4*1/2 2.020.462.481.960.462.42
675MOS.REDUKCJA 1/2X1/4 2.80.643.442.720.643.36
676MOS.REDUKCJA 3/8*1/2 1.490.341.831.450.341.79
677MOS.REDUKCJA PERLATORA 3.650.844.493.540.844.38
678MOS.TRÓJNIK 1/2 5.061.166.224.911.166.07
679MOS.TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY 5.31.226.525.141.226.36
680MOS.TRÓJNIK 3/4 5.851.357.25.671.357.02
681MOS.TRÓJNIK 3/8 3.670.844.513.560.844.4
682MOS.ZAŚLEPKA 1/2 1.450.331.781.410.331.74
683MOS.ZAŚLEPKA 3/4 2.360.542.92.290.542.83
684MOS.ZAŚLEPKA 3/8 1.150.261.411.120.261.38
685MUFA 110 MM 4.280.985.264.150.985.13
686MUFA 32/32 1.60.371.971.550.371.92
687MUFA 32X40 BIAŁA UNIWERSALNA 2.990.693.682.90.693.59
688MUFA 32X50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.120.723.843.030.723.75
689MUFA 40 / ZLACZKA / 1.810.422.231.760.422.18
690MUFA 50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.280.754.033.180.753.93
691MUFA 50MM 2.080.482.562.020.482.5
692MUFA 75 / ZLACZKA / 4.421.025.444.291.025.31
693MUFA CHROMOWANA 32 9.252.1311.388.972.1311.1
694MUFA CZARNA 1/2 1.350.311.661.310.311.62
695MUFA CZARNA 270 3/4 1.270.291.561.230.291.52
696MUFA FI20 M20 0.40.090.490.390.090.48
697MUFA FI25 0.450.10.550.440.10.54
698MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 2` 5.991.387.375.811.387.19
699MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 3/8 1.350.311.661.310.311.62
700MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 1/2 1.250.291.541.210.291.5
701MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 3/4 1.630.3721.580.371.95
702MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.1 2.50.583.082.430.583.01
703MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/2 6.11.47.55.921.47.32
704MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/4 3.890.894.783.770.894.66
705MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.1*1/2 2.880.663.542.790.663.45
706MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.1*3/4 2.720.633.352.640.633.27
707MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.3/4*1/2 2.130.492.622.070.492.56
708MUFA PP.FI-32 0.70.160.860.680.160.84
709NAKRĘETKA GŁOWICY 35.40MM 3.710.854.563.60.854.45
710NAKRĘTKA 3/4 DO BATERII 3.20.743.943.10.743.84
711NAKRĘTKI DO ZAWORU ODPŁYWOWEGO 2.990.693.682.90.693.59
712NAPOWIERZACZ 100 6.981.618.596.771.618.38
713NAPOWIETRZACZ 50 5.651.36.955.481.36.78
714NAPOWIETRZACZ 75 3.650.844.493.540.844.38
715NAPOWIETRZACZ 75-12.232.8115.0411.862.8114.67
716NAROŻNIK NAKRETNY 33 3/4` 2.640.613.252.560.613.17
717NASUWKA 160 9.472.1811.659.192.1811.37
718NITKA TEFLON 160M 34.79842.7933.75841.75
719NITKA TEFLON 50M LOCTITE 21.945.0526.9921.285.0526.33
720NÓŻ DO TAPET2.850.663.512.760.663.42
721NYPEL 1/2 40MM 4.110.955.063.990.954.94
722NYPEL CZARNY 1/2 2800 1.090.251.341.060.251.31
723NYPEL CZARNY 3/4 2800 1.420.331.751.380.331.71
724NYPEL OC 2` 10.982.5313.5110.652.5313.18
725NYPEL OC 3/8 1.840.422.261.780.422.2
726NYPEL WK-8 NR.38 OC 1/2 1.550.361.911.50.361.86
727NYPEL WK-8 NR.38 OC. 3/4 1.690.392.081.640.392.03
728NYPEL WK-8 NR.38 OC.1 .cz 2.320.532.852.250.532.78
729NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/2 5.091.176.264.941.176.11
730NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/4 3.520.814.333.410.814.22
731NYPEL WK.N-8 ZWEZK.1/2*3/8 2.250.522.772.180.522.7
732NYPEL WK.N-8 ZWEŻK. 1 *3/4 3.20.743.943.10.743.84
733NYPEL WK.N-8 ZWEŻK.1*1/2 3.720.864.583.610.864.47
734NYPEL WK.N-8 ZWEŻK.3/4*1/2 2.250.522.772.180.522.7
735OBCINAK DO RUR60.5413.9274.4658.7213.9272.64
736OBEJMA 4 3.910.94.813.790.94.69
737OBEJMA DO RUR 1 ` Z USZCZE. 20.462.461.940.462.4
738OBEJMA DO RUR 1/2 PODWÓJNA 2.180.52.682.110.52.61
739OBEJMA DO RUR 1/2`METALOWA. 1.280.291.571.240.291.53
740OBEJMA DO RUR 1/2`Z USZCZE. 1.580.361.941.530.361.89
741OBEJMA DO RUR 11/2Z USZCZE. 2.050.472.521.990.472.46
742OBEJMA DO RUR 11/4 AG11/4M8 1.750.42.151.70.42.1
743OBEJMA DO RUR 3/4` 1.240.291.531.20.291.49
744OBEJMA DO RUR 3/8 PODWÓJNA 2.030.472.51.970.472.44
745OBEJMA DO RUR 32 ZACISKOWA 1.050.241.291.020.241.26
746OBEJMA DO RUR 40 ZACISKOWA 0.750.170.920.730.170.9
747OBEJMA DO RUR 50 ZACISKOWA 1.350.311.661.310.311.62
748OBEJMA DO RUR 75 ZACISKOWA 1.10.251.351.070.251.32
749OBEJMA DO RUR100 ZACISKOWA 1.850.432.281.790.432.22
750OBEJMA NAPRAWCZ OBA 3/4`18.524.2622.7817.964.2622.22
751OBEJMA NAPRAWCZ OBA 1/2`15.33.5218.8214.843.5218.36
752OBEJMA NAPRAWCZA OBA 1`00000
753OBEJMA RUR 2` Z USZCZELKĄ1.810.422.231.760.422.18
754OBEJMA RUR 18 PODWÓJNA0.420.10.520.410.10.51
755OBEJMA RUR 3/81.30.31.61.260.31.56
756OBEJŚCIE ŁUKOWATE 85 3/4` 3.110.723.833.020.723.74
757ODPŁYW LINIOWY ALKA APZ1-300 268.0761.66329.73260.0361.66321.69
758ODPOWIETRZNIK AUT.KĄT.1/2 27.816.434.2126.986.433.38
759ODPOWIETRZNIK AUT.ZAWÓR1/2 13.443.0916.5313.043.0916.13
760ODPOWIETRZNIK RĘCZNY 1/2 2.850.663.512.760.663.42
761ODPOWIETRZNIK RĘCZNY 3/8 2.630.63.232.550.63.15
762OGRZEWACZ BIAWAR HIT-E100 592.74136.33729.07574.96136.33711.29
763OGRZEWACZ ELEK. 5L PODUMY. 242.2855.72298235.0155.72290.73
764OGRZEWACZ ELEK.10L PODUMYW. 279.1564.2343.35270.7864.2334.98
765OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT WJ-10 305.870.33376.13296.6370.33366.96
766OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT.WJ-5L 278.0263.94341.96269.6863.94333.62
767OGRZEWACZ ELEKTR. 10L ELEKTR Z BATERIĄ347.5779.94427.51337.1479.94417.08
768OGRZEWACZ ELEKTR. 80L MISTER 450.04103.51553.55436.54103.51540.05
769OGRZEWACZ ELEKTR.100L GŁUB. 438.52100.86539.38425.36100.86526.22
770OGRZEWACZ ELEKTR.60L ELEKTRO 411.6694.68506.34399.3194.68493.99
771ORGANIC 500ML19.434.4723.918.854.4723.32
772ORING POD BATERIE 1-UCHWYTOWĄ 40.35MM 5.71.317.015.531.316.84
773OSŁONA KANALU WEN.11*21CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
774OSŁONA KANALU WEN.11*26CHROM 214.8325.8320.374.8325.2
775OSŁONA KANALU WEN.14*14CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
776OSŁONA KANALU WEN.14*17CHROM 18.384.2322.6117.834.2322.06
777OSŁONA KANALU WEN.14*21CHROM 21.014.8325.8420.384.8325.21
778OSTRZE NOŻA DO TAPET1.870.432.31.810.432.24
779OTULINA SZARA 76 8.11.869.967.861.869.72
780OTULINA TUBOLIT 15/09MM/2M 1.850.432.281.790.432.22
781OTULINA TUBOLIT 18/09MM/2M 1.850.432.281.790.432.22
782OTULINA TUBOLIT 18/9 CZERWO. 2.010.462.471.950.462.41
783OTULINA TUBOLIT 22/09MM/2M 2.050.472.521.990.472.46
784OTULINA TUBOLIT 22/9 CZERWO. 2.020.462.481.960.462.42
785OTULINA TUBOLIT 28/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
786OTULINA TUBOLIT 28/9 CZERWO. 2.850.663.512.760.663.42
787OTULINA TUBOLIT 35/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
788OTULINA TUBOLIT 48/09MM/2M 2.850.663.512.760.663.42
789OTULINA TUBOLIT 54/9 MM/2M 5.51.276.775.341.276.61
790PAKUŁY 2.180.52.682.110.52.61
791PAKUŁY 5-DAG 1.350.311.661.310.311.62
792PAKUŁY 100G MOTEK 92.0711.078.732.0710.8
793PAKUŁY W SZPULCE 80G 92.0711.078.732.0710.8
794PASTA DO GWINTÓW WODA 360G 10.242.3612.69.932.3612.29
795PASTA POŚLIZGOWA DO RUR PCV 8.491.9510.448.241.9510.19
796PASTA USZCZEL.LENPAK 65G 5.21.26.45.041.26.24
797PASTA Z CYNA DO MIEDZI SNCU3 29.286.7336.0128.46.7335.13
798PASTA Z CYNA SNCU3 100G 17.744.0821.8217.214.0821.29
799PERLATOR 1-FUKCYJNY DŁUGI CHROM 9.832.2612.099.542.2611.8
800PERLATOR 2-FUKCYJNY Z WĘŻYKIEK PLASTIKOWY DŁUGI4.851.125.974.71.125.82
801PERLATOR DAFI 5.941.377.315.761.377.13
802PERLATOR DO BAT.ELASTYCZNEJ10.822.4913.3110.52.4912.99
803PERLATOR DO BAT.SPRĘŻYNOWEJ NELI 22.395.1527.5421.725.1526.87
804PERLATOR DO BATERII WANNOWEJ M-28 4.220.975.194.090.975.06
805PERLATOR DO WYLEWKI M-1315 24X1 2.10.482.582.040.482.52
806PERLATOR DO WYLEWKI M-1306 22X12.350.542.892.280.542.82
807PERLATOR KRÓTKI 2-FUKCYJNY TWORZYWO 4.290.995.284.160.995.15
808PERLATOR ŁĄCZNIK DO BAT.WANNOWEJ OSZCZEDNOŚĆIOWY 8.872.0410.918.62.0410.64
809PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY NIEMIECKI18.34.2122.5117.754.2121.96
810PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY KRÓTKI NIEMIECKI17.834.121.9317.34.121.4
811PERLATOR PM-1 METALOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY 10.732.4713.210.412.4712.88
812PERLATOR PRZEDŁUŻANY 2-FUKCYJNY7.571.749.317.341.749.08
813PERLATOR WYLEWKI M-20.M-18 4.531.045.574.391.045.43
814PERLATOR Z PRZEGUBEM KRÓTKI METAL 2-FUKCYJNY5.71.317.015.531.316.84
815PĘDZEL ANGIELSKI 102.76MM 7.21.668.866.981.668.64
816PĘDZEL ANGIELSKI 19.36MM 2.80.643.442.720.643.36
817PĘDZEL POLANGIELSKI 3.570.824.393.460.824.28
818PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWAKI 19MM 2.630.63.232.550.63.15
819PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWALKI 1.960.452.411.90.452.35
820PIERŚCIEN PLASTIKOWY WYLEWKI 0.130.030.160.130.030.16
821PIERŚCIEN USZCZ.GUM.-ZW.ZG 0.110.030.140.110.030.14
822PIERŚCIEŃ OPOROWY WYLEWKI 3/4 0.50.120.620.490.120.61
823PISTOLET 7F E 63278 METAL 19.764.5424.319.174.5423.71
824PISTOLET 7F ZRASZ.PLASTIK E63271 19.764.5424.319.174.5423.71
825PISTOLET DO ZRASZ.7-F.PROFES E6117810.442.412.8410.132.412.53
826PISTOLET DO ZRASZ.DREWNOPOD. 7.261.678.937.041.678.71
827PISTOLET DO ZRASZ.PLASTIKOWY 4.841.115.954.691.115.8
828PISTOLET DO ZRASZ.PROFES.SRB 13.153.0216.1712.763.0215.78
829PISTOLET DO ZRASZANIA E61111 10.342.3812.7210.032.3812.41
830PISTOLET DO ZRASZANIA E61117 5.491.266.755.331.266.59
831PŁYN DOMESTOS 8.111.879.987.871.879.74
832PŁYN UZUPEŁNIAJĄCY DOZOWNIKA WC -MORSKI 0.5L14.183.2617.4413.753.2617.01
833PŁYTKA MONTAŻOWA Z KOLANKAMI 10.822.4913.3110.52.4912.99
834PODUSZKI DESKI SEDESOWEJ 1.10.251.351.070.251.32
835POKRĘTLO BAT.-METAL.CHROM A 4.741.095.834.61.095.69
836POKRĘTLO BAT.`PRIMULA` 2.870.663.532.780.663.44
837POKRĘTLO PLASTIKOWE `DAFI` 3.590.834.423.480.834.31
838POKRĘTŁO BAT GH-003 METALOWE4.811.115.924.671.115.78
839POKRĘTŁO BAT. 4 KAT.PRZEZROCZYSTE 2.250.522.772.180.522.7
840POKRĘTŁO BAT.- METALOWE 4.641.075.714.51.075.57
841POKRĘTŁO BAT.-MET. 4.451.025.474.321.025.34
842POKRĘTŁO BAT.-RETRO TWORZYWO Z WKŁADKĄ METALOWĄ 61.387.385.821.387.2
843POKRĘTŁO BAT.-WL.-DUZE-RES-2 3.920.94.823.80.94.7
844POKRĘTŁO BAT.`ALFA`-1 4.070.945.013.950.944.89
845POKRĘTŁO BAT.CHROMOWANE 3.060.73.762.970.73.67
846POKRĘTŁO BAT.RETRO METALOWE 11.42.6214.0211.062.6213.68
847POKRĘTŁO BAT.ZWYKŁE Z WKŁ.METAL1.650.382.031.60.381.98
848POKRĘTŁO BATERII 4-KĄTNE CHROM4.521.045.564.381.045.42
849POKRĘTŁO BATERII WŁOSKIE MAŁE3.240.753.993.140.753.89
850POXILINA KIT 38ML/70G 11.42.6214.0211.062.6213.68
851PREPARAT F4 400ML21.875.0326.921.215.0326.24
852PREPARAT WD-40 100ML. 13.423.0916.5113.023.0916.11
853PREPARAT WD-40 500ML25.825.9431.7625.055.9430.99
854PRZEDŁUŻKA BAT.GW-GZ 3/4CHROM 8.41.9310.338.151.9310.08
855PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 3/4*12 2.950.683.632.860.683.54
856PRZEŁACZNIK BAT.1-UCH 13.953.2117.1613.533.2116.74
857PRZEŁACZNIK DZWIGNIOWY-KPL. 17.714.0721.7817.184.0721.25
858PRZEŁACZNIK PRYSZNICA-DAFI 9.652.2211.879.362.2211.58
859PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY `DAFI` 150.6634.65185.31146.1434.65180.79
860PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY `TWISTER 171.139.35210.45165.9739.35205.32
861PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY PERFEKT205.1847.19252.37199.0247.19246.21
862PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY W17 180.4841.51221.99175.0741.51216.58
863PRZEPYCHACZ - GUMA 51.156.154.851.156
864PRZEWÓD ELAST.1/2- 500 GAZ 23.435.3928.8222.735.3928.12
865PRZEWÓD ELAST.P1/2 1000KĄT.GAZ 51.3111.863.1149.7711.861.57
866PRZEWÓD ELAST.P1/2 1250KĄT.GAZ 56.9613.170.0655.2513.168.35
867PRZEWÓD ELAST.P1/2 750 KĄT.GAZ 45.310.4255.7243.9410.4254.36
868PRZEWÓD ELAST.P1/2- 650 GAZ 54.1712.4666.6352.5412.4665
869PRZEWÓD ELAST.P1/2- 750 GAZ 27.666.3634.0226.836.3633.19
870PRZEWÓD ELAST.P1/2-1000 GAZ 29.66.8136.4128.716.8135.52
871PRZEWÓD ELAST.P1/2-1250 GAZ 37.768.6846.4436.638.6845.31
872PRZEWÓD ELAST.P1/2-1500 GAZ 37.788.6946.4736.658.6945.34
873PRZEWÓD ELAST.P1/2-2000 GAZ 49.5311.3960.9248.0411.3959.43
874PRZEWÓD ELAST.P1/500 KĄT.GAZ 37.628.6546.2736.498.6545.14
875PRZYCISK DO ZAWORU SPUSTOWEGO START-STOP7.741.789.527.511.789.29
876PRZYŁACZE NA KRAN 3/4 0.870.21.070.840.21.04
877PRZYŁACZE NA KRAN 3/4-1/2 1.610.371.981.560.371.93
878PRZYŁĄCZE KOLANKOWE DO BATERII.18.934.3523.2818.364.3522.71
879PRZYŁĄCZE NA KRAN 1*3/4 1.710.392.11.660.392.05
880RĄCZKA BAT.1-UCH. U-40 DŁUGA 22.515.1827.6921.835.1827.01
881RĄCZKA DO BATERII 1-UCH CHROM 35.40MM.9.12.0911.198.832.0910.92
882RĄCZKA DO BATERII KUCHENNEJ13.683.1516.8313.273.1516.42
883RĄCZKA PR ELIA 3-F. 11.342.6113.95112.6113.61
884RĄCZKA PR. S-4 13.343.0716.4112.943.0716.01
885RĄCZKA PR.-ZW.-1394 RT 3.710.854.563.60.854.45
886RĄCZKA PR.`KINSZASA.DIL 7.191.658.846.971.658.62
887RĄCZKA PR.`MARGARITA` SH206 6.181.427.65.991.427.41
888RĄCZKA PR.`NUMEA`-CHROM 3F 10.832.4913.3210.512.4913
889RĄCZKA PR.`SANA 3-F 11.942.7514.6911.582.7514.33
890RĄCZKA PR.1-F MALE 6.91.598.496.691.598.28
891RĄCZKA PR.1F.5300 11.452.6314.0811.112.6313.74
892RĄCZKA PR.3-F HY IBIZA 9.32.1411.449.022.1411.16
893RĄCZKA PR.ARUBA 5.621.296.915.451.296.74
894RĄCZKA PR.COBRA MAX 10.022.312.329.722.312.02
895RĄCZKA PR.HY 1095 12.432.8615.2912.062.8614.92
896RĄCZKA PR.PANEL S 17.654.0621.7117.124.0621.18
897RĄCZKA PR.RETRO METAL 37.48.64636.288.644.88
898RĄCZKA PR.S -27 MANILA 10.12.3212.429.82.3212.12
899RĄCZKA PR.S-8830004 .88300020.8830006 20.24.6524.8519.594.6524.24
900RĄCZKA PR.S-QUADRO 4 10.662.4513.1110.342.4512.79
901RĄCZKA PRYSZNICA 1F COBRA 7.11.638.736.891.638.52
902RĄCZKA PRYSZNICA CHROM 1068 6.451.487.936.261.487.74
903RĄCZKA PRYSZNICA DAFI 13.123.0216.1412.733.0215.75
904RĄCZKA PRYSZNICA ECO 7.051.628.676.841.628.46
905RĄCZKA PRYSZNICA LIMA 108 6.061.397.455.881.397.27
906RĄCZKA PRYSZNICA QADRO 3 112.5313.5310.672.5313.2
907RĄCZKA PRYSZNICA VALLETTA 3 F10.732.4713.210.412.4712.88
908RĄCZKA PRYSZNICA. S-83 4.371.015.384.241.015.25
909RĄCZKA.PR.1F RETRO TWORZYWO 10.22.3512.559.892.3512.24
910REDUKCJA 11/2*1/2 1.850.432.281.790.432.22
911REDUKCJA 110*110 WEWN.SAM 10.752.4713.2210.432.4712.9
912REDUKCJA 110/50 Z USZCZ. 2.880.663.542.790.663.45
913REDUKCJA 160/110 POMARAŃCZOWA5.011.156.164.861.156.01
914REDUKCJA 32/40 1.480.341.821.440.341.78
915REDUKCJA 50/40 1.580.361.941.530.361.89
916REDUKCJA 75*50 2.520.583.12.440.583.02
917REDUKCJA AKCES.40/32 PROSTA 3.370.784.153.270.784.05
918REDUKCJA CHROM 3/4*1/2 3.820.884.73.710.884.59
919REDUKCJA CHROMOWANA 32/50 2.560.593.152.480.593.07
920REDUKCJA FI 25/20 R2520 0.450.10.550.440.10.54
921REDUKCJA GUMOWA 56/45 MISKI 1.620.371.991.570.371.94
922REDUKCJA GUMOWA-WARG.BIAŁA 1.30.31.61.260.31.56
923REDUKCJA KAN.OKRĄGLA WIELOS 7.721.789.57.491.789.27
924REDUKCJA KIELICHOWA .40*32 3.460.84.263.360.84.16
925REDUKCJA KIELICHOWA 40*50 3.30.764.063.20.763.96
926REDUKCJA KIELICHOWA.50*32 4.61.065.664.461.065.52
927REDUKCJA KOLANKOWA F 40/32 NASTAWNA3.990.924.913.870.924.79
928REDUKCJA KOM.BIA.KRÓTKA.50/32 1.250.291.541.210.291.5
929REDUKCJA OC. 1/2*3/8 1.560.361.921.510.361.87
930REDUKCJA OC. 3/4*1/2 1.520.351.871.470.351.82
931REDUKCJA OC.1* 1/2 1.730.42.131.680.42.08
932REDUKCJA OC.1* 3/4 2.150.492.642.090.492.58
933REDUKCJA OC.6/4*1.5/4*1 3.840.884.723.720.884.6
934REDUKCJA PP FI 32/20 0.430.10.530.420.10.52
935REDUKCJA PROSTA 100*75 2.90.673.572.810.673.48
936REDUKCJA PROSTA 32/40/50 3.40.784.183.30.784.08
937REDUKCJA PROSTA 50/40/32 3.460.84.263.360.84.16
938REDUKCJA REGULIWANA 110/50 61.387.385.821.387.2
939REDUKCJA WEW. 32/50 3.550.824.373.440.824.26
940REDUKCJA WEW.50/50 Z USZCZ. 3.340.774.113.240.774.01
941REDUKCJA WEWNĘTRZNA 40*50 3.510.814.323.40.814.21
942REDUKCJE3.560.824.383.450.824.27
943REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 1/2 53.6412.3465.9852.0312.3464.37
944REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 3/4 61.1214.0675.1859.2914.0673.35
945REDUKTOR GAZOWY 714 12.042.7714.8111.682.7714.45
946REDUKTOR WODY Z MANOMETREM 100.9423.22124.1697.9123.22121.13
947REPARATOR DO WĘŻA 1/2-1/2 1.540.351.891.490.351.84
948REPARATOR DO WĘŻA 3/4-1/2 1.490.341.831.450.341.79
949REPARATOR DO WĘŻA 3/4-3/4 1.810.422.231.760.422.18
950REWIZJA 110 POMARANCZOWA 26.646.1332.7725.846.1331.97
951REWIZJA 110/110 Z USZCZELKĄ 5.31.226.525.141.226.36
952REWIZJA 50-3.080.713.792.990.713.7
953REWIZJA 75 3.980.924.93.860.924.78
954RĘKAWICZKI OCIEPLANE 5.251.216.465.091.216.3
955ROTH RURA GRZEWCZ X-PERT S5+16/2.0 200000000
956ROZETA DUŻA KULA 1/2.3/4 5.421.256.675.261.256.51
957ROZETA DUŻA NISKA 1/2.3/4 5.761.327.085.591.326.91
958ROZETA DUŻA WYSOKA 1/2.3/4 6.751.558.36.551.558.1
959ROZETA MASKUJĄCA FI 32 5.561.286.845.391.286.67
960ROZETA WC 110 MM 3.980.924.93.860.924.78
961ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-100 CHROM 12.052.7714.8211.692.7714.46
962ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-110 CHROM 12.242.8215.0611.872.8214.69
963ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-115 CHROM 12.242.8215.0611.872.8214.69
964ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-120 CHROM 12.052.7714.8211.692.7714.46
965ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-125 CHROM 11.52.6514.1511.162.6513.81
966ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-131 CHROM 12.262.8215.0811.892.8214.71
967ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-135 CHROM 8.21.8910.097.951.899.84
968ROZETA ZAWORU SPUSTOWEGO 7.31.688.987.081.688.76
969ROZETKA 22MM CHROM 1.610.371.981.560.371.93
970ROZETKA 28MM BIAŁA 0.40.090.490.390.090.48
971ROZETKA 28MM CHROM 1.480.341.821.440.341.78
972ROZETKA PŁASKA Z GW 1/2.3/4 2.590.63.192.510.63.11
973ROZETKA RUR 15MM BIAŁA 1.430.331.761.390.331.72
974ROZETKA RUR 18MM CHROM 1.550.361.911.50.361.86
975ROZETKA RUR 22MM BIAŁA 0.340.080.420.330.080.41
976ROZETKA STOŻEK NISKA 2.880.663.542.790.663.45
977ROZETKI 18MM BIAŁA 0.450.10.550.440.10.54
978ROZETKI 3/4 REGULOWANA 4.491.035.524.361.035.39
979ROZETKI DO BATERII 3.170.733.93.070.733.8
980ROZETKI PŁASKIE 2.190.52.692.120.52.62
981ROZETKI PŁASKIE NIERDZEWNE 1.60.371.971.550.371.92
982RURA 50-280 ODPŁYWOWA DO PRALKI 8.11.869.967.861.869.72
983RURA AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 5.851.357.25.671.357.02
984RURA BIAŁA 32/10002.640.613.252.560.613.17
985RURA BIAŁA 32/2001.490.341.831.450.341.79
986RURA BIAŁA 32/2000 4.891.126.014.741.125.86
987RURA BIAŁA 32/300 1.620.371.991.570.371.94
988RURA BIAŁA 32/500 1.910.442.351.850.442.29
989RURA BIAŁA 40/1000 3.340.774.113.240.774.01
990RURA BIAŁA 40/2000 6.381.477.856.191.477.66
991RURA BIAŁA 40/300 2.10.482.582.040.482.52
992RURA BIAŁA 40/500 2.30.532.832.230.532.76
993RURA FLEX 0.50M8.441.9410.388.191.9410.13
994RURA FLEX FI- 80 3M 13.633.1316.7613.223.1316.35
995RURA FLEX FI-100 3M 14.363.317.6613.933.317.23
996RURA FLEX FI-110 3M 14.813.4118.2214.373.4117.78
997RURA FLEX FI-115 3M 15.893.6519.5415.413.6519.06
998RURA FLEX FI-120 3M15.523.5719.0915.053.5718.62
999RURA FLEX FI-125 3M 16.523.820.3216.023.819.82
1000RURA FLEX FI-130 3M 16.943.920.8416.433.920.33
1001RURA FLEX FI-135 3M 17.434.0121.4416.914.0120.92
1002RURA FLEX FI-150 3M 19.874.5724.4419.274.5723.84
1003RURA GÓRNOPŁUKA 3.910.94.813.790.94.69
1004RURA KWASOODPORNA FI 100 1M 49.8111.4661.2748.3211.4659.78
1005RURA KWASOODPORNA FI 110 1M 49.8111.4661.2748.3211.4659.78
1006RURA KWASOODPORNA FI 115 1M 49.8111.4661.2748.3211.4659.78
1007RURA KWASOODPORNA FI 120 1M 50.7111.6662.3749.1911.6660.85
1008RURA KWASOODPORNA FI 125 1M 53.0112.1965.251.4212.1963.61
1009RURA KWASOODPORNA FI120 1.5 82.5919101.5980.111999.11
1010RURA METAL CHROM B333 32*500 12.992.9915.9812.62.9915.59
1011RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-400 13.923.217.1213.53.216.7
1012RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-540 14.253.2817.5313.823.2817.1
1013RURA ODPŁYWOWA L-360 13.763.1616.9213.353.1616.51
1014RURA ODPŁYWOWA WC ALKAPLAST 15.043.4618.514.593.4618.05
1015RURA P0MARANCZOWA 110/2000 14.643.3718.0114.23.3717.57
1016RURA PN 20 X3.4 TOPTERM 4M 8.621.9810.68.361.9810.34
1017RURA POMARANCZOWA 160/2000 24.685.6830.3623.945.6829.62
1018RURA PP 32X5.4 4M 17.434.0121.4416.914.0120.92
1019RURA SPUSTOWA PCV FI 110MM 000000
1020RURA SZARA 110/1000 Z USZCZ. 6.241.447.686.051.447.49
1021RURA SZARA 110/150 Z USZCZEL 2.810.653.462.730.653.38
1022RURA SZARA 110/2000 Z USZCZ. 11.412.6214.0311.072.6213.69
1023RURA SZARA 110/315 Z USZCZ. 3.50.814.313.40.814.21
1024RURA SZARA 110/500 Z USZCZEL 4.81.15.94.661.15.76
1025RURA SZARA 50/1000 Z USZCZ. 3.350.774.123.250.774.02
1026RURA SZARA 50/200 Z USZCZ. 2.260.522.782.190.522.71
1027RURA SZARA 50/2000 Z USZCZ. 5.211.26.415.051.26.25
1028RURA SZARA 50/300 Z USZCZ. 2.170.52.672.10.52.6
1029RURA SZARA 50/500 Z USZCZ. 2.220.512.732.150.512.66
1030RURA SZARA 75/1000Z USZCZ. 5.091.176.264.941.176.11
1031RURA SZARA 75/2000Z USZCZ. 9.82.2512.059.512.2511.76
1032RURA SZARA 75/300 Z USZCZ. 2.810.653.462.730.653.38
1033RURA SZARA 75/500 Z USZCZ. 3.650.844.493.540.844.38
1034RURKA KARBOWANA 40MM 1.550.361.911.50.361.86
1035RURKA KARBOWANA 50MM 1.640.382.021.590.381.97
1036RUSZT DO KRATKI ŚCIEKOWEJ 3.090.713.830.713.71
1037RUSZT DO WPUSTU NIERDZ.100 22.765.2327.9922.085.2327.31
1038SILIKON KOLOR20ML 3.50.814.313.40.814.21
1039SILIKON 1200 CZARNY SALANT15.743.6219.3615.273.6218.89
1040SILIKON BEZBARWNY 60G. 3.390.784.173.290.784.07
1041SILIKON BIAŁY 60G. 3.320.764.083.220.763.98
1042SILIKON SANITARNY 310ML 13.293.0616.3512.893.0615.95
1043SILIKON SANITARNY 310ML BIAŁY 13.293.0616.3512.893.0615.95
1044SILIKON SANITARNY 70ML.6.451.487.936.261.487.74
1045SILIKON SANITARNY BIAŁY FUGI ATLAS15.073.4718.5414.623.4718.09
1046SILIKON SZKLARSKI 300ML10.342.3812.7210.032.3812.41
1047SILIKON UNIWERSALNY 14.323.2917.6113.893.2917.18
1048SILIKON UNIWERSALNY 310ML. 9.682.2311.919.392.2311.62
1049SIODEŁKO GNIAZDA BATERII 2.40.552.952.330.552.88
1050SITKO METALOWE ZLEW DUŻE 12.852.9615.8112.462.9615.42
1051SITKO METALOWE ZLEW DUŻE MONTAŻ 13.493.116.5913.093.116.19
1052SITKO OCZYSZCZAJĄCE PLASTIK 0.750.170.920.730.170.9
1053SITKO OCZYSZCZAJĄCE-CHROM-WK 2.930.673.62.840.673.51
1054SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z BL.OH 2.050.472.521.990.472.46
1055SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z UCHWYT 2.370.552.922.30.552.85
1056SITKO REWIZJI 110 2.460.573.032.390.572.96
1057SITKO UMYW.CHROMOWANE 2.940.683.622.850.683.53
1058SITKO ZLEW PLASTIKOWE0.840.191.030.810.191
1059SITKO ZLEW-NIERDZEWNE 2.280.522.82.210.522.73
1060SITKO ZLEW.CHROMOWANE 3.160.733.893.070.733.8
1061SPIRALA HYDRAULICZNA 1.5M 12.392.8515.2412.022.8514.87
1062SPIRALA HYDRAULICZNA 2M 13.663.1416.813.253.1416.39
1063SPIRALA HYDRAULICZNA 3M 17.864.1121.9717.324.1121.43
1064SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 24.845.7130.5524.095.7129.8
1065SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 12 60.1513.8373.9858.3513.8372.18
1066SPIRALA HYDRAULICZNA 7M 34.377.9142.2833.347.9141.25
1067SPIRALA HYDRAULICZNA 8M 42.469.7752.2341.199.7750.96
1068SPIRALA HYDRAULICZNA 10M 52.3712.0564.4250.812.0562.85
1069SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 68.4615.7584.2166.4115.7582.16
1070SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 12 84.5919.46104.0582.0519.46101.51
1071SPIRALA HYDRAULICZNA 20M 94.521.74116.2491.6721.74113.41
1072SPIRALA KANAL.FI. 5 M 1.5 13.353.0716.4212.953.0716.02
1073SPIRALA KANAL.FI. 5 M 6NOWA 25.685.9131.5924.915.9130.82
1074SPIRALA KANAL.FI. 6 M 2 16.443.7820.2215.953.7819.73
1075SPIRALA KANAL.FI. 6 M 3 20.274.6624.9319.664.6624.32
1076SPIRALA KANAL.FI. 6 M 5 23.245.3528.5922.545.3527.89
1077SPUST ZLEWOZMYWAKA Z SITKIEM 4.61.065.664.461.065.52
1078SYFON 2-KOM.2-POZ.PRZE.WERTA 51.811.9163.7150.2511.9162.16
1079SYFON 2-KOM.2-POZIOMOWY 44.4910.2354.7243.1610.2353.39
1080SYFON BRODZI SPED KLIK MOS. 45.5510.4856.0344.1810.4854.66
1081SYFON BRODZIK SLIM FI90 42.439.7652.1941.169.7650.92
1082SYFON BRODZIK 413M KLIK-KLK 53.6712.3466.0152.0612.3464.4
1083SYFON BRODZIK A47CR 50 CHROM 28.716.635.3127.856.634.45
1084SYFON BRODZIK ABS BIAŁY NISK 15.553.5819.1315.083.5818.66
1085SYFON BRODZIK ABS CHROM SPED 23.25.3428.5422.55.3427.84
1086SYFON BRODZIK KLIK-KLAK 37.988.7446.7236.848.7445.58
1087SYFON BRODZIK PŁASKI SITKO METALOWE 7.911.829.737.671.829.49
1088SYFON BRODZIK-SPED 90 28.696.635.2927.836.634.43
1089SYFON BRODZIKOWY UNIWERSALNY 9.322.1411.469.042.1411.18
1090SYFON BRODZIKOWY19030 8.61.9810.588.341.9810.32
1091SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY BIAŁY 3.750.864.613.640.864.5
1092SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY CHROM 7.931.829.757.691.829.51
1093SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY BIAŁY 9.52.1911.699.222.1911.41
1094SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY CHROM 10.042.3112.359.742.3112.05
1095SYFON ELASTYCZNY ROZCIĄGANY6/4.5/4 CHROM 13.873.1917.0613.453.1916.64
1096SYFON PISUAROWY A50350 PIONOWY 26.696.1432.8325.896.1432.03
1097SYFON PISUAROWY A50250 7.591.759.347.361.759.11
1098SYFON UMYWA.NAKLADKA STAL. 20.74.7625.4620.084.7624.84
1099SYFON UMYWALKA RUROWY 11.312.613.9110.972.613.57
1100SYFON UMYWALKOWY - METAL 7.281.678.957.061.678.73
1101SYFON UMYWALKOWY - PÓŁSYFON 5.381.246.625.221.246.46
1102SYFON UMYWALKOWY ALKAPLAST 12.952.9815.9312.562.9815.54
1103SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK 25.45.8431.2424.645.8430.48
1104SYFON UMYWALKOWY SITKO PLASTIKOWE 5.31.226.525.141.226.36
1105SYFON UMYWALKOWY UNIWERSALNY 7.231.668.897.011.668.67
1106SYFON UMYWALKOWY Z ODEJŚCIEM DO PRALKI SITKO METALOWE 10.22.3512.559.892.3512.24
1107SYFON UMYWALKOWY-CHROM 29.466.7836.2428.586.7835.36
1108SYFON UMYWALKOWY-CHROM Z KOR 33.397.6841.0732.397.6840.07
1109SYFON UNIWERSALNY 11/4X32 3.840.884.723.720.884.6
1110SYFON UNIWERSALNY 6/4 NAK.METALOWA 4.270.985.254.140.985.12
1111SYFON WANNOWY CHROM KLIK-KLA 40.149.2349.3738.949.2348.17
1112SYFON WANNOWY CZYSZCZONY OD GÓRY 18.744.3123.0518.184.3122.49
1113SYFON WANNOWY NADSTROPOWY.METALOWE SITKO14.433.3217.75143.3217.32
1114SYFON WANNOWY PREVEX19.054.3823.4318.484.3822.86
1115SYFON WANNOWY PRZELEW.METAL. 13.193.0316.2212.793.0315.82
1116SYFON WANNOWY Z KOREKIEM AUTOMATYCZNYM 27.716.3734.0826.886.3733.25
1117SYFON WANNOWY.METAL.KOREK 18.314.2122.5217.764.2121.97
1118SYFON ZLEW 2-KOMOROWY Z PRZELEWEM204.624.619.44.624
1119SYFON ZLEW. 2-KOM. Z ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI17.494.0221.5116.974.0220.99
1120SYFON ZLEW.1-KOM. AUTOMATYCZNY 33.97.841.732.887.840.68
1121SYFON ZLEW.1-KOM.DUŻE SITO . 35.728.2243.9434.658.2242.87
1122SYFON ZLEW.1-KOM.METAL.Z.ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI 10.492.4112.910.182.4112.59
1123SYFON ZLEW.1-KOMOROWY Z PRZELEWEM 13.483.116.5813.083.116.18
1124SYFON ZLEW.2KOM. DUŻE SITO 49.1411.360.4447.6711.358.97
1125SYFON ZLEW.PODWÓJNY SITKO PLASTIKOWE 8.31.9110.218.051.919.96
1126SYFON ZLEW.PODWÓJNY-METAL 13.53.1116.6113.13.1116.21
1127SYFON ZLEW.POJEDYNCZY META. 8.882.0410.928.612.0410.65
1128SYFON ZLEW.POJEDYNCZY SITKO PLASTIKOWE 7.841.89.647.61.89.4
1129SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 15 5.391.246.635.231.246.47
1130SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 18 5.391.246.635.231.246.47
1131SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 22 5.481.266.745.321.266.58
1132SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 28 5.671.36.975.51.36.8
1133SZPACHLA DREWNIANA 60MM4.120.955.0740.954.95
1134SZTUCER 110/150/90 P101 POD. 12.442.8615.312.072.8614.93
1135SZTUCER KOMB. 50/500 -BIAŁY 5.111.186.294.961.186.14
1136SZTUCER ŁACZACY WC P102 8.391.9310.328.141.9310.07
1137SZTUCER WC 110X150 KRÓTKI 6.81.568.366.61.568.16
1138SZTUCER WC 110X250 ŚREDNI 7.561.749.37.331.749.07
1139SZTUCER WC 110X400 DŁUGI 14.533.3417.8714.093.3417.43
1140SZTUCER WIELORED. 40-L-250 3.050.73.752.960.73.66
1141SZTUCER WIELORED.32.-500MM 4.20.975.174.070.975.04
1142SZTUCER WIELORED.32/250 2.70.623.322.620.623.24
1143SZTUCER WIELORED.DŁ.-250MM 3.810.884.693.70.884.58
1144SZTUCER WIELORED.DŁ.-350MM 4.651.075.724.511.075.58
1145SZTUCER WIELORED.DŁ.-500MM 5.581.286.865.411.286.69
1146SZTUCER WIELOREDUKCYJNY 40.-400MM 4.20.975.174.070.975.04
1147SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/2 1.840.422.261.780.422.2
1148SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/2STOP 1.650.382.031.60.381.98
1149SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/4 2.050.472.521.990.472.46
1150SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/4STOP 2.210.512.722.140.512.65
1151ŚRUBA DESKI B-203 3.70.854.553.590.854.44
1152ŚRUBA DESKI BADI 6.31.457.756.111.457.56
1153ŚRUBA DESKI BASIC3.990.924.913.870.924.79
1154ŚRUBA DESKI BRZÓZKA.O.SIKA 3.020.693.712.930.693.62
1155ŚRUBA DESKI EUROSTANDARD 14.453.3217.7714.023.3217.34
1156ŚRUBA DESKI FOTO.MALVA KPL. 4.61.065.664.461.065.52
1157ŚRUBA DESKI HAK METAL 9.832.2612.099.542.2611.8
1158ŚRUBA DESKI SEDES.LILIA FOTO 4.781.15.884.641.15.74
1159ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 2.80.643.442.720.643.36
1160ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 6CM 5.811.347.155.641.346.98
1161ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ-METAL. 5.681.316.995.511.316.82
1162ŚRUBA DESKI UNIWERSALNA 4.561.055.614.421.055.47
1163ŚRUBA DO GŁOWICY / 0.110.030.140.110.030.14
1164ŚRUBA DO MOCOW.UMYW./10*120/ 3.10.713.813.010.713.72
1165ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI 1.150.261.411.120.261.38
1166ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI CH 1.850.432.281.790.432.22
1167ŚRUBA DO MOCOWANIA UMYWALKI 1.810.422.231.760.422.18
1168ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT 4.3515.354.2215.22
1169ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT METAL 5.51.276.775.341.276.61
1170ŚRUBA METALOWA DO SITEK SYFONU 1.30.31.61.260.31.56
1171ŚRUBA REGULACYJNA /KASKADA/ 11.52.6514.1511.162.6513.81
1172ŚRUBUNEK CHROM KĄTOWY 3/412.442.8615.312.072.8614.93
1173ŚRUBUNEK CHROM KĄTOWY 3/400000
1174ŚRUBUNEK GRZEJ.KAT MOS.1/2 7.711.779.487.481.779.25
1175ŚRUBUNEK GRZEJ.KAT MOS.3/8 3.640.844.483.530.844.37
1176ŚRUBUNEK GRZEJ.KATOWY MOS3/4 9.512.1911.79.222.1911.41
1177ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 1/2 4.611.065.674.471.065.53
1178ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/4 7.591.759.347.361.759.11
1179ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/8 3.830.884.713.720.884.6
1180ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 1 12.42.8515.2512.032.8514.88
1181ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS1 1/4 20.894.825.6920.264.825.06
1182ŚRUBUNEK GW 20X1/2 SW2012 8.882.0410.928.612.0410.65
1183ŚRUBUNEK OC 3/4 5.351.236.585.191.236.42
1184ŚRUBUNEK OC.-1 6.851.588.436.641.588.22
1185ŚRUBUNEK OC.-1/2 4.3315.334.215.2
1186ŚRUBUNEK PP 20MM 1/2 GW 6.731.558.286.531.558.08
1187ŚRUBUNEK PP 25MM 3/4 GW 10.662.4513.1110.342.4512.79
1188TAŚMA DO OTULIN 50X25 8.631.9810.618.371.9810.35
1189TAŚMA DO OTULIN 50X50 13.73.1516.8513.293.1516.44
1190TAŚMA DWUSTRONNA ST2.290.532.822.220.532.75
1191TAŚMA IZOLACYJNA1.050.241.291.020.241.26
1192TAŚMA LAKIERNICZ 48X50 MAS. 6.81.568.366.61.568.16
1193TAŚMA LAKIERNICZA 25X50 3.370.784.153.270.784.05
1194TAŚMA MONTAŻOWA POWERBOND 19.34.4423.7418.724.4423.16
1195TAŚMA NAWANNOWA 28*3.2M 14.43.3117.7113.973.3117.28
1196TAŚMA NAWANNOWA 41*3.2M 18.134.1722.317.594.1721.76
1197TAŚMA TEFLON - CIENKA 0.950.221.170.920.221.14
1198TAŚMA TEFLON GAZ CIEŃKA 1.660.382.041.610.381.99
1199TAŚMA TEFLON UNI.0.2X25X15M 4.61.065.664.461.065.52
1200TAŚMA UNIWERSALNA SREBRNA 6.631.528.156.431.527.95
1201TERMOMETR 1/2 0-120 KĄTOWY 14.163.2617.4213.743.2617
1202TERMOMETR 1/2 0-120 PROSTY 15.233.518.7314.773.518.27
1203TERMOMETR BIMET.63 O-120C 9.652.2211.879.362.2211.58
1204TERMOMETR TB 100 O-120C 21.094.8525.9420.464.8525.31
1205TRAPER 75 Z USZCZE. 4.71.085.784.561.085.64
1206TRAPER 125/110 BEZ USZCZE. 2.870.663.532.780.663.44
1207TRAPER 50/72 BEZ USZCZE. 1.70.392.091.650.392.04
1208TRAPER WC MIMOŚRODOWY 5.891.357.245.711.357.06
1209TRAPER Z USZCZELKA 50 2.70.623.322.620.623.24
1210TRAPER Z USZCZELKĄ 110 6.991.618.66.781.618.39
1211TRÓJNIK 110/100 Z USZCZELKĄ 5.31.226.525.141.226.36
1212TRÓJNIK 110/50 Z USZCZELKA 5.421.256.675.261.256.51
1213TRÓJNIK 160 3 28.936.6535.5828.066.6534.71
1214TRÓJNIK 32/45 Z USZCZ. 1.810.422.231.760.422.18
1215TRÓJNIK 40/40 1.90.442.341.840.442.28
1216TRÓJNIK 50/50 Z USZCZELKA 20.462.461.940.462.4
1217TRÓJNIK 50X32 Z USZCZ. 2.70.623.322.620.623.24
1218TRÓJNIK 75/75*90.67.45 3.490.84.293.390.84.19
1219TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 1/2 2.160.52.662.10.52.6
1220TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/4 2.670.613.282.590.613.2
1221TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/8 3.170.733.93.070.733.8
1222TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.1 4.391.015.44.261.015.27
1223TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.1.1/2 8.191.8810.077.941.889.82
1224TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.11/4 6.61.528.126.41.527.92
1225TRÓJNIK B-1 NR25 OC. 3/4*1/2 3.180.733.913.080.733.81
1226TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 1/2 4.591.065.654.451.065.51
1227TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 3/4 2.90.673.572.810.673.48
1228TRÓJNIK CHROMOWANY 32/90.45 8.111.879.987.871.879.74
1229TRÓJNIK CZARNY 1/2] 1.450.331.781.410.331.74
1230TRÓJNIK CZARNY 3/4 2.170.52.672.10.52.6
1231TRÓJNIK FI-20 T20 0.630.140.770.610.140.75
1232TRÓJNIK FI20 GW. 3.220.743.963.120.743.86
1233TRÓJNIK NASTAWNY 110/50 7.61.759.357.371.759.12
1234TRÓJNIK NASTAWNY 50/50 4.71.085.784.561.085.64
1235TRÓJNIK PP FI.32 1.070.251.321.040.251.29
1236TRÓJNIK RED.3X2 25.615.8931.524.845.8930.73
1237UCHWYT DO WAŁKA 11CM.18 4.10.945.043.980.944.92
1238UCHWYT NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 9.322.1411.469.042.1411.18
1239UCHWYT NATRYSKU PRZESUWNY NA DRĄŻEK 10.592.4413.0310.272.4412.71
1240UCHWYT PP 20 0.380.090.470.370.090.46
1241UCHWYT SZARY PP-FI.20 0.650.150.80.630.150.78
1242UCHWYT ŚCIENNY NATR.-CHROM. 9.382.1611.549.12.1611.26
1243UMYWALKA ` 50 ` ARMATURA 80.118.4298.5277.718.4296.12
1244UMYWALKA ` 50 ` CERSANIT Z/O 79.0318.1897.2176.6618.1894.84
1245USZCZELKA KOMPAK OKRĄGŁA SILIKON 1.980.462.441.920.462.38
1246USZCZELKA BEZ SITKA 0.170.040.210.160.040.2
1247USZCZELKA DO PŁYWAKA 0.210.050.260.20.050.25
1248USZCZELKA DO ZAWORU NAPEŁNIAJĄCEGO 0.740.170.910.720.170.89
1249USZCZELKA FIBROWA 0.270.060.330.260.060.32
1250USZCZELKA FILTRUJĄCA 3/4 Z SIT 0.760.170.930.740.170.91
1251USZCZELKA GK1 BIAŁA 5M 8.31.9110.218.051.919.96
1252USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ 0.550.130.680.530.130.66
1253USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ PODWYŻSZONA 0.60.140.740.580.140.72
1254USZCZELKA GRZYBKA.WYLEWKI3/4 0.30.070.370.290.070.36
1255USZCZELKA GUMKA DO ZAWÓRU NAPEŁNIAJĄCEGO SANO 0.360.080.440.350.080.43
1256USZCZELKA GUMOWA DO ZLEWU DUŻA 108/88/51.50.351.851.460.351.81
1257USZCZELKA GUMOWA DO ZLEWU KSZTAŁTOWA 52/350.810.1910.790.190.98
1258USZCZELKA GUMOWA PŁASKA KLI-KLAKA 60/42/50.690.160.850.670.160.83
1259USZCZELKA KLINOWA 32MM 40MM 0.250.060.310.240.060.3
1260USZCZELKA KOMPAKT 8.4X6 PIANOGUM 1.930.442.371.870.442.31
1261USZCZELKA KOMPAKT PIANOGUM 4.020.924.943.90.924.82
1262USZCZELKA MONTAŻ DOLNOPŁUKA II 0.50.120.620.490.120.61
1263USZCZELKA NAGRZEWNICY 0.310.070.380.30.070.37
1264USZCZELKA ODSTOJNIKA SYFONU 0.270.060.330.260.060.32
1265USZCZELKA ORING BAT.6.3*2.4 0.170.040.210.160.040.2
1266USZCZELKA ORING POD GLOW.1/2 0.120.030.150.120.030.15
1267USZCZELKA PERLATORA 1/2 0.210.050.260.20.050.25
1268USZCZELKA POD GRZYBEK 0.180.040.220.170.040.21
1269USZCZELKA POD GRZYBEK-SILIKONOWA 0.210.050.260.20.050.25
1270USZCZELKA POD WYLEWKE 0.120.030.150.120.030.15
1271USZCZELKA PÓŁSYFONU 5/4.6/4 0.410.090.50.40.090.49
1272USZCZELKA PRZEŁĄCZNIKA BAT.WAN 0.170.040.210.160.040.2
1273USZCZELKA PRZYŁĄCZENIWA KOLANA WC CZARNA1.20.281.481.160.281.44
1274USZCZELKA PU3-F BIAŁA 6M 3.820.884.73.710.884.59
1275USZCZELKA REDUKCYJNA OGRZEW. 1.50.351.851.460.351.81
1276USZCZELKA RUR 100MM 0.480.110.590.470.110.58
1277USZCZELKA RUR 50MM 0.270.060.330.260.060.32
1278USZCZELKA TRAPERA 50MM 1.80.412.211.750.412.16
1279USZCZELKA TRAPERA 110MM 3.950.914.863.830.914.74
1280USZCZELKA WARGOWA 32MM.40MM 0.160.040.20.160.040.2
1281USZCZELKA WARGOWA 50MM 0.360.080.440.350.080.43
1282USZCZELKA WARGOWA 110MM 0.50.120.620.490.120.61
1283USZCZELKA WARGOWA KOLANA WC 2.60.63.22.520.63.12
1284USZCZELKA WEZ.WODOM.1/2 GAMB 0.180.040.220.170.040.21
1285USZCZELKA WĘŻA 3/4 SYLIKON 0.270.060.330.260.060.32
1286USZCZELKA WĘŻYKA 1/2 SYLIKONOWA 0.210.050.260.20.050.25
1287USZCZELKA WĘŻYKA METALOWEGO 0.180.040.220.170.040.21
1288USZCZELKA Z SITKIEM 0.550.130.680.530.130.66
1289USZCZELKA ZAWORU E-149 2.20.512.712.130.512.64
1290USZCZELKI DWUZŁĄCZKI 0.40.090.490.390.090.48
1291USZCZELKI GAZOMIERZA.POMPY 0.450.10.550.440.10.54
1292WAŁEK GĄBKA 15M 2.650.613.262.570.613.18
1293WAŁEK GEPART 18CM/SR48MM 5.81.337.135.631.336.96
1294WAZ MET.-SPL.200 3/4*3/4 20.364.6825.0419.754.6824.43
1295WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ WĘŻYK KRÓTKI 3/818.54.2622.7617.954.2622.21
1296WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ CHROM.15.353.5318.8814.893.5318.42
1297WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 5-1.5MM 15.363.5318.8914.93.5318.43
1298WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 6.3 MM 17.41421.4116.89420.89
1299WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 7 MM 0.590.140.730.570.140.71
1300WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 8 MM 20.994.8325.8220.364.8325.19
1301WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 10 MM 29.386.7636.1428.56.7635.26
1302WĄŻ DO BENZ.OLEJ.8 OPL.6/16 1.270.291.561.230.291.52
1303WĄŻ DO BENZYNY I OLEJU 12 X25M 28.166.4834.6427.326.4833.8
1304WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 2 MM 0.150.030.180.150.030.18
1305WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 4 MM 0.490.110.60.480.110.59
1306WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 4.2 MM 0.480.110.590.470.110.58
1307WĄŻ DO PROP.-BUT.10-10/40 AT X25M39.949.1949.1338.749.1947.93
1308WĄŻ DO PRPOANU BUTANU (19.500M)29.536.7936.3228.646.7935.43
1309WĄŻ DO SPREZ.POW. 14/40 ATM. 2.910.673.582.820.673.49
1310WĄŻ DO SPREZ.POW.19/40 ATM. 4.891.126.014.741.125.86
1311WĄŻ DO SPREŻ.POW. 25/40 ATM 71.618.616.791.618.4
1312WĄŻ DO SPREŻ.POW. 5/40 ATM. 0.770.180.950.750.180.93
1313WĄŻ DO SPREŻ.POW. 6/40 ATM. 47.8811.0158.8946.4411.0157.45
1314WĄŻ DO SPREŻ.POW. 8/40 ATM. 60.4813.9174.3958.6713.9172.58
1315WĄŻ DO SPREŻ.POW.10/40 ATM. 50M 79.818.3598.1577.4118.3595.76
1316WĄŻ DO SPREŻ.POW.12.5/40ATM. 50M 106.5624.51131.07103.3624.51127.87
1317WĄŻ DO SPREŻ.POW.16/40 ATM. 3.470.84.273.370.84.17
1318WĄŻ DO ŚRODKÓW OCHRONY 6/45A 1.180.271.451.140.271.41
1319WĄŻ MET-SPLOT L15 3/8*3/8NW 5.281.216.495.121.216.33
1320WĄŻ MET-SPLOT L20 3/8*3/8NW 5.541.276.815.371.276.64
1321WĄŻ MET-SPLOT L30 3/8*3/8NW 5.911.367.275.731.367.09
1322WĄŻ MET.-SPL.100 3/4*3/4 16.183.7219.915.693.7219.41
1323WĄŻ MET.-SPL.40FI13 3/4*1/2 14.223.2717.4913.793.2717.06
1324WĄŻ MET.-SPLOT 3/8*3/8 L100 9.22.1211.328.922.1211.04
1325WĄŻ MET.-SPLOT L 20CM 5.491.266.755.331.266.59
1326WĄŻ MET.-SPLOT L 30CM 5.51.276.775.341.276.61
1327WĄŻ MET.-SPLOT L 40CM 5.661.36.965.491.36.79
1328WĄŻ MET.-SPLOT L 45CM 5.121.186.34.971.186.15
1329WĄŻ MET.-SPLOT L 50CM 6.191.427.6161.427.42
1330WĄŻ MET.-SPLOT L 60CM 7.331.699.027.111.698.8
1331WĄŻ MET.-SPLOT L 70CM 8.511.9610.478.251.9610.21
1332WĄŻ MET.-SPLOT L 80CM 8.912.0510.968.642.0510.69
1333WĄŻ MET.-SPLOT L100 DO BAT.STOJĄCEJ 8.952.0611.018.682.0610.74
1334WĄŻ MET.-SPLOT L100CM 10.262.3612.629.952.3612.31
1335WĄŻ MET.-SPLOT L120CM 10.432.412.8310.122.412.52
1336WĄŻ MET.-SPLOT L150CM 12.172.814.9711.82.814.6
1337WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/4 6.161.427.585.981.427.4
1338WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/8 5.491.266.755.331.266.59
1339WĄŻ MET.-SPLOT L20 3/8*3/8 5.211.26.415.051.26.25
1340WĄŻ MET.-SPLOT L200CM 17.424.0121.4316.94.0120.91
1341WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/4 7.821.89.627.591.89.39
1342WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/8 5.561.286.845.391.286.67
1343WĄŻ MET.-SPLOT L30 3/8*3/8 6.071.47.475.891.47.29
1344WĄŻ MET.-SPLOT L30 DO BAT.STOJĄĆEJ 5.371.246.615.211.246.45
1345WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/4 8.311.9110.228.061.919.97
1346WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/8 61.387.385.821.387.2
1347WĄŻ MET.-SPLOT L40 3/8*3/8 6.871.588.456.661.588.24
1348WĄŻ MET.-SPLOT L40 DO BAT.STOJĄCEJ 6.241.447.686.051.447.49
1349WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/4 9.12.0911.198.832.0910.92
1350WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/8 6.11.47.55.921.47.32
1351WĄŻ MET.-SPLOT L50 3/8*3/8 6.841.578.416.631.578.2
1352WĄŻ MET.-SPLOT L50 DO BAT.STOJĄCEJ 6.021.387.45.841.387.22
1353WĄŻ MET.-SPLOT L60 1/2*3/8 7.91.829.727.661.829.48
1354WĄŻ MET.-SPLOT L60 3/8*3/8 7.111.648.756.91.648.54
1355WĄŻ MET.-SPLOT L60 DO BAT STOJĄCEJ 6.851.588.436.641.588.22
1356WĄŻ MET.-SPLOT L80 1/2*3/8 9.492.1811.679.212.1811.39
1357WĄŻ MET.-SPLOT L80 DO BAT.STOJĄCEJ 7.491.729.217.271.728.99
1358WĄŻ MET.SPLOT 1/2*3/8 L-70 P 2.460.573.032.390.572.96
1359WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-50 7.381.79.087.161.78.86
1360WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-60 7.131.648.776.921.648.56
1361WĄŻ NATRYSKOWY L125CM 5.661.36.965.491.36.79
1362WĄŻ NATRYSKOWY L150CM61.387.385.821.387.2
1363WĄŻ NATRYSKOWY L175CM 8.231.8910.127.981.899.87
1364WĄŻ NATRYSKOWY 1.2-1.75ROZCIĄGANY 10.622.4413.0610.32.4412.74
1365WĄŻ NATRYSKOWY 150CM.TWORZYWO WZMOCNIONE 10.512.4212.9310.192.4212.61
1366WĄŻ NATRYSKOWY 200 CM11.692.6914.3811.342.6914.03
1367WĄŻ NATRYSKOWY BIFLEX 150CM TWORZYWO 7.711.779.487.481.779.25
1368WĄŻ NATRYSKOWY CHROM 1500 STOŻKOWY 20.324.6724.9919.714.6724.38
1369WĄŻ NATRYSKOWY L-70 DO DESZCZOWNICY9.322.1411.469.042.1411.18
1370WĄŻ NATRYSKOWY ROZCIĄGANY 6003 12.12.7814.8811.742.7814.52
1371WĄŻ NATRYSKOWY WZMOCNIONY METAL. 22.455.1627.6121.785.1626.94
1372WĄŻ NATRYSKU WZMOCNIONY -150-160 11.722.714.4211.372.714.07
1373WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.1.5 M 4.881.1264.731.125.85
1374WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.2 M 5.611.296.95.441.296.73
1375WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.2.5 M 6.671.538.26.471.538
1376WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.3 M 7.941.839.777.71.839.53
1377WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.4 M 10.732.4713.210.412.4712.88
1378WĄŻ OGOL.PRZEZ.FI 16 - 2MM 2.30.532.832.230.532.76
1379WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.12 ZW 1.410.321.731.370.321.69
1380WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.18 ZW. 2.30.532.832.230.532.76
1381WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.FI 25 4.881.1264.731.125.85
1382WĄŻ OGÓL.PRZEZ.5.0 OPL.6/16 0.80.180.980.780.180.96
1383WĄŻ OGRODNICZY `OS` 1/2 22.345.1427.4821.675.1426.81
1384WĄŻ OGRODNICZY `OS` 1` 3.150.723.873.060.723.78
1385WĄŻ OGRODNICZY `OS` 3/4 38.888.9447.8237.718.9446.65
1386WĄŻ OGRODNICZY 3/462.914.4777.3761.0114.4775.48
1387WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1` 4.310.995.34.180.995.17
1388WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1/2 1.410.321.731.370.321.69
1389WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 3/4 2.730.633.362.650.633.28
1390WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1/2 36.118.3144.4235.038.3143.34
1391WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1` 4.220.975.194.090.975.06
1392WĄŻ OGRODNICZY STANDART 3/4 53.2512.2565.551.6512.2563.9
1393WĄŻ OGRODOWY 20 MM - ZWYKLY 2.730.633.362.650.633.28
1394WĄŻ OGRODOWY 32 MM - OS 4.220.975.194.090.975.06
1395WĄŻ PRALKI 1.5M CIS.ROB 10AT 5.411.246.655.251.246.49
1396WĄŻ PRALKI 1M CISN.ROB. 10ATM 4.641.075.714.51.075.57
1397WĄŻ PRALKI 2.5M CIS.ROB. 10AT 6.821.578.396.621.578.19
1398WĄŻ PRALKI 2M CISN.ROB. 10ATM 6.061.397.455.881.397.27
1399WĄŻ PRALKI 3.5M CIS.ROB. 10AT 8.421.9410.368.171.9410.11
1400WĄŻ PRALKI 3M CISN.ROB. 10ATM 7.591.759.347.361.759.11
1401WĄŻ PRALKI 4M CISN.ROB. 10ATM 9.392.1611.559.112.1611.27
1402WĄŻ PRALKI 5M CISN.ROB. 10ATM 10.672.4513.1210.352.4512.8
1403WENTYLATOR44.9710.3455.3143.6210.3453.96
1404WIDEŁKI - CHROM 15.233.518.7314.773.518.27
1405WIDEŁKI BATERII WANNOWEJ 9.382.1611.549.12.1611.26
1406WKLAD DO FILTRA WŁOSKIEGO 16.83.8620.6616.33.8620.16
1407WKŁAD R-2 25.25.83124.445.830.24
1408WKŁAD UNIPURE NA WYLEWKE 10.082.3212.49.782.3212.1
1409WKŁAD WĘGLOWY FORMASTER 22.95.2728.1722.215.2727.48
1410WKŁAD Z WŁÓKNINY FORMASTER 9.322.1411.469.042.1411.18
1411WODOMIERZ 1 CIEPŁA WODA58.2813.471.6856.5313.469.93
1412WODOMIERZ 1.0 METRON 40.599.3449.9339.379.3448.71
1413WODZIK PRZERZUTNIKA BAT.TW. 1.830.422.251.780.422.2
1414WSPORNIK POD UMYWALKE 9.52.1911.699.222.1911.41
1415WYCISKACZ SZKIELETOWY 10.262.3612.629.952.3612.31
1416WYKRYWACZ NIESZCZELNOŚCI GAZ 10.362.3812.7410.052.3812.43
1417WYLEWKA 1/2 C-160.180 15.023.4518.4714.573.4518.02
1418WYLEWKA 1/2 C-210.250.270 16.263.742015.773.7419.51
1419WYLEWKA 1/2 C-300 17.754.0821.8317.224.0821.3
1420WYLEWKA 1/2 C-350.330 17.934.1222.0517.394.1221.51
1421WYLEWKA 1/2 CP-160.180 15.023.4518.4714.573.4518.02
1422WYLEWKA 1/2 CP-210.250.270 16.263.742015.773.7419.51
1423WYLEWKA 1/2 CP-300 17.33.9821.2816.783.9820.76
1424WYLEWKA 1/2 CP-330.350 17.944.1322.0717.44.1321.53
1425WYLEWKA 1/2 ELASTYCZNA REGULOWANA15.333.5318.8614.873.5318.4
1426WYLEWKA 1/2 PIKOLO S-120 14.593.3617.9514.153.3617.51
1427WYLEWKA 1/2 PIKOLO U-120 13.913.217.1113.493.216.69
1428WYLEWKA 1/2 S-160.180 15.023.4518.4714.573.4518.02
1429WYLEWKA 1/2 S-210.240.270 16.263.742015.773.7419.51
1430WYLEWKA 1/2 S-300 17.944.1322.0717.44.1321.53
1431WYLEWKA 1/2 S-330.350 17.944.1322.0717.44.1321.53
1432WYLEWKA 3/4 C-160.180 16.533.820.3316.033.819.83
1433WYLEWKA 3/4 CP-180 16.533.820.3316.033.819.83
1434WYLEWKA 3/4 CP-210 17.494.0221.5116.974.0220.99
1435WYLEWKA 3/4 CP-240 17.944.1322.0717.44.1321.53
1436WYLEWKA 3/4 CP-270 18.524.2622.7817.964.2622.22
1437WYLEWKA 3/4 CP-300 19.14.3923.4918.534.3922.92
1438WYLEWKA 3/4 ELASTYCZNA Z REGULACJĄ 16.423.7820.215.933.7819.71
1439WYLEWKA 3/4 F- OKRĄGŁA 23.315.3628.6722.615.3627.97
1440WYLEWKA 3/4 LUX F-250 24.895.7230.6124.145.7229.86
1441WYLEWKA 3/4 S-160.180 16.533.820.3316.033.819.83
1442WYLEWKA 3/4 S.C -120 15.653.619.2515.183.618.78
1443WYLEWKA 3/4 S.C-210.240 17.784.0921.8717.254.0921.34
1444WYLEWKA 3/4 S.C-270.300 18.814.3323.1418.254.3322.58
1445WYLEWKA 3/4 S.C-330 19.14.3923.4918.534.3922.92
1446WYLEWKA BAT. 1-UCH. L-120 15.23.518.714.743.518.24
1447WYLEWKA BAT. 1/2 F-16011.012.5313.5410.682.5313.21
1448WYLEWKA BAT. 1/2 S-2011.652.6814.3311.32.6813.98
1449WYLEWKA BAT. 3/4 S-2513.443.0916.5313.043.0916.13
1450WYLEWKA BAT.1-UCH . L-100 13.83.1716.9713.393.1716.56
1451WYLEWKA BAT.1-UCH . L-170 15.553.5819.1315.083.5818.66
1452WYLEWKA BAT.1-UCH.L-200 11.92.7414.6411.542.7414.28
1453WYLEWKA BAT.1-UCH.L-230 12.12.7814.8811.742.7814.52
1454WYLEWKA BAT.1-UCH.L-25012.832.9515.7812.452.9515.4
1455WYLEWKA BAT.1-UCH.L-270 14.993.4518.4414.543.4517.99
1456WYLEWKA BAT.1-UCH.L-300 15.843.6419.4815.363.6419
1457WYLEWKA BAT.1-UCH.L330 214.8325.8320.374.8325.2
1458WYLEWKA DAFI ZPERLATOREM 14.013.2217.2313.593.2216.81
1459WYLEWKA DO TERMY S-180 Z PERLATOREM 15.093.4718.5614.643.4718.11
1460WYLEWKA DO TERMY S-270 Z PERLATOREM 17.41421.4116.89420.89
1461WYLEWKA S-210 DO TERMY Z PERLATOREM 14.913.4318.3414.463.4317.89
1462WYLEWKA S-240 DO TERMY Z PERLATOREM 16.773.8620.6316.273.8620.13
1463WYLEWKA S-300 DO TERMY 17.624.0521.6717.094.0521.14
1464WYWIETRZNIK 100 Z SIATKA OKRĄGŁY 3.180.733.913.080.733.81
1465WYWIETRZNIK METALALOWY 21*14 ZSIATKĄ 14.213.2717.4813.783.2717.05
1466WYWIETRZNIK REGULOWANY 6.11.47.55.921.47.32
1467WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X14 Z SIATKĄ .00101.00300.FI-1005.261.216.475.11.216.31
1468WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X21 6.291.457.746.11.457.55
1469WYWIETRZNIK ZWYKŁY 11/28 4.30.995.294.170.995.16
1470WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/14 3.350.774.123.250.774.02
1471WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/21 4.30.995.294.170.995.16
1472WYWIETRZNIK.14X21 ZAL.ZWYKŁY 6.911.598.56.71.598.29
1473WYWIEWKA 50 5.061.166.224.911.166.07
1474WYWIEWKA 75 4.541.045.584.41.045.44
1475WYWIEWKA 110 5.171.196.365.011.196.2
1476ZAŚLEPKA FI 20PP Z20 0.320.070.390.310.070.38
1477ZAŚLEPKA GUMOWA 32 MM 0.640.150.790.620.150.77
1478ZAŚLEPKA GUMOWA 50 MM 10.231.230.970.231.2
1479ZAŚLEPKA OCYNK 3/8 ` 1.610.371.981.560.371.93
1480ZAŚLEPKA PO BATERII -BIAŁA 6.71.548.246.51.548.04
1481ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 1/2` 1.580.361.941.530.361.89
1482ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 1` 1.910.442.351.850.442.29
1483ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 3/4` 1.810.422.231.760.422.18
1484ZAŚLEPKA ZLEWOZMYWAKA LUX 4.3315.334.215.2
1485ZAWIESZKA DO SPŁUCZKI 0.790.180.970.770.180.95
1486ZAWLECZKI DO SPŁUCZEK 0.50.120.620.490.120.61
1487ZAWOR GRZEJNIKOWY ODCINAJACY 3/4 24.235.5729.823.55.5729.07
1488ZAWOR GRZEJNIKOWY TERMOSTATYCZNY.KPL 1/2` 48.911.2560.1547.4311.2558.68
1489ZAWÓR PP 20 18.914.3523.2618.344.3522.69
1490ZAWÓR PP 20 KULOWY 13.923.217.1213.53.216.7
1491ZAWÓR 3 3/3 CHROM ZW 69.2715.9385.267.1915.9383.12
1492ZAWÓR ANTYSKAŻENIOWY 1/2 9.882.2712.159.582.2711.85
1493ZAWÓR ANTYSKAŻENIOWY 3/4 13.813.1816.9913.43.1816.58
1494ZAWÓR AQUACER KOMBI1/2*1/2* 24.835.7130.5424.095.7129.8
1495ZAWÓR BEZP.WATTS 1/26.4BAR 18.714.323.0118.154.322.45
1496ZAWÓR BEZP.WATTS 3/46.4BAR 26.916.1933.126.16.1932.29
1497ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA GOSHE 1/2 -6BAR14.943.4418.3814.493.4417.93
1498ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA 1/2 7.041.628.666.831.628.45
1499ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA ZB-8 12.52.8815.3812.132.8815.01
1500ZAWÓR BEZPIECZŃSTWA GOSHE 3/4 6-BAR 18.34.2122.5117.754.2121.96
1501ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1.5 MET 24.795.730.4924.055.729.75
1502ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1*3/4 18.54.2622.7617.954.2622.21
1503ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1/2*3/8 16.383.7720.1515.893.7719.66
1504ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*1/2 18.444.2422.6817.894.2422.13
1505ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/4 18.144.1722.3117.64.1721.77
1506ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/8 17.283.9721.2516.763.9720.73
1507zaWÓR CERAMIK 3/4 9.82.2512.059.512.2511.76
1508ZAWÓR CZERP.PL 1/2 DLAWIK 7.351.699.047.131.698.82
1509ZAWÓR CZERPALNY MOS.3/4 18.834.3323.1618.274.3322.6
1510ZAWÓR CZERPALNY 1/2 OC 15.833.6419.4715.363.6419
1511ZAWÓR CZERPALNY 1/2 PLASTIK 5.181.196.375.021.196.21
1512ZAWÓR CZERPALNY 3/4 OC 21.464.9426.420.824.9425.76
1513ZAWÓR CZERPALNY 3/4 PLASTIK. 5.281.216.495.121.216.33
1514ZAWÓR CZERPALNY CHROM 1/2 16.683.8420.5216.183.8420.02
1515ZAWÓR CZERPALNY MOSIEZNY 10.392.3912.7810.082.3912.47
1516ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 ODCINA 13.663.1416.813.253.1416.39
1517ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 PROSTY 12.972.9815.9512.582.9815.56
1518ZAWÓR GRZEJNIKOWY KĄTOWY 1/2 12.572.8915.4612.192.8915.08
1519ZAWÓR GRZEJNIKOWY ODCINA.1/2 11.492.6414.1311.152.6413.79
1520ZAWÓR GRZEJNIKOWY PROSTY 1/2 13.373.0816.4512.973.0816.05
1521ZAWÓR GRZEJNIKOWY.KĄTOWY.ODCINAJĄCY1/2 11.422.6314.0511.082.6313.71
1522ZAWÓR KAT.CERAMIK 1/2*3/8 13.483.116.5813.083.116.18
1523ZAWÓR KAT.CERAMIK 2G 1/2*3/4 13.093.0116.112.73.0115.71
1524ZAWÓR KAT.CERAMIK 2G1/2*1/2 12.42.8515.2512.032.8514.88
1525ZAWÓR KATOWY-CERAMIK 1/2*1/2 13.493.116.5913.093.116.19
1526ZAWÓR KATOWY-MET.1/2/1/2 8.611.9810.598.351.9810.33
1527ZAWÓR KATOWY-MET.1/2/3/8 8.611.9810.598.351.9810.33
1528ZAWÓR KĄT.CERAMIK 2G1/2*3/8 13.093.0116.112.73.0115.71
1529ZAWÓR KĄTOWY CERAMIK 1/2*3/4 15.13.4718.5714.653.4718.12
1530ZAWÓR KĄTOWY EKO 1/2 14.23.2717.4713.773.2717.04
1531ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/4 14.23.2717.4713.773.2717.04
1532ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/8 14.23.2717.4713.773.2717.04
1533ZAWÓR KĄTOWY-MET.1/2/3/4 8.982.0711.058.712.0710.78
1534ZAWÓR KUL.1/2 GAZ NW 14.233.2717.513.83.2717.07
1535ZAWÓR KUL.3/4 NW BLACK 13.63.1316.7313.193.1316.32
1536ZAWÓR KUL.3/4 WODA SENA CIEZ 12.552.8915.4412.172.8915.06
1537ZAWÓR KUL.3` WODA 116.1326.71142.84112.6526.71139.36
1538ZAWÓR KUL.FILTREM 1/2*1/2 11.442.6314.0711.12.6313.73
1539ZAWÓR KUL.KAT.1/2*1/2 Z FILTR 6.371.477.846.181.477.65
1540ZAWÓR KUL.KAT.1/2*3/4 F.P.M 10.062.3112.379.762.3112.07
1541ZAWÓR KUL.KAT.1/2*3/8 7.591.759.347.361.759.11
1542ZAWÓR KUL.KAT.PREM.1/2*3/8F 10.832.4913.3210.512.4913
1543ZAWÓR KUL.Z MOT 3921/2X1/2 8.7210.78.44210.44
1544ZAWÓR KULOW.WODA SPUST 1/2 10.922.5113.4310.592.5113.1
1545ZAWÓR KULOWY 1/2` GAZ 12.42.8515.2512.032.8514.88
1546ZAWÓR KULOWY 1` WODA Z ŚRUBUNKIEM 28.56.5635.0627.656.5634.21
1547ZAWÓR KULOWY 3/4` GAZ 18.534.2622.7917.974.2622.23
1548ZAWÓR KULOWY 3/8 W/W 091 7.71.779.477.471.779.24
1549zawór kulowy 1 1/4 rączka 34.868.0242.8833.818.0241.83
1550ZAWÓR KULOWY 1 WODA 17.614.0521.6617.084.0521.13
1551ZAWÓR KULOWY 1 WODA NW Z MOTYL 17.083.9321.0116.573.9320.5
1552ZAWÓR KULOWY 1/2 PREMIUM 9.992.312.299.692.311.99
1553ZAWÓR KULOWY 1/2 SRUB. WODA 12.982.9915.9712.592.9915.58
1554ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA 8.792.0210.818.532.0210.55
1555ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA - MINI 6.21.437.636.011.437.44
1556ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA NW-M. 00000
1557ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z FILT 11.222.5813.810.882.5813.46
1558ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z MOTYLKIEM 7.751.789.537.521.789.3
1559ZAWÓR KULOWY 1` GAZ 27.36.2833.5826.486.2832.76
1560ZAWÓR KULOWY 2` WODA 80.8918.699.4978.4618.697.06
1561ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA 10.692.4613.1510.372.4612.83
1562ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA NW-M. 11.332.6113.9410.992.6113.6
1563ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z FILTREM 16.553.8120.3616.053.8119.86
1564ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z MOT. 10.362.3812.7410.052.3812.43
1565ZAWÓR KULOWY 3/4 Z ŚRUBUNKIEM WODA 19.264.4323.6918.684.4323.11
1566ZAWÓR KULOWY 3003 1/2*3/4 8.391.9310.328.141.9310.07
1567ZAWÓR KULOWY 3003 1/2/1/2 7.841.89.647.61.89.4
1568ZAWÓR KULOWY 6/4 WODA 49.8811.4761.3548.3811.4759.85
1569ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1 16.633.8220.4516.133.8219.95
1570ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/2 9.482.1811.669.22.1811.38
1571ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/2- 7.941.839.777.71.839.53
1572ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 3/4 12.32.8315.1311.932.8314.76
1573ZAWÓR KULOWY.1/2/1/2 ANTYKAM 11.112.5613.6710.782.5613.34
1574ZAWÓR KULOWY.1/2/3/4 ANTYKAM 10.952.5213.4710.622.5213.14
1575ZAWÓR KULOWY.1/2/3/8 ANTYKAM 10.952.5213.4710.622.5213.14
1576ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 4.691.085.774.551.085.63
1577ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2 DOLNOPŁUKA PP 7.151.648.796.941.648.58
1578ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2*3/8 P-2446EF 11.012.5313.5410.682.5313.21
1579ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 3/8 DOLNOPŁUKA 7.051.628.676.841.628.46
1580ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST 1/2 13.33.0616.3612.93.0615.96
1581ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST D 17.924.1222.0417.384.1221.5
1582ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY DOLNEGO ZASILANIA 1/2.3/8 12.92.9715.8712.512.9715.48
1583ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY METALOWY 18.94.3523.2518.334.3522.68
1584ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-105 12.962.9815.9412.572.9815.55
1585ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-149.E123 14.543.3417.8814.13.3417.44
1586ZAWÓR ODPŁYWOWY - KK-POL 10.122.3312.459.822.3312.15
1587ZAWÓR ODPŁYWOWY - TYP II B 6.871.588.456.661.588.24
1588ZAWÓR ODPŁYWOWY (GRZYB) 7.041.628.666.831.628.45
1589ZAWÓR PISUAROWY 81.9518.85100.879.4918.8598.34
1590ZAWÓR PŁYWAKOWY 7.11.638.736.891.638.52
1591ZAWÓR POD WYLEWKE 11.812.7214.5311.462.7214.18
1592ZAWÓR PRALKI 1/2*3/4*3/8 19.074.3923.4618.54.3922.89
1593ZAWÓR PRALKI 1/2*3/4*1/2 15.713.6119.3215.243.6118.85
1594ZAWÓR PRALKI AQUACER TROJDR 24.845.7130.5524.095.7129.8
1595ZAWÓR PRALKI Z PRZED.MET.POK 18.834.3323.1618.274.3322.6
1596ZAWÓR PRALKOWY 240 1/2* 3/4 19.724.5424.2619.134.5423.67
1597ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 1/2 12.822.9515.7712.442.9515.39
1598ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 3/4 18.54.2622.7617.954.2622.21
1599ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 1 23.85.4729.2723.095.4728.56
1600ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT 2-FUKCYJNY 28.296.5134.827.446.5133.95
1601ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT F/STOP 20.064.6124.6719.464.6124.07
1602ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU ALCA.A 2000 25.725.9231.6424.955.9230.87
1603ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU ALKA 2-FUKCYJNY 30.016.936.9129.116.936.01
1604ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU START-STOP INTERSANO 21.184.8726.0520.544.8725.41
1605ZAWÓR UMYW.ZLEW.ST.Z WYLEWKA 43.6610.0453.742.3510.0452.39
1606ZAWÓR ZLEW.UMYW.Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ S.C 23.485.428.8822.785.428.18
1607ZAWÓR ZWROTNY 1 1/4 21.334.9126.2420.694.9125.6
1608ZAWÓR ZWROTNY 1/2 Z GRZYB. 7.741.789.527.511.789.29
1609ZAWÓR ZWROTNY 1` MOS. 15.623.5919.2115.153.5918.74
1610ZAWÓR ZWROTNY 3/4 Z GRZYB. 112.5313.5310.672.5313.2
1611ZESTAW MONTAZOWY BAT.STOJĄCJ 2.280.522.82.210.522.73
1612ZESTAW MONTAŻOWY DO BAT.STOJ.1-ŚRUA 5.691.3175.521.316.83
1613ZESTAW PRZYŁ.MOCUJACY WCP103 21.134.8625.9920.54.8625.36
1614ZESTAW PRZYŁ.MOCUJĄCY WCP106 41.539.5551.0840.289.5549.83
1615ZESTAW ZRASZAJĄCY 3-ELEM. 1.60.371.971.550.371.92
1616ZLEW 2-KOM.60*80 DEKOR CLASK 125.9928.98154.97122.2128.98151.19
1617ZLEW BASIC 150 DEKOR 1-KOM. 125.9928.98154.97122.2128.98151.19
1618ZLEW.1-KOM.77*50 Z OCIEK. 141.5632.56174.12137.3132.56169.87
1619ZLEWOZMYWA38*44 1 KOMOROWY 140.1832.24172.42135.9732.24168.21
1620ZLEWOZMYWAK 1 KOMOROWY.311A LEN 154.4735.53190149.8435.53185.37
1621ZLEWOZMYWAK 2 KOMOROWY.BASIK160DEKOR 17440.02214.02168.7840.02208.8
1622ZLEWOZMYWAK 38*44 1-KOMOROWY FAKTURA TKANINY 117.627.05144.65114.0727.05141.12
1623ZLEWOZMYWAK 41*44 -KOM DEKORSYFON 153.3235.26188.58148.7235.26183.98
1624ZLEWOZMYWAK 50*80 2-KOMOROWY GŁADKI NASZAFKOWY 10824.84132.84104.7624.84129.6
1625ZLEWOZMYWAK 60*80 2-KOMOROWY DEKOR.NASZAWKOWY 132.2530.42162.67128.2830.42158.7
1626ZLEWOZMYWAK ZUM 3113 580*510 DEKOR 171.4439.43210.87166.339.43205.73
1627ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 4.771.15.874.631.15.73
1628ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 BEZ KIELICHA4.310.995.34.180.995.17
1629ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 50/50/40 5.251.216.465.091.216.3
1630ZŁĄCZE HARMONIJKOWE WC 30CM 14.313.2917.613.883.2917.17
1631ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 40/50/40 4.871.125.994.721.125.84
1632ZŁĄCZE UNIWERS.5/4X40/50 5.4 7.731.789.517.51.789.28
1633ZŁĄCZE UNIWERSALNE 5/4*6/4 Z NAKRĘTKOM REDUKCYJNĄ PLASTIKOWE BIAŁE 9.452.1711.629.172.1711.34
1634ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC 9.762.24129.472.2411.71
1635ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC-ROZCIĄGANE 13.23.0416.2412.83.0415.84
1636ZŁĄCZE WC SZCZUROODPORNE L-40011.372.6213.9911.032.6213.65
1637ZŁĄCZE-MIMOŚRÓD WC-110MM 4.3515.354.2215.22
1638ZŁĄCZKA 20X3/4 GZ 4.441.025.464.311.025.33
1639ZŁĄCZKA DO SYFONU ZLEWU Z ODEJ 3.660.844.53.550.844.39
1640ZŁĄCZKA DO ZESPOŁU PRZYŁAC. 2.050.472.521.990.472.46
1641ZŁĄCZKA G.WFI 25-1/2 G.Z 3.120.723.843.030.723.75
1642ZŁĄCZKA GW FI 20-1/2 ZW2012 2.910.673.582.820.673.49
1643ZŁĄCZKA GZ FI 20-1/2 3.090.713.830.713.71
1644ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 32.40 3.660.844.53.550.844.39
1645ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 40.50 3.80.874.673.690.874.56
1646ZŁĄCZKA N20X3/4 GW 3.990.924.913.870.924.79
1647ZŁĄCZKA NAK KW/GW 1/2 Z.W 1.460.341.81.420.341.76
1648ZŁĄCZKA SAMOUSZ.MISKI KLOZET 2.660.613.272.580.613.19
1649ZMYWACZ BETON F-400 1L21.875.0326.921.215.0326.24
1650ŻEL DO UDRAŻNIANIA RUR 19.384.4623.8418.84.4623.26
1651ŻEL WC MORSKI .7504.20.975.174.070.975.04
165200000
165300000
165400000
165500000
165600000
165700000
165800000
1659105.224.2129.4102.0424.2126.24
166000000
166192.2521.22113.4789.4821.22110.7
166221.174.8726.0420.534.8725.4
166300000
16648.321.9110.238.071.919.98

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved