Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



CENNIK


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1AUTOMAT SPŁUKUJĄCY - CHROM 31.377.2238.5930.43737.43
2AUTOMAT SPŁUKUJĄCY -3/4 NIRG241.169.4750.6339.939.1849.11
3BATERA WANNOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ 30CM.121.7328149.73118.0827.16145.24
4BATERIA MODENA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA WYLEWKA S-250B. 67.8915.6183.565.8515.1581
5BATERIA -KORPUS -DAFI 12.662.9115.5712.282.8215.1
6BATERIA KOMPLETNA -DAFI 34.257.8842.1333.227.6440.86
7BATERIA MODENA UMYWALKOWA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA U-25077.2217.7694.9874.917.2392.13
8BATERIA NATRYSKOWA KIRI KPL.6114.0375.0359.1713.6172.78
9BATERIA NATRYSKOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA78.7418.1196.8576.3817.5793.95
10BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA LIRA 1-UCH. GŁOWICA 35MM.47.5110.9358.4446.0810.656.68
11BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA 1-UCH.113.0225.99139.01109.6325.21134.84
12BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA GERA GŁOWICA 35MMB. 72.9516.7889.7370.7616.2787.03
13BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA INEZ GŁOWICA 35MM.47.5110.9358.4446.0810.656.68
14BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA KIRIS 102 1-UCH. GŁOWICA 40MM.46.7910.7657.5545.3910.4455.83
15BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA MONITA 1-UCH. GŁOWICA 40MM.60.5413.9274.4658.7213.5172.23
16BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA PUMA 105.3624.23129.59102.223.51125.71
17BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA RETRO 68.215.6983.8966.1515.2181.36
18BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM44.2810.1854.4642.959.8852.83
19BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA VENUS WYLEWKA 170CM.47.7810.9958.7746.3510.6657.01
20BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA YEDI33.937.841.7332.917.5740.48
21BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA GERA 1-UCH. 72.4116.6589.0670.2416.1686.4
22BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA INEZ 1-UCH.GŁOWICA 35MM.63.0614.577.5661.1714.0775.24
23BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA LIRA 1-UCH.GŁOWICA 35MM.63.0614.577.5661.1714.0775.24
24BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA MONITA 1-UCH.GŁOWICA 40MM.72.5516.6989.2470.3716.1986.56
25BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM.53.7112.3566.0652.111.9864.08
26BATERIA WANNOWA GERA ŚCIENNA102.5723.59126.1699.4922.88122.37
27BATERIA WANNOWA MODENA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA120.827.78148.58117.1826.95144.13
28BATERIA WANNOWA STOJĄCA KIRIS 1-UCH.109.7425.24134.98106.4524.48130.93
29BATERIA WANNOWA ŚCIENNA CELIA 284.1365.35349.48275.6163.39339
30BATERIA WANNOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA.105.6424.3129.94102.4723.57126.04
31BATERIA WANNOWA ŚCIENNA ARUBA 1-UCH. 76.3617.5693.9274.0717.0491.11
32BATERIA WANNOWA ŚCIENNA DOKOS BIAŁA 1-UCH.131.9730.35162.32128.0129.44157.45
33BATERIA WANNOWA ŚCIENNA FORERWER 2-POKRĘTŁA. 83.6719.24102.9181.1618.6799.83
34BATERIA WANNOWA ŚCIENNA INEZ 77.7717.8995.6675.4417.3592.79
35BATERIA WANNOWA ŚCIENNA KIRIS 65.0214.9579.9763.0714.5177.58
36BATERIA WANNOWA ŚCIENNA LIRA 1-UCH.77.7717.8995.6675.4417.3592.79
37BATERIA WANNOWA ŚCIENNA PUMA 1-UCH.156.2835.94192.22151.5934.87186.46
38BATERIA WANNOWA ŚCIENNA RETRO -CHROM132.3330.44162.77128.3629.52157.88
39BATERIA WANNOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH.67.5715.5483.1165.5415.0780.61
40BATERIA WANNOWA ŚCIENNA VENUS71.9616.5588.5169.816.0585.85
41BATERIA WODNA DO BOJLERA 5L.10L11626.68142.68112.5225.88138.4
42BATERIA ZLEW.UMYWALKA STOJĄCA 2-POK. WYLEWKA F.69.0315.8884.9166.9615.482.36
43BATERIA ZLEW.UMYWALKA ŚCIENNA RETRO 74.3817.1191.4972.1516.5988.74
44BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA 2-POK. STANDART WYLEWKA S LUB C70.3616.1886.5468.2515.783.95
45BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA GERA 1-UCH.WYLEWKA 25CM. 73.0816.8189.8970.8916.387.19
46BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA SUN 1-UCH.53.7112.3566.0652.111.9864.08
47BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA NEW STOJĄCA WYSOKA 70.816.2887.0868.6815.884.48
48BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA ASYMETRYCZNA56.5913.0269.6154.8912.6267.51
49BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA 8889 ASYMETRYCZNA60.9414.0274.9659.1113.672.71
50BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA158.4636.45194.91153.7135.35189.06
51BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA L124.4628.63153.09120.7327.77148.5
52BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA ELASTYCZNA WYLEWKA80.9918.6399.6278.5618.0796.63
53BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA INEZ46.1210.6156.7344.7410.2955.03
54BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA KIRIS46.7910.7657.5545.3910.4455.83
55BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA KLUDI Z PODŁĄCZENIEM PRALKI .ZMYWARKI83.2619.15102.4180.7618.5799.33
56BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA LIRA46.1210.6156.7344.7410.2955.03
57BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA MONITA WYLEWKA 17CM. 50.0911.5261.6148.5911.1859.77
58BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA NELI SPRĘŻYNOWA213.7949.17262.96207.3847.7255.08
59BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SOLO41.219.4850.6939.979.1949.16
60BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SUN 44.6910.2854.9743.359.9753.32
61BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ94.3621.7116.0691.5321.05112.58
62BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA SUN WYLEWKA 17CM43.339.9753.342.039.6751.7
63BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA FOREVER WYLEWKA S.C56.2112.9369.1454.5212.5467.06
64BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA G-100652.6412.1164.7551.0611.7462.8
65BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA G-200646.1710.6256.7944.7810.355.08
66BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA INEZ61.9514.2576.260.0913.8273.91
67BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA KRIS 10654.5312.5467.0752.8912.1665.05
68BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA LIRA61.9514.2576.260.0913.8273.91
69BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA MONITA73.2516.8590.171.0516.3487.39
70BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA PUMA146.8133.77180.58142.4132.75175.16
71BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA SOLO 1-UCH GŁOWICA 40MM.64.4714.8379.362.5414.3876.92
72BATERIZ ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA MONITA 50.8411.6962.5349.3111.3460.65
73BEZYNA EXSTRAKCYJNA 0.5L 4.10.945.043.980.924.9
74BRZESZCZOT 327463 0.850.21.050.820.191.01
75CHROM - KOLANKO 1/2 4.721.095.814.581.055.63
76CHROM - KOLANKO 3/4 5.71.317.015.531.276.8
77CHROM - KOLANKO 3/8 3.80.874.673.690.854.54
78CHROM - KOLANKO WZ 1/2 5.391.246.635.231.26.43
79CHROM - KOLANKO WZ 1/2*3/86.361.467.826.171.427.59
80CHROM - KOLANKO WZ 3/4 5.991.387.375.811.347.15
81CHROM - KOLANKO WZ 3/8 3.80.874.673.690.854.54
82CHROM - KOREK 1/2 2.390.552.942.320.532.85
83CHROM - KOREK 3/4 3.010.693.72.920.673.59
84CHROM - KOREK 3/8 1.10.251.351.070.251.32
85CHROM - MUFA 1/2 3.30.764.063.20.743.94
86CHROM - MUFA 1/2*3/8 3.470.84.273.370.784.15
87CHROM - MUFA 3/4 2.490.573.062.420.562.98
88CHROM - MUFA 3/4*1/2 5.151.186.3351.156.15
89CHROM - MUFA 3/8 2.730.633.362.650.613.26
90CHROM - NYPEL 1/2 3.160.733.893.070.713.78
91CHROM - NYPEL 3/4 3.330.774.13.230.743.97
92CHROM - NYPEL 3/8 1.760.42.161.710.392.1
93CHROM - NYPEL REDUKCYJNY 3/4*1/200000
94CHROM - NYPEL REDUKCYJNY 1/2*3/8 2.160.52.662.10.482.58
95CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X10MM 2.940.683.622.850.663.51
96CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X15MM 3.260.754.013.160.733.89
97CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X20MM 3.540.814.353.430.794.22
98CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X25MM 3.940.914.853.820.884.7
99CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X30MM 4.471.035.54.3415.34
100CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X40MM 5.381.246.625.221.26.42
101CHROM - PRZEDŁUŻKA 1/2X50MM 7.381.79.087.161.658.81
102CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X10MM 3.660.844.53.550.824.37
103CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X15MM4.461.035.494.3315.33
104CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X20MM 5.321.226.545.161.196.35
105CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X30MM 7.031.628.656.821.578.39
106CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X40MM 8.21.8910.097.951.839.78
107CHROM - PRZEDŁUŻKA 3/4X50MM9.982.312.289.682.2311.91
108CHROM - PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 1/2*3/8 2.760.633.392.680.623.3
109CHROM - PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 3/4*1/2 3.420.794.213.320.764.08
110CHROM - REDUKCJA 1/2X3/8 2.150.492.642.090.482.57
111CHROM - REDUKCJA 3/4*1/2 2.510.583.092.430.562.99
112CHROM - TRÓJNIK 1/2 7.441.719.157.221.668.88
113CHROM - TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY6.91.598.496.691.548.23
114CHROM - TRÓJNIK 3/8 4.51.045.544.371.015.38
115CHROM - ZAŚLEPKA 1/2 2.230.512.742.160.52.66
116CHROM - ZAŚLEPKA 3/4 3.250.7543.150.723.87
117CHROM - ZAŚLEPKA 3/8 1.070.251.321.040.241.28
118CIĄGADŁO DO DOLNOPŁUKA 1.770.412.181.720.42.12
119CZUJNIK CZADU LT 430OEM 65.7215.1280.8463.7514.6678.41
120CZUJNIK GAZU 53.6912.3566.0452.0811.9864.06
121CZWÓRNIK 110*110/45.67 11.742.714.4411.392.6214.01
122CZWÓRNIK 110*110/67 10.562.4312.9910.242.3612.6
123CZWÓRNIK 110*50 7.781.799.577.551.749.29
124CZWÓRNIK 50*50/67 2.80.643.442.720.633.35
125CZWÓRNIK 50*50/90.45 5.851.357.25.671.36.97
126CZWÓRNIK NASTAWNY 110*50*50 10.162.3412.59.862.2712.13
127CZYŚCIK 118 7.571.749.317.341.699.03
128DESKA CESARES 023/AMWP2 77.6417.8695.575.3117.3292.63
129DESKA IRYS 16.353.7620.1115.863.6519.51
130DESKA KOMPAKT 013 33.587.7241.332.577.4940.06
131DESKA LILIA BIAŁA 16.613.8220.4316.113.7119.82
132DESKA LILIA BISK 24.235.5729.823.55.4128.91
133DESKA LILIA FOTO Z NADRUKIEM 18.534.2622.7917.974.1322.1
134DESKA LOTOS 28.96.6535.5528.036.4534.48
135DESKA MALWA 21.775.0126.7821.124.8625.98
136DESKA RONDA WOLNOOPADAJĄCA ZAWIAS METALOWY56.2512.9469.1954.5612.5567.11
137DESKA SEDESOWA MELA 57.5913.2570.8455.8612.8568.71
138DESKA SEDESOWA -BIAŁA SANO 18.974.3623.3318.44.2322.63
139DESKA SEDESOWA -KOLOR SANO 21.024.8325.8520.394.6925.08
140DESKA SEDESOWA BADI 33.687.7541.4332.677.5140.18
141DESKA SEDESOWA BRZÓZKA 21.64.9726.5720.954.8225.77
142DESKA SEDESOWA JUNIOR 23.895.4929.3823.175.3328.5
143DESKA SEDESOWA KASKADA 30.44737.4429.536.7936.32
144DESKA SEDESOWA KASKADA WOLNOPADAJĄCA43.7610.0653.8242.459.7652.21
145DESKA SEDESOWA LUX 40.469.3149.7739.259.0348.28
146DESKA SEDESOWA NT-2 24.65.6630.2623.865.4929.35
147DESKA SEDESOWA OSIKA BIAŁA 22.355.1427.4921.684.9926.67
148DESKA SEDESOWA SOFTCLOS WOLNOPADAJĄCA 85.9319.76105.6983.3519.17102.52
149DESKA SEDESOWA VENUS Z NADRUKIEM47.2310.8658.0945.8110.5456.35
150DESZCZOWNICA AGAT 321.0373.84394.87311.471.62383.02
151DESZCZOWNICA KWADRAT DUŻA 47.811158.8146.3810.6757.05
152DESZCZOWNICA KWADRATOWA 45.4310.4555.8844.0710.1454.21
153DESZCZOWNICA OKRĄGŁA 31.877.3339.230.917.1138.02
154DESZCZOWNICA OKRĄGŁA DUŻA 65.2415.0180.2563.2814.5577.83
155DESZCZOWNICA S KWADRATOWA ANTYKAM. 34.8842.833.767.7641.52
156DOLNOPŁUK - `OPAL` LUX 42.699.8252.5141.419.5250.93
157DOLNOPŁUK `JANTAR` 58.113.3671.4656.3612.9669.32
158DOLNOPŁUK KLAWISZOWY - KOLOR 41.019.4350.4439.789.1548.93
159DOLNOPŁUK KLAWISZOWY `RAWKA` 67.4915.5283.0165.4715.0680.53
160DOLNOPŁUK KLAWISZOWY B-107K 45.5110.4755.9844.1410.1554.29
161DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY MODEL 99 39.469.0848.5438.288.847.08
162DOLNOPŁUK KLAWISZOWY BIAŁY SANO34.387.9142.2933.357.6741.02
163DOLNOPŁUK ZWYKŁY NA CIĄGADŁO 39.369.0548.4138.188.7846.96
164DRĄŻEK DI PRYSZNICA 82.0918.88100.9779.6318.3197.94
165DRĄŻEK DO PRYSZNICA SWAN 32.617.540.1131.637.2738.9
166DRZWICZKI MALOWANE KOMINOWE 14*14 6.261.447.76.071.47.47
167DRZWICZKI NIERDZEWNE 30*30 48.9711.2660.2347.510.9358.43
168DRZWICZKI REWIZYJNE 15*15 BIAŁE 9.562.211.769.272.1311.4
169DRZWICZKI REWIZYJNE 15*20 BIAŁE 10.62.4413.0410.282.3612.64
170DRZWICZKI REWIZYJNE 20*20 BIAŁE 12.442.8615.312.072.7814.85
171DRZWICZKI REWIZYJNE 20*25 BIAŁE 14.983.4518.4314.533.3417.87
172DRZWICZKI REWIZYJNE 20*30 BIAŁE 16.553.8120.3616.053.6919.74
173DRZWICZKI REWIZYJNE 25*33 BIAŁE 19.044.3823.4218.474.2522.72
174DRZWICZKI REWIZYJNE 30*30 BIAŁE 18.864.3423.218.294.2122.5
175DRZWICZKI REWIZYJNE 30*40 BIAŁE 22.545.1827.7221.865.0326.89
176DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*20 20.64.7425.3419.984.624.58
177DRZWICZKI REWIZYJNE SATYNA 20*25 21.654.9826.63214.8325.83
178DWUZŁĄCZKA OC 5/4.6/4 11.62.6714.2711.252.5913.84
179FILTR DO WODY INSTAPURE NA WYLEWKE BIAŁY 60.9514.0274.9759.1213.672.72
180FILTR DO WODY WŁOSKI 38.178.7846.9537.028.5145.53
181FILTR INSTAPURE NA WYLEWKE CHROM 82.7919.04101.8380.3118.4798.78
182FILTR SIATKOWY 1/2 ` DO GAZU MOSIĘŻNY 11.372.6213.9911.032.5413.57
183FILTR SIATKOWY 1/2` DO WODY MOSIĘŻNY 6.881.588.466.671.538.2
184FILTR SIATKOWY 1` DO WODY 18.154.1722.3217.614.0521.66
185FILTR SIATKOWY 3/4 DO GAZU MOŚIĘŻNY 18.544.2622.817.984.1422.12
186FILTR SIATKOWY 3/4 DO WODY MOŚIĘŻNY 10.252.3612.619.942.2912.23
187FOLIA MALARSKA 4X5M ŚREDNIA 5.181.196.375.021.156.17
188GARDZIEL ZLEWU DUŻE SITKO Z PRZELEWEM 14.33.2917.5913.873.1917.06
189GŁOWICA 1/2 MĘSKA10.822.4913.3110.52.4212.92
190GŁOWICA BATERII 1-UCHWYTOWEJ 35.40 NISKA 4.91.136.034.751.095.84
191GŁOWICA BATERII 1-UCHWYTOWEJ 35.40 WYSOKA 71.618.616.791.568.35
192GŁOWICA DO PANELA PRYSZNICOWEGO 14.213.2717.4813.783.1716.95
193GŁOWICA KOMPLETNA M-294 1 14.283.2817.5613.853.1917.04
194GŁOWICA KOMPLETNA M-294 1/2 8.171.8810.057.921.829.74
195GŁOWICA KOMPLETNA M-294 3/4 10.592.4413.0310.272.3612.63
196GŁOWICZKA 3/8` -`DAFI` 4.551.055.64.411.015.42
197GŁOWICZKA BAT.1/2 DLUGI WIELOKLIN 4.41.015.414.270.985.25
198GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA 3/8 3.90.94.83.780.874.65
199GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA Z DROBNYM WIELOKLINEM 7.751.789.537.521.739.25
200GŁOWICZKA BATERII 1/2 M 3.70.854.553.590.834.42
201GŁOWICZKA BATERII 3/8 3.80.874.673.690.854.54
202GŁOWICZKA DO BAT.CERAMICZNA 4.71.085.784.561.055.61
203GŁOWICZKA DO BAT.Z GWIN.1/2 3.580.824.43.470.84.27
204GÓRNOPLUK 42.919.8752.7841.629.5751.19
205GRZAŁKA 1500W 7.771.799.567.541.739.27
206GRZAŁKA BOJLERA 1500W 153.4518.4514.553.3517.9
207GRZAŁKA BOJLERA 2000W 17.54.0321.5316.983.9120.89
208GRZAŁKA BOJLERA 2000W 5/4 163.6819.6815.523.5719.09
209GRZAŁKA BOJLERA 2000W Z KOR. 16.583.8120.3916.083.719.78
210GRZAŁKA BOJLERA 3000W Z KOR. 18.724.3123.0318.164.1822.34
211GRZAŁKA GRZEJ.OLEJ.PAN.1000W 12.222.8115.0311.852.7314.58
212GRZEJNIK ERYK 90*50 BIA.487W 111.7525.7137.45108.424.93133.33
213GRZYBEK BATERII 1 1.580.361.941.530.351.88
214GRZYBEK BATERII 1/2 2.380.552.932.310.532.84
215GRZYBEK BATERII 3/4 1.040.241.281.010.231.24
216KABINA BRODZIK 90CM 729.27167.73897707.39162.7870.09
217KABINA +BRODZIK KW 80X80345.279.4424.6334.8477.01411.85
218KLAMRA DO OTULIN 1.090.251.341.060.241.3
219KLEJ KROPELKA 3.490.84.293.390.784.17
220KLEJ WIKOL 50ML 8.231.8910.127.981.849.82
221KLUCZYK ODPOWIETRZNIKA METALOWY 1.10.251.351.070.251.32
222KOLANKO 25 GW.WEW 3/4 5.041.166.24.891.126.01
223KOLANKO 45 FI20 K4520 0.560.130.690.540.120.66
224KOLANKO 90 FI20 K9020 0.320.070.390.310.070.38
225KOLANKO 90 PP FI 25 0.450.10.550.440.10.54
226KOLANKO DO MUSZLI 100/50 12.852.9615.8112.462.8715.33
227KOLANKO DO MUSZLI 45.75.90 6.81.568.366.61.528.12
228KOLANKO DO MUSZLI 90 HARMONI 38.378.8347.237.228.5645.78
229KOLANKO DOL DŁUGIE-KARBOWANE 4.661.075.734.521.045.56
230KOLANKO DOL KÓTKIE-KARBOWANE. 3.440.794.233.340.774.11
231KOLANKO DOL-UNIWERS.DŁUGIE 5.131.186.314.981.156.13
232KOLANKO DOLNOPŁUKA -DLUGIE 3.730.864.593.620.834.45
233KOLANKO DOLNOPŁUKA -UNIWERSALNE 4.310.995.34.180.965.14
234KOLANKO DWUKIELICHOWE 50*50 2.560.593.152.480.573.05
235KOLANKO GW FI 16-1/2 KW1612K 2.980.693.672.890.663.55
236KOLANKO GW FI 20-1/2 KW20120 2.950.683.632.860.663.52
237KOLANKO GW FI 20-1/2 WIESZAK 3.210.743.953.110.723.83
238KOLANKO GZ FI 16-1/2 KZ1612 9.012.0711.088.742.0110.75
239KOLANKO GZ FI 20-1/2 KZ2012 3.730.864.593.620.834.45
240KOLANKO NASTAWNE 32MM KULA 3.380.784.163.280.754.03
241KOLANKO NASTAWNE 50MM KULA 40.924.923.880.894.77
242KOLANKO NASTAWNE 110MM KULA 11.462.6414.111.122.5613.68
243KOLANKO NASTAWNE 50MM 1.390.321.711.350.311.66
244KOLANKO NASTAWNE BIAŁE -110 3.380.784.163.280.754.03
245KOLANKO NYPLOWE FI 20 KN9020 0.480.110.590.470.110.58
246KOLANKO NYPLOWE PP 20/45ST. 0.60.140.740.580.130.71
247KOLANKO PP. FI-32 0.780.180.960.760.170.93
248KOLANKO RĄCZKI NATRYSKU -CH. 5.351.236.585.191.196.38
249KOLANKO REDUKC.NAST.50*40 4.631.065.694.491.035.52
250KOLANKO REDUKCYJNE 40X50 3.10.713.813.010.693.7
251KOLANKO REDUKCYJNE 50/110<901.880.432.311.820.422.24
252KOLANKO REDUKCYJNE 50/321.60.371.971.550.361.91
253KOLANKO UNIWERSALNE 32 2.650.613.262.570.593.16
254KOLANKO UNIWERSALNE 40 3.640.844.483.530.814.34
255KOLANKO UNIWERSALNE FI 50 3.040.73.742.950.683.63
256KOLANKO ZW 75/90.67.45.30 2.40.552.952.330.542.87
257KOLANKO-32/32 Z USZCZ. 1.080.251.331.050.241.29
258KOLANKO-40/90.67.45 1.450.331.781.410.321.73
259KOLANKO-ZW.100/90 Z USZCZE. 2.850.663.512.760.633.39
260KOLANKO-ZW.50/90 Z USZCZE. 1.250.291.541.210.281.49
261KOLANO 110/90 P-100 PODTYNKOWE 12.142.7914.9311.782.7114.49
262KOLANO 160 11.732.714.4311.382.6214
263KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1/2 1.630.3721.580.361.94
264KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 3/4 2.10.482.582.040.472.51
265KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 1 2.70.623.322.620.63.22
266KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/2 6.591.528.116.391.477.86
267KOLANO A-1 NR.6 OCYNK 11/4 5.71.317.015.531.276.8
268KOLANO CZARNE 1/2 090 1.20.281.481.160.271.43
269KOLANO CZARNE 3/4 090 1.840.422.261.780.412.19
270KOLANO CZARNE WZ 1/2 1.550.361.911.50.351.85
271KOLANO CZARNE WZ 3/4 2.20.512.712.130.492.62
272KOLANO OC.- 2 8.832.0310.868.571.9710.54
273KOLANO WZ 2 OC 9.852.2712.129.552.211.75
274KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 1/2 1.690.392.081.640.382.02
275KOLANO WZ A-4 NR.7 OC. 3/4 2.080.482.562.020.462.48
276KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.1 3.520.814.333.410.784.19
277KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/2 7.81.799.597.571.749.31
278KOLANO WZ A-4 NR.7 OC.11/4 5.91.367.265.721.327.04
279KOŁEK 6-HAK PROSTY 0.090.020.110.090.020.11
280KOŁEK 8-HAK PROSTY 0.20.050.250.190.040.23
281KOŁEK 8-HAK SUFIT. 0.170.040.210.160.040.2
282KOŁEK 10-HAK PROSTY 0.250.060.310.240.060.3
283KOŁEK DO WBIJANIA 6X80 0.080.020.10.080.020.1
284KOŁEK DO WBIJANIA 8X80 0.120.030.150.120.030.15
285KOŁEK ROZP. 12 MM - 6X800-K 0.410.090.50.40.090.49
286KOŁEK ROZP. 12 MM - 8X100-K 0.430.10.530.420.10.52
287KOŁEK ROZPOROWY 6 /4 *50/ 0.080.020.10.080.020.1
288KOŁEK ROZPOROWY 8 /4 *60/ 0.10.020.120.10.020.12
289KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/ 0.130.030.160.130.030.16
290KOŁEK ROZPOROWY 8 /5 *60/K 0.170.040.210.160.040.2
291KOŁEK ROZPOROWY 10 /5 *60/ 0.110.030.140.110.030.14
292KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/ 0.170.040.210.160.040.2
293KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *60/K 0.210.050.260.20.050.25
294KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/ 0.210.050.260.20.050.25
295KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *80/K 0.260.060.320.250.060.31
296KOŁEK ROZPOROWY 10 /6 *100/K 0.320.070.390.310.070.38
297KOŁEK ROZPOROWY 14 (10* 80) 0.540.120.660.520.120.64
298KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*100) 0.590.140.730.570.130.7
299KOŁEK ROZPOROWY 14 (10*120) 0.710.160.870.690.160.85
300KOŁNIERZ BAT. 1-UCH 2.140.492.632.080.482.56
301KOMPESACJA PETLICOWA FI 20 4.3315.334.20.975.17
302KOŃCOWKA DO KRANU KUL. 1/2 1.730.42.131.680.392.07
303KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32 1.980.462.441.920.442.36
304KOŃCOWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.32K 2.180.52.682.110.492.6
305KOŃCÓWKA DO KRANU KUL. 3/4 2.280.522.82.210.512.72
306KOŃCÓWKA KOLANKOWA 1/2 GAZ4.61.065.664.461.035.49
307KOŃCÓWKA MOS.G.W.G.Z GAZ 1/2 3.50.814.313.40.784.18
308KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS. 20` 5.541.276.815.371.246.61
309KOŃCÓWKA WODOMIERZA MOS.15` 8.131.87107.891.819.7
310KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ 40K 2.180.52.682.110.492.6
311KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.40 1.980.462.441.920.442.36
312KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50 1.980.462.441.920.442.36
313KOŃCÓWKA ZŁĄCZKI MONTAŻ.50K 2.10.482.582.040.472.51
314KOŃCÓWKA ZRASZAJĄCA PŁYNA REGULACJA 1.70.392.091.650.382.03
315KOREK 40 PCV 0.90.211.110.870.21.07
316KOREK 110 PCV 1.80.412.211.750.42.15
317KOREK 32 PCV 0.60.140.740.580.130.71
318KOREK 50 PCV 1.20.281.481.160.271.43
319KOREK 75 PCV 1.550.361.911.50.351.85
320KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI BIAŁY TWORZYWO 8.351.9210.278.11.869.96
321KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI METALOWY 13.873.1917.0613.453.0916.54
322KOREK KLIK-KLAK BRODZIK 18.64.2822.8818.044.1522.19
323KOREK KLIK-KLAK DUŻY METAL 14.763.3918.1514.323.2917.61
324KOREK KLIK-KLAK UMYW BEZ PRZ 17.844.121.9417.33.9821.28
325KOREK T-9 NR.46 CZARNY 3/4 1.30.31.61.260.291.55
326KOREK T-9 NR.46 OCYNK 1 1.610.371.981.560.361.92
327KOREK T-9 NR.46 OCYNK 1/2 1.150.261.411.120.261.38
328KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/4 1.240.291.531.20.281.48
329KOREK T-9 NR.46 OCYNK 3/8 0.980.231.210.950.221.17
330KOREK T-9 NR.46 OCYNK 11/4.2 2.960.683.642.870.663.53
331KOREK TESTOWY 20 1.060.241.31.030.241.27
332KOREK UMYW.KLIK-KLAK METAL 15.793.6319.4215.323.5218.84
333KORKI DO UMYW.DESING MIX 9.092.0911.188.822.0310.85
334KORKI GRZEJNIKOWE KPL. 5.941.377.315.761.327.08
335KORKI GUMOWE 0.80.180.980.780.180.96
336KORKI UNIWERSALNE 36-58MM 5.821.347.165.651.36.95
337KORKI UNIWERSALNY FRISBI 5.11.176.274.951.146.09
338KORKI Z ŁAŃCUSZKIEM 5.51.276.775.341.236.57
339KPL.NAPR.AUT.SPŁUK.AS 3/4 G2 5.691.3175.521.276.79
340KPL.NAPRAWCZY AUT.SPŁUKUJ. 61.387.385.821.347.16
341KPL.NAPRAWCZY DO KOMPAKTU `U` 8.351.9210.278.11.869.96
342KPL.NATRYSKOWY 3F.RĄCZKA .WĄŻ NATRYSKOWY 150CM25.465.8631.3224.75.6830.38
343KPL.NATRYSKOWY COBRA.QUADRO 17.854.1121.9617.313.9821.29
344KPL.NATRYSKU - DAFI 28.086.4634.5427.246.2733.51
345KPL.TERMOSTATYCZNY PROSTY1/2 35.88.2344.0334.737.9942.72
346KPL.USZCZE. SYFONU WANNOWEGO 2.150.492.642.090.482.57
347KPL.USZCZE.PRZEŁĄCZNIKA WANNOWEGO 1.30.31.61.260.291.55
348KPL.USZCZE.SYFON ZLEW 2-KOM. 2.390.552.942.320.532.85
349KPL.USZCZEL.POD BAT.Z SITKIM 1.30.31.61.260.291.55
350KPL.USZCZEL.WYLEWKI 1/2.3/4 10.231.230.970.221.19
351KPL.USZCZELEK ARMAT.DOM. 2.270.522.792.20.512.71
352KPL.USZCZELEK AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 1.140.261.41.110.261.37
353KPL.USZCZELEK DO BATERII 1.250.291.541.210.281.49
354KPL.USZCZELEK DO GAZU 2.650.613.262.570.593.16
355KPL.USZCZELEK DO GAZU ZES-WO 1.80.412.211.750.42.15
356KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA 1.040.241.281.010.231.24
357KPL.USZCZELEK DOLNOPŁUKA-IS. 1.280.291.571.240.291.53
358KPL.USZCZELEK E-370 SPŁUCZKI 3.240.753.993.140.723.86
359KPL.USZCZELEK SYFONU UMYWALKI 1.550.361.911.50.351.85
360KPL.USZCZELEK SYFONU ZLEWU 1.050.241.291.020.231.25
361KRATKA OKRA.STYROPIANOWA 125 2.350.542.892.280.522.8
362KRATKA STYROPIANOWA 14*14/10 3.660.844.53.550.824.37
363KRATKA ŚCIEKOWA 10.272.3612.639.962.2912.25
364KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 FI 50 8.882.0410.928.611.9810.59
365KRATKA ŚCIEKOWA 10*10 PCV 4.951.146.094.81.15.9
366KRATKA ŚCIEKOWA 110 26.346.0632.425.555.8831.43
367KRATKA ŚCIEKOWA C213.10*10 24.465.6330.0923.735.4629.19
368KRATKA ŚCIEKOWA CHROM 110 36.468.3944.8535.378.1443.51
369KRATKA ŚCIEKOWA FI 50 CHROM 21.514.9526.4620.864.825.66
370KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 110 8.411.9310.348.161.8810.04
371KRATKA ŚCIEKOWA PIONOWA 50 5.551.286.835.381.246.62
372KRATKA ŚCIEKOWA PŁASKA -50- 7.611.759.367.381.79.08
373KRATKA ŚIEKOWA Z KOSZEM 50. 7.671.769.437.441.719.15
374KRATKA WEN.14*14 TUŻS T-43 8.351.9210.278.11.869.96
375KRATKA WEN.FI-100 T-95 5.931.367.295.751.327.07
376KRATKA WEN.SUFIT .FI100 T64 5.931.367.295.751.327.07
377KRATKA WEN.SUFIT .FI125 T65 8.661.9910.658.41.9310.33
378KRATKA WENT.14*14 TUS T101 3.90.94.83.780.874.65
379KRATKA WENT.14*21 TUS T103 4.020.924.943.90.94.8
380KRATKA WENT.14X14 CHROM M1N AVENTA 14.283.2817.5613.853.1917.04
381KRATKA WENT.14X14 NIERDZEWNA Z SIATKĄ10.742.4713.2110.422.412.82
382KRATKA WENT.14X14 T-61 6.021.387.45.841.347.18
383KRATKA WENT.14X14 T38 8.051.859.97.811.89.61
384KRATKA WENT.14X14 TM 3.110.723.833.020.693.71
385KRATKA WENT.14X14 TŻ T37 7.931.829.757.691.779.46
386KRATKA WENT.14X21 TŻR T-41 8.992.0711.068.722.0110.73
387KRATKA WENT.15*15 TRU-2 3.170.733.93.070.713.78
388KRATKA WENT.18X25 TUS. 3.790.874.663.680.854.53
389KRATKA WENT.25X25 TUS. 5.831.347.175.661.36.96
390KRATKA WENT.8-15OKR.ŻAL ST88 9.12.0911.198.832.0310.86
391KRATKA WENT.FI-150 T-23 5.561.286.845.391.246.63
392KRATKA WENT.OKR.FI100 T-30 2.850.663.512.760.633.39
393KRATKA WENT.ZW.14X14 SIAT.PE 3.080.713.792.990.693.68
394KRATKA WENT.ZW.Z ZABUD.14*21 4.30.995.294.170.965.13
395KRATKA WENTY 14X21 SIATKĄ 3.750.864.613.640.844.48
396KRATKA WENTYLACYJNA DO DRZWI 8.611.9810.598.351.9210.27
397KRET DO WC5.741.327.065.571.286.85
398KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 3.990.924.913.870.894.76
399KRÓCIAK KOMBINOWANY 32 KR. 2.150.492.642.090.482.57
400KRÓCIAK KOMBINOWANY 40X500 4.120.955.0740.924.92
401KRÓCIAK-110 GŁEBOKI KIELICH. 4.811.115.924.671.075.74
402KRÓCIAK-REDUKCJA ELASTYCZNA. 50/32 2.70.623.322.620.63.22
403KRÓCIEC 1 CZARNY 10CM 2.510.583.092.430.562.99
404KRÓCIEC 1 CZARNY 20CM 3.560.824.383.450.794.24
405KRÓCIEC 1 CZARNY 25CM 3.930.94.833.810.884.69
406KRÓCIEC 1 CZARNY 30CM 4.591.065.654.451.025.47
407KRÓCIEC 1 CZARNY 40CM 4.941.146.084.791.15.89
408KRÓCIEC 1 CZARNY 50CM 7.91.829.727.661.769.42
409KRÓCIEC 1 CZARNY100CM 13.05316.0512.662.9115.57
410KRÓCIEC 1 CZARNY150CM 15.513.5719.0815.043.4618.5
411KRÓCIEC 1 CZARNY200CM 22.795.2428.0322.115.0927.2
412KRÓCIEC 1 OCYNK 15CM 3.320.764.083.220.743.96
413KRÓCIEC 1 CZARNY 15CM 2.850.663.512.760.633.39
414KRÓCIEC 1/2 CZARNY 6CM 1.280.291.571.240.291.53
415KRÓCIEC 1/2 CZARNY 8CM 1.380.321.71.340.311.65
416KRÓCIEC 1/2 CZARNY 10CM 1.480.341.821.440.331.77
417KRÓCIEC 1/2 CZARNY 15CM 1.810.422.231.760.42.16
418KRÓCIEC 1/2 CZARNY 20CM 2.040.472.511.980.462.44
419KRÓCIEC 1/2 CZARNY 25CM 2.280.522.82.210.512.72
420KRÓCIEC 1/2 CZARNY 30CM 2.790.643.432.710.623.33
421KRÓCIEC 1/2 CZARNY 35CM 3.180.733.913.080.713.79
422KRÓCIEC 1/2 CZARNY 40CM 4.250.985.234.120.955.07
423KRÓCIEC 1/2 CZARNY 45CM 3.880.894.773.760.864.62
424KRÓCIEC 1/2 CZARNY 50CM 4.110.955.063.990.924.91
425KRÓCIEC 1/2 CZARNY 60CM 4.691.085.774.551.055.6
426KRÓCIEC 1/2 CZARNY 70CM 5.551.286.835.381.246.62
427KRÓCIEC 1/2 CZARNY 80CM 6.141.417.555.961.377.33
428KRÓCIEC 1/2 CZARNY 90CM 6.31.457.756.111.417.52
429KRÓCIEC 1/2 CZARNY100CM 7.491.729.217.271.678.94
430KRÓCIEC 1/2 CZARNY120CM 8.992.0711.068.722.0110.73
431KRÓCIEC 1/2 CZARNY125CM 9.032.0811.118.762.0110.77
432KRÓCIEC 1/2 CZARNY150CM 11.062.5413.610.732.4713.2
433KRÓCIEC 1/2 CZARNY200CM 14.53.3417.8414.073.2417.31
434KRÓCIEC 1/2 OCYNK 6CM 1.420.331.751.380.321.7
435KRÓCIEC 1/2 OCYNK 8CM GD 1.460.341.81.420.331.75
436KRÓCIEC 1/2 OCYNK 10CM GD 1.650.382.031.60.371.97
437KRÓCIEC 1/2 OCYNK 12CM GD 1.680.392.071.630.372
438KRÓCIEC 1/2 OCYNK 15CM GD 1.90.442.341.840.422.26
439KRÓCIEC 1/2 OCYNK 20CM GD 2.380.552.932.310.532.84
440KRÓCIEC 1/2 OCYNK 25CM GD 2.80.643.442.720.633.35
441KRÓCIEC 1/2 OCYNK 30CM GD 3.230.743.973.130.723.85
442KRÓCIEC 1/2 OCYNK 35CM 3.570.824.393.460.84.26
443KRÓCIEC 1/2 OCYNK 40CM GD 4.060.934.993.940.914.85
444KRÓCIEC 1/2 OCYNK 45CM 4.260.985.244.130.955.08
445KRÓCIEC 1/2 OCYNK 50CM GD 5.21.26.45.041.166.2
446KRÓCIEC 1/2 OCYNK 60CM 5.81.337.135.631.296.92
447KRÓCIEC 1/2 OCYNK 70CM GD 6.581.518.096.381.477.85
448KRÓCIEC 1/2 OCYNK 80CM GD 7.431.719.147.211.668.87
449KRÓCIEC 1/2 OCYNK 90CM GD 8.261.910.168.011.849.85
450KRÓCIEC 1/2 OCYNK100CM GD 9.12.0911.198.832.0310.86
451KRÓCIEC 1/2 OCYNK120CM GD 10.782.4813.2610.462.4112.87
452KRÓCIEC 1/2 OCYNK125CM GD 11.122.5613.6810.792.4813.27
453KRÓCIEC 1/2 OCYNK150CM GD 13.33.0616.3612.92.9715.87
454KRÓCIEC 1/2 OCYNK200CM GD 17.54.0321.5316.983.9120.89
455KRÓCIEC 2 CZARNY 15CM 4.71.085.784.561.055.61
456KRÓCIEC 3/4 CZARNY 6CM 1.60.371.971.550.361.91
457KRÓCIEC 3/4 CZARNY 8CM 1.680.392.071.630.372
458KRÓCIEC 3/4 CZARNY 10CM 1.70.392.091.650.382.03
459KRÓCIEC 3/4 CZARNY 12CM 1.780.412.191.730.42.13
460KRÓCIEC 3/4 CZARNY 15CM 2.030.472.51.970.452.42
461KRÓCIEC 3/4 CZARNY 20 CM 2.460.573.032.390.552.94
462KRÓCIEC 3/4 CZARNY 25CM 2.850.663.512.760.633.39
463KRÓCIEC 3/4 CZARNY 30CM 3.250.7543.150.723.87
464KRÓCIEC 3/4 CZARNY 35CM 2.980.693.672.890.663.55
465KRÓCIEC 3/4 CZARNY 40CM 4.110.955.063.990.924.91
466KRÓCIEC 3/4 CZARNY 45CM 4.51.045.544.371.015.38
467KRÓCIEC 3/4 CZARNY 50CM 4.991.156.144.841.115.95
468KRÓCIEC 3/4 CZARNY 60CM 5.341.236.575.181.196.37
469KRÓCIEC 3/4 CZARNY 70CM 6.71.548.246.51.58
470KRÓCIEC 3/4 CZARNY 80CM 7.561.749.37.331.699.02
471KRÓCIEC 3/4 CZARNY 90CM 7.251.678.927.031.628.65
472KRÓCIEC 3/4 CZARNY100CM 9.432.1711.69.152.111.25
473KRÓCIEC 3/4 CZARNY120CM 11.162.5713.7310.832.4913.32
474KRÓCIEC 3/4 CZARNY150CM 13.783.1716.9513.373.0816.45
475KRÓCIEC 3/4 CZARNY200CM 18.134.1722.317.594.0521.64
476KRÓCIEC 3/4 OCYNK 6CM 1.820.422.241.770.412.18
477KRÓCIEC 3/4 OCYNK 8CM 1.70.392.091.650.382.03
478KRÓCIEC 3/4 OCYNK 10CM GD 1.870.432.31.810.422.23
479KRÓCIEC 3/4 OCYNK 12CM GD 2.230.512.742.160.52.66
480KRÓCIEC 3/4 OCYNK 15CM GD 2.340.542.882.270.522.79
481KRÓCIEC 3/4 OCYNK 20CM GD 2.80.643.442.720.633.35
482KRÓCIEC 3/4 OCYNK 25CM GD 3.860.894.753.740.864.6
483KRÓCIEC 3/4 OCYNK 30CM GD 3.850.894.743.730.864.59
484KRÓCIEC 3/4 OCYNK 35CM GD 4.61.065.664.461.035.49
485KRÓCIEC 3/4 OCYNK 40CM 5.171.196.365.011.156.16
486KRÓCIEC 3/4 OCYNK 45CM 5.661.36.965.491.266.75
487KRÓCIEC 3/4 OCYNK 50CM 6.391.477.866.21.437.63
488KRÓCIEC 3/4 OCYNK 60CM 7.41.79.17.181.658.83
489KRÓCIEC 3/4 OCYNK 70cm 8.531.9610.498.271.910.17
490KRÓCIEC 3/4 OCYNK 80CM 8.942.06118.671.9910.66
491KRÓCIEC 3/4 OCYNK 90CM 10.762.4713.2310.442.412.84
492KRÓCIEC 3/4 OCYNK100CM 12.082.7814.8611.722.714.42
493KRÓCIEC 3/4 OCYNK120CM GD 14.123.2517.3713.73.1516.85
494KRÓCIEC 3/4 OCYNK150CM 17.484.0221.516.963.920.86
495KRÓCIEC 3/4 OCYNK200CM 23.455.3928.8422.755.2327.98
496KRÓCIEC 5/4 CZARNY 150CM 23.75.4529.1522.995.2928.28
497KRÓCIEC 5/4 CZARNY 15CM 3.010.693.72.920.673.59
498KRÓCIEC OC 2 GJ 5.861.357.215.681.316.99
499KRÓCIEC OC 5/4 160 36.158.3144.4635.078.0743.14
500KRÓCIEC OC 5/4 2 10.172.3412.519.862.2712.13
501KRÓCIEC OC 5/4 253 56.2512.9469.1954.5612.5567.11
502KRÓCIEC OC 6/4 100 26.456.0832.5325.665.931.56
503KRÓCIEC OC.6/4*300 69.5415.9985.5367.4515.5182.96
504KRÓCIEC OCYNK 1 100CM 18.814.3323.1418.254.222.45
505KRÓCIEC OCYNK 1 10CM 2.510.583.092.430.562.99
506KRÓCIEC OCYNK 1 20CM 4.51.045.544.371.015.38
507KRÓCIEC OCYNK 1 30CM 6.381.477.856.191.427.61
508KRÓCIEC OCYNK 1 50CM 10.132.3312.469.832.2612.09
509KSZTAŁTKI CZARNE 1* KOLANO 2.830.653.482.750.633.38
510KSZTAŁTKI CZARNE 1*3/4 MUFA 1.710.392.11.660.382.04
511KSZTAŁTKI CZARNE 1/2*3/4 RED 1.50.351.851.460.341.8
512KSZTAŁTKI CZARNE1*3/4 NYPEL 2.610.63.212.530.583.11
513KSZTAŁTKI CZRNE 1 KOLANO 2.560.593.152.480.573.05
514KSZTAŁTKI CZRNE 3/4*1/2 1.710.392.11.660.382.04
515KUWETA MALARSKA 22X27CM 3.50.814.313.40.784.18
516LEJEK DOLNOPŁUKA.GÓRNOPŁUKA 1.50.351.851.460.341.8
517ŁĄCZNIK AUTOMATU Z RURĄ 10.231.230.970.221.19
518ŁĄCZNIK BAT.NATR.M1316 3.90.94.83.780.874.65
519ŁĄCZNIK WC MIMOŚRÓD 1010 4.991.156.144.841.115.95
520MANOMETR 100 20X1.5 10BAR 22.855.2628.1122.165.127.26
521MANOMETR 4.6.10 BAR W DÓŁ 10.12.3212.429.82.2512.05
522MASKOWNICA 15/15 5.241.216.455.081.176.25
523MASKOWNICA 15/30 6.771.568.336.571.518.08
524MASKOWNICA 20/15 6.71.548.246.51.58
525MASKOWNICA 20/20 6.71.548.246.51.58
526MASKOWNICA 20/25 8.611.9810.598.351.9210.27
527MASKOWNICA 20/30 7.911.829.737.671.769.43
528MASKOWNICA 20/40 9.242.1311.378.962.0611.02
529MASKOWNICA 25/25 9.242.1311.378.962.0611.02
530MASKOWNICA 25/30 10.012.312.319.712.2311.94
531MASKOWNICA 25/35 10.012.312.319.712.2311.94
532MASKOWNICA 25/40 10.112.3312.449.812.2612.07
533MASKOWNICA 30/30 10.012.312.319.712.2311.94
534MASKOWNICA 30/40 11.052.5413.5910.722.4713.19
535MASKOWNICA 40/40 12.392.8515.2412.022.7614.78
536MASKOWNICA CHROM 20*25 10.012.312.319.712.2311.94
537MASKOWNICA UNIW.MAGNESY 5.271.216.485.111.186.29
538MATA POD MUSZLE WISZĄCĄ .STOJĄCĄ PIANKOWA 4.451.025.474.320.995.31
539MEMBRANY-PG-4.PG-6.PG-17 1.660.382.041.610.371.98
540MIEDZ KOLANKO 1-K 15MM 1.30.31.61.260.291.55
541MIEDZ KOLANKO 1-K 18MM 2.680.623.32.60.63.2
542MIEDZ KOLANKO 1-K 22MM 4.180.965.144.050.934.98
543MIEDZ KOLANKO 1-K 28MM 6.241.447.686.051.397.44
544MIEDZ KOLANKO 2-K 15MM 0.910.211.120.880.21.08
545MIEDZ KOLANKO 2-K 18MM 1.380.321.71.340.311.65
546MIEDZ KOLANKO 2-K 22MM 2.230.512.742.160.52.66
547MIEDZ KOLANKO 2-K 28MM 3.890.894.783.770.874.64
548MIEDZ KOLANKO G.W 15*1/2 3.80.874.673.690.854.54
549MIEDZ KOLANO G.W 18-1/2 5.251.216.465.091.176.26
550MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 15 1.250.291.541.210.281.49
551MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 18 2.650.613.262.570.593.16
552MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 22 2.830.653.482.750.633.38
553MIEDZ ŁUK 45.2-KIELICHOWY 28 5.631.296.925.461.266.72
554MIEDZ ŁUK 90 1-K 18MM 2.680.623.32.60.63.2
555MIEDZ MUFA 15MM 0.620.140.760.60.140.74
556MIEDZ MUFA 18MM 0.770.180.950.750.170.92
557MIEDZ MUFA 22MM 1.20.281.481.160.271.43
558MIEDZ MUFA 28MM 2.810.653.462.730.633.36
559MIEDZ MUFA 18*3/4 2.550.593.142.470.573.04
560MIEDZ MUFA G.W 15*1/2 2.180.52.682.110.492.6
561MIEDZ MUFA G.W 18*1/2 2.680.623.32.60.63.2
562MIEDZ MUFA RED. 22*18 3.150.723.873.060.73.76
563MIEDZ NYPEL 18*3/4 1.850.432.281.790.412.2
564MIEDZ NYPEL G.Z 15*1/2 1.70.392.091.650.382.03
565MIEDZ NYPEL G.Z 18*1/2 1.90.442.341.840.422.26
566MIEDZ NYPEL RED.18X15 1.250.291.541.210.281.49
567MIEDZ NYPEL RED.22X18 2.180.52.682.110.492.6
568MIEDZ RURA 28MM 65.9715.1781.1463.9914.7278.71
569MIEDZ RURA TWARDA FI15 2.5M 31.847.3239.1630.887.137.98
570MIEDZ RURA TWARDA FI18 2.5 39.529.0948.6138.338.8247.15
571MIEDZ RURA TWARDA FI22 2.5M 49.211.3260.5247.7210.9858.7
572MIEDZ TRÓJNIK 15MM 1.50.351.851.460.341.8
573MIEDZ TRÓJNIK 18MM 2.970.683.652.880.663.54
574MIEDZ TRÓJNIK 22MM 4.881.1264.731.095.82
575MIEDZ ZAŚLEPKA 15MM 1.920.442.361.860.432.29
576MIEDZ ZAŚLEPKA 18MM 2.270.522.792.20.512.71
577MIEDZ ZŁĄCZKA GW 18-1/2 3.980.924.93.860.894.75
578MIEDZ ZŁĄCZKA GW 22-3/4 5.161.196.355.011.156.16
579MIEDZ ZŁĄCZKA GW-15.1/2 2.710.623.332.630.63.23
580MIEDZ ZŁĄCZKA GW-18.1/2 3.830.884.713.720.864.58
581MIEDZ ZŁĄCZKA GW.22*1/2 5.531.276.85.361.236.59
582MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 15-1/2 2.10.482.582.040.472.51
583MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 18-1/2 2.720.633.352.640.613.25
584MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-1/2 4.91.136.034.751.095.84
585MIEDZ ZŁĄCZKA GZ 22-3/4 3.550.824.373.440.794.23
586MIEDZ ZŁĄCZKA NYPLOWA 18-15 3.190.733.923.090.713.8
587MIJANKA FI20 2.450.563.012.380.552.93
588MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ KRÓTKI 30.693.692.910.673.58
589MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ MOS. 5.551.286.835.381.246.62
590MISKA USTĘPOWA PÓŁLEJOWA IDOL93.5521.52115.0790.7420.87111.61
591MISKA-KOMPAKT MITODESKA 206.6347.52254.15200.4346.1246.53
592MISKA-KOMPAKT SOLO DESKA 216.4849.79266.27209.9948.3258.29
593MISKA-KOMPAKT START-STOP WARSZAWSKA 274.4763.13337.6266.2461.24327.48
594MISKA-PODWIESZANA KPL.DES. 523.45120.39643.84507.75116.78624.53
595MON.SYF.UMYW. KLIK-KLAK CHRO 11.372.6213.9911.032.5413.57
596MONTAŻ SYFONU ZLEW.UMYW.WANNA 2.80.643.442.720.633.35
597MONTAŻ ZLEW-UMYW.Z ODEJSCIEM 40.924.923.880.894.77
598MOS.KOLANKO 3/8 WZ1.780.412.191.730.42.13
599MOS.KOLANKO 1/2 WW 3.40.784.183.30.764.06
600MOS.KOLANKO 1/2 WZ 3.90.94.83.780.874.65
601MOS.KOLANKO 1/2 Z/Z 2.450.563.012.380.552.93
602MOS.KOLANKO 3/4 WW 4.260.985.244.130.955.08
603MOS.KOLANKO 3/4 WZ 6.511.58.016.311.457.76
604MOS.KOREK 1/2 1.710.392.11.660.382.04
605MOS.KOREK 3/4 2.60.63.22.520.583.1
606MOS.KOREK 3/8 1.150.261.411.120.261.38
607MOS.MUFA 1 4.060.934.993.940.914.85
608MOS.MUFA 1/2 2.640.613.252.560.593.15
609MOS.MUFA 1/2*3/8 1.750.42.151.70.392.09
610MOS.MUFA 3/4 3.250.7543.150.723.87
611MOS.MUFA 3/4*1/2 3.030.73.732.940.683.62
612MOS.MUFA 3/8 2.090.482.572.030.472.5
613MOS.NYPEL 1/2 1.60.371.971.550.361.91
614MOS.NYPEL 1/2 * 3/4 2.870.663.532.780.643.42
615MOS.NYPEL 1/2 * 3/8 1.650.382.031.60.371.97
616MOS.NYPEL 3/4 2.760.633.392.680.623.3
617MOS.NYPEL 3/8 1.440.331.771.40.321.72
618MOS.PRZEDŁLUŻKA 3/4X4 4.981.156.134.831.115.94
619MOS.PRZEDŁUŻKA 1.5X1/2 1.70.392.091.650.382.03
620MOS.PRZEDŁUŻKA 1/2X 3/8 2.160.52.662.10.482.58
621MOS.PRZEDŁUŻKA 15-3/8 2.40.552.952.330.542.87
622MOS.PRZEDŁUŻKA 1X1/2 1.380.321.71.340.311.65
623MOS.PRZEDŁUŻKA 2.5*1/2 3.230.743.973.130.723.85
624MOS.PRZEDŁUŻKA 2X1/2 2.350.542.892.280.522.8
625MOS.PRZEDŁUŻKA 2X3/4 3.90.94.83.780.874.65
626MOS.PRZEDŁUŻKA 3/4X 1/2 3.470.84.273.370.784.15
627MOS.PRZEDŁUŻKA 3X1/2 3.350.774.123.250.754
628MOS.PRZEDŁUŻKA 3X3/4 4.30.995.294.170.965.13
629MOS.PRZEDŁUŻKA 4X1/2 3.590.834.423.480.84.28
630MOS.PRZEDŁUŻKA 4X1/2 MAX 4.851.125.974.71.085.78
631MOS.PRZEDŁUŻKA 5X1/2 4.421.025.444.290.995.28
632MOS.PRZEDŁUŻKA 6X1/2 5.61.296.895.431.256.68
633MOS.PRZEDŁUŻKA M-263 3/4 3.350.774.123.250.754
634MOS.REDUKCJA 1*3/4 3.20.743.943.10.713.81
635MOS.REDUKCJA 3/4*1/2 1.960.452.411.90.442.34
636MOS.REDUKCJA 1/2X1/4 2.50.583.082.430.562.99
637MOS.REDUKCJA 3/8*1/2 1.270.291.561.230.281.51
638MOS.REDUKCJA PERLATORA 3.440.794.233.340.774.11
639MOS.TRÓJNIK 1/2 4.911.136.044.761.095.85
640MOS.TRÓJNIK 1/2 NYPLOWY 5.141.186.324.991.156.14
641MOS.TRÓJNIK 3/4 5.681.316.995.511.276.78
642MOS.TRÓJNIK 3/8 3.20.743.943.10.713.81
643MOS.ZAŚLEPKA 1/2 1.390.321.711.350.311.66
644MOS.ZAŚLEPKA 3/4 2.230.512.742.160.52.66
645MOS.ZAŚLEPKA 3/8 1.050.241.291.020.231.25
646MUFA 110 MM 4.160.965.124.040.934.97
647MUFA 32/32 1.550.361.911.50.351.85
648MUFA 32X40 BIAŁA UNIWERSALNA 2.90.673.572.810.653.46
649MUFA 32X50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.020.693.712.930.673.6
650MUFA 40 / ZLACZKA / 1.760.42.161.710.392.1
651MUFA 50 BIAŁA UNIWERSALNA 3.180.733.913.080.713.79
652MUFA 50MM 2.020.462.481.960.452.41
653MUFA 75 / ZLACZKA / 4.290.995.284.160.965.12
654MUFA CHROMOWANA 32 8.982.0711.058.71210.71
655MUFA CZARNA 1/2 1.30.31.61.260.291.55
656MUFA CZARNA 270 3/4 1.170.271.441.130.261.39
657MUFA FI20 M20 0.320.070.390.310.070.38
658MUFA FI25 0.430.10.530.420.10.52
659MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 2` 5.811.347.155.641.36.94
660MUFA NAK.M-2 NR 2 OC. 3/8 1.310.31.611.270.291.56
661MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 1/2 1.10.251.351.070.251.32
662MUFA NAK.M-2 NR.2 OC. 3/4 1.530.351.881.480.341.82
663MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.1 2.420.562.982.350.542.89
664MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/2 5.651.36.955.481.266.74
665MUFA NAK.M-2 NR.2 OC.11/4 3.780.874.653.670.844.51
666MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.1*1/2 2.780.643.422.70.623.32
667MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.1*3/4 2.640.613.252.560.593.15
668MUFA NAK.M-2 ZWEŻ.3/4*1/2 2.060.472.5320.462.46
669MUFA PP.FI-32 0.670.150.820.650.150.8
670NAKRĘETKA GŁOWICY 35.40MM 3.60.834.433.490.84.29
671NAKRĘTKA 3/4 DO BATERII 30.693.692.910.673.58
672NAKRĘTKI DO ZAWORU ODPŁYWOWEGO 2.90.673.572.810.653.46
673NAPOWIERZACZ 100 6.781.568.346.581.518.09
674NAPOWIETRZACZ 50 3.760.864.623.650.844.49
675NAPOWIETRZACZ 75 3.550.824.373.440.794.23
676NAROŻNIK NAKRETNY 33 3/4` 2.560.593.152.480.573.05
677NASUWKA 160 9.192.1111.38.912.0510.96
678NITKA TEFLON 160M 33.227.6440.8632.227.4139.63
679NITKA TEFLON 50M LOCTITE 21.34.926.220.664.7525.41
680NYPEL 1/2 40MM 40.924.923.880.894.77
681NYPEL CZARNY 1/2 2800 1.050.241.291.020.231.25
682NYPEL CZARNY 3/4 2800 1.380.321.71.340.311.65
683NYPEL OC 2` 5.871.357.225.691.317
684NYPEL OC 3/8 1.780.412.191.730.42.13
685NYPEL WK-8 NR.38 OC 1/2 1.360.311.671.320.31.62
686NYPEL WK-8 NR.38 OC. 3/4 1.640.382.021.590.371.96
687NYPEL WK-8 NR.38 OC.1 2.260.522.782.190.52.69
688NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/2 4.741.095.834.61.065.66
689NYPEL WK-8 NR.38 OC.11/4 3.470.84.273.370.784.15
690NYPEL WK.N-8 ZWEZK.1/2*3/8 2.180.52.682.110.492.6
691NYPEL WK.N-8 ZWEŻK. 1 *3/4 3.10.713.813.010.693.7
692NYPEL WK.N-8 ZWEŻK.1*1/2 3.620.834.453.510.814.32
693NYPEL WK.N-8 ZWEŻK.3/4*1/2 2.190.52.692.120.492.61
694OBEJMA 4 3.790.874.663.680.854.53
695OBEJMA DO RUR 1 ` METALOWA. 1.090.251.341.060.241.3
696OBEJMA DO RUR 1 ` Z USZCZE. 1.940.452.391.880.432.31
697OBEJMA DO RUR 1/2`METALOWA. 1.230.281.511.190.271.46
698OBEJMA DO RUR 1/2`Z USZCZE. 10.231.230.970.221.19
699OBEJMA DO RUR 11/2Z USZCZE. 20.462.461.940.452.39
700OBEJMA DO RUR 11/4 AG11/4M8 1.690.392.081.640.382.02
701OBEJMA DO RUR 3/4` 1.20.281.481.160.271.43
702OBEJMA DO RUR 3/4`METALOWE. 1.080.251.331.050.241.29
703OBEJMA DO RUR 32 ZACISKOWA 10.231.230.970.221.19
704OBEJMA DO RUR 40 ZACISKOWA 0.730.170.90.710.160.87
705OBEJMA DO RUR 50 ZACISKOWA 1.30.31.61.260.291.55
706OBEJMA DO RUR 75 ZACISKOWA 0.970.221.190.940.221.16
707OBEJMA DO RUR100 ZACISKOWA 1.80.412.211.750.42.15
708OBEJMA NAPRAWCZ OBA 3/4`17.984.1422.1217.444.0121.45
709OBEJMA NAPRAWCZ OBA 1/2`14.853.4218.2714.43.3117.71
710OBEJMA NAPRAWCZA OBA 1`00000
711OBEJMA RUR 2` Z USZCZELKĄ1.770.412.181.720.42.12
712OBEJŚCIE ŁUKOWATE 85 3/4` 3.010.693.72.920.673.59
713ODPŁYW LINIOWY ALKA APZ1-300 260.2659.86320.12252.4558.06310.51
714ODPOWIETRZNIK AUT.KĄT.1/2 276.2133.2126.196.0232.21
715ODPOWIETRZNIK AUT.ZAWÓR1/2 13.05316.0512.662.9115.57
716ODPOWIETRZNIK RĘCZNY 1/2 2.490.573.062.420.562.98
717ODPOWIETRZNIK RĘCZNY 3/8 2.550.593.142.470.573.04
718OGRZEWACZ BIAWAR HIT-E100 575.47132.36707.83558.21128.39686.6
719OGRZEWACZ ELEK. 5L PODUMY. 235.2254.1289.32228.1652.48280.64
720OGRZEWACZ ELEK.10L PODUMYW. 271.0162.33333.34262.8860.46323.34
721OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT WJ-10 296.8868.28365.16287.9766.23354.2
722OGRZEWACZ ELEKT.Z BAT.WJ-5L 269.9262.08332261.8260.22322.04
723OGRZEWACZ ELEKTR. 15L ELEKTR 339.177.99417.09328.9375.65404.58
724OGRZEWACZ ELEKTR. 80L MISTER 364.8483.91448.75353.8981.39435.28
725OGRZEWACZ ELEKTR.100L GŁUB. 440.41101.29541.7427.298.26525.46
726OGRZEWACZ ELEKTR.60L ELEKTRO 325.874.93400.73316.0372.69388.72
727ORING POD BATERIE 1-UCHWYTOWĄ 40.35MM 5.21.26.45.041.166.2
728OSŁONA KANALU WEN.11*21CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
729OSŁONA KANALU WEN.11*26CHROM 20.384.6925.0719.774.5524.32
730OSŁONA KANALU WEN.14*14CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
731OSŁONA KANALU WEN.14*17CHROM 17.844.121.9417.33.9821.28
732OSŁONA KANALU WEN.14*21CHROM 20.394.6925.0819.784.5524.33
733OTULINA SZARA 76 7.581.749.327.351.699.04
734OTULINA TUBOLIT 15/09MM/2M 1.660.382.041.610.371.98
735OTULINA TUBOLIT 18/09MM/2M 1.790.412.21.740.42.14
736OTULINA TUBOLIT 18/9 CZERWO. 1.950.452.41.890.432.32
737OTULINA TUBOLIT 22/09MM/2M 1.980.462.441.920.442.36
738OTULINA TUBOLIT 22/9 CZERWO. 1.820.422.241.770.412.18
739OTULINA TUBOLIT 28/09MM/2M 2.310.532.842.240.522.76
740OTULINA TUBOLIT 28/9 CZERWO. 1.660.382.041.610.371.98
741OTULINA TUBOLIT 35/09MM/2M 2.510.583.092.430.562.99
742OTULINA TUBOLIT 48/09MM/2M 2.620.63.222.540.583.12
743OTULINA TUBOLIT 54/9 MM/2M 4.81.15.94.661.075.73
744PAKUŁY 2.10.482.582.040.472.51
745PAKUŁY 5-DAG 1.30.31.61.260.291.55
746PAKUŁY 100G MOTEK 8.21.8910.097.951.839.78
747PAKUŁY W SZPULCE 80G 8.21.8910.097.951.839.78
748PASTA DO GWINTÓW WODA 360G 10.012.312.319.712.2311.94
749PASTA POŚLIZGOWA DO RUR PCV 8.241.910.147.991.849.83
750PASTA USZCZEL.LENPAK 65G 4.81.15.94.661.075.73
751PASTA Z CYNA DO MIEDZI SNCU3 28.426.5434.9627.576.3433.91
752PASTA Z CYNA SNCU3 100G 17.223.9621.1816.73.8420.54
753PERLATOR 1-FUKCYJNY DŁUGI CHROM 9.172.1111.288.892.0410.93
754PERLATOR 2-FUKCYJNY Z WĘŻYKIEK PLASTIKOWY DŁUGI4.671.075.744.531.045.57
755PERLATOR DAFI 5.761.327.085.591.296.88
756PERLATOR DO BAT.ELASTYCZNEJ10.52.4212.9210.192.3412.53
757PERLATOR DO BAT.SPRĘŻYNOWEJ NELI 21.73526.7321.084.8525.93
758PERLATOR DO BATERII WANNOWEJ M-28 4.10.945.043.980.924.9
759PERLATOR DO WYLEWKI M-1315 24X1 20.462.461.940.452.39
760PERLATOR DO WYLEWKI M-1306 22X12.280.522.82.210.512.72
761PERLATOR KRÓTKI 2-FUKCYJNY TWORZYWO 4.51.045.544.371.015.38
762PERLATOR ŁĄCZNIK DO BAT.WANNOWEJ OSZCZEDNOŚĆIOWY 8.611.9810.598.351.9210.27
763PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY NIEMIECKI17.834.121.9317.33.9821.28
764PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY KRÓTKI NIEMIECKI17.834.121.9317.33.9821.28
765PERLATOR PM-1 METALOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY 10.422.412.8210.112.3312.44
766PERLATOR PRZEDŁUŻANY 2-FUKCYJNY7.351.699.047.131.648.77
767PERLATOR WYLEWKI M-20.M-18 4.41.015.414.270.985.25
768PERLATOR Z PRZEGUBEM KRÓTKI METAL 2-FUKCYJNY5.51.276.775.341.236.57
769PĘDZEL ANGIELSKI 102.76MM 5.851.357.25.671.36.97
770PĘDZEL ANGIELSKI 19.36MM 2.50.583.082.430.562.99
771PĘDZEL POLANGIELSKI 3.460.84.263.360.774.13
772PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWAKI 19MM 2.550.593.142.470.573.04
773PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWALKI 1.90.442.341.840.422.26
774PIERŚCIEN PLASTIKOWY WYLEWKI 0.120.030.150.120.030.15
775PIERŚCIEN USZCZ.GUM.-ZW.ZG 0.10.020.120.10.020.12
776PIERŚCIEŃ OPOROWY WYLEWKI 3/4 0.450.10.550.440.10.54
777PISTOLET 6F ZRASZ.PLASTIK 6.11.47.55.921.367.28
778PISTOLET 7F E 63278 METAL 17.123.9421.0616.613.8220.43
779PISTOLET DO ZRASZ.7-F.PROFES 8.68210.688.421.9410.36
780PISTOLET DO ZRASZ.DREWNOPOD. 7.041.628.666.831.578.4
781PISTOLET DO ZRASZ.PLASTIKOWY 4.691.085.774.551.055.6
782PISTOLET DO ZRASZ.PROFES.SRB 12.762.9315.6912.382.8515.23
783PISTOLET DO ZRASZANIA E61111 8.862.0410.98.591.9810.57
784PISTOLET DO ZRASZANIA E61117 5.331.236.565.171.196.36
785PŁYN DOMESTOS 7.981.849.827.741.789.52
786PŁYN UZUPEŁNIAJĄCY DOZOWNIKA WC -MORSKI 0.5L13.863.1917.0513.443.0916.53
787PŁYTKA MONTAŻOWA Z KOLANKAMI 10.52.4212.9210.192.3412.53
788PODUSZKI DESKI SEDESOWEJ 10.231.230.970.221.19
789POKRĘTLO BAT.-METAL.CHROM A 4.51.045.544.371.015.38
790POKRĘTLO BAT.`PRIMULA` 2.70.623.322.620.63.22
791POKRĘTLO PLASTIKOWE `DAFI` 3.190.733.923.090.713.8
792POKRĘTŁO BAT 3.180.733.913.080.713.79
793POKRĘTŁO BAT. 4 KAT.PRZEZROCZYSTE 2.20.512.712.130.492.62
794POKRĘTŁO BAT.- METALOWE 4.51.045.544.371.015.38
795POKRĘTŁO BAT.-MET. 4.320.995.314.190.965.15
796POKRĘTŁO BAT.-RETRO TWORZYWO Z WKŁADKĄ METALOWĄ 6.651.538.186.451.487.93
797POKRĘTŁO BAT.-WL.-DUZE-RES-2 3.220.743.963.120.723.84
798POKRĘTŁO BAT.`ALFA`-1 3.980.924.93.860.894.75
799POKRĘTŁO BAT.CHROMOWANE 2.970.683.652.880.663.54
800POKRĘTŁO BAT.RETRO METALOWE 11.072.5513.6210.742.4713.21
801POKRĘTŁO BAT.ZWYKŁE Z WKŁ.METAL1.50.351.851.460.341.8
802POKRĘTŁO BATERII 4-KĄTNE CHROM4.41.015.414.270.985.25
803POKRĘTŁO BATERII WŁOSKIE MAŁE3.150.723.873.060.73.76
804POXILINA KIT 38ML/70G 10.782.4813.2610.462.4112.87
805PREPARAT WD-40 100ML. 9.652.2211.879.362.1511.51
806PRZEDŁUŻKA BAT.GW-GZ 3/4CHROM 8.161.8810.047.921.829.74
807PRZEDŁUŻKA REDUKCYJNA 3/4*12 2.860.663.522.770.643.41
808PRZEŁACZNIK BAT.1-UCH 13.53.1116.6113.13.0116.11
809PRZEŁACZNIK DZWIGNIOWY-KPL. 17.273.9721.2416.753.8520.6
810PRZEŁACZNIK PRYSZNICA-DAFI 9.362.1511.519.082.0911.17
811PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY `DAFI` 146.2733.64179.91141.8832.63174.51
812PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY `TWISTER 156.8536.08192.93152.1434.99187.13
813PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY PERFEKT199.245.82245.02193.2244.44237.66
814PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY W17 175.2240.3215.52169.9639.09209.05
815PRZEPYCHACZ - GUMA 4.861.125.984.711.085.79
816PRZEWÓD ELAST.1/2- 500 GAZ 22.755.2327.9822.075.0827.15
817PRZEWÓD ELAST.P1/2 1000KĄT.GAZ 49.8211.4661.2848.3311.1259.45
818PRZEWÓD ELAST.P1/2 1250KĄT.GAZ 55.312.7268.0253.6412.3465.98
819PRZEWÓD ELAST.P1/2 750 KĄT.GAZ 40.989.4350.4139.759.1448.89
820PRZEWÓD ELAST.P1/2- 650 GAZ 52.5912.164.6951.0111.7362.74
821PRZEWÓD ELAST.P1/2- 750 GAZ 26.856.1833.0326.045.9932.03
822PRZEWÓD ELAST.P1/2-1000 GAZ 28.636.5835.2127.776.3934.16
823PRZEWÓD ELAST.P1/2-1250 GAZ 36.188.3244.535.098.0743.16
824PRZEWÓD ELAST.P1/2-1500 GAZ 36.678.4345.135.578.1843.75
825PRZEWÓD ELAST.P1/2-2000 GAZ 48.0911.0659.1546.6510.7357.38
826PRZEWÓD ELAST.P1/500 KĄT.GAZ 36.528.444.9235.428.1543.57
827PRZYŁACZE NA KRAN 3/4 0.840.191.030.810.191
828PRZYŁACZE NA KRAN 3/4-1/2 1.480.341.821.440.331.77
829PRZYŁĄCZE KOLANKOWE DO BATERII.17.54.0321.5316.983.9120.89
830PRZYŁĄCZE NA KRAN 1*3/4 1.430.331.761.390.321.71
831RĄCZKA BAT.1-UCH. U-40 DŁUGA 21.24.8826.0820.564.7325.29
832RĄCZKA DO BATERII 1-UCH CHROM 35.40MM.8.61.9810.588.341.9210.26
833RĄCZKA DO BATERII KUCHENNEJ13.283.0516.3312.882.9615.84
834RĄCZKA PR-OTWOR OWAL 8.531.9610.498.271.910.17
835RĄCZKA PR. S-4 12.952.9815.9312.562.8915.45
836RĄCZKA PR.-ZW.-1394 RT 3.60.834.433.490.84.29
837RĄCZKA PR.`KINSZASA.DIL 6.41.477.876.211.437.64
838RĄCZKA PR.`MARGARITA` SH206 6.031.397.425.851.357.2
839RĄCZKA PR.`NUMEA`-CHROM 3F 10.512.4212.9310.192.3412.53
840RĄCZKA PR.`SANA 3-F 11.592.6714.2611.242.5913.83
841RĄCZKA PR.1-F MALE 6.71.548.246.51.58
842RĄCZKA PR.1F.5300 10.532.4212.9510.212.3512.56
843RĄCZKA PR.3-F HY IBIZA 8.82.0210.828.541.9610.5
844RĄCZKA PR.4-F SH-31 SELEN 81.849.847.761.789.54
845RĄCZKA PR.5-F VIKTORIA 14.413.3117.7213.983.2217.2
846RĄCZKA PR.ARUBA 5.451.256.75.291.226.51
847RĄCZKA PR.COBRA MAX 9.722.2411.969.432.1711.6
848RĄCZKA PR.HY 1095 12.062.7714.8311.72.6914.39
849RĄCZKA PR.PANEL S 17.133.9421.0716.623.8220.44
850RĄCZKA PR.RETRO METAL 36.318.3544.6635.228.143.32
851RĄCZKA PR.S -27 MANILA 9.52.1911.699.222.1211.34
852RĄCZKA PRYSZNICA 1F COBRA 6.81.568.366.61.528.12
853RĄCZKA PRYSZNICA CHROM 1068 6.31.457.756.111.417.52
854RĄCZKA PRYSZNICA DAFI 10.92.5113.4110.572.4313
855RĄCZKA PRYSZNICA ECO 6.951.68.556.741.558.29
856RĄCZKA PRYSZNICA LIMA 108 5.81.337.135.631.296.92
857RĄCZKA PRYSZNICA QADRO 3 10.682.4613.1410.362.3812.74
858RĄCZKA PRYSZNICA VALLETTA 3 F10.422.412.8210.112.3312.44
859RĄCZKA PRYSZNICA. S-83 4.230.975.24.10.945.04
860RĄCZKA.PR.1F RETRO TWORZYWO 9.82.2512.059.512.1911.7
861REDUKCJA 11/2*1/2 1.790.412.21.740.42.14
862REDUKCJA 110*110 WEWN.SAM 10.172.3412.519.862.2712.13
863REDUKCJA 110/50 Z USZCZ. 1.780.412.191.730.42.13
864REDUKCJA 32/40 1.430.331.761.390.321.71
865REDUKCJA 50/40 1.530.351.881.480.341.82
866REDUKCJA 75*50 2.450.563.012.380.552.93
867REDUKCJA AKCES.40/50 PROSTA 3.020.693.712.930.673.6
868REDUKCJA CHROM 3/4*1/2 3.70.854.553.590.834.42
869REDUKCJA CHROMOWANA 32/50 10.332.3812.7110.022.312.32
870REDUKCJA FI 25/20 R2520 0.420.10.520.410.090.5
871REDUKCJA GUMOWA 56/45 MISKI 1.50.351.851.460.341.8
872REDUKCJA GUMOWA-WARG.BIAŁA 1.20.281.481.160.271.43
873REDUKCJA KAN.OKRĄGLA WIELOS 7.491.729.217.271.678.94
874REDUKCJA KIELICHOWA 40*50 3.050.73.752.960.683.64
875REDUKCJA KIELICHOWA 40/50 3.360.774.133.260.754.01
876REDUKCJA KIELICHOWA.50*32 4.51.045.544.371.015.38
877REDUKCJA KOM.BIA.KRÓTKA.50/32 1.150.261.411.120.261.38
878REDUKCJA OC. 1/2*3/8 1.220.281.51.180.271.45
879REDUKCJA OC. 3/4*1/2 1.380.321.71.340.311.65
880REDUKCJA OC.1* 1/2 1.670.382.051.620.371.99
881REDUKCJA OC.1* 3/4 2.040.472.511.980.462.44
882REDUKCJA OC.6/4*1.5/4*1 3.170.733.93.070.713.78
883REDUKCJA PP FI 32/20 0.410.090.50.40.090.49
884REDUKCJA PROSTA 100*75 2.520.583.12.440.563
885REDUKCJA PROSTA 32/40/50 3.360.774.133.260.754.01
886REDUKCJA PROSTA 50/40/32 3.360.774.133.260.754.01
887REDUKCJA REGULIWANA 110/50 5.841.347.185.661.36.96
888REDUKCJA WEW. 32/50 3.320.764.083.220.743.96
889REDUKCJA WEW.50/50 Z USZCZ. 3.140.723.863.050.73.75
890REDUKCJA WEWNĘTRZNA 40*50 3.40.784.183.30.764.06
891REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 1/2 50.8111.6962.549.2911.3460.63
892REDUKTOR CIŚNIENIA WODY 3/4 59.3413.6572.9957.5613.2470.8
893REDUKTOR GAZOWY 714 11.682.6914.3711.332.6113.94
894REDUKTOR WODY Z MANOMETREM 9822.54120.5495.0621.86116.92
895REPARATOR DO WĘŻA 3/4-1/2 1.40.321.721.360.311.67
896REPARATOR DO WĘŻA 3/4-3/4 1.420.331.751.380.321.7
897REPERATOR DO WĘŻA 1/1-1/2 1.40.321.721.360.311.67
898REWIZJA 50/50 2.80.643.442.720.633.35
899REWIZJA 110 POMARANCZOWA 25.865.9531.8125.085.7730.85
900REWIZJA 110/110 Z USZCZELKĄ 5.151.186.3351.156.15
901REWIZJA 75 3.860.894.753.740.864.6
902RĘKAWICZKI WAMPIRKI 1.710.392.11.660.382.04
903ROZETA DUŻA KULA 1/2.3/4 5.261.216.475.11.176.27
904ROZETA DUŻA NISKA 1/2.3/4 5.61.296.895.431.256.68
905ROZETA DUŻA WYSOKA 1/2.3/4 6.551.518.066.351.467.81
906ROZETA MASKUJĄCA FI 32 5.461.266.725.31.226.52
907ROZETA WC 110 MM 2.950.683.632.860.663.52
908ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-100 CHROM 11.272.5913.8610.932.5113.44
909ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-110 CHROM 11.452.6314.0811.112.5613.67
910ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-115 CHROM 11.292.613.8910.952.5213.47
911ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-120 CHROM 11.272.5913.8610.932.5113.44
912ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-125 CHROM 11.32.613.910.962.5213.48
913ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-131 CHROM 11.92.7414.6411.542.6514.19
914ROZETA WYKOŃCZENIOWA FI-135 CHROM 7.961.839.797.721.789.5
915ROZETA ZAWORU SPUSTOWEGO 6.91.598.496.691.548.23
916ROZETKA 22MM CHROM 1.570.361.931.520.351.87
917ROZETKA 28MM BIAŁA 0.380.090.470.370.090.46
918ROZETKA 28MM CHROM 1.430.331.761.390.321.71
919ROZETKA PŁASKA Z GW 1/2.3/4 2.510.583.092.430.562.99
920ROZETKA RUR 15MM BIAŁA 1.380.321.71.340.311.65
921ROZETKA RUR 18MM CHROM 1.450.331.781.410.321.73
922ROZETKA RUR 22MM BIAŁA 0.330.080.410.320.070.39
923ROZETKA STOŻEK NISKA 2.790.643.432.710.623.33
924ROZETKI 16MM BIAŁA 0.430.10.530.420.10.52
925ROZETKI 3/4 REGULOWANA 4.3515.354.220.975.19
926ROZETKI DO BATERII 3.080.713.792.990.693.68
927ROZETKI PŁASKIE 2.120.492.612.060.472.53
928ROZETKI PŁASKIE NIERDZEWNE 1.50.351.851.460.341.8
929RURA 50-280 ODPŁYWOWA DO PRALKI 7.91.829.727.661.769.42
930RURA AUTOMATU SPŁUKUJĄCEGO 4.81.15.94.661.075.73
931RURA BIAŁA 32/1000WAWIL 2.570.593.162.490.573.06
932RURA BIAŁA 32/2000WAWIL 4.61.065.664.461.035.49
933RURA BIAŁA 32/250 WAWIL 1.440.331.771.40.321.72
934RURA BIAŁA 32/315 WAWIL 1.580.361.941.530.351.88
935RURA BIAŁA 32/500 WAWIL 1.80.412.211.750.42.15
936RURA BIAŁA 40/1000 3.210.743.953.110.723.83
937RURA BIAŁA 40/2000 6.191.427.6161.387.38
938RURA BIAŁA 40/300 20.462.461.940.452.39
939RURA BIAŁA 40/500 2.20.512.712.130.492.62
940RURA FLEX FI- 80 3M 13.233.0416.2712.832.9515.78
941RURA FLEX FI-100 3M 13.613.1316.7413.23.0416.24
942RURA FLEX FI-110 3M 14.373.3117.6813.943.2117.15
943RURA FLEX FI-115 3M 15.423.5518.9714.963.4418.4
944RURA FLEX FI-120 3M15.063.4618.5214.613.3617.97
945RURA FLEX FI-125 3M 16.043.6919.7315.563.5819.14
946RURA FLEX FI-130 3M 16.453.7820.2315.963.6719.63
947RURA FLEX FI-135 3M 16.923.8920.8116.413.7720.18
948RURA FLEX FI-150 3M 19.294.4423.7318.714.323.01
949RURA GÓRNOPŁUKA 3.790.874.663.680.854.53
950RURA KWASOODPORNA FI 100 1M 45.4610.4655.9244.110.1454.24
951RURA KWASOODPORNA FI 110 1M 48.2911.1159.446.8410.7757.61
952RURA KWASOODPORNA FI 115 1M 48.3611.1259.4846.9110.7957.7
953RURA KWASOODPORNA FI 120 1M 49.2311.3260.5547.7510.9858.73
954RURA KWASOODPORNA FI 125 1M 51.4611.8463.349.9211.4861.4
955RURA KWASOODPORNA FI125 1.5 78.2317.9996.2275.8817.4593.33
956RURA METAL CHROM B333 32*500 12.612.915.5112.232.8115.04
957RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-400 12.952.9815.9312.562.8915.45
958RURA ODPŁYWOWA ELASTYCZNA WC-540 13.843.1817.0213.423.0916.51
959RURA ODPŁYWOWA L-360 13.022.9916.0112.632.915.53
960RURA ODPŁYWOWA WC ALKAPLAST 14.63.3617.9614.163.2617.42
961RURA P0MARANCZOWA 110/2000 14.213.2717.4813.783.1716.95
962RURA PN 20 X3.4 TOPTERM 4M 7.251.678.927.031.628.65
963RURA POMARANCZOWA 160/2000 23.965.5129.4723.245.3528.59
964RURA PP 32X5.4 4M 16.923.8920.8116.413.7720.18
965RURA SPUSTOWA PCV FI 110MM 000000
966RURA SYFONU Z 2-ODEJŚCIAMI 6.051.397.445.871.357.22
967RURA SZARA 110/1000 Z USZCZ. 6.061.397.455.881.357.23
968RURA SZARA 110/150 Z USZCZEL 2.520.583.12.440.563
969RURA SZARA 110/2000 Z USZCZ. 10.762.4713.2310.442.412.84
970RURA SZARA 110/315 Z USZCZ. 3.350.774.123.250.754
971RURA SZARA 110/500 Z USZCZEL 40.924.923.880.894.77
972RURA SZARA 50/1000 Z USZCZ. 3.20.743.943.10.713.81
973RURA SZARA 50/200 Z USZCZ. 1.850.432.281.790.412.2
974RURA SZARA 50/2000 Z USZCZ. 4.951.146.094.81.15.9
975RURA SZARA 50/315 Z USZCZ. 1.930.442.371.870.432.3
976RURA SZARA 50/500 Z USZCZ. 2.080.482.562.020.462.48
977RURA SZARA 75/1000Z USZCZ. 4.941.146.084.791.15.89
978RURA SZARA 75/2000Z USZCZ. 9.512.1911.79.222.1211.34
979RURA SZARA 75/300 Z USZCZ. 2.730.633.362.650.613.26
980RURA SZARA 75/500 Z USZCZ. 3.10.713.813.010.693.7
981RURKA KARBOWANA 40MM 1.50.351.851.460.341.8
982RURKA KARBOWANA 50MM 1.550.361.911.50.351.85
983RUSZT DO KRATKI ŚCIEKOWEJ 30.693.692.910.673.58
984RUSZT DO WPUSTU NIERDZ.100 22.095.0827.1721.434.9326.36
985SILIKON KOLOR 60ML 2.850.663.512.760.633.39
986SILIKON BEZBARWNY 60G. 2.850.663.512.760.633.39
987SILIKON BIAŁY 60G. 3.10.713.813.010.693.7
988SILIKON SANITARNY 310ML 12.92.9715.8712.512.8815.39
989SILIKON SANITARNY 310ML BIAŁY 12.92.9715.8712.512.8815.39
990SILIKON UNIWERSALNY 310ML. 9.42.1611.569.122.111.22
991SILIKON UNIWERSALNY 310ML.BIAŁY 13.93.217.113.483.116.58
992SIODEŁKO GNIAZDA BATERII 2.320.532.852.250.522.77
993SITKO METALOWE ZLEW DUŻE 11.852.7314.5811.492.6414.13
994SITKO METALOWE ZLEW DUŻE MONTAŻ 13.13.0116.1112.712.9215.63
995SITKO OCZYSZCZAJĄCE PLASTIK 0.60.140.740.580.130.71
996SITKO OCZYSZCZAJĄCE-CHROM-WK 2.840.653.492.750.633.38
997SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z BL.OH 20.462.461.940.452.39
998SITKO OCZYSZCZAJĄCE-Z UCHWYT 2.30.532.832.230.512.74
999SITKO REWIZJI 110 2.380.552.932.310.532.84
1000SITKO UMYW.CHROMOWANE 2.80.643.442.720.633.35
1001SITKO ZLEW-NIERDZEWNE 2.210.512.722.140.492.63
1002SITKO ZLEW.CHROMOWANE 3.060.73.762.970.683.65
1003SPIRALA HYDRAULICZNA 1.5M 12.032.7714.811.672.6814.35
1004SPIRALA HYDRAULICZNA 2M 13.263.0516.3112.862.9615.82
1005SPIRALA HYDRAULICZNA 3M 17.343.9921.3316.823.8720.69
1006SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 24.125.5529.6723.45.3828.78
1007SPIRALA HYDRAULICZNA 5M 12 58.3913.4371.8256.6413.0369.67
1008SPIRALA HYDRAULICZNA 7M 34.277.8842.1533.247.6540.89
1009SPIRALA HYDRAULICZNA 8M 41.229.4850.739.989.249.18
1010SPIRALA HYDRAULICZNA 10M 50.8411.6962.5349.3111.3460.65
1011SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 66.4615.2981.7564.4714.8379.3
1012SPIRALA HYDRAULICZNA 15M 12 82.1218.89101.0179.6618.3297.98
1013SPIRALA HYDRAULICZNA 20M 81.4718.74100.2179.0318.1897.21
1014SPIRALA KANAL.FI. 5 M 1.5 12.962.9815.9412.572.8915.46
1015SPIRALA KANAL.FI. 5 M 6NOWA 24.935.7330.6624.185.5629.74
1016SPIRALA KANAL.FI. 6 M 2 15.963.6719.6315.483.5619.04
1017SPIRALA KANAL.FI. 6 M 3 19.684.5324.2119.094.3923.48
1018SPIRALA KANAL.FI. 6 M 5 22.565.1927.7521.885.0326.91
1019SPUST ZLEWOZMYWAKA Z SITKIEM 4.10.945.043.980.924.9
1020SYFON 2-KOM.2-POZ.PRZE.WERTA 50.2911.5761.8648.7811.2260
1021SYFON 2-KOM.2-POZIOMOWY 43.199.9353.1241.899.6351.52
1022SYFON BRODZI SPED KLIK MOS. 44.2210.1754.3942.899.8652.75
1023SYFON BRODZIK 50 14.183.2617.4413.753.1616.91
1024SYFON BRODZIK 413M KLIK-KLK 52.111.9864.0850.5411.6262.16
1025SYFON BRODZIK A47CR 50 CHROM 27.876.4134.2827.036.2233.25
1026SYFON BRODZIK ABS BIAŁY NISK 15.13.4718.5714.653.3718.02
1027SYFON BRODZIK ABS CHROM SPED 22.535.1827.7121.855.0326.88
1028SYFON BRODZIK KLIK-KLAK 34.878.0242.8933.827.7841.6
1029SYFON BRODZIK PŁASKI SITKO METALOWE 10.562.4312.9910.242.3612.6
1030SYFON BRODZIK-SPED 90 27.856.4134.2627.016.2133.22
1031SYFON BRODZIKOWY UNIWERSALNY 6.881.588.466.671.538.2
1032SYFON BRODZIKOWY19030 8.11.869.967.861.819.67
1033SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY BIAŁY 4.851.125.974.71.085.78
1034SYFON DO PRALKI NADTYNKOWY CHROM 7.61.759.357.371.79.07
1035SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY BIAŁY 9.232.1211.358.952.0611.01
1036SYFON DO PRALKI PODTYNKOWY CHROM 9.752.2411.999.462.1811.64
1037SYFON ELASTYCZNY ROZCIĄGANY6/4.5/4 CHROM 12.62.915.512.222.8115.03
1038SYFON PISUAROWY 23.245.3528.5922.545.1827.72
1039SYFON PISUAROWY A50132 7.371.79.077.151.648.79
1040SYFON UMYWA.NAKLADKA STAL. 20.094.6224.7119.494.4823.97
1041SYFON UMYWALKA RUROWY 11.242.5913.8310.92.5113.41
1042SYFON UMYWALKOWY - METAL 9.842.2612.19.542.1911.73
1043SYFON UMYWALKOWY - PÓŁSYFON 5.11.176.274.951.146.09
1044SYFON UMYWALKOWY ALKAPLAST 12.782.9415.7212.42.8515.25
1045SYFON UMYWALKOWY KLIK-KLAK 24.785.730.4824.045.5329.57
1046SYFON UMYWALKOWY SITKO PLASTIKOWE 5.151.186.3351.156.15
1047SYFON UMYWALKOWY Z ODEJŚCIEM DO PRALKI SITKO METALOWE 9.92.2812.189.62.2111.81
1048SYFON UMYWALKOWY-CHROM 28.66.5835.1827.746.3834.12
1049SYFON UMYWALKOWY-CHROM Z KOR 32.67.540.131.627.2738.89
1050SYFON UNIWERSALNY 11/4X32 4.280.985.264.150.955.1
1051SYFON UNIWERSALNY 6/4 NAK.METALOWA 4.10.945.043.980.924.9
1052SYFON WANNOWY CHROM KLIK-KLA 4610.5856.5844.6210.2654.88
1053SYFON WANNOWY NADSTROPOWY 10.152.3312.489.852.2712.12
1054SYFON WANNOWY NADSTROPOWY.METALOWE SITKO13.53.1116.6113.13.0116.11
1055SYFON WANNOWY PRZELEW-SPUST 10.162.3412.59.862.2712.13
1056SYFON WANNOWY PRZELEW.METAL. 12.232.8115.0411.862.7314.59
1057SYFON WANNOWY Z KOREKIEM AUTOMATYCZNYM 26.96.1933.0926.09632.09
1058SYFON WANNOWY.METAL.KOREK 20.244.6624.919.634.5124.14
1059SYFON ZLEW 2-KOMOROWY Z PRZELEWEM18.74.32318.144.1722.31
1060SYFON ZLEW. 2-KOM. Z ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI16.83.8620.6616.33.7520.05
1061SYFON ZLEW.1-KOM.DUŻE SITO . 34.898.0242.9133.847.7841.62
1062SYFON ZLEW.1-KOM.METAL.Z.ODEJŚCIEM DO ZMYWARKI 10.282.3612.649.972.2912.26
1063SYFON ZLEW.1-KOMOROWY Z PRZELEWEM 13.23.0416.2412.82.9415.74
1064SYFON ZLEW.2-KOM.RURA.A213 22.355.1427.4921.684.9926.67
1065SYFON ZLEW.2KOM. DUŻE SITO 42.449.7652.241.179.4750.64
1066SYFON ZLEW.PODWÓJNY SITKO PLASTIKOWE 8.11.869.967.861.819.67
1067SYFON ZLEW.PODWÓJNY-METAL 12.12.7814.8811.742.714.44
1068SYFON ZLEW.POJEDYNCZY META. 8.61.9810.588.341.9210.26
1069SYFON ZLEW.POJEDYNCZY SITKO PLASTIKOWE 6.61.528.126.41.477.87
1070SZAFKA SATI Z UMYWALKA 50 191.7744.11235.88186.0242.78228.8
1071SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 15 5.231.26.435.071.176.24
1072SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 18 5.231.26.435.071.176.24
1073SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 22 5.321.226.545.161.196.35
1074SZCZOTKA DO MIEDZI STAL 28 5.51.276.775.341.236.57
1075SZTUCER 110/150/90 P101 POD. 12.082.7814.8611.722.714.42
1076SZTUCER KOMB. 50/500 -BIAŁY 4.961.146.14.811.115.92
1077SZTUCER ŁACZACY WC P102 8.151.8710.027.911.829.73
1078SZTUCER WC 110X150 KRÓTKI 6.491.497.986.31.457.75
1079SZTUCER WC 110X250 ŚREDNI 7.341.699.037.121.648.76
1080SZTUCER WC 110X400 DŁUGI 14.13.2417.3413.683.1516.83
1081SZTUCER WIELORED. 40-L-250 2.990.693.682.90.673.57
1082SZTUCER WIELORED.32.-500MM 4.040.934.973.920.94.82
1083SZTUCER WIELORED.32/250 2.620.63.222.540.583.12
1084SZTUCER WIELORED.DŁ.-250MM 3.780.874.653.670.844.51
1085SZTUCER WIELORED.DŁ.-350MM 4.521.045.564.381.015.39
1086SZTUCER WIELORED.DŁ.-500MM 5.421.256.675.261.216.47
1087SZTUCER WIELOREDUKCYJNY 40.-400MM 4.070.945.013.950.914.86
1088SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/2 1.60.371.971.550.361.91
1089SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 1/2STOP 1.60.371.971.550.361.91
1090SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/4 1.980.462.441.920.442.36
1091SZYBKOZŁĄCZKA NA WĄŻ 3/4STOP 20.462.461.940.452.39
1092ŚRUBA DESKI B-203 2.890.663.552.80.643.44
1093ŚRUBA DESKI BADI 6.151.417.565.971.377.34
1094ŚRUBA DESKI BRZÓZKA.O.SIKA 2.830.653.482.750.633.38
1095ŚRUBA DESKI EUROSTANDARD 14.023.2217.2413.63.1316.73
1096ŚRUBA DESKI FOTO.MALVA KPL. 4.41.015.414.270.985.25
1097ŚRUBA DESKI HAK METAL 9.592.2111.89.32.1411.44
1098ŚRUBA DESKI SEDES.LILIA FOTO 4.651.075.724.511.045.55
1099ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 2.50.583.082.430.562.99
1100ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ 6CM 5.641.36.945.471.266.73
1101ŚRUBA DESKI SEDESOWEJ-METAL. 4.781.15.884.641.075.71
1102ŚRUBA DESKI UNIWERSALNA 4.431.025.454.30.995.29
1103ŚRUBA DO GŁOWICY / 0.10.020.120.10.020.12
1104ŚRUBA DO MOCOW.UMYW./10*120/ 30.693.692.910.673.58
1105ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI 1.10.251.351.070.251.32
1106ŚRUBA DO MOCOWANIA MUSZLI CH 1.80.412.211.750.42.15
1107ŚRUBA DO MOCOWANIA UMYWALKI 1.760.42.161.710.392.1
1108ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT 4.070.945.013.950.914.86
1109ŚRUBA ŁACZACA KOMPAKT METAL 5.151.186.3351.156.15
1110ŚRUBA METALOWA DO SITEK SYFONU 1.250.291.541.210.281.49
1111ŚRUBA REGULACYJNA /KASKADA/ 10.152.3312.489.852.2712.12
1112ŚRUBUNEK GRZEJ.KAT MOS.1/2 7.051.628.676.841.578.41
1113ŚRUBUNEK GRZEJ.KAT MOS.3/8 3.560.824.383.450.794.24
1114ŚRUBUNEK GRZEJ.KATOWY MOS3/4 9.242.1311.378.962.0611.02
1115ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 1/2 4.30.995.294.170.965.13
1116ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/4 7.051.628.676.841.578.41
1117ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 3/8 3.750.864.613.640.844.48
1118ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS 1 122.7614.7611.642.6814.32
1119ŚRUBUNEK GRZEJ.M3090MOS1 1/4 20.284.6624.9419.674.5224.19
1120ŚRUBUNEK GW 20X1/2 SW2012 8.621.9810.68.361.9210.28
1121ŚRUBUNEK GZ 20X1/2 SZ2012 8.621.9810.68.361.9210.28
1122ŚRUBUNEK OC 3/4 5.151.186.3351.156.15
1123ŚRUBUNEK OC.-1 6.641.538.176.441.487.92
1124ŚRUBUNEK OC.-1/2 4.20.975.174.070.945.01
1125ŚRUBUNEK PP 20MM 1/2 GW 6.531.58.036.331.467.79
1126ŚRUBUNEK PP 25MM 3/4 GW 10.342.3812.7210.032.3112.34
1127TAŚMA DO OTULIN 50X25 6.91.598.496.691.548.23
1128TAŚMA DO OTULIN 50X50 13.33.0616.3612.92.9715.87
1129TAŚMA LAKIERNICZ 48X50 MAS. 6.51.586.311.457.76
1130TAŚMA LAKIERNICZA 25X50 3.270.754.023.170.733.9
1131TAŚMA MONTAŻOWA POWERBOND18.84.3223.1218.244.222.44
1132TAŚMA NAWANNOWA 28*3.2M 13.983.2217.213.563.1216.68
1133TAŚMA NAWANNOWA 41*3.2M 17.64.0521.6517.073.9321
1134TAŚMA TEFLON - CIENKA 0.90.211.110.870.21.07
1135TAŚMA TEFLON GAZ CIEŃKA 1.60.371.971.550.361.91
1136TAŚMA TEFLON UNI.0.2X25X15M 4.51.045.544.371.015.38
1137TAŚMA UNIWERSALNA SREBRNA 6.431.487.916.241.447.68
1138TERMOMETR 1/2 0-120 KĄTOWY 13.743.1616.913.333.0716.4
1139TERMOMETR 1/2 0-120 PROSTY 14.783.418.1814.343.317.64
1140TERMOMETR BIMET.63 O-120C 9.362.1511.519.082.0911.17
1141TERMOMETR TB 100 O-120C 20.474.7125.1819.864.5724.43
1142TRAPER 75 Z USZCZE. 4.561.055.614.421.025.44
1143TRAPER 125/110 BEZ USZCZE. 2.660.613.272.580.593.17
1144TRAPER 50/72 BEZ USZCZE. 1.650.382.031.60.371.97
1145TRAPER WC MIMOŚRODOWY 5.721.327.045.551.286.83
1146TRAPER Z USZCZELKA 50 2.620.63.222.540.583.12
1147TRAPER Z USZCZELKĄ 110 4.81.15.94.661.075.73
1148TRÓJNIK 110/100 Z USZCZELKĄ 4.250.985.234.120.955.07
1149TRÓJNIK 110/50 Z USZCZELKA 3.410.784.193.310.764.07
1150TRÓJNIK 160 3 28.086.4634.5427.246.2733.51
1151TRÓJNIK 32/45 Z USZCZ. 1.760.42.161.710.392.1
1152TRÓJNIK 40/40 1.850.432.281.790.412.2
1153TRÓJNIK 50/50 Z USZCZELKA 1.910.442.351.850.432.28
1154TRÓJNIK 50X32 Z USZCZ. 2.60.63.22.520.583.1
1155TRÓJNIK 75/75*90.67.45 3.380.784.163.280.754.03
1156TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 1/2 2.10.482.582.040.472.51
1157TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/4 2.580.593.172.50.583.08
1158TRÓJNIK B-1 NR.25 OC. 3/8 2.90.673.572.810.653.46
1159TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.1 4.260.985.244.130.955.08
1160TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.1.1/2 7.951.839.787.711.779.48
1161TRÓJNIK B-1 NR.25 OC.11/4 6.211.437.646.021.387.4
1162TRÓJNIK B-1 NR25 OC. 3/4*1/2 3.080.713.792.990.693.68
1163TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 1/2 4.270.985.254.140.955.09
1164TRÓJNIK B-1 NR25 OC.1* 3/4 2.810.653.462.730.633.36
1165TRÓJNIK CHROMOWANY 32/90.45 7.871.819.687.631.759.38
1166TRÓJNIK CZARNY 1/2] 1.350.311.661.310.31.61
1167TRÓJNIK CZARNY 3/4 1.540.351.891.490.341.83
1168TRÓJNIK FI-20 T20 0.590.140.730.570.130.7
1169TRÓJNIK FI20 GW. 3.130.723.853.040.73.74
1170TRÓJNIK NASTAWNY 110/50 7.371.79.077.151.648.79
1171TRÓJNIK NASTAWNY 50/50 4.561.055.614.421.025.44
1172TRÓJNIK PP FI.32 1.030.241.2710.231.23
1173TRÓJNIK RED.3X2 24.865.7230.5824.115.5529.66
1174UCHWYT DO WAŁKA 11CM.18 3.90.94.83.780.874.65
1175UCHWYT NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 9.12.0911.198.832.0310.86
1176UCHWYT NATRYSKU PRZESÓWNY NA DRĄŻEK 102.312.39.72.2311.93
1177UCHWYT PP 20 0.350.080.430.340.080.42
1178UCHWYT SZARY PP-FI.20 0.60.140.740.580.130.71
1179UCHWYT ŚCIENNY NATR.-CHROM. 9.12.0911.198.832.0310.86
1180UMYWALKA ` 50 ` ARMATURA 77.7617.8895.6475.4317.3592.78
1181UMYWALKA ` 50 ` CERSANIT Z/O 76.7217.6594.3774.4217.1291.54
1182UMYWALKA ` 55 ` ATLATIC115.9326.66142.59112.4525.86138.31
1183UMYWALKA 50` EKO NEW 2000 69.8116.0685.8767.7215.5883.3
1184USZCZELKA BEZ SITKA 0.150.030.180.150.030.18
1185USZCZELKA DO PŁYWAKA 0.20.050.250.190.040.23
1186USZCZELKA DO ZAWORU NAPEŁNIAJĄCEGO 0.710.160.870.690.160.85
1187USZCZELKA FIBROWA 0.250.060.310.240.060.3
1188USZCZELKA FILTRUJĄCA 3/4 Z SIT 0.70.160.860.680.160.84
1189USZCZELKA GK1 BIAŁA 5M 7.541.739.277.311.688.99
1190USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ 0.460.110.570.450.10.55
1191USZCZELKA GŁOWICY CERAMICZNEJ PODWYŻSZONA 0.550.130.680.530.120.65
1192USZCZELKA GRZYBKA.WYLEWKI3/4 0.250.060.310.240.060.3
1193USZCZELKA KLINOWA 32MM 40MM 0.20.050.250.190.040.23
1194USZCZELKA KOMPAKT PIANOGUM 3.420.794.213.320.764.08
1195USZCZELKA KORKA KLIK-KLAK 0.670.150.820.650.150.8
1196USZCZELKA MONTAŻ DOLNOPŁUKA II 0.650.150.80.630.140.77
1197USZCZELKA NAGRZEWNICY 0.30.070.370.290.070.36
1198USZCZELKA ODSTOJNIKA SYFONU 0.250.060.310.240.060.3
1199USZCZELKA ORING BAT.6.3*2.4 0.150.030.180.150.030.18
1200USZCZELKA ORING POD GLOW.1/2 0.10.020.120.10.020.12
1201USZCZELKA PERLATORA 1/2 0.20.050.250.190.040.23
1202USZCZELKA POD GRZYBEK 0.150.030.180.150.030.18
1203USZCZELKA POD GRZYBEK-SILIKONOWA 0.20.050.250.190.040.23
1204USZCZELKA POD WYLEWKE 0.090.020.110.090.020.11
1205USZCZELKA PÓŁSYFONU 5/4.6/4 0.40.090.490.390.090.48
1206USZCZELKA PRZEŁĄCZNIKA BAT.WAN 0.150.030.180.150.030.18
1207USZCZELKA PU3-F BIAŁA 6M 3.70.854.553.590.834.42
1208USZCZELKA REDUKCYJNA OGRZEW. 1.30.31.61.260.291.55
1209USZCZELKA RUR 100MM 0.430.10.530.420.10.52
1210USZCZELKA RUR 50MM 0.250.060.310.240.060.3
1211USZCZELKA TRAPERA 50MM 2.60.63.22.520.583.1
1212USZCZELKA TRAPERA 110MM 3.840.884.723.720.864.58
1213USZCZELKA WARGOWA 32MM.40MM 0.30.070.370.290.070.36
1214USZCZELKA WARGOWA 50MM 0.340.080.420.330.080.41
1215USZCZELKA WARGOWA 110MM 0.450.10.550.440.10.54
1216USZCZELKA WARGOWA KOLANA WC 3.620.834.453.510.814.32
1217USZCZELKA WEZ.WODOM.1/2 GAMB 0.170.040.210.160.040.2
1218USZCZELKA WĘŻYKA 1/2 SYLIKONOWA 0.20.050.250.190.040.23
1219USZCZELKA WĘŻYKA METALOWEGO 0.150.030.180.150.030.18
1220USZCZELKA Z SITKIEM 0.50.120.620.490.110.6
1221USZCZELKA ZAWORU E-149 20.462.461.940.452.39
1222USZCZELKI DWUZŁĄCZKI 0.350.080.430.340.080.42
1223USZCZELKI GAZOMIERZA.POMPY 0.40.090.490.390.090.48
1224WAŁEK GĄBKA 15M 2.050.472.521.990.462.45
1225WAŁEK GEPART 18CM/SR48MM 5.131.186.314.981.156.13
1226WAZ MET.-SPL.200 3/4*3/4 19.764.5424.319.174.4123.58
1227WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ WĘŻYK KRÓTKI 3/8184.1422.1417.464.0221.48
1228WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ CHROM.14.753.3918.1414.313.2917.6
1229WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 5-1.5MM 153.4518.4514.553.3517.9
1230WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 6.3 MM 173.9120.9116.493.7920.28
1231WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 7 MM 0.570.130.70.550.130.68
1232WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 8 MM 1.070.251.321.040.241.28
1233WĄŻ DO BENZ.I OLEJU 10 MM 1.330.311.641.290.31.59
1234WĄŻ DO BENZ.OLEJ.8 OPL.6/16 1.230.281.511.190.271.46
1235WĄŻ DO BENZYNY I OLEJU 12 1.280.291.571.240.291.53
1236WĄŻ DO BEZYNY I OLEJU TECH.3 1.620.371.991.570.361.93
1237WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 2 MM 0.140.030.170.140.030.17
1238WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 4 MM 0.470.110.580.460.110.57
1239WĄŻ DO OGOLN.PRZEZN. 4.2 MM 0.420.10.520.410.090.5
1240WĄŻ DO PROP.-BUT.10-10/40 AT 20.462.461.940.452.39
1241WĄŻ DO SPREZ.POW. 14/40 ATM. 2.820.653.472.740.633.37
1242WĄŻ DO SPREZ.POW.19/40 ATM. 4.30.995.294.170.965.13
1243WĄŻ DO SPREŻ.POW. 25/40 ATM 6.81.568.366.61.528.12
1244WĄŻ DO SPREŻ.POW. 5/40 ATM. 0.740.170.910.720.170.89
1245WĄŻ DO SPREŻ.POW. 6/40 ATM. 46.810.7657.5645.410.4455.84
1246WĄŻ DO SPREŻ.POW. 8/40 ATM. 59.1413.672.7457.3713.270.57
1247WĄŻ DO SPREŻ.POW.10/40 ATM. 7817.9495.9475.6617.493.06
1248WĄŻ DO SPREŻ.POW.12.5/40ATM. 2.10.482.582.040.472.51
1249WĄŻ DO SPREŻ.POW.16/40 ATM. 3.280.754.033.180.733.91
1250WĄŻ DO ŚRODKÓW OCHRONY 6/45A 1.140.261.41.110.261.37
1251WĄŻ MET-SPLOT L15 3/8*3/8NW 5.121.186.34.971.146.11
1252WĄŻ MET-SPLOT L20 3/8*3/8NW 5.381.246.625.221.26.42
1253WĄŻ MET-SPLOT L30 3/8*3/8NW 5.741.327.065.571.286.85
1254WĄŻ MET.-SPL.100 3/4*3/4 15.73.6119.3115.233.518.73
1255WĄŻ MET.-SPL.40FI13 3/4*1/2 13.83.1716.9713.393.0816.47
1256WĄŻ MET.-SPLOT 3/8*3/8 L100 8.932.0510.988.661.9910.65
1257WĄŻ MET.-SPLOT L 20CM 5.331.236.565.171.196.36
1258WĄŻ MET.-SPLOT L 30CM 5.141.186.324.991.156.14
1259WĄŻ MET.-SPLOT L 40CM 5.51.276.775.341.236.57
1260WĄŻ MET.-SPLOT L 45CM 4.971.146.114.821.115.93
1261WĄŻ MET.-SPLOT L 50CM 6.011.387.395.831.347.17
1262WĄŻ MET.-SPLOT L 60CM 7.121.648.766.911.598.5
1263WĄŻ MET.-SPLOT L 70CM 8.261.910.168.011.849.85
1264WĄŻ MET.-SPLOT L 80CM 8.651.9910.648.391.9310.32
1265WĄŻ MET.-SPLOT L100 DO BAT.STOJĄCEJ 8.69210.698.431.9410.37
1266WĄŻ MET.-SPLOT L100CM 9.992.312.299.692.2311.92
1267WĄŻ MET.-SPLOT L120CM 10.122.3312.459.822.2612.08
1268WĄŻ MET.-SPLOT L150CM 11.822.7214.5411.472.6414.11
1269WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/4 5.981.387.365.81.337.13
1270WĄŻ MET.-SPLOT L20 1/2*3/8 5.331.236.565.171.196.36
1271WĄŻ MET.-SPLOT L20 3/8*3/8 4.721.095.814.581.055.63
1272WĄŻ MET.-SPLOT L200CM 16.913.8920.816.43.7720.17
1273WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/4 7.581.749.327.351.699.04
1274WĄŻ MET.-SPLOT L30 1/2*3/8 5.391.246.635.231.26.43
1275WĄŻ MET.-SPLOT L30 3/8*3/8 5.891.357.245.711.317.02
1276WĄŻ MET.-SPLOT L30 DO BAT.STOJĄĆEJ 5.21.26.45.041.166.2
1277WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/4 8.061.859.917.821.89.62
1278WĄŻ MET.-SPLOT L40 1/2*3/8 5.531.276.85.361.236.59
1279WĄŻ MET.-SPLOT L40 3/8*3/8 6.671.538.26.471.497.96
1280WĄŻ MET.-SPLOT L40 DO BAT.STOJĄCEJ 6.061.397.455.881.357.23
1281WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/4 8.521.9610.488.261.910.16
1282WĄŻ MET.-SPLOT L50 1/2*3/8 5.931.367.295.751.327.07
1283WĄŻ MET.-SPLOT L50 3/8*3/8 6.311.457.766.121.417.53
1284WĄŻ MET.-SPLOT L50 DO BAT.STOJĄCEJ 5.881.357.235.71.317.01
1285WĄŻ MET.-SPLOT L60 1/2*3/8 7.51.739.237.281.678.95
1286WĄŻ MET.-SPLOT L60 3/8*3/8 6.91.598.496.691.548.23
1287WĄŻ MET.-SPLOT L60 DO BAT STOJĄCEJ 6.661.538.196.461.497.95
1288WĄŻ MET.-SPLOT L80 1/2*3/8 9.212.1211.338.932.0510.98
1289WĄŻ MET.-SPLOT L80 DO BAT.STOJĄCEJ 7.271.678.947.051.628.67
1290WĄŻ MET.SPLOT 1/2*3/8 L-70 P 2.380.552.932.310.532.84
1291WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-50 7.161.658.816.951.68.55
1292WĄŻ MET.W OPLOCIE FI8MML-60 6.921.598.516.711.548.25
1293WĄŻ NATRYSKOWY L125CM 5.51.276.775.341.236.57
1294WĄŻ NATRYSKOWY L150CM5.81.337.135.631.296.92
1295WĄŻ NATRYSKOWY L175CM 7.841.89.647.61.759.35
1296WĄŻ NATRYSKOWY 1.2-1.75ROZCIĄGANY 10.312.3712.68102.312.3
1297WĄŻ NATRYSKOWY 150 BLISTER 6.631.528.156.431.487.91
1298WĄŻ NATRYSKOWY 150CM.TWORZYWO WZMOCNIONE 10.22.3512.559.892.2712.16
1299WĄŻ NATRYSKOWY 200 CM11.352.6113.9611.012.5313.54
1300WĄŻ NATRYSKOWY BIFLEX 150CM TWORZYWO 7.491.729.217.271.678.94
1301WĄŻ NATRYSKOWY CHROM 1500 STOŻKOWY 19.724.5424.2619.134.423.53
1302WĄŻ NATRYSKOWY ROZCIĄGANY 6003 11.72.6914.3911.352.6113.96
1303WĄŻ NATRYSKOWY WZMOCNIONY METAL. 21.795.0126.821.144.8626
1304WĄŻ NATRYSKU WZMOCNIONY -150-160 11.442.6314.0711.12.5513.65
1305WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.1.5 M 4.741.095.834.61.065.66
1306WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.2 M 5.451.256.75.291.226.51
1307WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.2.5 M 6.471.497.966.281.447.72
1308WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.3 M 7.711.779.487.481.729.2
1309WĄŻ ODPŁYWOWY PR.AUT.-PL.4 M 9.782.2512.039.492.1811.67
1310WĄŻ OGOL.PRZEZ.FI 16 - 2MM 2.20.512.712.130.492.62
1311WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.12 ZW 1.370.321.691.330.311.64
1312WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.18 ZW. 2.20.512.712.130.492.62
1313WĄŻ OGOLNEGO PRZEZ.FI 25 4.741.095.834.61.065.66
1314WĄŻ OGÓL.PRZEZ.5.0 OPL.6/16 0.780.180.960.760.170.93
1315WĄŻ OGRODNICZY `OS` 1/2 0.920.211.130.890.21.09
1316WĄŻ OGRODNICZY `OS` 1` 3.050.73.752.960.683.64
1317WĄŻ OGRODNICZY `OS` 3/4 37.448.6146.0536.328.3544.67
1318WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1` 4.180.965.144.050.934.98
1319WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 1/2 1.370.321.691.330.311.64
1320WĄŻ OGRODNICZY SPECIAL 3/4 2.650.613.262.570.593.16
1321WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1/2 1.580.361.941.530.351.88
1322WĄŻ OGRODNICZY STANDART 1` 4.090.945.033.970.914.88
1323WĄŻ OGRODNICZY STANDART 3/4 51.1711.7762.9449.6311.4161.04
1324WĄŻ OGRODOWY 20 MM - ZWYKLY 2.530.583.112.450.563.01
1325WĄŻ OGRODOWY 32 MM - OS 4.090.945.033.970.914.88
1326WĄŻ PRALKI 1.5M CIS.ROB 10AT 5.261.216.475.11.176.27
1327WĄŻ PRALKI 1M CISN.ROB. 10ATM 4.511.045.554.371.015.38
1328WĄŻ PRALKI 2.5M CIS.ROB. 10AT 6.621.528.146.421.487.9
1329WĄŻ PRALKI 2M CISN.ROB. 10ATM 5.881.357.235.71.317.01
1330WĄŻ PRALKI 3.5M CIS.ROB. 10AT 8.181.8810.067.931.829.75
1331WĄŻ PRALKI 3M CISN.ROB. 10ATM 7.371.79.077.151.648.79
1332WĄŻ PRALKI 4M CISN.ROB. 10ATM 9.122.111.228.852.0410.89
1333WĄŻ PRALKI 5M CISN.ROB. 10ATM 10.362.3812.7410.052.3112.36
1334WIDEŁKI - CHROM 14.783.418.1814.343.317.64
1335WIDEŁKI BATERII WANNOWEJ 9.12.0911.198.832.0310.86
1336WKLAD DO FILTRA WŁOSKIEGO 16.313.7520.0615.823.6419.46
1337WKŁAD R-2 24.575.6530.2223.835.4829.31
1338WKŁAD UNIPURE NA WYLEWKE 81.849.847.761.789.54
1339WKŁAD WĘGLOWY FORMASTER 22.235.1127.3421.564.9626.52
1340WKŁAD Z WŁÓKNINY FORMASTER 9.042.0811.128.772.0210.79
1341WODOMIERZ 1 CIEPŁA WODA56.8313.0769.955.1312.6867.81
1342WODOMIERZ 1.0 METRON 39.69.1148.7138.418.8347.24
1343WODZIK PRZERZUTNIKA BAT.TW. 1.80.412.211.750.42.15
1344WSPORNIK POD UMYWALKE 9.222.1211.348.942.0611
1345WYCISKACZ SZKIELETOWY 9.962.2912.259.662.2211.88
1346WYKRYWACZ NIESZCZELNOŚCI GAZ 10.052.3112.369.752.2411.99
1347WYLEWKA 1/2 C-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
1348WYLEWKA 1/2 C-210.250.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
1349WYLEWKA 1/2 C-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
1350WYLEWKA 1/2 C-350.330 17.41421.4116.893.8820.77
1351WYLEWKA 1/2 CP-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
1352WYLEWKA 1/2 CP-210.250.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
1353WYLEWKA 1/2 CP-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
1354WYLEWKA 1/2 CP-330.350 17.41421.4116.893.8820.77
1355WYLEWKA 1/2 ELASTYCZNA REGULOWANA14.883.4218.314.433.3217.75
1356WYLEWKA 1/2 PIKOLO S-120 12.452.8615.3112.082.7814.86
1357WYLEWKA 1/2 PIKOLO U-120 12.452.8615.3112.082.7814.86
1358WYLEWKA 1/2 S-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
1359WYLEWKA 1/2 S-210.240.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
1360WYLEWKA 1/2 S-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
1361WYLEWKA 1/2 S-330.350 17.41421.4116.893.8820.77
1362WYLEWKA 3/4 C-160.180 16.43.7720.1715.913.6619.57
1363WYLEWKA 3/4 CP-180 16.043.6919.7315.563.5819.14
1364WYLEWKA 3/4 CP-210 16.983.9120.8916.473.7920.26
1365WYLEWKA 3/4 CP-240 17.41421.4116.893.8820.77
1366WYLEWKA 3/4 CP-270 17.984.1422.1217.444.0121.45
1367WYLEWKA 3/4 CP-300 18.544.2622.817.984.1422.12
1368WYLEWKA 3/4 ELASTYCZNA Z REGULACJĄ 20.474.7125.1819.864.5724.43
1369WYLEWKA 3/4 F-LUX 21.064.8425.920.434.725.13
1370WYLEWKA 3/4 LUX F-250 24.165.5629.7223.445.3928.83
1371WYLEWKA 3/4 S-160.180 16.43.7720.1715.913.6619.57
1372WYLEWKA 3/4 S.C -120 14.253.2817.5313.823.1817
1373WYLEWKA 3/4 S.C-210.240 17.263.9721.2316.743.8520.59
1374WYLEWKA 3/4 S.C-270.300 18.264.222.4617.714.0721.78
1375WYLEWKA 3/4 S.C-330 18.544.2622.817.984.1422.12
1376WYLEWKA BAT. 1-UCH. L-120 14.83.418.214.363.317.66
1377WYLEWKA BAT.1-UCH . L-100 12.62.915.512.222.8115.03
1378WYLEWKA BAT.1-UCH . L-170 12.752.9315.6812.372.8515.22
1379WYLEWKA BAT.1-UCH.L-200 11.52.6514.1511.162.5713.73
1380WYLEWKA BAT.1-UCH.L-230 13.63.1316.7313.193.0316.22
1381WYLEWKA BAT.1-UCH.L-25012.82.9415.7412.422.8615.28
1382WYLEWKA BAT.1-UCH.L-270 14.33.2917.5913.873.1917.06
1383WYLEWKA BAT.1-UCH.L-300 14.33.2917.5913.873.1917.06
1384WYLEWKA BAT.1-UCH.L330 19.854.5724.4219.254.4323.68
1385WYLEWKA DAFI ZPERLATOREM 13.63.1316.7313.193.0316.22
1386WYLEWKA DO TERMY S-180 Z PERLATOREM 14.653.3718.0214.213.2717.48
1387WYLEWKA DO TERMY S-270 Z PERLATOREM 16.93.8920.7916.393.7720.16
1388WYLEWKA S-210 DO TERMY Z PERLATOREM 14.473.3317.814.043.2317.27
1389WYLEWKA S-240 DO TERMY Z PERLATOREM 16.283.7420.0215.793.6319.42
1390WYLEWKA S-300 DO TERMY 17.13.9321.0316.593.8220.41
1391WYWIETRZNIK 100 Z SIATKA OKRĄGŁY 3.10.713.813.010.693.7
1392WYWIETRZNIK 21X14 Z SIATKĄ 4.090.945.033.970.914.88
1393WYWIETRZNIK METAL.14X14 SIATKĄ 12.792.9415.7312.412.8515.26
1394WYWIETRZNIK METALALOWY 21*14 ZSIATKĄ 13.83.1716.9713.393.0816.47
1395WYWIETRZNIK REGULOWANY 61.387.385.821.347.16
1396WYWIETRZNIK SKOŚNY 14*14/ 4.831.115.944.691.085.77
1397WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X14 Z SIATKĄ 5.11.176.274.951.146.09
1398WYWIETRZNIK SKOŚNY 14X21 6.11.47.55.921.367.28
1399WYWIETRZNIK Z SIATKĄ 14*14 4.090.945.033.970.914.88
1400WYWIETRZNIK ZWYKŁY 11/28 4.10.945.043.980.924.9
1401WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/14 3.250.7543.150.723.87
1402WYWIETRZNIK ZWYKŁY 14/21 4.10.945.043.980.924.9
1403WYWIETRZNIK. 125 Z SIATKĄ 3.790.874.663.680.854.53
1404WYWIETRZNIK. 150 Z SIATKĄ 4.661.075.734.521.045.56
1405WYWIETRZNIK.14X14 ZAL.ZWYKŁY 4.551.055.64.411.015.42
1406WYWIETRZNIK.14X21 ZAL.ZWYKŁY 4.91.136.034.751.095.84
1407WYWIEWKA 50 4.911.136.044.761.095.85
1408WYWIEWKA 75 4.41.015.414.270.985.25
1409WYWIEWKA 110 5.021.156.174.871.125.99
1410ZAŚLEPKA FI 20PP Z20 0.30.070.370.290.070.36
1411ZAŚLEPKA GUMOWA 32 MM 0.620.140.760.60.140.74
1412ZAŚLEPKA GUMOWA 50 MM 0.950.221.170.920.211.13
1413ZAŚLEPKA OCYNK 3/8 ` 1.560.361.921.510.351.86
1414ZAŚLEPKA PO BATERII -BIAŁA 6.51.586.311.457.76
1415ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 1/2` 1.530.351.881.480.341.82
1416ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 1` 1.860.432.291.80.412.21
1417ZAŚLEPKA T-1Z 6KAT.43 3/4` 1.760.42.161.710.392.1
1418ZAŚLEPKA ZLEWOZMYWAKA LUX 4.20.975.174.070.945.01
1419ZAWIESZKA DO SPŁUCZKI 0.760.170.930.740.170.91
1420ZAWLECZKI DO SPŁUCZEK 0.480.110.590.470.110.58
1421ZAWOR GRZEJNIKOWY ODCINAJACY 3/4 23.525.4128.9322.815.2528.06
1422ZAWOR GRZEJNIKOWY TERMOSTATYCZNY.KPL 1/2` 47.0610.8257.8845.6510.556.15
1423ZAWÓR PP 20 18.354.2222.5717.84.0921.89
1424ZAWÓR PP 20 KULOWY 13.513.1116.6213.13.0116.11
1425ZAWÓR 3 3/3 CHROM ZW 67.2515.4782.7265.231580.23
1426ZAWÓR ANTYSKAŻENIOWY 1/2 9.592.2111.89.32.1411.44
1427ZAWÓR ANTYSKAŻENIOWY 3/4 13.413.0816.4913.012.9916
1428ZAWÓR AQUACER KOMBI1/2*1/2* 24.15.5429.6423.385.3828.76
1429ZAWÓR BEZP.WATTS 1/26.4BAR 18.174.1822.3517.624.0521.67
1430ZAWÓR BEZP.WATTS 3/46.4BAR 26.126.0132.1325.345.8331.17
1431ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA GOSHE 1/2 -6BAR14.53.3417.8414.073.2417.31
1432ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA 1/2 6.861.588.446.651.538.18
1433ZAWÓR BEZPIECZEŃSTWA ZB-8 12.22.8115.0111.832.7214.55
1434ZAWÓR BEZPIECZŃSTWA GOSHE 3/4 6-BAR 17.74.0721.7717.173.9521.12
1435ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1.5 MET 24.065.5329.5923.345.3728.71
1436ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1*3/4 17.964.1322.0917.424.0121.43
1437ZAWÓR CERA.ELICOTERO 1/2*3/8 15.93.6619.5615.423.5518.97
1438ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*1/2 17.94.1222.0217.363.9921.35
1439ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/4 17.614.0521.6617.083.9321.01
1440ZAWÓR CERA.FRULATORE 1/2*3/8 16.783.8620.6416.283.7420.02
1441zaWÓR CERAMIK 3/4 9.512.1911.79.222.1211.34
1442ZAWÓR CZERP.PL 1/2 DLAWIK 7.131.648.776.921.598.51
1443ZAWÓR CZERPALNY MOS.3/4 18.284.222.4817.734.0821.81
1444ZAWÓR CZERPALNY 1/2 OC 14.113.2517.3613.693.1516.84
1445ZAWÓR CZERPALNY 1/2 PLASTIK 5.031.166.194.881.126
1446ZAWÓR CZERPALNY 3/4 OC 20.834.7925.6220.214.6524.86
1447ZAWÓR CZERPALNY 3/4 PLASTIK. 5.131.186.314.981.156.13
1448ZAWÓR CZERPALNY CHROM 1/2 12.192.814.9911.822.7214.54
1449ZAWÓR CZERPALNY MOSIEZNY 10.072.3212.399.772.2512.02
1450ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 ODCINA 11.322.613.9210.982.5313.51
1451ZAWÓR GRZEJNIKOWY 3/8 PROSTY 12.592.915.4912.212.8115.02
1452ZAWÓR GRZEJNIKOWY KĄTOWY 1/2 12.22.8115.0111.832.7214.55
1453ZAWÓR GRZEJNIKOWY ODCINA.1/2 11.142.5613.710.812.4913.3
1454ZAWÓR GRZEJNIKOWY PROSTY 1/2 11.652.6814.3311.32.613.9
1455ZAWÓR GRZEJNIKOWY.KĄTOWY.ODCINAJĄCY1/2 10.92.5113.4110.572.4313
1456ZAWÓR KAT.CERAMIK 1/2*3/8 13.093.0116.112.72.9215.62
1457ZAWÓR KAT.CERAMIK 2G 1/2*3/4 11.812.7214.5311.462.6414.1
1458ZAWÓR KAT.CERAMIK 2G1/2*1/2 12.032.7714.811.672.6814.35
1459ZAWÓR KATOWY-CERAMIK 1/2*1/2 13.13.0116.1112.712.9215.63
1460ZAWÓR KATOWY-MET.1/2/1/2 8.361.9210.288.111.879.98
1461ZAWÓR KATOWY-MET.1/2/3/8 8.361.9210.288.111.879.98
1462ZAWÓR KĄT.CERAMIK 2G1/2*3/8 12.72.9215.6212.322.8315.15
1463ZAWÓR KĄTOWY CERAMIK 1/2*3/4 14.663.3718.0314.223.2717.49
1464ZAWÓR KĄTOWY EKO 1/2 13.813.1816.9913.43.0816.48
1465ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/4 13.783.1716.9513.373.0816.45
1466ZAWÓR KĄTOWY EKO 3/8 13.783.1716.9513.373.0816.45
1467ZAWÓR KĄTOWY-MET.1/2/3/4 8.722.0110.738.461.9510.41
1468ZAWÓR KUL.1/2 GAZ NW 13.813.1816.9913.43.0816.48
1469ZAWÓR KUL.3/4 NW BLACK 12.922.9715.8912.532.8815.41
1470ZAWÓR KUL.3/4 WODA SENA CIEZ 12.072.7814.8511.712.6914.4
1471ZAWÓR KUL.3` WODA 112.7425.93138.67109.3625.15134.51
1472ZAWÓR KUL.FILTREM 1/2*1/2 11.112.5613.6710.782.4813.26
1473ZAWÓR KUL.KAT.1/2*3/4 F.P.M 9.772.2512.029.482.1811.66
1474ZAWÓR KUL.KAT.1/2*3/4Z FILTR 7.121.648.766.911.598.5
1475ZAWÓR KUL.KAT.1/2*3/8 7.421.719.137.21.668.86
1476ZAWÓR KUL.KAT.PREM.1/2*3/8F 10.522.4212.9410.22.3512.55
1477ZAWÓR KUL.Z MOT 3921/2X1/2 8.441.9410.388.191.8810.07
1478ZAWÓR KULOW.WODA SPUST 1/2 10.62.4413.0410.282.3612.64
1479ZAWÓR KULOWY 1/2` GAZ 12.042.7714.8111.682.6914.37
1480ZAWÓR KULOWY 1` WODA Z ŚRUBUNKIEM 27.16.2333.3326.296.0532.34
1481ZAWÓR KULOWY 3/4` GAZ 18.24.1922.3917.654.0621.71
1482ZAWÓR KULOWY 3/8 W/W 091 7.481.729.27.261.678.93
1483zawór kulowy 1 1/4 rączka 27.186.2533.4326.366.0632.42
1484ZAWÓR KULOWY 1 WODA 17.13.9321.0316.593.8220.41
1485ZAWÓR KULOWY 1 WODA NW Z MOTYL 16.583.8120.3916.083.719.78
1486ZAWÓR KULOWY 1/2 PREMIUM 9.692.2311.929.42.1611.56
1487ZAWÓR KULOWY 1/2 SRUB. WODA 12.62.915.512.222.8115.03
1488ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA 7.51.739.237.281.678.95
1489ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA - MINI 61.387.385.821.347.16
1490ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA NW-M. 7.871.819.687.631.759.38
1491ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z FILT 10.892.513.3910.562.4312.99
1492ZAWÓR KULOWY 1/2 WODA Z MOTYLKIEM 7.531.739.267.31.688.98
1493ZAWÓR KULOWY 1` GAZ 26.56.132.625.715.9131.62
1494ZAWÓR KULOWY 2` WODA 54.6512.5767.2253.0112.1965.2
1495ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA 10.382.3912.7710.072.3212.39
1496ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA NW-M. 112.5313.5310.672.4513.12
1497ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z FILTREM 16.063.6919.7515.583.5819.16
1498ZAWÓR KULOWY 3/4 WODA Z MOT. 9.582.211.789.292.1411.43
1499ZAWÓR KULOWY 3/4 Z ŚRUBUNKIEM WODA 18.74.32318.144.1722.31
1500ZAWÓR KULOWY 3003 1/2*3/4 8.151.8710.027.911.829.73
1501ZAWÓR KULOWY 3003 1/2/1/2 7.641.769.47.411.79.11
1502ZAWÓR KULOWY 6/4 WODA 31.977.3539.3231.017.1338.14
1503ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1 14.53.3417.8414.073.2417.31
1504ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/2 9.212.1211.338.932.0510.98
1505ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1/2- 6.331.467.796.141.417.55
1506ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 3/4 10.52.4212.9210.192.3412.53
1507ZAWÓR KULOWY.1/2/1/2 ANTYKAM 10.792.4813.2710.472.4112.88
1508ZAWÓR KULOWY.1/2/3/4 ANTYKAM 10.632.4413.0710.312.3712.68
1509ZAWÓR KULOWY.1/2/3/8 ANTYKAM 10.632.4413.0710.312.3712.68
1510ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 4.551.055.64.411.015.42
1511ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2 DOLNOPŁUKA PP 6.951.68.556.741.558.29
1512ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 1/2*3/8 P-2446EF 10.692.4613.1510.372.3912.76
1513ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY 3/8 DOLNOPŁUKA 6.741.558.296.541.58.04
1514ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST 1/2 13.13.0116.1112.712.9215.63
1515ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY ALKAPLAST D 17.4421.416.883.8820.76
1516ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY DOLNEGO ZASILANIA 1/2.3/8 11.912.7414.6511.552.6614.21
1517ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY METALOWY 17.33.9821.2816.783.8620.64
1518ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-105 12.582.8915.4712.22.8115.01
1519ZAWÓR ODPŁYWOWY - E-149.E123 14.023.2217.2413.63.1316.73
1520ZAWÓR ODPŁYWOWY - KK-POL 9.832.2612.099.542.1911.73
1521ZAWÓR ODPŁYWOWY - TYP II B 6.421.487.96.231.437.66
1522ZAWÓR ODPŁYWOWY (GRZYB) 6.831.578.46.631.528.15
1523ZAWÓR PISUAROWY 79.5618.397.8677.1717.7594.92
1524ZAWÓR PŁYWAKOWY 6.81.568.366.61.528.12
1525ZAWÓR POD WYLEWKE 11.472.6414.1111.132.5613.69
1526ZAWÓR PRALKI 1/2*3/4*3/8 18.544.2622.817.984.1422.12
1527ZAWÓR PRALKI 1/2*3/4*1/2 15.253.5118.7614.793.418.19
1528ZAWÓR PRALKI AQUACER TROJDR 24.115.5529.6623.395.3828.77
1529ZAWÓR PRALKI Z PRZED.MET.POK 18.294.2122.517.744.0821.82
1530ZAWÓR PRALKOWY 240 1/2* 3/4 19.144.423.5418.574.2722.84
1531ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 1/2 12.122.7914.9111.762.714.46
1532ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 3/4 15.863.6519.5115.383.5418.92
1533ZAWÓR PRZELOTOWY M-83 1 23.15.3128.4122.415.1527.56
1534ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT 2-FUKCYJNY 26.436.0832.5125.645.931.54
1535ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT F/STOP 18.854.3423.1918.284.222.48
1536ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU ALCA.A 2000 24.15.5429.6423.385.3828.76
1537ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU ALKA 2-FUKCYJNY 29.136.735.8328.266.534.76
1538ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU START-STOP INTERSANO 20.064.6124.6719.464.4823.94
1539ZAWÓR UMYW.ZLEW.ST.Z WYLEWKA 34.17.8441.9433.087.6140.69
1540ZAWÓR ZLEW.UMYW.Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ S.C 22.85.2428.0422.125.0927.21
1541ZAWÓR ZWROTNY 1 1/4 20.774.7825.5520.154.6324.78
1542ZAWÓR ZWROTNY 1/2 Z GRZYB. 7.521.739.257.291.688.97
1543ZAWÓR ZWROTNY 1` MOS. 15.383.5418.9214.923.4318.35
1544ZAWÓR ZWROTNY 3/4 Z GRZYB. 10.12.3212.429.82.2512.05
1545ZESTAW MONTAZOWY BAT.STOJĄCJ 1.950.452.41.890.432.32
1546ZESTAW MONTAŻOWY DO BAT.STOJ.1-ŚRUA 4.751.095.844.611.065.67
1547ZESTAW PRZYŁ.MOCUJACY WCP103 19.244.4323.6718.664.2922.95
1548ZESTAW PRZYŁ.MOCUJĄCY WCP106 40.329.2749.5939.11948.11
1549ZESTAW ZRASZAJĄCY 3-ELEM. 1.50.351.851.460.341.8
1550ZLEW 2-KOM.60*80 DEKOR CLASK 122.3228.13150.45118.6527.29145.94
1551ZLEW BASIC 150 DEKOR 1-KOM. 122.3228.13150.45118.6527.29145.94
1552ZLEW.1-KOM.77*50 Z OCIEK. 137.4331.61169.04133.3130.66163.97
1553ZLEWOZMYWA 60*60 1 KOMOROWY 3140 136.0931.3167.39132.0130.36162.37
1554ZLEWOZMYWAK 1 KOMOROWY.311A LEN 149.9734.49184.46145.4733.46178.93
1555ZLEWOZMYWAK 2 KOMOROWY.BASIK160DEKOR 15034.5184.5145.533.47178.97
1556ZLEWOZMYWAK 38*44 1-KOMOROWY FAKTURA TKANINY 114.1726.26140.43110.7425.47136.21
1557ZLEWOZMYWAK 41*44 -KOM DEKORSYFON 148.8534.24183.09144.3833.21177.59
1558ZLEWOZMYWAK 50*80 2-KOMOROWY GŁADKI NASZAFKOWY 104.8524.12128.97101.723.39125.09
1559ZLEWOZMYWAK 60*80 2-KOMOROWY DEKOR.NASZAWKOWY 126.529.1155.6122.7128.22150.93
1560ZLEWOZMYWAK ZUM 3113 580*510 DEKOR 166.4438.28204.72161.4537.13198.58
1561ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 4.641.075.714.51.045.54
1562ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 32/40.32 BEZ KIELICHA4.190.965.154.060.934.99
1563ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 50/50/40 4.951.146.094.81.15.9
1564ZŁĄCZE HARMONIJKOWE WC 30CM 13.973.2117.1813.553.1216.67
1565ZŁĄCZE ROZCIĄGANE 40/50/40 4.731.095.824.591.065.65
1566ZŁĄCZE UNIWERS.5/4X40/50 5.4 7.261.678.937.041.628.66
1567ZŁĄCZE UNIWERSALNE 5/4*6/4 Z NAKRĘTKOM REDUKCYJNĄ PLASTIKOWE BIAŁE 8.82.0210.828.541.9610.5
1568ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC 9.012.0711.088.742.0110.75
1569ZŁĄCZE UNIWERSALNE WC-ROZCIĄGANE 12.652.9115.5612.272.8215.09
1570ZŁĄCZE WC SZCZUROODPORNE L-40011.122.5613.6810.792.4813.27
1571ZŁĄCZE-MIMOŚRÓD WC-110MM 4.891.126.014.741.095.83
1572ZŁĄCZKA 20X3/4 GZ 4.371.015.384.240.985.22
1573ZŁĄCZKA DO SYFONU ZLEWU Z ODEJ 3.350.774.123.250.754
1574ZŁĄCZKA DO ZESPOŁU PRZYŁAC. 1.990.462.451.930.442.37
1575ZŁĄCZKA G.WFI 25-1/2 G.Z 3.020.693.712.930.673.6
1576ZŁĄCZKA GW FI 20-1/2 ZW2012 2.820.653.472.740.633.37
1577ZŁĄCZKA GZ FI 20-1/2 3.390.784.173.290.764.05
1578ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 32.40 3.550.824.373.440.794.23
1579ZŁĄCZKA MONTAŻOWA 40.50 3.680.854.533.570.824.39
1580ZŁĄCZKA N20X3/4 GW 3.870.894.763.750.864.61
1581ZŁĄCZKA NAK KW/GW 1/2 Z.W 1.410.321.731.370.321.69
1582ZŁĄCZKA SAMOUSZ.MISKI KLOZET 2.580.593.172.50.583.08
1583ŻEL DO UDRAŻNIANIA RUR 18.814.3323.1418.254.222.45
1584ŻEL WC MORSKI .7504.110.955.063.990.924.91

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved