Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



ARMATURA


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1DESKA KOMPAKT 013 33.587.7241.332.577.4940.06
2DRĄŻEK DI PRYSZNICA 82.0918.88100.9779.6318.3197.94
3DRĄŻEK DO PRYSZNICA SWAN 32.617.540.1131.637.2738.9
4KABINA BRODZIK 90CM 729.27167.73897707.39162.7870.09
5KABINA +BRODZIK KW 80X80345.279.4424.6334.8477.01411.85
6MATA POD MUSZLE WISZĄCĄ .STOJĄCĄ PIANKOWA 4.451.025.474.320.995.31
7MISKA USTĘPOWA PÓŁLEJOWA IDOL93.5521.52115.0790.7420.87111.61
8MISKA-KOMPAKT MITODESKA 206.6347.52254.15200.4346.1246.53
9MISKA-KOMPAKT SOLO DESKA 216.4849.79266.27209.9948.3258.29
10MISKA-KOMPAKT START-STOP WARSZAWSKA 274.4763.13337.6266.2461.24327.48
11MISKA-PODWIESZANA KPL.DES. 523.45120.39643.84507.75116.78624.53
12PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWAKI 19MM 2.550.593.142.470.573.04
13PIERŚCIEN OZDOBNY PRZELEWU UMYWALKI 1.90.442.341.840.422.26
14SZAFKA SATI Z UMYWALKA 50 191.7744.11235.88186.0242.78228.8
15UMYWALKA ` 50 ` ARMATURA 77.7617.8895.6475.4317.3592.78
16UMYWALKA ` 50 ` CERSANIT Z/O 76.7217.6594.3774.4217.1291.54
17UMYWALKA ` 55 ` ATLATIC115.9326.66142.59112.4525.86138.31
18UMYWALKA 50` EKO NEW 2000 69.8116.0685.8767.7215.5883.3
19ZAŚLEPKA PO BATERII -BIAŁA 6.51.586.311.457.76
20ZAWÓR PISUAROWY 79.5618.397.8677.1717.7594.92
21ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT 2-FUKCYJNY 26.436.0832.5125.645.931.54
22ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKT F/STOP 18.854.3423.1918.284.222.48
23ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU ALCA.A 2000 24.15.5429.6423.385.3828.76
24ZAWÓR SPUSTOWY DO KOMPAKTU START-STOP INTERSANO 20.064.6124.6719.464.4823.94
25ZLEW 2-KOM.60*80 DEKOR CLASK 122.3228.13150.45118.6527.29145.94
26ZLEW BASIC 150 DEKOR 1-KOM. 122.3228.13150.45118.6527.29145.94
27ZLEW.1-KOM.77*50 Z OCIEK. 137.4331.61169.04133.3130.66163.97
28ZLEWOZMYWA 60*60 1 KOMOROWY 3140 136.0931.3167.39132.0130.36162.37
29ZLEWOZMYWAK 1 KOMOROWY.311A LEN 149.9734.49184.46145.4733.46178.93
30ZLEWOZMYWAK 2 KOMOROWY.BASIK160DEKOR 15034.5184.5145.533.47178.97
31ZLEWOZMYWAK 38*44 1-KOMOROWY FAKTURA TKANINY 114.1726.26140.43110.7425.47136.21
32ZLEWOZMYWAK 41*44 -KOM DEKORSYFON 148.8534.24183.09144.3833.21177.59
33ZLEWOZMYWAK 50*80 2-KOMOROWY GŁADKI NASZAFKOWY 104.8524.12128.97101.723.39125.09
34ZLEWOZMYWAK 60*80 2-KOMOROWY DEKOR.NASZAWKOWY 126.529.1155.6122.7128.22150.93
35ZLEWOZMYWAK ZUM 3113 580*510 DEKOR 166.4438.28204.72161.4537.13198.58

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved