Artykuły Instalacyjno-Sanitarne



BATERIE


l.p.NazwaCena (Płatność Przelewem)Cena (Płatność Gotówką)
NettoVATBruttoNettoVATBrutto
1BATERA WANNOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ 30CM.121.7328149.73118.0827.16145.24
2BATERIA MODENA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA WYLEWKA S-250B. 67.8915.6183.565.8515.1581
3BATERIA MODENA UMYWALKOWA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA U-25077.2217.7694.9874.917.2392.13
4BATERIA NATRYSKOWA KIRI KPL.6114.0375.0359.1713.6172.78
5BATERIA NATRYSKOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA78.7418.1196.8576.3817.5793.95
6BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA LIRA 1-UCH. GŁOWICA 35MM.47.5110.9358.4446.0810.656.68
7BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA 1-UCH.113.0225.99139.01109.6325.21134.84
8BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA GERA GŁOWICA 35MMB. 72.9516.7889.7370.7616.2787.03
9BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA INEZ GŁOWICA 35MM.47.5110.9358.4446.0810.656.68
10BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA KIRIS 102 1-UCH. GŁOWICA 40MM.46.7910.7657.5545.3910.4455.83
11BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA MONITA 1-UCH. GŁOWICA 40MM.60.5413.9274.4658.7213.5172.23
12BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA PUMA 105.3624.23129.59102.223.51125.71
13BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA RETRO 68.215.6983.8966.1515.2181.36
14BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM44.2810.1854.4642.959.8852.83
15BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA VENUS WYLEWKA 170CM.47.7810.9958.7746.3510.6657.01
16BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA YEDI33.937.841.7332.917.5740.48
17BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA GERA 1-UCH. 72.4116.6589.0670.2416.1686.4
18BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA INEZ 1-UCH.GŁOWICA 35MM.63.0614.577.5661.1714.0775.24
19BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA LIRA 1-UCH.GŁOWICA 35MM.63.0614.577.5661.1714.0775.24
20BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA MONITA 1-UCH.GŁOWICA 40MM.72.5516.6989.2470.3716.1986.56
21BATERIA UMYWALKOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH. GŁOWICA 35MM.53.7112.3566.0652.111.9864.08
22BATERIA WANNOWA GERA ŚCIENNA102.5723.59126.1699.4922.88122.37
23BATERIA WANNOWA MODENA ŚCIENNA 2-POKRĘTŁA120.827.78148.58117.1826.95144.13
24BATERIA WANNOWA STOJĄCA KIRIS 1-UCH.109.7425.24134.98106.4524.48130.93
25BATERIA WANNOWA ŚCIENNA CELIA 284.1365.35349.48275.6163.39339
26BATERIA WANNOWA ŚCIENNA MONITA 1-UCH. 00000
27BATERIA WANNOWA ŚCIENNA STANDART 2-POKRĘTŁA.105.6424.3129.94102.4723.57126.04
28BATERIA WANNOWA ŚCIENNA ARUBA 1-UCH. 76.3617.5693.9274.0717.0491.11
29BATERIA WANNOWA ŚCIENNA DOKOS BIAŁA 1-UCH.131.9730.35162.32128.0129.44157.45
30BATERIA WANNOWA ŚCIENNA FORERWER 2-POKRĘTŁA. 83.6719.24102.9181.1618.6799.83
31BATERIA WANNOWA ŚCIENNA INEZ 77.7717.8995.6675.4417.3592.79
32BATERIA WANNOWA ŚCIENNA KIRIS 65.0214.9579.9763.0714.5177.58
33BATERIA WANNOWA ŚCIENNA LIRA 1-UCH.77.7717.8995.6675.4417.3592.79
34BATERIA WANNOWA ŚCIENNA PUMA 1-UCH.156.2835.94192.22151.5934.87186.46
35BATERIA WANNOWA ŚCIENNA RETRO -CHROM132.3330.44162.77128.3629.52157.88
36BATERIA WANNOWA ŚCIENNA SUN 1-UCH.67.5715.5483.1165.5415.0780.61
37BATERIA WANNOWA ŚCIENNA VENUS71.9616.5588.5169.816.0585.85
38BATERIA WODNA DO BOJLERA 5L.10L11626.68142.68112.5225.88138.4
39BATERIA ZLEW.UMYWALKA STOJĄCA 2-POK. WYLEWKA F.69.0315.8884.9166.9615.482.36
40BATERIA ZLEW.UMYWALKA ŚCIENNA RETRO 74.3817.1191.4972.1516.5988.74
41BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA 2-POK. STANDART WYLEWKA S LUB C70.3616.1886.5468.2515.783.95
42BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA GERA 1-UCH.WYLEWKA 25CM. 73.0816.8189.8970.8916.387.19
43BATERIA ZLEWOZMYWAKA ŚCIENNA SUN 1-UCH.53.7112.3566.0652.111.9864.08
44BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA NEW STOJĄCA WYSOKA 70.816.2887.0868.6815.884.48
45BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA ASYMETRYCZNA56.5913.0269.6154.8912.6267.51
46BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA 8889 ASYMETRYCZNA60.9414.0274.9659.1113.672.71
47BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA158.4636.45194.91153.7135.35189.06
48BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA DOKOS BIAŁA L124.4628.63153.09120.7327.77148.5
49BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA ELASTYCZNA WYLEWKA80.9918.6399.6278.5618.0796.63
50BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA INEZ46.1210.6156.7344.7410.2955.03
51BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA KIRIS46.7910.7657.5545.3910.4455.83
52BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA KLUDI Z PODŁĄCZENIEM PRALKI .ZMYWARKI83.2619.15102.4180.7618.5799.33
53BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA LIRA46.1210.6156.7344.7410.2955.03
54BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA MONITA WYLEWKA 17CM. 50.0911.5261.6148.5911.1859.77
55BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA NELI SPRĘŻYNOWA213.7949.17262.96207.3847.7255.08
56BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SOLO41.219.4850.6939.979.1949.16
57BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA SUN 44.6910.2854.9743.359.9753.32
58BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA Z WYCIĄGANĄ WYLEWKĄ94.3621.7116.0691.5321.05112.58
59BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA SUN WYLEWKA 17CM43.339.9753.342.039.6751.7
60BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA FOREVER WYLEWKA S.C56.2112.9369.1454.5212.5467.06
61BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA G-100652.6412.1164.7551.0611.7462.8
62BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA G-200646.1710.6256.7944.7810.355.08
63BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA INEZ61.9514.2576.260.0913.8273.91
64BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA KRIS 10654.5312.5467.0752.8912.1665.05
65BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA LIRA61.9514.2576.260.0913.8273.91
66BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA MONITA73.2516.8590.171.0516.3487.39
67BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA PUMA146.8133.77180.58142.4132.75175.16
68BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA SOLO 1-UCH GŁOWICA 40MM.64.4714.8379.362.5414.3876.92
69BATERIZ ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA MONITA 50.8411.6962.5349.3111.3460.65
70DESZCZOWNICA AGAT 321.0373.84394.87311.471.62383.02
71DESZCZOWNICA KWADRAT DUŻA 47.811158.8146.3810.6757.05
72DESZCZOWNICA KWADRATOWA 45.4310.4555.8844.0710.1454.21
73DESZCZOWNICA OKRĄGŁA 31.877.3339.230.917.1138.02
74DESZCZOWNICA OKRĄGŁA DUŻA 65.2415.0180.2563.2814.5577.83
75DESZCZOWNICA S KWADRATOWA ANTYKAM. 34.8842.833.767.7641.52
76GŁOWICA 1/2 MĘSKA10.822.4913.3110.52.4212.92
77GŁOWICA BATERII 1-UCHWYTOWEJ 35.40 WYSOKA 71.618.616.791.568.35
78GŁOWICA DO PANELA PRYSZNICOWEGO 14.213.2717.4813.783.1716.95
79GŁOWICZKA BAT.1/2 DLUGI WIELOKLIN 4.41.015.414.270.985.25
80GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA 3/8 3.90.94.83.780.874.65
81GŁOWICZKA BAT.CERAMICZNA Z DROBNYM WIELOKLINEM 7.751.789.537.521.739.25
82GŁOWICZKA BATERII 1/2 M 3.70.854.553.590.834.42
83GŁOWICZKA BATERII 3/8 3.80.874.673.690.854.54
84GŁOWICZKA DO BAT.CERAMICZNA 4.71.085.784.561.055.61
85GŁOWICZKA DO BAT.Z GWIN.1/2 3.580.824.43.470.84.27
86GRZYBEK BATERII 1 1.580.361.941.530.351.88
87GRZYBEK BATERII 1/2 2.380.552.932.310.532.84
88GRZYBEK BATERII 3/4 1.040.241.281.010.231.24
89KOLANKO RĄCZKI NATRYSKU -CH. 5.351.236.585.191.196.38
90KOŁNIERZ BAT. 1-UCH 2.140.492.632.080.482.56
91KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI BIAŁY TWORZYWO 8.351.9210.278.11.869.96
92KOREK AUTOMATYCZNY DO UMYWALKI METALOWY 13.873.1917.0613.453.0916.54
93KPL.NATRYSKOWY 3F.RĄCZKA .WĄŻ NATRYSKOWY 150CM25.465.8631.3224.75.6830.38
94KPL.NATRYSKOWY COBRA.QUADRO 17.854.1121.9617.313.9821.29
95ŁĄCZNIK BAT.NATR.M1316 3.90.94.83.780.874.65
96MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ KRÓTKI 30.693.692.910.673.58
97MIMOŚRÓD /KRZYWKA/ MOS. 5.551.286.835.381.246.62
98NAKRĘETKA GŁOWICY 35.40MM 3.60.834.433.490.84.29
99NAKRĘTKA 3/4 DO BATERII 30.693.692.910.673.58
100ORING POD BATERIE 1-UCHWYTOWĄ 40.35MM 5.21.26.45.041.166.2
101PERLATOR 1-FUKCYJNY DŁUGI CHROM 9.172.1111.288.892.0410.93
102PERLATOR 2-FUKCYJNY Z WĘŻYKIEK PLASTIKOWY DŁUGI4.671.075.744.531.045.57
103PERLATOR DO BAT.ELASTYCZNEJ10.52.4212.9210.192.3412.53
104PERLATOR DO BAT.SPRĘŻYNOWEJ NELI 21.73526.7321.084.8525.93
105PERLATOR DO BATERII WANNOWEJ M-28 4.10.945.043.980.924.9
106PERLATOR DO WYLEWKI M-1315 24X1 20.462.461.940.452.39
107PERLATOR DO WYLEWKI M-1306 22X12.280.522.82.210.512.72
108PERLATOR KRÓTKI 2-FUKCYJNY TWORZYWO 4.51.045.544.371.015.38
109PERLATOR ŁĄCZNIK DO BAT.WANNOWEJ OSZCZEDNOŚĆIOWY 8.611.9810.598.351.9210.27
110PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY NIEMIECKI17.834.121.9317.33.9821.28
111PERLATOR OSZCZEDNOŚCIOWY KRÓTKI NIEMIECKI17.834.121.9317.33.9821.28
112PERLATOR PM-1 METALOWY DŁUGI 2-FUKCYJNY 10.422.412.8210.112.3312.44
113PERLATOR PRZEDŁUŻANY 2-FUKCYJNY7.351.699.047.131.648.77
114PERLATOR WYLEWKI M-20.M-18 4.41.015.414.270.985.25
115PERLATOR Z PRZEGUBEM KRÓTKI METAL 2-FUKCYJNY5.51.276.775.341.236.57
116POKRĘTLO BAT.-METAL.CHROM A 4.51.045.544.371.015.38
117POKRĘTLO BAT.`PRIMULA` 2.70.623.322.620.63.22
118POKRĘTŁO BAT 3.180.733.913.080.713.79
119POKRĘTŁO BAT. 4 KAT.PRZEZROCZYSTE 2.20.512.712.130.492.62
120POKRĘTŁO BAT.- METALOWE 4.51.045.544.371.015.38
121POKRĘTŁO BAT.-MET. 4.320.995.314.190.965.15
122POKRĘTŁO BAT.-RETRO TWORZYWO Z WKŁADKĄ METALOWĄ 6.651.538.186.451.487.93
123POKRĘTŁO BAT.-WL.-DUZE-RES-2 3.220.743.963.120.723.84
124POKRĘTŁO BAT.`ALFA`-1 3.980.924.93.860.894.75
125POKRĘTŁO BAT.CHROMOWANE 2.970.683.652.880.663.54
126POKRĘTŁO BAT.RETRO METALOWE 11.072.5513.6210.742.4713.21
127POKRĘTŁO BAT.ZWYKŁE Z WKŁ.METAL1.50.351.851.460.341.8
128POKRĘTŁO BATERII 4-KĄTNE CHROM4.41.015.414.270.985.25
129POKRĘTŁO BATERII WŁOSKIE MAŁE3.150.723.873.060.73.76
130PRZEDŁUŻKA BAT.GW-GZ 3/4CHROM 8.161.8810.047.921.829.74
131PRZEŁACZNIK BAT.1-UCH 13.53.1116.6113.13.0116.11
132PRZEŁACZNIK DZWIGNIOWY-KPL. 17.273.9721.2416.753.8520.6
133PRZYŁĄCZE KOLANKOWE DO BATERII.17.54.0321.5316.983.9120.89
134RĄCZKA BAT.1-UCH. U-40 DŁUGA 21.24.8826.0820.564.7325.29
135RĄCZKA DO BATERII 1-UCH CHROM 35.40MM.8.61.9810.588.341.9210.26
136RĄCZKA DO BATERII KUCHENNEJ13.283.0516.3312.882.9615.84
137RĄCZKA PR-OTWOR OWAL 8.531.9610.498.271.910.17
138RĄCZKA PR. S-4 12.952.9815.9312.562.8915.45
139RĄCZKA PR.-ZW.-1394 RT 3.60.834.433.490.84.29
140RĄCZKA PR.`KINSZASA.DIL 6.41.477.876.211.437.64
141RĄCZKA PR.`MARGARITA` SH206 6.031.397.425.851.357.2
142RĄCZKA PR.`NUMEA`-CHROM 3F 10.512.4212.9310.192.3412.53
143RĄCZKA PR.`SANA 3-F 11.592.6714.2611.242.5913.83
144RĄCZKA PR.1-F MALE 6.71.548.246.51.58
145RĄCZKA PR.1F.5300 10.532.4212.9510.212.3512.56
146RĄCZKA PR.3-F HY IBIZA 8.82.0210.828.541.9610.5
147RĄCZKA PR.4-F SH-31 SELEN 81.849.847.761.789.54
148RĄCZKA PR.5-F VIKTORIA 14.413.3117.7213.983.2217.2
149RĄCZKA PR.ARUBA 5.451.256.75.291.226.51
150RĄCZKA PR.COBRA MAX 9.722.2411.969.432.1711.6
151RĄCZKA PR.HY 1095 12.062.7714.8311.72.6914.39
152RĄCZKA PR.PANEL S 17.133.9421.0716.623.8220.44
153RĄCZKA PR.RETRO METAL 36.318.3544.6635.228.143.32
154RĄCZKA PR.S -27 MANILA 9.52.1911.699.222.1211.34
155RĄCZKA PRYSZNICA 1F COBRA 6.81.568.366.61.528.12
156RĄCZKA PRYSZNICA CHROM 1068 6.31.457.756.111.417.52
157RĄCZKA PRYSZNICA ECO 6.951.68.556.741.558.29
158RĄCZKA PRYSZNICA LIMA 108 5.81.337.135.631.296.92
159RĄCZKA PRYSZNICA QADRO 3 10.682.4613.1410.362.3812.74
160RĄCZKA PRYSZNICA VALLETTA 3 F10.422.412.8210.112.3312.44
161RĄCZKA PRYSZNICA. S-83 4.230.975.24.10.945.04
162RĄCZKA.PR.1F RETRO TWORZYWO 9.82.2512.059.512.1911.7
163ROZETKA PŁASKA Z GW 1/2.3/4 2.510.583.092.430.562.99
164ROZETKA STOŻEK NISKA 2.790.643.432.710.623.33
165ROZETKI 3/4 REGULOWANA 4.3515.354.220.975.19
166ROZETKI DO BATERII 3.080.713.792.990.693.68
167ROZETKI PŁASKIE 2.120.492.612.060.472.53
168ROZETKI PŁASKIE NIERDZEWNE 1.50.351.851.460.341.8
169RURA P0MARANCZOWA 110/2000 14.213.2717.4813.783.1716.95
170SIODEŁKO GNIAZDA BATERII 2.320.532.852.250.522.77
171UCHWYT NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 9.12.0911.198.832.0310.86
172UCHWYT NATRYSKU PRZESÓWNY NA DRĄŻEK 102.312.39.72.2311.93
173UCHWYT ŚCIENNY NATR.-CHROM. 9.12.0911.198.832.0310.86
174WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ WĘŻYK KRÓTKI 3/8184.1422.1417.464.0221.48
175WĄŻ DO BATERII KUCHENNEJ CHROM.14.753.3918.1414.313.2917.6
176WĄŻ NATRYSKOWY L125CM 5.51.276.775.341.236.57
177WĄŻ NATRYSKOWY L150CM5.81.337.135.631.296.92
178WĄŻ NATRYSKOWY L175CM 7.841.89.647.61.759.35
179WĄŻ NATRYSKOWY 1.2-1.75ROZCIĄGANY 10.312.3712.68102.312.3
180WĄŻ NATRYSKOWY 150CM.TWORZYWO WZMOCNIONE 10.22.3512.559.892.2712.16
181WĄŻ NATRYSKOWY 200 CM11.352.6113.9611.012.5313.54
182WĄŻ NATRYSKOWY BIFLEX 150CM TWORZYWO 7.491.729.217.271.678.94
183WĄŻ NATRYSKOWY CHROM 1500 STOŻKOWY 19.724.5424.2619.134.423.53
184WĄŻ NATRYSKOWY ROZCIĄGANY 6003 11.72.6914.3911.352.6113.96
185WĄŻ NATRYSKOWY WZMOCNIONY METAL. 21.795.0126.821.144.8626
186WĄŻ NATRYSKU WZMOCNIONY -150-160 11.442.6314.0711.12.5513.65
187WIDEŁKI - CHROM 14.783.418.1814.343.317.64
188WODZIK PRZERZUTNIKA BAT.TW. 1.80.412.211.750.42.15
189WYLEWKA 1/2 C-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
190WYLEWKA 1/2 C-210.250.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
191WYLEWKA 1/2 C-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
192WYLEWKA 1/2 C-350.330 17.41421.4116.893.8820.77
193WYLEWKA 1/2 CP-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
194WYLEWKA 1/2 CP-210.250.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
195WYLEWKA 1/2 CP-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
196WYLEWKA 1/2 CP-330.350 17.41421.4116.893.8820.77
197WYLEWKA 1/2 ELASTYCZNA REGULOWANA14.883.4218.314.433.3217.75
198WYLEWKA 1/2 PIKOLO S-120 12.452.8615.3112.082.7814.86
199WYLEWKA 1/2 PIKOLO U-120 12.452.8615.3112.082.7814.86
200WYLEWKA 1/2 S-160.180 14.583.3517.9314.143.2517.39
201WYLEWKA 1/2 S-210.240.270 15.783.6319.4115.313.5218.83
202WYLEWKA 1/2 S-300 16.793.8620.6516.293.7520.04
203WYLEWKA 1/2 S-330.350 17.41421.4116.893.8820.77
204WYLEWKA 3/4 C-160.180 16.43.7720.1715.913.6619.57
205WYLEWKA 3/4 CP-180 16.043.6919.7315.563.5819.14
206WYLEWKA 3/4 CP-210 16.983.9120.8916.473.7920.26
207WYLEWKA 3/4 CP-240 17.41421.4116.893.8820.77
208WYLEWKA 3/4 CP-270 17.984.1422.1217.444.0121.45
209WYLEWKA 3/4 CP-300 18.544.2622.817.984.1422.12
210WYLEWKA 3/4 ELASTYCZNA Z REGULACJĄ 20.474.7125.1819.864.5724.43
211WYLEWKA 3/4 F-LUX 21.064.8425.920.434.725.13
212WYLEWKA 3/4 LUX F-250 24.165.5629.7223.445.3928.83
213WYLEWKA 3/4 S-160.180 16.43.7720.1715.913.6619.57
214WYLEWKA 3/4 S.C -120 14.253.2817.5313.823.1817
215WYLEWKA 3/4 S.C-210.240 17.263.9721.2316.743.8520.59
216WYLEWKA 3/4 S.C-270.300 18.264.222.4617.714.0721.78
217WYLEWKA 3/4 S.C-330 18.544.2622.817.984.1422.12
218WYLEWKA BAT. 1-UCH. L-120 14.83.418.214.363.317.66
219WYLEWKA BAT.1-UCH . L-100 12.62.915.512.222.8115.03
220WYLEWKA BAT.1-UCH . L-170 12.752.9315.6812.372.8515.22
221WYLEWKA BAT.1-UCH.L-200 11.52.6514.1511.162.5713.73
222WYLEWKA BAT.1-UCH.L-230 13.63.1316.7313.193.0316.22
223WYLEWKA BAT.1-UCH.L-25012.82.9415.7412.422.8615.28
224WYLEWKA BAT.1-UCH.L-270 14.33.2917.5913.873.1917.06
225WYLEWKA BAT.1-UCH.L-300 14.33.2917.5913.873.1917.06
226WYLEWKA BAT.1-UCH.L330 19.854.5724.4219.254.4323.68
227WYLEWKA DO TERMY S-180 Z PERLATOREM 14.653.3718.0214.213.2717.48
228WYLEWKA DO TERMY S-270 Z PERLATOREM 16.93.8920.7916.393.7720.16
229WYLEWKA S-210 DO TERMY Z PERLATOREM 14.473.3317.814.043.2317.27
230WYLEWKA S-240 DO TERMY Z PERLATOREM 16.283.7420.0215.793.6319.42
231WYLEWKA S-300 DO TERMY 17.13.9321.0316.593.8220.41
232ZAWÓR CZERPALNY MOS.3/4 18.284.222.4817.734.0821.81
233ZAWÓR CZERPALNY 3/4 PLASTIK. 5.131.186.314.981.156.13
234ZAWÓR CZERPALNY CHROM 1/2 12.192.814.9911.822.7214.54
235ZAWÓR CZERPALNY MOSIEZNY 10.072.3212.399.772.2512.02
236ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 1 14.53.3417.8414.073.2417.31
237ZAWÓR KULOWY CZERPALNY 3/4 10.52.4212.9210.192.3412.53
238ZAWÓR UMYW.ZLEW.ST.Z WYLEWKA 34.17.8441.9433.087.6140.69
239ZAWÓR ZLEW.UMYW.Z WYLEWKĄ RUCHOMĄ S.C 22.85.2428.0422.125.0927.21
24089.9520.69110.6487.2520.07107.32

Copyright © 2016 Jackomp - all rights reserved